PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.843
|
čitano: 1.288.244
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne moras pratit stream da bi nekog strim snajpo, samo ha zapratis u pubgu i pratis kad je u teamu a kad pise playing i moras ubost tu sekundu i eto te u game-u sa njim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
exer1234 kaže...
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

 Kakav shroud, većeg cheatera nisam vidio, dosad ga još nisu uhvatili ali hoće kad tad, a tad ću bit vrlo zadovoljan. Već su ga prije banali zbog teaminga

 cekaj, zasto bi najbolji aimer ikad u fps igrama cheatao? jesi ti normalan?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
ReverseFlash kaže...
exer1234 kaže...
Evil Access kaže...
PiDzI kaže...

Settingsi variraju od osobe do osobe. Meni licno ne pase da aa stavim na vece od very low jer dobijam mutniju sliku, a i igrao sam na 1030 skoro 800h i sve mi je bilo very low, i tako da sam naviko.

 

 

Ne razumijem ljude kojima je cilj lezat u travi i napravit win sa 2-3 kill , kako vam nije mrsko ?? 

 Najboblja stvar u igri je win sa jednim killom, pogotovo ako uhvatis zadnjeg lika kako se heal, savrseno. Ako hoces killova idi radje igrati neki deathmatch.

 to je pickasta igra

 

zato ja volim Shrouda, agresivan i ne jebe nikoga, napravi po 20 killova po partiji, a ne kao vi , skrivate se, igrate pickasto.. Bog ce vas kazniti

 Kakav shroud, većeg cheatera nisam vidio, dosad ga još nisu uhvatili ali hoće kad tad, a tad ću bit vrlo zadovoljan. Već su ga prije banali zbog teaminga

 cekaj, zasto bi najbolji aimer ikad u fps igrama cheatao? jesi ti normalan?

 Jesi ti normalan što tako slijepo vjeruješ da ne cheata? To je moja tvrdnja u koju čvrsto vjerujem i svatko tko misli da je on čist je teški naivac. Lik koristi hebeni cheat koji nažalost još nisu otkrili ali kad tad hoće. Kakav najbolji skill, talent za igranje? HAHAHA, ajd me još malo nasmijavaj. Pa nije to slikanje da moraš imati talent, sa vježbom i dovoljno sati igranja svatko može igrati jako dobro, ali bez cheata tako dobro? Nitko. Sad, opet potpuno razumijem kad me svi ovdje napadnu čisto jer imam potpuno suprotno mišljenje od svih drugih, to je ljudska narav da napadaju i nazivaju drugog nenormalnim i drugim uvredama kad ima drugačije mišljenje, to je standardni balkanski mentalitet, ali to je MOJE čvrsto mišljenje i ne mislim da bi svi ostali tako trebali mislit.  E DisRespect je druga pjesma, lika volim čisto jer ima entertainment value, zajebava se, igra sa randomima,  rejđa iskreno kad stvarno popizdi, i još je usput odličan igrač. I ova nogometna usporedba isto ne drži vodu, tko kaže da za 10 godina se neće pojaviti još bolji nogometaš? Reći za nešto riječ NIKADA je vrlo naivno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 21:26 (ReverseFlash).
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

 Aj. Amo reć i da ima prirodni talenat.

Ali mu ni ne treba kad mu je refleks... ka ptica u krletki mu je reakcija. Igra postaje glupa i dosadna kad je on igra.

O takvoj razini igranja nema smisla razmišljat ako se nema sponzora, bili to roditelji ili kasnije gledatelji, koji će financirati vrijeme koje je potrebno uložiti u gaming. A to sigurno nije 2-3 sata dnevno!

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
 Jesi ti normalan što tako slijepo vjeruješ da ne cheata? To je moja tvrdnja u koju čvrsto vjerujem i svatko tko misli da je on čist je teški naivac. Lik koristi hebeni cheat koji nažalost još nisu otkrili ali kad tad hoće.

 .... dobro a koja je poanta tvoje price?.... dakle, lika su pozvali na onaj turnir u Berlinu da igra revijalnu s proficima, i shroud baci likovima bombicu na vrh zgrade na glavu, dvojici, i ekipa u cjeloj dvorani na njihovim kompjuterima ne kuzi da vara????.... vjerujem da su mutavi a ti si u pravu.... kad vec spominjes balkanski mentalitet, pa pogledaj si post... "svi ste u krivu samo sam ja u pravu, naivci".....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 22:46 (Tallahassee).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
ReverseFlash kaže...
 Jesi ti normalan što tako slijepo vjeruješ da ne cheata? To je moja tvrdnja u koju čvrsto vjerujem i svatko tko misli da je on čist je teški naivac. Lik koristi hebeni cheat koji nažalost još nisu otkrili ali kad tad hoće.

 .... dobro a koja je poanta tvoje price?.... dakle, lika su pozvali na onaj turnir u Berlinu da igra revijalnu s proficima, i shroud baci likovima bombicu na vrh zgrade na glavu, dvojici, i ekipa u cjeloj dvorani na njihovim kompjuterima ne kuzi da vara????.... vjerujem da su mutavi a ti si u pravu.... kad vec spominjes balkanski mentalitet, pa pogledaj si post... "svi ste u krivu samo sam ja u pravu, naivci".....

Baš je to razlog što sam htio komentirati, ali vidim da si već poentirao. Nema potrebe. Nek čovjek bude u zabludi.
Ako misliš da je moguće tako igrati kao on, evo brate, kreni, igraj.. 24/7 - 365 dana u godini.
Nećeš mu doći ni do razine da mu cipele čistiš.

 

Čitajući iz tvojih postova, čini li mi se ili ne znaš da je igrao profesionalno CS za cloud9 i ine timove?

Srećo, ako nisi pogledaj ovaj video.
Sasvim lijepo sažima život momka, za ljude koji za shrouda nisu čuli do prije PUBG-a

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zanimljivo je kako svi u nekakvom obliku tvrdite da je shroud najbolji aimer/igrač PUBGa, a kad god se našao na nekom turniru protiv drugih streamera ili profesionalnih igrača nije gotovo ništa napravio.

 

Ne osporavam igru shrouda, ali on je samo zabavljač kao onaj žongler lopte koji čim zapravo ode na nogometni teren to ne može primijeniti. Uostalom u igri u kojoj su refleksi i aim najbitniji - CS:GO, shroud je kao profesionalni igrač bio proječan, par puta je zablistao na nekim turnirima, ali najbitnije od svega je to što nije bio konstantan.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Snoozly kaže...

Zanimljivo je kako svi u nekakvom obliku tvrdite da je shroud najbolji aimer/igrač PUBGa, a kad god se našao na nekom turniru protiv drugih streamera ili profesionalnih igrača nije gotovo ništa napravio.

 

Ne osporavam igru shrouda, ali on je samo zabavljač kao onaj žongler lopte koji čim zapravo ode na nogometni teren to ne može primijeniti. Uostalom u igri u kojoj su refleksi i aim najbitniji - CS:GO, shroud je kao profesionalni igrač bio proječan, par puta je zablistao na nekim turnirima, ali najbitnije od svega je to što nije bio konstantan.

Daleko od toga da nisi krenuo u dobrom smjeru, ali nisu li svi turniri u PUBG-u bili duo/squad?
Koji je bio solo turnir gdje shroud može pokazati ono što zna.
Ne kažem da je loše igrao s frendom/cimerom just9nom, ali na kojem god su turniru bili (PUBG, jel) radio je high-kill gejmove.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Snoozly kaže...

Zanimljivo je kako svi u nekakvom obliku tvrdite da je shroud najbolji aimer/igrač PUBGa, a kad god se našao na nekom turniru protiv drugih streamera ili profesionalnih igrača nije gotovo ništa napravio.

 

 ...ako si gledao i jedan gejm sa turnira, skuzio bi da je proficima najbitnije pozicioniranje na mapi u odnosu na zonu.... revijalne su bile, bas revijalne, profici su pregazili streamere ko plitak potok.... dr disrespect se nije mogao nac na mapi, kao da igra pubg prvi put, e da i wacky je igrao, ja uopce nisam znao, lik jedan kil nije imao, uopce ga pokazali nisu..... pa je shroud ispao jedini nekakav... zato je ova igra posebna, jednostavno je, nije u killovima sve.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 23:04 (Tallahassee).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Tallahassee kaže...
ReverseFlash kaže...
 Jesi ti normalan što tako slijepo vjeruješ da ne cheata? To je moja tvrdnja u koju čvrsto vjerujem i svatko tko misli da je on čist je teški naivac. Lik koristi hebeni cheat koji nažalost još nisu otkrili ali kad tad hoće.

 .... dobro a koja je poanta tvoje price?.... dakle, lika su pozvali na onaj turnir u Berlinu da igra revijalnu s proficima, i shroud baci likovima bombicu na vrh zgrade na glavu, dvojici, i ekipa u cjeloj dvorani na njihovim kompjuterima ne kuzi da vara????.... vjerujem da su mutavi a ti si u pravu.... kad vec spominjes balkanski mentalitet, pa pogledaj si post... "svi ste u krivu samo sam ja u pravu, naivci".....

Baš je to razlog što sam htio komentirati, ali vidim da si već poentirao. Nema potrebe. Nek čovjek bude u zabludi.
Ako misliš da je moguće tako igrati kao on, evo brate, kreni, igraj.. 24/7 - 365 dana u godini.
Nećeš mu doći ni do razine da mu cipele čistiš.

 

Čitajući iz tvojih postova, čini li mi se ili ne znaš da je igrao profesionalno CS za cloud9 i ine timove?

Srećo, ako nisi pogledaj ovaj video.
Sasvim lijepo sažima život momka, za ljude koji za shrouda nisu čuli do prije PUBG-a

 

 Eto, ponovno na vidjelo dolazi balkanski mentalitet, izneseš svoje mišljenje, odmah svi napadaju, standard. Ne znam zašto očekujem drugačije. Naravno da je naivan svatko tko vjeruje slijepo da je lik bog FPSova. Pa nije nazvati naivcem nekoga uvreda. Nevjerojatno koliko sljepoće. Nisam ja nigdje napisao da je itko mutav, niti da su svi u krivu a samo ja u pravu, ništa od navedenog nisam napisao, već sam samo iznio svoje mišljenje. Lik je po meni heavy cheater i točka. I jedino kako mi može dokazati drugačije je da sjedim kraj njega dok igra. Ne mislim da je moguće igrati tako kako on igra bez hacka, jer nije moguće. I ponovno, to je samo MOJE mišljenje, ne govorim to kao činjenicu niti namećem bilo kome da tako misli. To ulizivanje tipa "nećeš mu ni cipele čistiti", na tavko mi nešto  puca qurac, ja ne svršavam na likove koji su u nekoj igri, bilokojoj, bolji od mene (za razliku od nekih), iskreno takvu djetinjastu izjavu nisam dugo pročitao. 

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zato reverse stalno kaki po igri,ne zeli sam sebi priznati da je los pa onda proziva druge da su citeri.Ovdje si jedino ti tipican primjer balkanskog mentaliteta.Bolji je od mene pa je citer...

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kad dolazi na live patch 22
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...
Kad dolazi na live patch 22

 Uglavnom patch-iraju četvrtkom tijekom maintenance-a, ali rijetko najave unaprijed, e sad će taj i taj.

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

 Da li si ugasio PageFile (Virtual memory)?

 

 

 

edit:

Nešto je 90 fps malo, trebalo bi ići preko 150 s tim komponentama na low. Meni je mix Ultra i low postavki, i vrti se cca 200 FPS. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 9:35 (Soldier977).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...
Kad dolazi na live patch 22
TomoR kaže...
galinjo24 kaže...
Kad dolazi na live patch 22

 Uglavnom patch-iraju četvrtkom tijekom maintenance-a, ali rijetko najave unaprijed, e sad će taj i taj.

PC Players: Live servers will enter maintenance for 3 hours starting Sep 26 5:30pm PDT / Sep 27 2:30am CEST / Sep 27 9:30am KST.

We will be performing routine maintenance during this time, Patch #22 will remain on the Test Server.

 

S twittera naravno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Snoozly kaže...

Zanimljivo je kako svi u nekakvom obliku tvrdite da je shroud najbolji aimer/igrač PUBGa, a kad god se našao na nekom turniru protiv drugih streamera ili profesionalnih igrača nije gotovo ništa napravio.

 

Ne osporavam igru shrouda, ali on je samo zabavljač kao onaj žongler lopte koji čim zapravo ode na nogometni teren to ne može primijeniti. Uostalom u igri u kojoj su refleksi i aim najbitniji - CS:GO, shroud je kao profesionalni igrač bio proječan, par puta je zablistao na nekim turnirima, ali najbitnije od svega je to što nije bio konstantan.

Daleko od toga da nisi krenuo u dobrom smjeru, ali nisu li svi turniri u PUBG-u bili duo/squad?
Koji je bio solo turnir gdje shroud može pokazati ono što zna.
Ne kažem da je loše igrao s frendom/cimerom just9nom, ali na kojem god su turniru bili (PUBG, jel) radio je high-kill gejmove.

 baš to.

pa nije isto kad mu na streamu ekipa doletava sama, vrlo često i bez oružja. 

 

a drugo je kad igra u squadu protiv vec uigranog squada. i da su skillom lošiji ali su uigraniji. 

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
sudy_freak kaže...
Tallahassee kaže...
ReverseFlash kaže...
 Jesi ti normalan što tako slijepo vjeruješ da ne cheata? To je moja tvrdnja u koju čvrsto vjerujem i svatko tko misli da je on čist je teški naivac. Lik koristi hebeni cheat koji nažalost još nisu otkrili ali kad tad hoće.

 .... dobro a koja je poanta tvoje price?.... dakle, lika su pozvali na onaj turnir u Berlinu da igra revijalnu s proficima, i shroud baci likovima bombicu na vrh zgrade na glavu, dvojici, i ekipa u cjeloj dvorani na njihovim kompjuterima ne kuzi da vara????.... vjerujem da su mutavi a ti si u pravu.... kad vec spominjes balkanski mentalitet, pa pogledaj si post... "svi ste u krivu samo sam ja u pravu, naivci".....

Baš je to razlog što sam htio komentirati, ali vidim da si već poentirao. Nema potrebe. Nek čovjek bude u zabludi.
Ako misliš da je moguće tako igrati kao on, evo brate, kreni, igraj.. 24/7 - 365 dana u godini.
Nećeš mu doći ni do razine da mu cipele čistiš.

 

Čitajući iz tvojih postova, čini li mi se ili ne znaš da je igrao profesionalno CS za cloud9 i ine timove?

Srećo, ako nisi pogledaj ovaj video.
Sasvim lijepo sažima život momka, za ljude koji za shrouda nisu čuli do prije PUBG-a

 

 Eto, ponovno na vidjelo dolazi balkanski mentalitet, izneseš svoje mišljenje, odmah svi napadaju, standard. Ne znam zašto očekujem drugačije. Naravno da je naivan svatko tko vjeruje slijepo da je lik bog FPSova. Pa nije nazvati naivcem nekoga uvreda. Nevjerojatno koliko sljepoće. Nisam ja nigdje napisao da je itko mutav, niti da su svi u krivu a samo ja u pravu, ništa od navedenog nisam napisao, već sam samo iznio svoje mišljenje. Lik je po meni heavy cheater i točka. I jedino kako mi može dokazati drugačije je da sjedim kraj njega dok igra. Ne mislim da je moguće igrati tako kako on igra bez hacka, jer nije moguće. I ponovno, to je samo MOJE mišljenje, ne govorim to kao činjenicu niti namećem bilo kome da tako misli. To ulizivanje tipa "nećeš mu ni cipele čistiti", na tavko mi nešto  puca qurac, ja ne svršavam na likove koji su u nekoj igri, bilokojoj, bolji od mene (za razliku od nekih), iskreno takvu djetinjastu izjavu nisam dugo pročitao. 

 Tako je, u pravu si!

Prije ili kasnije ce i ono malo smece od Messija i Ronalda dokazati da su cijeli zivot pod dopingom i da imaju kiberneticke implante jer su dosli iz buducnosti gdje je Gospodin Isus Bog zakrivio nasu ravnu zemlju u kuglu.

Stvarno si puko covjece. Lik je bolestan, odlican je u PUBGu i odlican je u CSGOu bio. Zasto? Zato sto ima jebene reflekse i vise sati u te dvije igre od svih nas na forumu zajedno na trecu. Kada dovoljno dugo igras neku igru neke stvari postanu normalne. Pogledaj ga dok je igrao BFV. Bio je odlican ali ni blizu onome sto radi u PUBGu. Zasto? Jer nije igrao toliko dugo da zna svaki kut i ciljati bez gledanja.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

 Mislim da trebas se malo poigrat sa PageFile, dosta sam pokusavao i mjenjao one brojeve, kad stavim manji broj (oko 400) u initial i recommended desava se da igra crashuje svaka 2-3 game. 

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...
VooDooZg kaže...

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

 Mislim da trebas se malo poigrat sa PageFile, dosta sam pokusavao i mjenjao one brojeve, kad stavim manji broj (oko 400) u initial i recommended desava se da igra crashuje svaka 2-3 game. 

 Stavi onoliko koliko ti windows preporuči, i ako imaš SSD stavi na njega.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I to sto mi win preporuci mi crash igrica , jedina solucija posto imam 8gb rama da stavim u initial 1.5x8192 a u recommended 2x8192, to sam probao nekoliko put i mjenjao i samo sa ovim igrica ne crash. 

 

P.S. probaj disable hibernaciju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma internetu sam našao masu gluposti, ali ništa djelotvorno niti službeno rješenje.

 

Primijetio sam da kada mi je uključen nvidia shadowplay overlay, ili afterburner overlay, igra ima stuttering pri okretanju lika lijevo desno. Da li se to ikom ovdje događa i da li je nađeno djelotvorno rješenje (osi ugasiti overlay-e)? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Remains - PUBG Logic (heartbreak on the battleground) | Viva La Dirt League 
(VLDL)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...
VooDooZg kaže...

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

 Da li si ugasio PageFile (Virtual memory)?

 

 

 

edit:

Nešto je 90 fps malo, trebalo bi ići preko 150 s tim komponentama na low. Meni je mix Ultra i low postavki, i vrti se cca 200 FPS. 

 

 

Vjerojatno nisam, di se to gasi ??  u steamu ili ?  na 4k igram pa je zato manje fps-a i spušten je scale na 70%  jer mi u fullhd izvitoperi sliku.... jbt ova igra stvarno ima posebne zahtjeve još uvijek a kao gotova je sad :(  

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 16:33 (VooDooZg).
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
.... di se gasi pagefile?.... u steamu? .... hm, moja ti je preporuka da se ne mucis s ovom igrom.... ako su to tvoja pitanja u vezi pagefilea, mislim da bi jako puno vremena potrosio da ti proradi.... a ako imas volje probaj step by step tutoriale na youtubeu... koji vjerojatno ne pokrivaju neke predradnje s pagefileom npr....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...
Soldier977 kaže...
VooDooZg kaže...

Nisam igru igrao xy mjeseci i mislim si jučer da ju probam malo i stalno me na random izbacuje sa nekom porukom da nema memorije ili ne zna kaj - da smanjim nešto a vrti mi normalno na 90fps-a u postavkama u kojima je ( gotovo sve na low ) ??

 

Hardware teško dj problem jer ju vrtim na GTX1080 i 16gb DDR4 memorije - nije sad nešto posebno ali ak je to probelem onda u pm ???

 

kaj da radim ima neki klasicni problem

 Da li si ugasio PageFile (Virtual memory)?

 

 

 

edit:

Nešto je 90 fps malo, trebalo bi ići preko 150 s tim komponentama na low. Meni je mix Ultra i low postavki, i vrti se cca 200 FPS. 

 

 

Vjerojatno nisam, di se to gasi ??  u steamu ili ?  na 4k igram pa je zato manje fps-a i spušten je scale na 70%  jer mi u fullhd izvitoperi sliku.... jbt ova igra stvarno ima posebne zahtjeve još uvijek a kao gotova je sad :(  

 https://www.geeksinphoenix.com/blog/post/2016/05/10/how-to-manage-windows-10-virtual-memory.aspx 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

 Aj. Amo reć i da ima prirodni talenat.

Ali mu ni ne treba kad mu je refleks... ka ptica u krletki mu je reakcija. Igra postaje glupa i dosadna kad je on igra.

O takvoj razini igranja nema smisla razmišljat ako se nema sponzora, bili to roditelji ili kasnije gledatelji, koji će financirati vrijeme koje je potrebno uložiti u gaming. A to sigurno nije 2-3 sata dnevno!

 Pa logicno je, talenat se odmah primjeti.. Pogledaj u bilo kojoj igri

 

Evo osobno sam pratio quake 3 i quake live , sve turnire itd.. igrac koji ima talent, se odmah pokaze, i uglavnom bude u vrhu odmah u startu.. Nema sad tu da se godinama gradi itd..

 

Ako vec vidis da si dobar, gdje je problem? pa i obicni klinci koji igraju, provedu par sati dnevno, zasto ne bi netko tko je odlcian u tome, proveo i vise, ako zna da ce mu donijeti neke koristi

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

 Aj. Amo reć i da ima prirodni talenat.

Ali mu ni ne treba kad mu je refleks... ka ptica u krletki mu je reakcija. Igra postaje glupa i dosadna kad je on igra.

O takvoj razini igranja nema smisla razmišljat ako se nema sponzora, bili to roditelji ili kasnije gledatelji, koji će financirati vrijeme koje je potrebno uložiti u gaming. A to sigurno nije 2-3 sata dnevno!

 Pa logicno je, talenat se odmah primjeti.. Pogledaj u bilo kojoj igri

 

Evo osobno sam pratio quake 3 i quake live , sve turnire itd.. igrac koji ima talent, se odmah pokaze, i uglavnom bude u vrhu odmah u startu.. Nema sad tu da se godinama gradi itd..

 

Ako vec vidis da si dobar, gdje je problem? pa i obicni klinci koji igraju, provedu par sati dnevno, zasto ne bi netko tko je odlcian u tome, proveo i vise, ako zna da ce mu donijeti neke koristi

 Već vidim tvoj manjak kulture tj potpuno nepostojanje iste. Svatko tko ima drugačije mišljenje od tvoga je idiot, glupan i slično. Gledam ti malo postove i sve što vidim je manjak poštovanja prema drugima, obraćanje drugima s visoka, klasično seljačko ponašanje i nepostojanje kućnog odgoja te bezobrazno, isfrustrirano izbacivanje bijesa. Talent u videoigrama............HAHAHAHAHAHAHAHA šta još neću pročitati, rođo talent je u slikarstvu, glazbi, sportu, medicini, a ne videoigrama...........potpuno si profulao našu stvarnost.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice