Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.144
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

http://www.index.hr/sport/clanak/znate-li-koliko-se-fifa-bolje-prodaje-od-pesa/1043602.aspx 
nakon ovavke prodaje nemam pojma sto ocekivati od iduceg PESa...ali ocito da ne stoji vise ona "igracima pesa nije bitno ovo...igracima pesa nije bitno ono" ....trziste se izmjenilo pes ovako ne m oze niti konkurirati niti donositi novac...a nije da im je trziste na kojem jesu pretrpano....imaju samo dvije igre,fifa i oni...
mislim mozda su  hard core igraci zadovoljni ovog igrom...ali objasni to onima gore u upravi...
"...While EA Sports’ footballer sold 1.1 million copies in its first week in the UK, PES couldn’t manage more than 50,000...."

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

zanima me da li se patchevi mogu instalirati na orginal kupljen preko steama

pitam jer ne želim da dobijem ban od steama 

instalirao bih naše ex ju lige :D 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Ovisi od patcha. Većina ti ima switcheve (online/offline). No načelno većina pdoržava oba moda bez problema. 

Problem eventualno nastaje kod većeg update PES-a pa moraš čekat novu verziju inaće patch ne radi.

 

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Zasto je ova verzija besplatna? U cemu je caka, kakva je razlika izmedju ovog i onog PESa 18 od 30e na Steamu?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
el.šef kaže...

Zasto je ova verzija besplatna? U cemu je caka, kakva je razlika izmedju ovog i onog PESa 18 od 30e na Steamu?

PES 2018 Lite imaš samo myClub, PESLEAGUE što su dva online moda, a što se tiče offline imaš samo par klubova s kojima možeš igrati Exhibition Match (nisam siguran, ali otprilike 15ak klubova maksimalno).

Tako da je ta verzija većini korisnika dovoljna kao npr. meni koji sam kupio PES 2018 u 9. mjesecu prošle godine, ali od mojih 200-tinjak sati više od 150 je u MyClub modu kojeg imaš i u besplatnoj verziji.

9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Snoozly kaže...

PES 2018 Lite imaš samo myClub, PESLEAGUE što su dva online moda, a što se tiče offline imaš samo par klubova s kojima možeš igrati Exhibition Match (nisam siguran, ali otprilike 15ak klubova maksimalno).

Tako da je ta verzija većini korisnika dovoljna kao npr. meni koji sam kupio PES 2018 u 9. mjesecu prošle godine, ali od mojih 200-tinjak sati više od 150 je u MyClub modu kojeg imaš i u besplatnoj verziji.

 Dada skinuo sam, taman igra za ubit dosadu. Bitno da ima taj online mod.

Evo krenuo sam igrat samo mi jedna stvar nije jasna.. Shvacam da nekih stvari nema na LITE verzije ali zar su stvarno zakljucali ovaj Special agent ili se to mozda mora otkljucati tokom napredovanja u igri?

Barcelona - Mes que un club
7 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Nisu zaključali Special Agent nego su ga totalno uklonili u svim verzijama i ne izbacuju više te posebne loptice za otvaranje jer je podrška prešla na PES 2019 koji izlazi za dva tjedna.

6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

imam pitanje u vezi ovih my club ekipa. Prijatelj i ja igramo online zajedno protiv random ljudi i dok mi igramo sa normalnim klubom, gotovo svi igraju sa my club ekipama gdje se zna dogodit da imaju takvu ekipu da su im neymar i messi na klupi jer u prvoj postavi su maradona i cruyf npr..ono toliko bolesne ekipe na svim pozicijama da ih je tesko dobit ako nisi dosta bolji. Pa me zanima na koji nacin oni sloze tu ekipu, jel kupe igrace pravim novcima, jel nesto prelaze u igri pa ih dobiju itd? kako sad izlazi 2019 razmisljali smo odma od pocetka i mi slozit tako jacu ekipu pa da nemaju protivnici uvijek 10puta jacu ekipu 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Na sva pitanja odgvor je DA osim zadnjeg tu je odgovor 30.08. tj za 9 dana 

 

My club ekipu slažeš kroz napredak , naravno možeš to ubraz novcima i naravno sa tom ekipom moš igrat većinu drugih online modova.

 

Evo jedan YT tutorial kao to ide

 

Možeš PES 2019 novosti, pitanaj i slično postaviti i pratiti u ovj temi https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pro-evolution-soccer-2019/258371.aspx

 

Također i na CROPES forumu koji nažalost kao večina nije aktivan al ima nas par koji stavljamo nove stvari: https://forum.cropes.org/index.php

 

Ako igraš na PC mogu te i uputiti gdje jefriniji kupiti igru npr ja kupujem ovdje: https://www.instant-gaming.com/en/2598-buy-key-steam-pro-evolution-soccer-2019/ 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 23:07 (plavi08).
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

zahvaljujem na opsirnom odgovoru. ne igram na PC-u, samo na PS4. A koliko novaca otprilike treba da bi slozio neku dobru ekipu? Inace, dobar tutorial, vise manje mi je sad sve jasno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

E to ti ne znam Nikad nisam kupovao. Dosaditi ti iamti najjači time bez mana 

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Zna tko gdje mogu naći patch sa novim timovima?? hvalaa

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Da li ima liga prvaka u pesu 18?

Najbitnije od svega zanima me jel se moze na ps4 staviti patch sa pravim imenima klubova,prave dresove,updateane transfere,itd?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
big_guy kaže...

Da li ima liga prvaka u pesu 18?

Najbitnije od svega zanima me jel se moze na ps4 staviti patch sa pravim imenima klubova,prave dresove,updateane transfere,itd?

 Mogu i na PS4 jedino nisam siguran za transfere. Ovo ostalo može ne mogu sad naći linkove di sam ja skidao.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Na oba pitanja je odgovor da. 

 

https://www.pes-patch.com/category/pes-2018-ps4-patches

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Ima li netko link za direkt download i upute za instalaciju za najnoviji patch za ps4 sa pravim imenima klubova,liga,stadione,transfere itd?PS4 verzija.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice