PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Nešto novo se sprema?!?!

 

Djeluje mi kao Shooting range

Sam Brendan je objavio

 NEWS: PRACTICE MODE COMING! (Discussion with bad audio made in a hotel 
room) - PUBG

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
sudy_freak kaže...

Nešto novo se sprema?!?!

 

Djeluje mi kao Shooting range

Sam Brendan je objavio

 NEWS: PRACTICE MODE COMING! (Discussion with bad audio made in a hotel 
room) - PUBG

 ....steta sto vijest nije nocne mape.... to bi bio neki malo veci refresh.... to mi fakat fali u pubgu....

metalni punker
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Danas 2x čikenazauzeo fino uzvisena mjesta i rokaj đurđa

 
lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Winner ali u tpp... Probaj winner u fpp😶
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 7:21 (galinjo24).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Win je Win. Igra meni i frendovima radi neusporedivo lošije u fpp nego u tpp. Fpp nam ima veći desync što se tiče svega, pogotovo start jer nekad likovi već jurcaju s oružjima i ubijaju sve a mi čekamo loot da se spawna. I neka netko opet kaže da je ssd lijek za to, ne daj bože da je riječ o problemima u samoj igri. Kad se igra počne glupirati svima nam to radi u isto vrijeme, nebitno kakav je hardver 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igrao sam samo fpp do dolaska shankok mape otada mi je ovako jednostavno zabavnije igrati...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

Win je Win. Igra meni i frendovima radi neusporedivo lošije u fpp nego u tpp. Fpp nam ima veći desync što se tiče svega, pogotovo start jer nekad likovi već jurcaju s oružjima i ubijaju sve a mi čekamo loot da se spawna. I neka netko opet kaže da je ssd lijek za to, ne daj bože da je riječ o problemima u samoj igri. Kad se igra počne glupirati svima nam to radi u isto vrijeme, nebitno kakav je hardver 

 

SSD nije lijek za brzinu spawnanja oružja, to je do servera. Igru držim instaliranu na NVMe SSD, a poginuo sam X puta za "nagradu" što sam prvi sletio u Boot Camp, jer se još nije ništa spawnalo. I onda najčešće vidio da se direktno na mojem truplu pojavljuju Kalaš i pancirka 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kad ide patch #20
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...
Kad ide patch #20

Odgođeno. ETA to be announced

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Instaliral sam igru na mobitel da vidim kaj je to i fora. Sad me zanima dal sam u igri i sa PC igračima ili samo mobile? 

 

Raznio me jebeni avion a nisam imal healtha al sam roknul sva tri tipa na koja sam naletio i to bez neke muke. Pisalo je 75 ljudi valjda na mapi. 

 

Koji je točno cilj kad počne? Neki lik mi je rekao da ga slijedim i bili smo nas 4 al se svi razišli nakon 5 minuta. Kaj moram pobit što više playera u zadanom vremenu?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gocc01 kaže...

Instaliral sam igru na mobitel da vidim kaj je to i fora. Sad me zanima dal sam u igri i sa PC igračima ili samo mobile? 

 

Raznio me jebeni avion a nisam imal healtha al sam roknul sva tri tipa na koja sam naletio i to bez neke muke. Pisalo je 75 ljudi valjda na mapi. 

 

Koji je točno cilj kad počne? Neki lik mi je rekao da ga slijedim i bili smo nas 4 al se svi razišli nakon 5 minuta. Kaj moram pobit što više playera u zadanom vremenu?

 Samo mobile. Doduše postoji i PC emulator za mobile varijantu pa možeš naletjeti na ljude s mišem/tipkovnicom.

 

Cilj je ostati zadnji živ. Fragganje protivnika je dodatak.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mobile verzija nema nikakve veze sa pc verzijom.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
gocc01 kaže...

Instaliral sam igru na mobitel da vidim kaj je to i fora. Sad me zanima dal sam u igri i sa PC igračima ili samo mobile? 

 

Raznio me jebeni avion a nisam imal healtha al sam roknul sva tri tipa na koja sam naletio i to bez neke muke. Pisalo je 75 ljudi valjda na mapi. 

 

Koji je točno cilj kad počne? Neki lik mi je rekao da ga slijedim i bili smo nas 4 al se svi razišli nakon 5 minuta. Kaj moram pobit što više playera u zadanom vremenu?

 Samo mobile. Doduše postoji i PC emulator za mobile varijantu pa možeš naletjeti na ljude s mišem/tipkovnicom.

 

Cilj je ostati zadnji živ. Fragganje protivnika je dodatak.

 Taj emulator to mene zanima, iz zajebancije da skinem na pc pa da probam, naravno da to ne bi igrao puno, ta nije valjda to čit neki i nemogu popušit ništa.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

 Taj emulator to mene zanima, iz zajebancije da skinem na pc pa da probam, naravno da to ne bi igrao puno, ta nije valjda to čit neki i nemogu popušit ništa.

 Ovo je navodno official. Nisam probao.

 

https://syzs.qq.com/en/

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Poceo igrat nedavno, i prvi zakljucak je da je igra prepuna campera, al bas prepuna, i kad oces igrat agresivno, opet sigurno 80% je campera, ne uspjevas agresivno igrat, cak ni na onim manjim mapama 4×4. Kad pak igras kao camper, uspjes se pomicat u zoni, al uvijek naletis na nekog snajpera koji te skine a ni sam neznas odkud i tako u krug, i mislim da igra ima nekakav delay, suljam se liku, da cu se sakrit iza neke zeljezne platforme skine mi 75% HP-a ostatak nekako magicno nestane mi iako sam iza tog metal platforme totalno zasticen.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Poceo igrat nedavno, i prvi zakljucak je da je igra prepuna campera, al bas prepuna, i kad oces igrat agresivno, opet sigurno 80% je campera, ne uspjevas agresivno igrat, cak ni na onim manjim mapama 4×4. Kad pak igras kao camper, uspjes se pomicat u zoni, al uvijek naletis na nekog snajpera koji te skine a ni sam neznas odkud i tako u krug, i mislim da igra ima nekakav delay, suljam se liku, da cu se sakrit iza neke zeljezne platforme skine mi 75% HP-a ostatak nekako magicno nestane mi iako sam iza tog metal platforme totalno zasticen.

Jesi ti posljednih 6-7 mjeseci bio na Jupiteru?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
TheDarkSide kaže...

Poceo igrat nedavno, i prvi zakljucak je da je igra prepuna campera, al bas prepuna, i kad oces igrat agresivno, opet sigurno 80% je campera, ne uspjevas agresivno igrat, cak ni na onim manjim mapama 4×4. Kad pak igras kao camper, uspjes se pomicat u zoni, al uvijek naletis na nekog snajpera koji te skine a ni sam neznas odkud i tako u krug, i mislim da igra ima nekakav delay, suljam se liku, da cu se sakrit iza neke zeljezne platforme skine mi 75% HP-a ostatak nekako magicno nestane mi iako sam iza tog metal platforme totalno zasticen.

Jesi ti posljednih 6-7 mjeseci bio na Jupiteru?

 

Moguće, možda radi na održavanju Buttholeovih servera 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Agresivno igranje na potpuno otvorenim mapama? Daj molim te, to mozes jedino u prvih 20 sekundi cim padnes, ili ces biti ubijen ili ces uspjet skinut 1- 3 neprijatelja sve ovisi koliko ih je pored tebe sletjelo i naravno loot luck.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, drugi pokušaj 

 

Sviđa mi se al me oči bole od naprezanja i nikak se nemrem naviknut na igtanje na ekranu. Al igrat ću i dalje 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Poceo igrat nedavno, i prvi zakljucak je da je igra prepuna campera, al bas prepuna, i kad oces igrat agresivno, opet sigurno 80% je campera, ne uspjevas agresivno igrat, cak ni na onim manjim mapama 4×4. Kad pak igras kao camper, uspjes se pomicat u zoni, al uvijek naletis na nekog snajpera koji te skine a ni sam neznas odkud i tako u krug, i mislim da igra ima nekakav delay, suljam se liku, da cu se sakrit iza neke zeljezne platforme skine mi 75% HP-a ostatak nekako magicno nestane mi iako sam iza tog metal platforme totalno zasticen.

 Cilj igre je ostati posljednji živ, i imaš samo jedan život.

Još si i malo rekao, vjerojatno 90 od 100 ljudi će kempati kad vide ili čuju neprijatelja.

 

Ako ne možeš preći preko kempanja, odma možeš preskočiti PUBG.

Ali ako se možeš naviknuti na kempanje i zažmiriti na jedno oko na problemčiće s igrom, definitivno je igra zabavna i preporučam da nastaviš s igrom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

kada idem na neku kuću i čujem korake a i neprijatelj čuje moje korake onda sam ja taj koji čeka da on napravi sljedeći korak(da proba mene naći) i idem shiftanjem polako okolo 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gocc01 kaže...

Evo, drugi pokušaj 

 

Sviđa mi se al me oči bole od naprezanja i nikak se nemrem naviknut na igtanje na ekranu. Al igrat ću i dalje 

 

 

 

 

Nije mi cilj da ti budem party pooper, ali na mobilnom PUBG-u ispočetka igraš protiv botova (ne znam do kojeg levela), svi imaju hrpu pobjeda na početku.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Ako mu je framerate 30, bolji miš će mu malo značiti, jer u takvoj okolini nije moguće izvući maksimum čak ni od prosječnog senzora, budući da se mora boriti s brutalnim trzanjem. Tu prvo treba upgradeati GPU (i CPU, ako je slab). Kad se framerate dovede u red, čak ni tad miš ne bih nazvao najboljim upgradeom, jer će tada daleko najviše koristi imati od prelaska na 144-hercni monitor (uz pretpostavku da nova konfa može dati 100+ FPS, naravno). Prelazak sa 60-hercnog na 144-hercni monitor je općenito najveći postojeći upgrade za cjelokupno iskustvo igranja, a pogotovo ako se radi o pucačinama. Samo ako se stroj složi na način da daje šezdesetak FPS-a i nema se želje/novca ići iznad toga, tad ima smisla zamijeniti miš.

 imam doma g402 hyperion fury i steelseries rival 300, kojeg koristiti ?

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
toxic kaže...
Davor kaže...

Ako mu je framerate 30, bolji miš će mu malo značiti, jer u takvoj okolini nije moguće izvući maksimum čak ni od prosječnog senzora, budući da se mora boriti s brutalnim trzanjem. Tu prvo treba upgradeati GPU (i CPU, ako je slab). Kad se framerate dovede u red, čak ni tad miš ne bih nazvao najboljim upgradeom, jer će tada daleko najviše koristi imati od prelaska na 144-hercni monitor (uz pretpostavku da nova konfa može dati 100+ FPS, naravno). Prelazak sa 60-hercnog na 144-hercni monitor je općenito najveći postojeći upgrade za cjelokupno iskustvo igranja, a pogotovo ako se radi o pucačinama. Samo ako se stroj složi na način da daje šezdesetak FPS-a i nema se želje/novca ići iznad toga, tad ima smisla zamijeniti miš.

 imam doma g402 hyperion fury i steelseries rival 300, kojeg koristiti ?

 ja imam rival 300, i odlican je...moze ga se konfigurirati tocno u dlaku da ti paše

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni G402 ne odgovara oblikom, tako da bih koristio Rival. Uzmi koji ti bolje odgovara, oba imaju odličan senzor. Za FPS-ove su generalno bolji lakši miševi, s veličinom od oko 60-70% u odnosu na veličinu dlana.
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 19:19 (Davor).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG TRAINING MODE

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1689300456334304697


Ovo je trebalo doći još prije PC 1.0 verzije 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....hoce shooting range biti tpp ili fpp....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Prvo i osnovno napisao sam da sam tek nedavno poceo igrat i da nemam neko znanje, nije bas da sam proucavao sta je zadnjih X god se desavalo sa igrom. Drugo, pod agresivnom igrom nisam mislo na rambo stil na otvorenom, samo da je to agresivnije od kampanja iza prozora i cekanja da netko naleti, igra se cini dosta staticna sa takvim stilom igre, gledam ekipu po YT nabija po 20 kilova u matchu, i kad pogledam protivnike ko da su statisti odnosno spuzve za metke al ja redovno naletim na likove naoruzane do zuba koji me headshata sa nekom ljevom puskom sa drugog kraja mape tako rec, al dobro boze moj naviknut se na sve pa i na to, i postepeno se poboljsat. Sta se tice tog delaya, ima rijesenja il je to lutrija sa serverom, clientom ili nekim trecim?

Origin ID: ReaLazio
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Prvo i osnovno napisao sam da sam tek nedavno poceo igrat i da nemam neko znanje, nije bas da sam proucavao sta je zadnjih X god se desavalo sa igrom. Drugo, pod agresivnom igrom nisam mislo na rambo stil na otvorenom, samo da je to agresivnije od kampanja iza prozora i cekanja da netko naleti, igra se cini dosta staticna sa takvim stilom igre, gledam ekipu po YT nabija po 20 kilova u matchu, i kad pogledam protivnike ko da su statisti odnosno spuzve za metke al ja redovno naletim na likove naoruzane do zuba koji me headshata sa nekom ljevom puskom sa drugog kraja mape tako rec, al dobro boze moj naviknut se na sve pa i na to, i postepeno se poboljsat. Sta se tice tog delaya, ima rijesenja il je to lutrija sa serverom, clientom ili nekim trecim?

 Pa i da igraš rambo stilom koga briga, ako uživaš u tome. Ja sam na takav način uvijek igrao slične igre ( a svi FPSovi su slični, jer uvijek imaš tih kukavica bezmudaša koji čekaju iza nekog kuta). Nema ništa goreg od igre koja liči na gerijatriju gdje svi puze po zemlji

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 0:08 (Seronja nezauzet).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Rambo stil prolazi u vecini FPS-a, al ne i bas tu :D

Origin ID: ReaLazio
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice