PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.745
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I tako...

https://pubg.op.gg/user/RNG_kKinsa

 

taman sad u gameu kad sam bio, removalo ga iz gamea. Pas mater čitersku

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav, igram vec par mjeseci pubg i kad idem na quick play Vikendi mapa mi doslovno nikad ne bude? zasto. ako samo nju izaberem mogu cekati do smrti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jer vikendi kao i miramar nisu igrane kao sanhok i erangel. probaj u večernjim satima kad bude više ekipe

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
StevoDuja kaže...

Pozdrav, igram vec par mjeseci pubg i kad idem na quick play Vikendi mapa mi doslovno nikad ne bude? zasto. ako samo nju izaberem mogu cekati do smrti

 ja i moje kolege dosta cesto igramo vikendi i nikad nismo imali problema.... nade unutar 10 sec

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
StevoDuja kaže...

Pozdrav, igram vec par mjeseci pubg i kad idem na quick play Vikendi mapa mi doslovno nikad ne bude? zasto. ako samo nju izaberem mogu cekati do smrti

 ja i moje kolege dosta cesto igramo vikendi i nikad nismo imali problema.... nade unutar 10 sec

 mozda je problem jer u zadnje vrijeme uglavnom igram solo, dok smo španali u timu sve je ok bilo. hvala

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav, novi PUBG duo turnir od Good Game Global FPP Erangel i Miramar mape... Turnir vrijedan 10000€ Finale se igraju u Termama Sv. Martin 14.12.2019

 

Prijenos če biti na RTL PLAY te Yoube kanalu

 

30€ po duo timu

 

https://pubg.good.game/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima neki kvalitetan igrač da bi odigrao ovaj kvalifikacijski turnir ja imam ekipu ali svi igraju casual, povremeno i daleko su ispod mene po skillu pa ne vrijedi mi davat 15 eura i igrat sa nekim od njih kad oni ne mogu na publicu napravit više od 5 killova... Ako ima netko sa KD većim od 2 2.5 neka se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja iza zida, a čovjeku ga nema...

 

Našao na disku - u vrijeme kada su uveli Flare Gun pa je bila kiša Armored UAZ-a:

 

Kinezi na EU (po killfeed-u inače ubijali ko navijeni), pretpostavljam da su se desyncali u za mene zgodnom trenutku:

 

Treba nekome Flare Gun?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ja iza zida, a čovjeku ga nema...

 

 

 Private video.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
TomoR kaže...

Ja iza zida, a čovjeku ga nema...

 

 

 Private video.

 Ma, kad sam ga stavljao sam stisnuo krivu opciju, trebao bi biti Public od ponoći.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dva chicken-situacija gamea - dva puta na istog cheatera jebenog mrtvog naletim.

 

Ako naletite na njega, reportajte odmah bez razmišljanja!
https://pubg.op.gg/user/Roah07

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mah, ima podosta cheatera.

 

Sljedece kaj me uzasno smeta je to da se igra konstantno Ernagel i Shankok, pa vec mi je muka od tih mapa. Vikendi i Miramar mogu zaboravit, pa to odigrat mec na tim mapama je ko da si na lotu dobio. Pricam kaj se SOLO moda tice.

 

Igru su fakat poprilicno dobro ispeglali a sada je vrijeme za neko osvjezenje...npr. neku novu mapu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa mozes izabrati koju mapu hoces igrati,ako ti se igra miramar stavi miramar.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
matejwp kaže...

Pa mozes izabrati koju mapu hoces igrati,ako ti se igra miramar stavi miramar.

Bravo majstore. Kad si zadnji put upalio game?

 

Preko dana, osim od 19h pa nadalje, FPP solo Miramar/Vikendi nemaš što tražiti. Nitko ne igra.

Tek kad je EU peak, od 19h kao što rekoh pa nadalje, možeš upasti.

 

BTW. ova igra je od iduće sezone jebeno mrtva.
Koliko god si ja to nehtio priznati, od travnja 2017. otkada ju igram nikada toliko govnjivih čitera i VPN pizduna nije bilo.

Odvratno je za igrati.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 21:51 (sudy_freak).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

to je trenutna situacija takva jer se da zaradit na novim crate-ovima...cim postanu bezvrijedni prestat ce i cheateri

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Solo nisam igrao dvije sezone,moje isprike.A miramar nitko ne igra jer je mapa ogromna a loot slab,cak i na squadovima se desi da do phase 3-4 ne sretnes nikoga,za vikendi ne znam,na squadovima se moze odigrati od jutra nekih 10h pa do kasno u noc..lp

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG EU Servers packet loss

 

za sve ako vas ima i da ste primijetili packet loss

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/ebl1zu/recent_packet_loss_issues_how_to_report/

 

problem je ongoing i trenutno je velika drama oko toga, prvo je bilo na NA serverima, sad pogađa EU, sumnja je sve veća na to da ih DDoSaju.


Moguće da je to razlog zašto sam u posljednjih par dana osjetno lošiji jer je igra katastroflna. Meci se ne lijepe, miš kasni, ljudi se teleportaju ko blesavi, natezanje gumice na najjače.

Igra umire zbog stvari koje ne žele označiti kao bitnima. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Svima nama tu u ovoj temi draga igra, proživljava definitivno ne baš popularno razdoblje

 

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/ec5qku/pubg_corps_communication_has_stopped_pros_are/

 

reddit gori, ljudi su toliko ljuti zbog očiglednih razloga.

novi patch 5.3 s tim blood efektom je naovdno toliko loše implementirana, ovo što sam vidio po strimovima je definitivno tako.

igra užasno radi, a da ne pričamo o hrpi čitera o kojoj pričamo posljednjih mjeseci.

 

brod koji tone.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

imam nekih 1200 sati, od toga valjda soma sa englezima koje sam upoznao i jednostavno igra je sve losija i losija.

Cheatera masu, vise nego prije, ponekad mi djeluje ko da se igra vratila u neki neoptimizirani beta stadij.

Mozda subjektivno misljenje mene i moje ekipe ali jednostavno mi vise ne pase

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dobio kod za neku intel jaknu ,ali ne igram pa evo tko treba nek uzme i napiše da drugi ne pokušavaju;

 

P181-H0KT-79KH-OV955

 

Sretan Božić.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dobio kod za neku intel jaknu ,ali ne igram pa evo tko treba nek uzme i napiše da drugi ne pokušavaju;

 

P181-H0KT-79KH-OV955

 

Sretan Božić.

Neko je uzeo.Sretan Božić i sve naj bolje živjeli 105 pa opet!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 3:13 (Pero 7777).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zar ovaj Vikendi stvarno samo lošiji igrači igraju ili sta kad prosjecan igrac poput mene ovoliko killova skupi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
matejwp kaže...

Zar ovaj Vikendi stvarno samo lošiji igrači igraju ili sta kad prosjecan igrac poput mene ovoliko killova skupi...

 primjetio sam da to zavisi o danu, jedan dan sam umirao svaki put kad sam pao al doduše nisam imao ni sreće a drugi dan ak nisam zaredao 3 4 wina zaredom i vecinom top 10

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igrao sam dosta duo u zadnje vrijeme (uglavnom -Vikendi), evo nekih inserata iz nekih igara:

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači horor, svaki jebeni dan mi se događa jedno te isto. Uđem u igru, freeze odmah u lobbyu i tako svaki put dok ne verificiram fajlove igre u steamu gdje mi kaže "1 file failed to verify and will be reacquired" i nakon toga mogu igrati, međutim to mi se događa SVAKI dan. Jel netko još imao takav problem i kako ga je riješio? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
nisam imao takav problem a jesi probao reinstall igre
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Znači horor, svaki jebeni dan mi se događa jedno te isto. Uđem u igru, freeze odmah u lobbyu i tako svaki put dok ne verificiram fajlove igre u steamu gdje mi kaže "1 file failed to verify and will be reacquired" i nakon toga mogu igrati, međutim to mi se događa SVAKI dan. Jel netko još imao takav problem i kako ga je riješio? Hvala

Probaj TslGame.exe označiti "Run this game as administrator".

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Znači horor, svaki jebeni dan mi se događa jedno te isto. Uđem u igru, freeze odmah u lobbyu i tako svaki put dok ne verificiram fajlove igre u steamu gdje mi kaže "1 file failed to verify and will be reacquired" i nakon toga mogu igrati, međutim to mi se događa SVAKI dan. Jel netko još imao takav problem i kako ga je riješio? Hvala

 Možda ti čak Antivirsuni blokira neke fajlove, meni je radio to Avasat prošle godine u PUBG dok nisam foldere stavi da su safe

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Probaj samo Steam pokrenuti kao administrator, ako to ne pomogne javi se pubg support oni to fixaju brzo 

Max
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice