PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.670
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma tako i ja igram bez brige, vidim cim netko prdne na 6km od ostrine, high sam ovak napisao cisto za neku usporedbu, mapa je poprilicno nakrcana drvecem i objektima za razliku od ostalih, fora je sto ostaju tragovi u snijegu, krasno osvjezenje.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...da, napokon netko ko je primjetio prerender frames kao bitnu opciju, koja osigurava da gpu radi svoj posao.... tako je i u nekim drugim igrama.... samo ta opcija funkcionira prakticki od pocetka, a tko je nije koristio nije se bas naigrao.....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: HOW TO LAND FAST - Is wavejumping still a thing? - New parachute 
system! - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

@sudy_freak 

 

Možeš li linkati neki guide za ovo

 

"

P.s. u nVidia CP jedino bitno promijeniti "Maximum pre-rendered frames = 1".

Ima i guide za nVidia CP što i kako naštelati.  "

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Shaka111 kaže...

@sudy_freak 

 

Možeš li linkati neki guide za ovo

 

"

P.s. u nVidia CP jedino bitno promijeniti "Maximum pre-rendered frames = 1".

Ima i guide za nVidia CP što i kako naštelati.  "

 Nešto kao:

https://pubgsettings.com/pubg-best-settings/

 

S obzirom da se hrpa stvari na igri promijenila, moja preporuka je ne dirati "launcher settings"

 

EDIT:

Tamo gdje je da se postavi Maximum Performance, ti je niže i opcija za Maximum Prerendered Frames

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 10:32 (TomoR).
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
Shaka111 kaže...

@sudy_freak 

 

Možeš li linkati neki guide za ovo

 

"

P.s. u nVidia CP jedino bitno promijeniti "Maximum pre-rendered frames = 1".

Ima i guide za nVidia CP što i kako naštelati.  "

 Nešto kao:

https://pubgsettings.com/pubg-best-settings/

 

S obzirom da se hrpa stvari na igri promijenila, moja preporuka je ne dirati "launcher settings"

 

EDIT:

Tamo gdje je da se postavi Maximum Performance, ti je niže i opcija za Maximum Prerendered Frames

 ...NEMOJTE, ali nemojte pretjerivati sa AA opcijom, imam komp ali ne drzim iznad Medium, a postprocessing OBAVEZNO na very low i onda pri dnu opcija u igri treba ukljuciti Sharpening.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 13:29 (Tallahassee).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tri guidea od wackyjacky-a koja će vam umnogoćem pomoći, a svi navedeni su već bili spominjani u temi.

 

GUIDE: How to PROPERLY setup your mouse sensitivity (Ep1) - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

 

GUIDE: You MUST use this GRAPHICS SETTING (side by side comparison)! -PUBG

 

GUIDE: The IMPORTANT SETTINGS for PUBG - What I use and why

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

U jednom videu hvali obavezno Effects na Ultri a onda ga u drugom video drzi na Low,  ko je tu lud sad 

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

U jednom videu hvali obavezno Effects na Ultri a onda ga u drugom video drzi na Low,  ko je tu lud sad 

 

 

 ....ajmo treci jubilarni puta, ovaj setup koristim i meni se pokazao kao najbolji - wtfMoses.... fakat ne treba tri razlicita videa za istu stvar, samo zbunjuju....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

kopirao sam svacije postavke,ali najbolje je po svom gustu to nastimat..ne postoji pravilo

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja se jos od bete drzim ovih postavki, tu i tamo sve razbacam pa se opet vratim na isto, najbolje mi pasu uz moj setup.

 

 

Nego kakva su vam iskustva s novim Nvidia driverima 417.35 ?

Sumljam da mi zbog njih u zadnje vrijeme cesto cresha, prije njih nisam 2mj imao crash 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kod mene sve uredu sa nvidia driverima.. Da bas i ja igram po svom gustu sve very low osim textura na medium i sharpen mi je ukljucen. Ne bi mogo igrat sa aa vecim nema teorije 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Ja se jos od bete drzim ovih postavki, tu i tamo sve razbacam pa se opet vratim na isto, najbolje mi pasu uz moj setup.

 

 

Nego kakva su vam iskustva s novim Nvidia driverima 417.35 ?

Sumljam da mi zbog njih u zadnje vrijeme cesto cresha, prije njih nisam 2mj imao crash 

 ...ja sam na predzadnjima i nemam problema.... neko je spomenuo lose performanse u drugoj temi, pa ih nisam htio instalirat.... 416 su mi sasvim ok.....

 

btw. kakvi su vasi dojmovi oko Vikendija?... meni je ovo nova igra, graficki je u odnosu na sve prije ko neki novi engine, tolko detalja na samim zgradama, stijenama, drvecu - a sve na low????.... definitivno najljepsa mapa do sad, a mogla bi postati i najbolja za gameplay....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel probo netko PUBG na ps4 jel igrivo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
bik kaže...

Ja se jos od bete drzim ovih postavki, tu i tamo sve razbacam pa se opet vratim na isto, najbolje mi pasu uz moj setup.

 

 

Nego kakva su vam iskustva s novim Nvidia driverima 417.35 ?

Sumljam da mi zbog njih u zadnje vrijeme cesto cresha, prije njih nisam 2mj imao crash 

 ...ja sam na predzadnjima i nemam problema.... neko je spomenuo lose performanse u drugoj temi, pa ih nisam htio instalirat.... 416 su mi sasvim ok.....

 

btw. kakvi su vasi dojmovi oko Vikendija?... meni je ovo nova igra, graficki je u odnosu na sve prije ko neki novi engine, tolko detalja na samim zgradama, stijenama, drvecu - a sve na low????.... definitivno najljepsa mapa do sad, a mogla bi postati i najbolja za gameplay....

 ja sam s predzanjima imao svako malo bsod u bf5, i drugi su se javili takoder! Za pubg neznam kak radi jer sam se vratio na stare ispod 4xx verzije,

Inace nova mapa je fenomenalna no framerate je pao za najmanje 50% na Vikendima naspram starih mapa, nakrcana poligonima i to se vidi i osjeti na perfomansama, no ima i dosta odlicnih spotova s maglicama, odlicnim osvjetljenjem i sl detaljima koji pridonose najboljem ugodaju do sada, jos da dodaju malo vise ptica i da ubace koju "divljac" da trckaraju okolo to bi bilo totalno nesto drugo.lp

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

U jednom videu hvali obavezno Effects na Ultri a onda ga u drugom video drzi na Low,  ko je tu lud sad 

 Pa pogledaj koji je time span između videa.. Otkrio je nešto pa je apdejtao.. Definitivno Effects na Ultra jer se kud i kamo bolje vidi muzzle flash.

Tallahassee kaže...
bik kaže...

U jednom videu hvali obavezno Effects na Ultri a onda ga u drugom video drzi na Low,  ko je tu lud sad 

 

 

 ....ajmo treci jubilarni puta, ovaj setup koristim i meni se pokazao kao najbolji - wtfMoses.... fakat ne treba tri razlicita videa za istu stvar, samo zbunjuju....

Ovo su različiti videovi, if you noticed.
Slažem se, ali je relativno zastarilo.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... hmmm, dakle na Vikendiju se desava sljedece - instalirao sam riva tuner jer sam primjetio nekakav microsttuter, kad god uperim pogled u drugog igraca GPU mi pada na ispod 70%, a CPU drzi cijelo vrijeme na 60 - 70%, kad gledam bilo gdje drugdje a da nema drugog igraca u vidokrugu gpu se vraca na 98 - 99%??? wtf???..... probao sam ovo sa maximum frames ahead 1 - 2 i 3 i nema promjena....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

a dali ti se to desava na starim mapama, ovaj test server stvarno lose radi.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

a dali ti se to desava na starim mapama, ovaj test server stvarno lose radi.lp

 .... hm, idem probat.... EDIT: da, ali ne ide ispod 80%, fps je veci i nema sttuteringa....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 13:20 (Tallahassee).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
Stjepanj kaže...

a dali ti se to desava na starim mapama, ovaj test server stvarno lose radi.lp

 .... hm, idem probat....

 imamo istu konfu, meni je cpu na cca 35% gpu konstantno na 99%(1440p), inace u pubg-u je zaista tesko skinuti gpu usage ispod 99% bez obzira na postavke...

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 13:20 (Stjepanj).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Negdje sam procito da ima neki bug vezan za test server, tj. igrica je u fullscreen windowed sto povecava sttutering, samo treba ponovo stavit na fullscreen. Odnosno, bez obzira sto je u opcijama vec stavljeno na fullscreen igrica radi u fc winowed.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... dakle, ukljucio sam v-sync, sad sam lokan na 60 fps-a, ali igra radi glatko ko bebina guza.... i sad i gpu i cpu rade sa pola snage....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... dakle, ukljucio sam v-sync, sad sam lokan na 60 fps-a, ali igra radi glatko ko bebina guza.... i sad i gpu i cpu rade sa pola snage....

 nebitno, s tim nista nisi postigao osim teskog input laga, pogledaj dali ti nesto u pozadini zdere gpu/cpu. ugasi bilo kakav oblik sinkronizacije.lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pinkyz kaže...

Jel probo netko PUBG na ps4 jel igrivo?

 Ako prelazis s pc-a vjerojatno ce ti bit pomalo katastrofa, jer je grafika dosta losija i 30 fps-a je.. ali ako nisi nikad igrao bit ce ti sasvim dobro

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Negdje sam procito da ima neki bug vezan za test server, tj. igrica je u fullscreen windowed sto povecava sttutering, samo treba ponovo stavit na fullscreen. Odnosno, bez obzira sto je u opcijama vec stavljeno na fullscreen igrica radi u fc winowed.

 ...da, u tome je bio problem igra ne radi u fullscreenu i treba to podesit svaki puta kad udjes u igru....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... odlicna "real life" reklama za PS4....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC Players: Live servers will undergo maintenance for 8 hours on Dec 18 4:00pm PST / Dec 19 1:00am CET.

The parachute overhaul and our newest map Vikendi will be available on live servers once maintenance ends.

Read all the Update #24 patch notes here: link

 

Stiže nam noćas u 1h Vikendi i sve što Patch#24 donosi. Ako prođe glatko, ovo bi moglo vratiti dobar dio PUBG zajednice. Ne znam za vas, ali jako me raduje ovaj patch

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Stiže nam noćas u 1h Vikendi i sve što Patch#24 donosi. Ako prođe glatko, ovo bi moglo vratiti dobar dio PUBG zajednice. Ne znam za vas, ali jako me raduje ovaj patch

 ...sinoc je bila bas brutalna guzva, izgleda su pogodili sa Vikendijem, cekalo se u full squadu na ulazak u igru i do dvije minute a svaki puta kad smo usli server je bio pun svih 100 igraca odmah.... nakon fixa za fullscreen, odigrali pet partija nitko nije crashao ili ispao iz igre, nikakvih problema od nas cetri nije imao, nadam se da ce barem tako radit na lajvu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

G36C Guide - by vacky

 

I usporedba sa Scar-L naravno, kojeg zamjenjuje na Vikendima.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ne znam za vas, ali meni nova mapa na test serveru radi cudno

 

1. fps nisu kao na ostalim mapama

2. neki lag postoji

3. igrivost je malo cudna

 

ne svidja mi se, odigrao sam ukupno 2 partije i to je to

 

kad ce ta mapa u fullu?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice