Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Odrzao sam pes lekciju jednom dobrom igracu sa rejtingom 800+ i kao najveci minus u ovom pesu kao i u predhodnim je matchmaking, mislio sam da se popravila situacija ali i nije. Ja sam pocetnik u ovoj igri online i ne znam zasto me konstantno spaja sa iskusnim igracima ciji je rejting preko 800. Sto se tice samog gameplay-a dosta je dobar, predobar u poredjenju sa fifom.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 22:12 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Onaj Aubameyang je kao cheat, najmrze mi je protiv njega igrat jer je nenormalno brz. Featured verzija brzina 99-98. Prodje li korak iza odbrane, ne moze ga vise niko stici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Jesil ti uspio dovest koju zvijezdu na nacin koji si opisao u prethodnom komentaru?

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Otvaram pred novi update (jos skupljam).

 

EDIT: Nista od Maradone, ali izvukoh Kutinja iz 3 pokusaja, not bad

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 21:53 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma i ovo je skriptovano sranje kao i fifa, danas 4 za redom izgubim a ni jednu nisam trebao... A i ovaj matchmaking, podesim sve lepo da dobijam priblizno slicne igrace po rejtingu a u 80% slucajeva dobijam igrace sa oko 900 rejtingom. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:27 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pa jel ti znaš kaj znači Wider rating range?

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas me je jedan poraz sprjecio da vezem 10 pobjeda za redom.

 

Od kada  je Aguero u klubu sve je zivnulo u napadu. Namjerno ga stavljam na desnu stranu, jer voli loptu opaliti vanjskim i danas je zavalio jedan vanjskom van kaznenog, onako iz prve. Taj 1 gol je vrjedio kao 1000 golova u fifi.

 

Dizem se iz dana u dan i jos 5 pobjeda me djeli da izjednacim broj poraza i pobjeda. Bio sam u debelom minisu, ali malo po malo i s nadogradnjom tima, taj minus ce  preci u +. Imam gold 2 znacku i 850 rating i cilj mi je nategnuti ga na 1000+.

 

 

Koliko mi samo znaci David Silva u vezi. Kako taj djeli lopte, pa to je cudo.

 

Sto se tice taktike, tu su mi mnogo pomogli savjeti MichaelsHD na youtubeu i lik je pro igrac koji je recenzirao dosta trenera.

 

Ja igram standardno 4-4-2 formaciju, koju sam preferirao i u fifi.

 

Blizu 600 tekmi sam u myclubu i stvarnono uzivam.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 21:57 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pa znaci to da nepostoji opcija da se dobijaju slicnog skila protivnici, teska glupost. Sad moram igrati sa ekipom od 3 zvezdice protiv ovih sa 5 zvezdica i po pravilu svi imaju penalda, mesija i ostatak druzine,ja dok napravim neku prosecnu ekipu od 5 zvezdica trebace izg vremena jer sve gp sto zaradim igrajuci odu na ugovore. Napravio sam dve ekipe zbog stamine da ne moram i tu bacati koinse ili sta god. Kako sam namestio u podesavanjima matchmaking-a da mogu dobiti sve ekipe brze mi nadje protivnika i samim tim vece su sanse da nahvatam nekog oko 600 rejtinga ali opet je tesko 3 zvezdice i 5 zvezdica velika je razlika. A opet sa druge strane i pored svega toga imam 20 pobeda i 20 poraza, drzim se 😁.

Odigrao jutros dve utakmice u sezoni online i tu je bolja situacija, imas divizije i rejting igraca je priblizan tvom.

 

Sve u svemu svidja mi se pes, gameplay je dosta dobar, treba se jos malo privici. Bio sam nekad jako dobar u pesu ali nikad ga online nisam igrao a i zadnji sto sam igrao je bilo davne 2013 godine, posle toga fifa me ebala u mozak 5 godina. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 22:31 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Pa znaci to da nepostoji opcija da se dobijaju slicnog skila protivnici, teska glupost. Sad moram igrati sa ekipom od 3 zvezdice protiv ovih sa 5 zvezdica i po pravilu svi imaju penalda, mesija i ostatak druzine,ja dok napravim neku prosecnu ekipu od 5 zvezdica trebace izg vremena jer sve gp sto zaradim igrajuci odu na ugovore. Napravio sam dve ekipe zbog stamine da ne moram i tu bacati koinse ili sta god. Kako sam namestio u podesavanjima matchmaking-a da mogu dobiti sve ekipe brze mi nadje protivnika i samim tim vece su sanse da nahvatam nekog oko 600 rejtinga ali opet je tesko 3 zvezdice i 5 zvezdica velika je razlika. A opet sa druge strane i pored svega toga imam 20 pobeda i 20 poraza, drzim se 😁.

Odigrao jutros dve utakmice u sezoni online i tu je bolja situacija, imas divizije i rejting igraca je priblizan tvom.

 

Sve u svemu svidja mi se pes, gameplay je dosta dobar, treba se jos malo privici. Bio sam nekad jako dobar u pesu ali nikad ga online nisam igrao a i zadnji sto sam igrao je bilo davne 2013 godine, posle toga fifa me ebala u mozak 5 godina. 

 Jednostavno problem malog player basea. A da ne spominjem da je velikom broju kupaca i dalje PES primarno offline zabava. Jbg začarani krug... Neki igru neće kupiti sve dok se broj online igrača ne poveća, a broj ih se neće povećati sve dok ljudi ne počnu kupovati. Konami treba početi izdavati ovaj My Club usporedno s glavnom igrom kao free to play. Staviti neka ograničenja, koja opet nisu prevelika i vidjeti hoće li tako privući dio FIFA ekipe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Frendu, uzmi u obzir da si kasno krenuo igrati. U pocetku su djelili i sakom i kapom i malo tko nije omedio.

 

Trebat ce ti 2 mj. da ti se sve slegne i sam skuzis o cemu se tamo radi. 

U pocetku je to sve nekako traljavo, a zapravo i te kako ima smisla.

 

Mozda se budes smijati sam sebi kao i ja, zbog neznanje. Ne znam da li si skuzio kako ovdje funkcionira odmaranje igraca? Obrati pozornost, jer totalno je drugacije nego u fifi. Ovo ti govorim zbog nekih kljucnih igraca, koje ces forisirati svaku tekmu ovisno o rezultatu.

 

Od ove igre te moze otjerati samo neznanje. Zapamti to

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas novi potw igraci, reko odoh samo jednom zavrtiti, imao malo nesto coinsa.. kad ono Aubameyang haha.. prvo pa musko

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Hm, ovaj tjedan mi baš ništa netreba od POTW i Featured playera, možda po 1 od svakog za GP bonuse u modovima i trainere. Data pack je dodal neke zanimljive stvari, dosta lica i slikica je popravljeno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas sve super ide, igraci su mi pokretljiviji i pobedim likove koji imaju duplo vise pobeda od poraza i dobro su rejtingovani, dok npr neki dan sam gubio od likova sa 300 rejtingom i obrnutim skorom. Nzm da li je skripting ili sta vec ali nesto se tu dogadja. I dalje imam pobeda koliko i poraza i aj da kazem da sam zadovoljan skorom. Malopre igram sa deckom preko 900 rejting a odnos pobeda i poraza mu 400-100 i pomislio sam da ce me pocepati 3+ ali momacki sam se drzao, dobio me 3:2 na kraju i nekako sam i sam sebe iznenadio. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima li citera na ps4 u pesu?  

 

13.12. Izlazi lite verzija. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 7:10 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Na PS4 ima onih koji svjesno izazivaju lag. Tako sam cuo, pa sada...

The Commissioner of Football
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Na PS4 ima onih koji svjesno izazivaju lag. Tako sam cuo, pa sada...

 Naletio, trpaš mu Juve/shitty s nekom sirotinjom tipa Crystal Palace, i nekim čudom počne laggat, a lik pauzira maksimalno...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Ima li citera na ps4 u pesu?  

 

13.12. Izlazi lite verzija. 

 Istovremeno i puna igra dolazi na Xboxov game pass pa možda malo poraste broj igrača. Al pretpostavljam da nema crossplay sa ps4?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I ovo je komedija od igre online, mislio sam da je bolja situacija nego kod fife ali ista stvar, puno ovakvih utakmica imam. Kad ide onda ide i pobedjujem a kad ne ide ne mogu pobediti ni one ispod 300 rejtinga. Ovaj je bio 800 ali igra ko da je 200.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

I ovo je komedija od igre online, mislio sam da je bolja situacija nego kod fife ali ista stvar, puno ovakvih utakmica imam. Kad ide onda ide i pobedjujem a kad ne ide ne mogu pobediti ni one ispod 300 rejtinga. Ovaj je bio 800 ali igra ko da je 200.

 Momentuma ce biti sve dok ne naprave da svi moraju igrati manual.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas malo probao sezonu sa juventusom i kad ide ide, a nekad ne mogu dva dodavanja povezati. Taman pomislim znam igrati a sutradan me ubise 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mozda jedno glupo pitanje, da li neko zna ako instaliram ovu lite verziju igre na profilu na kom vec igram pes, da li ce prepoznati lite verzija myclub i da li ce ovaj progres sto sam ostvario u myclub-u biti i na lite? Na ps4 igram inace. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas ne dobih Salaha iz potw, imam jos jedan pokusaj.. dobio sam onog korejanca iz tottenhama na LMF poziciji. Medjutim imao sam vec njega (obicna verzija) i tu stavim u trenere da napucam ovog featured, kad dobijem oko 120k experience poena i skoci level sa 30 na 42, skoro maximum. Strasan boost bude na takav nacin.

 

Samo mi nije jasno, imao sam vec jednom takav slucaj, obicni messi i featured verzija, isto sve uradio i dobio samo onoliko poena koliko vrijedi, jedva level jedan skocio. Ne znam u cemu je fol sada, jel' neki glitch, nekad hoce nekad ne. Jedino sta mi pada na pamet je da je tada obicni messi bio level 29 (jedan nize od featured) pa mozda zato nije bilo boosta, ali opet to je samo moja teorija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Gdje mogu LITE skinuti jer gledam na steamu i nema LITE verzije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Možda su ga tek nakon 19h dodali? Za ps4 je dostupan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dostupan je sada

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo odigrao jednu tekmu izgleda mi solidno igra ne mogu jos komentirati jer je ne znam jos igrat a dosta se razlikuje od fife. Prvu tekmu me spojilo u manje od 2min sa igracem koji je bio isto pocetnik pobijedio sam ga 4-1 onda je RQ. Skuzio sam da je on isto bivsi igrac fife jer je jedino pucao finese udarce sa 20 do 30m cak mi je i zabio gol sa Dybalom ali to vise mislim da je do mog loseg golmana. Poslije utakmice isao sam otvarat malo pakete. Imao sam 350 onih zlatnih novcica i potrosio sam 300 na TOTW igrace. Dobio sam Kariusa i dva puta Salaha. Sad me zanima sto da radim sa tim Salahom da li ga mogu staviti tamu u duplikate vidio sam da ima neki izbornik za to samo sto ne razumijem najbolje ili da ga pretvorim u trenera ili da ga ostavim i mjenjam ga sa prvim Salahom radi stamine. Kako vi rjesavate problem stamine, kako zaradjujete coinse za ugovore i jesam li sjebao to sto sam 300 zlatnika potrosio na TOTW da li se mogu dobiti oni jos nekako osim kupnje pravim novcem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pitanjce

 

Da li se u lite verziji moži igrati kakav mod online, ako da koji?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Za pocetak ostavi oba Salaha, jer kad igras s jednim duplikat se odmara i imas uvijek dostupnog i raspolozenog Salaha s full staminom.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Rolac kaže...

Pitanjce

 

Da li se u lite verziji moži igrati kakav mod online, ako da koji?

Hvala

 Myclub, to ti je ustvari to, a i najpopularniji mod u igri.

 

Ja po prvi put u zivotu planiram ubaciti malo para u igru, kupiti koinse da si olaksam malo. 1050 koinsa valjda 10$.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Evo odigrao jednu tekmu izgleda mi solidno igra ne mogu jos komentirati jer je ne znam jos igrat a dosta se razlikuje od fife. Prvu tekmu me spojilo u manje od 2min sa igracem koji je bio isto pocetnik pobijedio sam ga 4-1 onda je RQ. Skuzio sam da je on isto bivsi igrac fife jer je jedino pucao finese udarce sa 20 do 30m cak mi je i zabio gol sa Dybalom ali to vise mislim da je do mog loseg golmana. Poslije utakmice isao sam otvarat malo pakete. Imao sam 350 onih zlatnih novcica i potrosio sam 300 na TOTW igrace. Dobio sam Kariusa i dva puta Salaha. Sad me zanima sto da radim sa tim Salahom da li ga mogu staviti tamu u duplikate vidio sam da ima neki izbornik za to samo sto ne razumijem najbolje ili da ga pretvorim u trenera ili da ga ostavim i mjenjam ga sa prvim Salahom radi stamine. Kako vi rjesavate problem stamine, kako zaradjujete coinse za ugovore i jesam li sjebao to sto sam 300 zlatnika potrosio na TOTW da li se mogu dobiti oni jos nekako osim kupnje pravim novcem?

 I ako sam i ja pocetnik ali evo neko moje iskustvo neka me ispravi neko ako gresim.   

 

Prvo pes se drasticno razlikuje od Fife, po meni gameplay je daleko bolji i realniji i fifa se jednostavno sa te strane ne moze porediti sa pesom, graficki ove godine takodje je ispred fife ( to je neko moje vidjenje). Iz daljine tj van 16m golovi se jako tesko postizu, sto mi se takodje svidja, sve se svodi da izigras odbranu protivnika i dodjes u sansu.

 

Drugo sto se tice stamine ja sam to resio kao i u fifi, napravio dve ekipe i rotirao ih kako bi jedna uvek bila odmorna.

 

I zadnje sto se tice ugovora njih kupujes GP poenima, zaradjujes igrajuci, a do koinsa se izgleda malo teze dolazi, na pocetku mozes lako uzeti nekih 800-900 resavajuci one zadatke i za svaki resen dobijes 50 koinsa. To mozes odraditi za sat-dva.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 11:52 (ruya).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice