PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.336
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Još jedan odličan update, igra počinje dobivati apsolutno sve što su igrači tražili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Naravno kad ih je sad postalo frka za guzicu. Smanjio se broj playera, pala zarada.... Odmah se nešto popravlja u igri. Kako sad mogu a nije išlo prije? 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

Naravno kad ih je sad postalo frka za guzicu. Smanjio se broj playera, pala zarada.... Odmah se nešto popravlja u igri. Kako sad mogu a nije išlo prije? 

igra svako malo dobiva neki patch...mislim da brkas nesto.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Zadnjih nekoliko patcheva su konačno počeli s nekim popravcima, taman kako im je player base krenuo opadati. Sve je to povezano

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sta te toliko zabrinjava to padanje?

...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Player base im je veci nego na bilo kojoj steam igri trenutno.Nitko ni nije ocekivao da ce imati konstantno 3 milje igraca dnevno.Evo danas ujutro gledao 800 000 aktivno igraju,sto je skoro za duplo vise od dota 2 koja je druga.

A to da im dolazi konkurencija je glupost.COD BR kolko sam citao ima servere na 10hz i ljudima treba 100 metaka da nekoga ubiju zbog toga.Previse je arkadni i vidi se kome je prvenstveno namijenjen.Igra ima 0 recoila na puskama.

Jedino sta preostaje kao konkurencija mozda BF5 BR i to je to.

Trenutno konkurencije nemaju sudeci po brojkama i aktivnom player baseu.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Da samo sto ima 3 puta manje avg igraca nego u 1 mj, od 1 mjeseca pa sve dosad broj igraca pada i jos ce neko vrijeme
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Player base im je veci nego na bilo kojoj steam igri trenutno.Nitko ni nije ocekivao da ce imati konstantno 3 milje igraca dnevno.Evo danas ujutro gledao 800 000 aktivno igraju,sto je skoro za duplo vise od dota 2 koja je druga.

A to da im dolazi konkurencija je glupost.COD BR kolko sam citao ima servere na 10hz i ljudima treba 100 metaka da nekoga ubiju zbog toga.Previse je arkadni i vidi se kome je prvenstveno namijenjen.Igra ima 0 recoila na puskama.

Jedino sta preostaje kao konkurencija mozda BF5 BR i to je to.

Trenutno konkurencije nemaju sudeci po brojkama i aktivnom player baseu.

 cod iako ima puno losije servere, po meni puno bolje radi of fortice i pubga (nema umiranja iza zidova i takvih glupost). Trenutacno su veste OP pa su rekli da ces ih nerfat (iako ne treba bas puno metaka da ubijes lika sa recimo lvl 3 vestom).

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...cod blackout nije konkurencija pubgu vec fortnajtu, ali kosta 60 eura i tu pada.... ako, samo ako izadje taj mod samostalno za realnih 10 - 15 eura, mogao bi steci pristojan broj igaraca..... u principu se nadam da ce cod br uspjeti kako god, pa da napokon dobijemo pravi aaa br koji ce onda i bit konkurencija pubgu.... ne mislim na cod, vec nekog ko ce to zatim posteno napravit.... bfv nece zbog istog razloga kao cod, 60 eura nitko nece popusit kako god dobar bio, ako ne bude stand alone.... po beti opet je to lose prelagano i arkadno....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Ako stavis aa na very low , mozes stavit texture na high il ultra , ako ti nece uticat na fps i smanjit ces flickering 

 ja oboje drzim na ultra, i AA i texture, a sve ostalo very low. 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 14:20 (PiDzI).
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Jedan kill i više nego dovoljno Žao mi je samo da nema neki after match chat gdje bi ljudi sa 7-8 kilova po3.14zdili kad ih roknem na kraju i sa jednim killom pobijedim.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Al ne , ja razumijem da je cilj igre da pobijedis bez obzira koliko imo kill. Al koliko mi se put dogodilo dok sam kreno sa igrom, skocim negdje dalje lootam i onda u zonu i na kraju te ubije lik a ti nisi uspio ni ispalit metka nit koga ubit, a izgubio si 15 min igre bezveze. Znaci lootas pola game i onda full gearan ides u zonu i bez ispaljenog metka umres, pa ja bih razbio pc radi toga. Kad uzmes historiju mojih game-ova vidit ces da sam pretezno skako u vatru i ako uspijem uspijem , ako ne idemo dalje. Radije cu na pocetku game poginut dok nemam nista nego da me neko ubije na kraju a ja nista napravio nisam.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koje su najčešće korištene tipke u PUBGu?

Stigao mi je novi miš pa mu idem podešavati tipke, a u igri sve radim automatski pa nisam ni siguran koje najviše klikam.

Inventory, interact, heal, granata...

Možda prvo i drugo oružje, jer često mjenjam kotačićem, pa okrenem previše kad je panika...?

 

Lean da probam na miša? Kak bi to išlo?

 

Kaj vi velite?

 

Edit: miš ima 8 dodatnih tipki, pa nisam jako ograničen izborom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 16:49 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

Koje su najčešće korištene tipke u PUBGu?

 Samo lijeva tipka za pucanje,drugo ti i netreba 

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PATCH GUIDE: Ranking system, Region lock, Map selection and more - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

 Nema boga kralju, a ako ga ima nabijem ga na onu stvar. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

PATCH GUIDE: Ranking system, Region lock, Map selection and more - PUBG

 jebes mi sve, ja ne vidim u igru nikakav quick match..

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
TomoR kaže...

PATCH GUIDE: Ranking system, Region lock, Map selection and more - PUBG

 jebes mi sve, ja ne vidim u igru nikakav quick match..

 pa ovo je test server

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
exer1234 kaže...
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

 Nema boga kralju, a ako ga ima nabijem ga na onu stvar. 

 

 

Bar se u necemu slazemo.. 

16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

Koje su najčešće korištene tipke u PUBGu?

Stigao mi je novi miš pa mu idem podešavati tipke, a u igri sve radim automatski pa nisam ni siguran koje najviše klikam.

 

Kaj vi velite?

 

Edit: miš ima 8 dodatnih tipki, pa nisam jako ograničen izborom.

 

Ja na bočnim tipkama i kotačić-tipki miša imam granate (frag, smoke, stun). U pucanje/ADS na lijevom/desnom uhu. Drugo sve na tipkovnici.

Never put Dolby on snake detectors.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

 Kakav shroud, većeg cheatera nisam vidio, dosad ga još nisu uhvatili ali hoće kad tad, a tad ću bit vrlo zadovoljan. Već su ga prije banali zbog teaminga

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 Kakav shroud, većeg cheatera nisam vidio, dosad ga još nisu uhvatili ali hoće kad tad, a tad ću bit vrlo zadovoljan. Već su ga prije banali zbog teaminga

Jel ti mene zajebavaš ili stvarno?

Nisu ga bannali zbog teaminga, nego zato što je u random lobbyu bio s kinezima koji su imali speed hack i leteći motor.
Nije on koristio.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

 Kakav shroud, većeg cheatera nisam vidio, dosad ga još nisu uhvatili ali hoće kad tad, a tad ću bit vrlo zadovoljan. Već su ga prije banali zbog teaminga

Jel ti mene zajebavaš ili stvarno?

Nisu ga bannali zbog teaminga, nego zato što je u random lobbyu bio s kinezima koji su imali speed hack i leteći motor.
Nije on koristio.

 LOL, bio je sa likom koji BTW prodaje taj svoj cheat (bude baniran pa mijenja ime, ali uglavnom je nešto*wizard*nešto), i tražio je lika da ga "vozi" okolo u letećem autu, a ovaj mu je govorio gdje su neprijatelji i Shroud ih je išao napucavat.

 

Taj cheater inače snipe-a poznate streamere, ali ih uglavnom ne ubija ako ne seru po njemu, kako bi sam podigao svoj "renome" i prodao više cheatova.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

To se jednom dogodilo.
Nakon čega je bio bannan i aspolutno se slažem s tim bannom.
Ali nazvati shrouda cheaterom iz razloga kako on igra je krajnje djetinjasto i suludo.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
.... shroudu, drdisrespectu, spreeziu, wackyu buehole i igraci pubga mogu samo podic spomenike..... a govoriti u negativnom kontekstu o tim likovima moze samo netko ljubomoran ili neuk....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 12:18 (Tallahassee).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Taj cheater inače snipe-a poznate streamere.....

 Kak je uopće moguće se na PUBGu spojiti na nečiji server?

Ne samo da istovremeno ima stotine servera, nego još i stream kasni.

 

Streameri igraju privatne servere?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
TomoR kaže...

Taj cheater inače snipe-a poznate streamere.....

 Kak je uopće moguće se na PUBGu spojiti na nečiji server?

Ne samo da istovremeno ima stotine servera, nego još i stream kasni.

 

Streameri igraju privatne servere?

 Sa novim patch-em vjerojatno neće biti moguće - a do sad ljudi gledali kada streamer ide pokrenuti matchmaking, pa često upadnu (streamovi često kasne samo 5-8 sekundi)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice