PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.843
|
čitano: 1.288.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako misliš ukinuli? Replayi su još u igri, sve radi.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo sad i ja vidim u čemu je bio problem. Pošto nisam neko vrijeme igrao, sve snimke iz tadašnje verzije igre nije mogao vise pokrenuti. 

 

Pomislio sam da su to ukinuli, jučer odigrao meč te mi ponovno nudi opciju replay. sad mi je već lakše 

 

 

XY
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

netko za duo?

EDIT: mislim na classic ne ranked, njub sam jos

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 15:55 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ProTeinZ kaže...

netko za duo?

EDIT: mislim na classic ne ranked, njub sam jos

 Dodaj me, nick mi je isti kao na forumu

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...
ProTeinZ kaže...

netko za duo?

EDIT: mislim na classic ne ranked, njub sam jos

 Dodaj me, nick mi je isti kao na forumu

 still waiting for accept...

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ProTeinZ kaže...

 still waiting for accept...

 Ništa mi nisi poslao ??

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...
ProTeinZ kaže...

 still waiting for accept...

 Ništa mi nisi poslao ??

 zato jer sam prije sat dva maknuo zahtjev koji sam poslao, jednom smo prije isto bili friends, ali vidim da si me maknuo jer nismo igrali, sad cu poslati opet.

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ProTeinZ kaže...

 zato jer sam prije sat dva maknuo zahtjev koji sam poslao, jednom smo prije isto bili friends, ali vidim da si me maknuo jer nismo igrali, sad cu poslati opet.

Ako ne misliš igrat, onda nema potrebe ni da šalješ.

Moguće da smo bili, ali uglavnom brišem ove što ne igraju.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...
ProTeinZ kaže...

 zato jer sam prije sat dva maknuo zahtjev koji sam poslao, jednom smo prije isto bili friends, ali vidim da si me maknuo jer nismo igrali, sad cu poslati opet.

Ako ne misliš igrat, onda nema potrebe ni da šalješ.

Moguće da smo bili, ali uglavnom brišem ove što ne igraju.

 a cuj realno nmg igrat uvijek, vjv je tada bila faza kad sam bio nocna smjena pa nisam uopce imao volje za gejmanje, ali eto sada igram vec 4 5 dana zaredom po 5 6 sati u sutu.. sve zavisi o vremenu, stoga nemoras brisat onda ljude...

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ProTeinZ kaže...

 a cuj realno nmg igrat uvijek, vjv je tada bila faza kad sam bio nocna smjena pa nisam uopce imao volje za gejmanje, ali eto sada igram vec 4 5 dana zaredom po 5 6 sati u sutu.. sve zavisi o vremenu, stoga nemoras brisat onda ljude...

Ma ljudi uglavnom dodaju i onda odigraju jednom ili rijetko i više ne igraju.

Nisam ni mislio da se igra 0-24.

Evo npr., ja ne pamtim kad sam pošteno zaigrao, a iskreno, nemam više ni volje kao prije.

Solo mi se neda igrat, a nekog za malo češći duo je zaista teško nać.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...
ProTeinZ kaže...

 a cuj realno nmg igrat uvijek, vjv je tada bila faza kad sam bio nocna smjena pa nisam uopce imao volje za gejmanje, ali eto sada igram vec 4 5 dana zaredom po 5 6 sati u sutu.. sve zavisi o vremenu, stoga nemoras brisat onda ljude...

Ma ljudi uglavnom dodaju i onda odigraju jednom ili rijetko i više ne igraju.

Nisam ni mislio da se igra 0-24.

Evo npr., ja ne pamtim kad sam pošteno zaigrao, a iskreno, nemam više ni volje kao prije.

Solo mi se neda igrat, a nekog za malo češći duo je zaista teško nać.

 pa tako i ja, solo tesko evo jucer imao solo chicken dinner al igrao sam preko k... a duo uvijek se nade neki saban..

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav, 

 

imam osjecaj da u nazad tjedan dana imam zescih fps dropova. 

Nije do pinga/ interneta on je uredu ali dropovi sa 120FPS na 75-80fps su prisutni. 

 

Kako vama radi, jeste li vi primjetili isto? Znam da je bio nedavno neki update PUBGa i u meduvremenu stavljao sam 

nove NVIDIA drivere...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
prvo pravilo nvidia driver-a, nikad ne stavljaj odma...ima tamo likova po redditu koji stavljaju usporedbe i dokle god nema boosta od 20% nemas razloga mijenjat drivere jer upravo se ovo desi :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
prvo pravilo nvidia driver-a, nikad ne stavljaj odma...ima tamo likova po redditu koji stavljaju usporedbe i dokle god nema boosta od 20% nemas razloga mijenjat drivere jer upravo se ovo desi :)

 A to bi znacilo u tvojem slucaju da sve radi dobro ili si napisao ovaj komentart cisto da mi velis koja su pravila instalacije NV drivera?

 

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozdrav, 

 

imam osjecaj da u nazad tjedan dana imam zescih fps dropova. 

Nije do pinga/ interneta on je uredu ali dropovi sa 120FPS na 75-80fps su prisutni. 

 

Kako vama radi, jeste li vi primjetili isto? Znam da je bio nedavno neki update PUBGa i u meduvremenu stavljao sam 

nove NVIDIA drivere...

 Meni generalno radi znatno glađe nego inače osim kada s brijega gledam na Pochinki, tu je s 120 padalo na 70-80.

Na kojoj rezi igraš?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozdrav, 

 

imam osjecaj da u nazad tjedan dana imam zescih fps dropova. 

Nije do pinga/ interneta on je uredu ali dropovi sa 120FPS na 75-80fps su prisutni. 

 

Kako vama radi, jeste li vi primjetili isto? Znam da je bio nedavno neki update PUBGa i u meduvremenu stavljao sam 

nove NVIDIA drivere...

 Meni generalno radi znatno glađe nego inače osim kada s brijega gledam na Pochinki, tu je s 120 padalo na 70-80.

Na kojoj rezi igraš?

hmm...morat cu onda to malo istrazit. Igram na 4K

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sandro HR Zagorje kaže...
dado16 kaže...
prvo pravilo nvidia driver-a, nikad ne stavljaj odma...ima tamo likova po redditu koji stavljaju usporedbe i dokle god nema boosta od 20% nemas razloga mijenjat drivere jer upravo se ovo desi :)

 A to bi znacilo u tvojem slucaju da sve radi dobro ili si napisao ovaj komentart cisto da mi velis koja su pravila instalacije NV drivera?

 

 meni radi dobro na starijim sam driverima, a komentar je cisto jer doci ce opet updateovi graficke i nemoj odmah updejtat...dobronamjerni savjet ništa drugo :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sandro HR Zagorje kaže...
191x7 kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozdrav, 

 

imam osjecaj da u nazad tjedan dana imam zescih fps dropova. 

Nije do pinga/ interneta on je uredu ali dropovi sa 120FPS na 75-80fps su prisutni. 

 

Kako vama radi, jeste li vi primjetili isto? Znam da je bio nedavno neki update PUBGa i u meduvremenu stavljao sam 

nove NVIDIA drivere...

 Meni generalno radi znatno glađe nego inače osim kada s brijega gledam na Pochinki, tu je s 120 padalo na 70-80.

Na kojoj rezi igraš?

hmm...morat cu onda to malo istrazit. Igram na 4K

 Normalno da ces s 4k znatno "prije vidjeti" drop nego na 1080p tocnije 4x brze Igra ima problem cim fps padne ispod 90 to zgleda kao da je 20I sam sam na 4k preko 5g! kad budemo imali 500fps-a na 4k onda se nebudemo ni žalili jer ce fps tesko ici ispod 100 gdje su vec primjetne sve vrste lagova i ostalih problema s razno raznim inputima

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2023 19:20 (Boris grozni).
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...
dado16 kaže...
prvo pravilo nvidia driver-a, nikad ne stavljaj odma...ima tamo likova po redditu koji stavljaju usporedbe i dokle god nema boosta od 20% nemas razloga mijenjat drivere jer upravo se ovo desi :)

 A to bi znacilo u tvojem slucaju da sve radi dobro ili si napisao ovaj komentart cisto da mi velis koja su pravila instalacije NV drivera?

 

 meni radi dobro na starijim sam driverima, a komentar je cisto jer doci ce opet updateovi graficke i nemoj odmah updejtat...dobronamjerni savjet ništa drugo :)

 Sve 5, nisam ni ja ništa loše mislio. 

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Počeo sam igrat nakon kaj je izašao novi Warzone koji mi nije sjeo pa sam se malo vratio nazad za PUBG. Slažem se da ovi dropovi sa 120fps na 90fps izgledaju ko da je dropalo na 20fps, baš loše. Super su mi nove mape a pogotovo redizajnirani VIKENDI,najdraža mapa. Dalje, ne razumijem ovu rotaciju mapa, malo me to nervira a ERNAGEL i MIRAMAR ne mogu smislit, muka mi je od tih mapa. U 2000h igranja još mogu nekako odigrati taj Ernagel ali Miramar ne mogu smislit. 

 

Trenutno igram na 4k OLED -LGC1, budem se baš poigro jedan dan kad ću imati vremena, raspakirat ću DELLov 2k 165HZa pa da vidim kak će komp disat sa tom kombinacijom. 

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sandro HR Zagorje kaže...

Počeo sam igrat nakon kaj je izašao novi Warzone koji mi nije sjeo pa sam se malo vratio nazad za PUBG. Slažem se da ovi dropovi sa 120fps na 90fps izgledaju ko da je dropalo na 20fps, baš loše. Super su mi nove mape a pogotovo redizajnirani VIKENDI,najdraža mapa. Dalje, ne razumijem ovu rotaciju mapa, malo me to nervira a ERNAGEL i MIRAMAR ne mogu smislit, muka mi je od tih mapa. U 2000h igranja još mogu nekako odigrati taj Ernagel ali Miramar ne mogu smislit. 

 

Trenutno igram na 4k OLED -LGC1, budem se baš poigro jedan dan kad ću imati vremena, raspakirat ću DELLov 2k 165HZa pa da vidim kak će komp disat sa tom kombinacijom. 

 

Ja jedino Erangel i Miramar igram.

Upalim igru jednom mjesecno, ako mi ne dode jedna od te dvije mape u 3 pokusaja... vidimo se sljedeci mjesec.

Gale
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

aj kad svi izvjestavate...ja je igram skoro svaki dan

eto.sta sam s tim sad postigao...ne znam ni ja :)

 

kao da vas neko sili da je igrate 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

 

 

kao da vas neko sili da je igrate 

 to je taj neki unutarnji nemir, kao psiho droga, malo pilit živcne u pubg-u 

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ako je netko za game neka se slobodno javi, ja i bug kolega zabranjeniples igramo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Bas sam htio napisati ima li netko zainteresiran da skupimo ekipicu neku i da igramo. Ako ima jos netko zainteresiran neka se javi. Jos sam novi u tome tek Level 81. ali  treba jos trenirati

Kada ti noge postanu slabe, vrijeme počinje da prolazi brže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 0:17 (Softwer).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uskoro stižu klanovi, pa će biti...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Vjerovatno ce mi se mnogi smijati ali eto bolje pitati nego ne znati. Zanima me koje su prednosti pri kupnji PUBG+ u odnosu na "obicni" PUBG, pa ako moze netko da objasni. Zahvaljujem se unaprijed i imate rundu od mene u temi "Za nespavalice" 

Kada ti noge postanu slabe, vrijeme počinje da prolazi brže.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Dobiješ mogućnost igranja Ranked moda i neke ingame kozmetičke predmete.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
4 godine
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako netko bude htio ponekad odigrati koju partiju squad/duo neka me doda slobodno 

 

pubg nick: 7even62 

 

XY
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ako igra tko pubg, dodajte me na steam 

 

https://steamcommunity.com/id/execina69/

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice