Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Hvala puno !!

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

@zabranjeniples,

 

Nema agenata samo za crnu loptu, nego vrti collector box, lako se tu dobije crna lopta.

 

@TheMaverick,

 

Sa 3 prava skauta suzava se izbor na 1 igraca ali za crnu loptu moras imati skaute od 5 zvjezdica a takve mozes dobiti samo na aukcijama za ne tako male iznose.

 

npr. za skaut Barcelona od 5 stars ja sam izletio 258k GP, a druga dva oko 50k.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

My club u pes 19 jel isti kao u fifi ultimate team moze li mi neko malo pojasniti to jel to identican mod online igranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel zna netko mail na koji mogu kontaktirati truli konami? Pa sram nek ih bude. Ovaj skripting je postao nepodnosljiv. Imam rating 879 i naletim na lika koji ima 40% pobjeda, rating 400+. Pogadjam 3 stative, idem s Messijem sam na golmana i lobujem ga i lopta ode pored gola da bi mi lik  u 90. min zabio iz drugog udarca po golu tako sto se othrvao s nekim no name igracem jednom Ramosu i ladno zabio. Poslije toga odigram jos jednu, a ovaj put Messi ne moze dodat loptu, obrana dezorijentirana, napad neorganiziran, a team spirit 99 i opet izgubim 1-0. Ne mogu vise igrat ovaj my club. Pogubit cu sve zivce zbog japanskih kretena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 14:13 (PES1990).
 
2 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ljudi jedno pitanje. Nisam dugo igrao orginal PES. Pa me zanima dobijete li u nadogradnjama npr. prave nazive igraca i klubova, konkretno mislim na englesku ligu? Hvala unaprijed na odgovoru! 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
iDelete kaže...

Ljudi jedno pitanje. Nisam dugo igrao orginal PES. Pa me zanima dobijete li u nadogradnjama npr. prave nazive igraca i klubova, konkretno mislim na englesku ligu? Hvala unaprijed na odgovoru! 

 Instalises patch ili option file i imas sva takmicenja, grbove, imena klubova i dresove (ono sto nije ispravno), a imena igraca su tacna od release dana.

 

Ako ti treba link mogu ti na pm dati ono sto sam ja instaliso (option file za imena), radi online sve normalno.

 

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
iDelete kaže...

Ljudi jedno pitanje. Nisam dugo igrao orginal PES. Pa me zanima dobijete li u nadogradnjama npr. prave nazive igraca i klubova, konkretno mislim na englesku ligu? Hvala unaprijed na odgovoru! 

 Instalises patch ili option file i imas sva takmicenja, grbove, imena klubova i dresove (ono sto nije ispravno), a imena igraca su tacna od release dana.

 

Ako ti treba link mogu ti na pm dati ono sto sam ja instaliso (option file za imena), radi online sve normalno.

 

 Pošalji meni 

Who bolan cares
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
iDelete kaže...

Ljudi jedno pitanje. Nisam dugo igrao orginal PES. Pa me zanima dobijete li u nadogradnjama npr. prave nazive igraca i klubova, konkretno mislim na englesku ligu? Hvala unaprijed na odgovoru! 

 Instalises patch ili option file i imas sva takmicenja, grbove, imena klubova i dresove (ono sto nije ispravno), a imena igraca su tacna od release dana.

 

Ako ti treba link mogu ti na pm dati ono sto sam ja instaliso (option file za imena), radi online sve normalno.

 

 Moze, pošalji ako nije problem. Hvala ti. Jer kupio bi orginal za STEAM kljuc a to me je mucilo što ako se ne mogu riješiti orginal imena klubova i grbovi... 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nesto ti nema opcije za pm, nema veze uglavnom evo link, prati video uputstvo a sam option fajl je u opisu videa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Nesto ti nema opcije za pm, nema veze uglavnom evo link, prati video uputstvo a sam option fajl je u opisu videa.

 

 Erminn, evo kupio PES i instalirao ga. Pratio sam ovaj video i takoder pravilna imena napravio. Sve je proslo kako treba. Jos jednom, hvala ti na pomoci. 

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Jel zna netko mail na koji mogu kontaktirati truli konami? Pa sram nek ih bude. Ovaj skripting je postao nepodnosljiv. Imam rating 879 i naletim na lika koji ima 40% pobjeda, rating 400+. Pogadjam 3 stative, idem s Messijem sam na golmana i lobujem ga i lopta ode pored gola da bi mi lik  u 90. min zabio iz drugog udarca po golu tako sto se othrvao s nekim no name igracem jednom Ramosu i ladno zabio. Poslije toga odigram jos jednu, a ovaj put Messi ne moze dodat loptu, obrana dezorijentirana, napad neorganiziran, a team spirit 99 i opet izgubim 1-0. Ne mogu vise igrat ovaj my club. Pogubit cu sve zivce zbog japanskih kretena.

 Ovo je nazalost sve tacno i slazem se potpuno, igra me ponekad dovede do ruba zivaca zbog ovoga. Kad AI unaprijed zacrta koga ce favorizirati nek je sa srecom onda ali tesko se moze dobiti, jer ce 100%-tne sanse uglavnom ici u stative, precke i najbolji igraci ce promasivati sanse koje bi zatvorenih ociju inace. Nevjerovatno je koliko ovo kvari igru ali eto opet je igramo.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ma strašno. Pitam se onda pobjeđujem li zahvaljujući znanju ili tom scriptingu.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 13:52 (plavi08).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je odlicno, sve sto nije valjalo popravice. Vidjecemo za skriptovanost u myclub.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

koji kurac su isli povecavat preciznost suteva glavom???

ako nesto mrzim iz dna duse to je onda ono kad sve ide ''po spagi'' kad je sve savrseno, kad nema gresaka itd...

to me cak uzasno i zivcira kod suteva sto sve ide ili u okvir ili jako blizu okvira, sto nema one ljudske nesavrsenosti pa da bude nekad kao da si loptu opalio lopatom, a ne nogom

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Meni npr šutevi glavom su katastrofa. Češće lopta ide bolje kad sam pod pritiskom nego čiste situacije. Tako da me taj popravak veseli. 

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Meni npr šutevi glavom su katastrofa. Češće lopta ide bolje kad sam pod pritiskom nego čiste situacije. Tako da me taj popravak veseli. 

 Naravno da te veseli kad koristiš Realovu taktiku bezglavog centriranja u 16m pa dok ne prođe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

koji kurac su isli povecavat preciznost suteva glavom???

ako nesto mrzim iz dna duse to je onda ono kad sve ide ''po spagi'' kad je sve savrseno, kad nema gresaka itd...

to me cak uzasno i zivcira kod suteva sto sve ide ili u okvir ili jako blizu okvira, sto nema one ljudske nesavrsenosti pa da bude nekad kao da si loptu opalio lopatom, a ne nogom

 Nesto ovako 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

koji kurac su isli povecavat preciznost suteva glavom???

Pretpostavljam iz razloga što su čak i 85+ igrači redovito fulavali header sa pola metra od gola na totalno drugu stranu gola u gol aut bez da su uopće imalo bili pokriveni protivničkim braničem. To je nerealno i kvari uživljenost u igru. A kad ti i pogodi header iz devetog pokušaja pitaš se kako je sad ovaj pogodio, a recimo identičnu situaciju prije 20 sekundi CR7 fula sa pol metra, pa počneš facepalmat nakon nekog vremena.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

Meni npr šutevi glavom su katastrofa. Češće lopta ide bolje kad sam pod pritiskom nego čiste situacije. Tako da me taj popravak veseli. 

 Naravno da te veseli kad koristiš Realovu taktiku bezglavog centriranja u 16m pa dok ne prođe.

 Gle nije lako doći do 3 LP za redom .

 

Nemoj previše filozofirat pustiti ću ti Livakovića s lanca 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sto je dobro lego' ovaj gp, skoro 14k za jednu utakmicu..

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

zanima me imali koji discord server za pes19 (pc) da mogu nac neku ekipu za bacit game ili napravit neki turnir ono bzvz nista ozbiljno

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Odigrao sam već dosta tekmi (većinom ovaj myclub) i ovo mi je definitivno najzarazniji PES od PES 2013. Ako poprave ono što su najavili za 25.10. tekuće godine, bit će odlično, jer igri nedostaje tako malo i ne razumijem da to nisu odmah detektirali i ispeglali.

 

Nikad duže nisam igrao myclub i mislim da ovaj mod ima budućnost i da može parirati FUT-u, bar u toj mjeri, tako što će privući ozbiljnije igrače, a s FUT-om neka se zabavljaju klinci.

 

U myclubu sam se dizao lagano i sa svakim pojačanjem dizao sam igru na viši nivo. Kuburio sam dosta dugo s odbranom, jer se oslanjala ponajviše na Otamendia i Buffona koje sam izvukao kao crne lopte, a ostali igrači u defanzivi su bili zlatne, što je izazivalo dosta problema, jer svaku drugu tekmu igram protiv klasnih napadača i teško je braniti se.

 

Prošli tjedan sam izvukao 3 vrhunska stopera, kao da su znali što me muči. Sada je tu "featured" de Vrij (ovr 91) i Ruben Dias (ovr 85), kao i Thiago Silva (ovr 87) i gle čuda..., igram nikad bolje i dosežem nikad veći rating koji je sada 700 i koji će još rasti, jer rušio sam protivnike koji su imali isti blizu milje i odvaljivao im 50% ranking pointsa, više puta.

 

Imam odlična krila (Salah, Sane i Figo) i odličnu polušpicu (Dybala) i sve što mi fali je jedan rasni napadač tipa Kane i jedan razigravač tipa Modrić za koje vjerujem da će doći, jer sve što sam odigrao do sada, igra me nagradila i osjećao sam se zadovoljan.

 

Igram 4-4-2 formaciju i furam svoju igru i ne zamaram niti se bojim Kloppovog presinga, podvaljivanja lofted passa preko cijele odbrane, jer za sve ima lijeka samo treba biti koncentriran. Odigrao sam preko 100 tekmi i 3-4 puta sam osjetio da me igra brutalno zakinula za pobjedu, ali jbg., to se uvijek može pravdati raspoloženjima i timskim duhom.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma PES 2019 je zakon čak unatoč tim nekim bugovima, nadam se da budu u četvrtak još poboljšali igru. Uglavnom, ovotjedni euro agent mi je super poslužil, znači:

Kroos (duplić nažalost),

Bale - za sad mi je bolji od Messija na RWF

Sergio Busquets

Mane - vrhunski LWF, meni uz Neymara POTW najdraži od black balla

Naingollan (imam TOTW verziju isto) - koristim ga do isteka ugovora onda boostam TOTW verziju

Fernandinho

Walker - metak

Vertonghen

Jose Gaya - odličan LB 82,  baš sam zadovoljan s njim

Hysaj - RB 81

Fabinho

Danilo Pereira

Depay

 

I da ne nabrajam dalje, uglavnom moj savjet, spinnajte ovaj tjedan kolko ide. Agent dijeli black i gold ball šakom i kapom. Nebude dugo dugo više tako dobar agent, a u četvrtak nam vrlo vjerojatno stiže Barcin agent.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

link za kupit pes povoljno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Žiga82 kaže...

link za kupit pes povoljno?

 https://www.allkeyshop.com/blog/buy-pro-evolution-soccer-2019-cd-key-compare-prices/

 

 

Ili pričekaj Lite verziju, prošle godine je došla sredinom studenog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mene nije isao agent ove sedmice (collector), 4 otvaranja sve low end zlatne lopte, sve cu u trenere. Bezveze prokockano 100k gp. Ali sam iz featured izvukao Icardija i Higuaina, a prije toga doveo Messija i Ronalda preko skauta.

 

Sad ganjam menadzere, doveo sam Simeonea i Santosa, a cekam Murinja i Guardiolu. Onda cu moci naci idealan tim i taktiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ekipa sredili su nam igru kroz patch i data pack tezak 2 i kusur GB. Pored Monacovog stadiona ubacili su jos jedan ako se ne varam (e- sports Pro arena) i izgleda vrhunski.

 

Mislim da su offline igraci dosli na svoje. Osobno sam se vrhunski zabavio igrajuci protiv COM-a jer su serveri bili na odrzavanju.

 

FIFA je mala beba za PRO EVO budite sigurni u to. 

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

što su točno promjenili u offline AI-evoj igri? tj što se brzo uoči?

nisam još skinio patch, nikako me nema kod kuće

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice