Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Za pocetak treba zute coinse cuvati za managera jer ovdje manager nije samo slicica kao u futu. Sve starta od managera i ne treba se puno dvoumiti oko te investicije. Ja imam OP file, tako da su mi otkljucana prava imena managera. Ovi bolji mogu nestati s liste ovisno o danu, stoga treba biti oprezan.

Gp zaradjujes igrom. Pobjeda ti nosi blizu 4k, poraz 1.5k, a nerjeseno 2+k. Za svaku 1. pobjedu u novom danu dobijes 7+k, a tjedno ces dobiti ovisno od plasmana blizu 20-30k.

 

Zute coinse (30-40) ces dobivati 3-4 puta tjedno sto ce ti biti dovoljno za otvaranje jednog potwa. Buduci da si tek krenuo imat ces u ponudi da ih se dokopas preko rjesavanja zadataka.

 

Ima jedna metoda kako doci do gp ali meni se neda niti mi je potrebna, jer trenutno imam skoro dva tima koja sastavim od crnih lopti.

 

Svakog igraca kojeg dobijes cuvaj i igraj s njim offline matcheve ili sim matcheve. Nikad ne dozvoli da ti propaadne ugovor od igraca, prije nego ga prodas ili ga pretvoris u trainer. Svaku takmu dobit ces skauta s kojem mozes dovesti nekog anonimusa.

Znaci 11 igraca ti moze donijeti sigurnih 10+k gp, plus ih pretvoris ili trainere ili ih prodas za gp, a uz za svaku tekmu dobijes skauta s kojim mozes dovesti novog igraca.

 

E sada bit ce tu log in kampanja i more igraca, + gp, + zutih coinsa.

 

Sada sve stavi na papir i racunaj. Potrebno je samo malo strpljenja.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 10:39 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hvala na savjetima. Pes mi izlgeda dosta lijepo drago mi je sto su izbornik ucinili da bude brzi i fluidniji sjecam se u pesu17 kako je to sve bilo sporo. Muzika mi je puno bolja nego u fifi. Gameplay mi se cini ovako na prvu puno realniji. Svidja mi se to sto moras biti okrenut prema igracu da dodas tocno dok ako pokusas iz okreta dodat onda to vise nije precizno. Ovaj koncept skupljanja igraca mi se cini uredu, zanimljivim

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Evo odigrao jednu tekmu izgleda mi solidno igra ne mogu jos komentirati jer je ne znam jos igrat a dosta se razlikuje od fife. Prvu tekmu me spojilo u manje od 2min sa igracem koji je bio isto pocetnik pobijedio sam ga 4-1 onda je RQ. Skuzio sam da je on isto bivsi igrac fife jer je jedino pucao finese udarce sa 20 do 30m cak mi je i zabio gol sa Dybalom ali to vise mislim da je do mog loseg golmana. Poslije utakmice isao sam otvarat malo pakete. Imao sam 350 onih zlatnih novcica i potrosio sam 300 na TOTW igrace. Dobio sam Kariusa i dva puta Salaha. Sad me zanima sto da radim sa tim Salahom da li ga mogu staviti tamu u duplikate vidio sam da ima neki izbornik za to samo sto ne razumijem najbolje ili da ga pretvorim u trenera ili da ga ostavim i mjenjam ga sa prvim Salahom radi stamine. Kako vi rjesavate problem stamine, kako zaradjujete coinse za ugovore i jesam li sjebao to sto sam 300 zlatnika potrosio na TOTW da li se mogu dobiti oni jos nekako osim kupnje pravim novcem?

 Pa dobijaces stamina recovery pakete kad budes otvarao agente i generalno kako budes napredovao, a ako nemas toga onda napravi drugi squad sa losim igracima i pusti jedam sim match, dok se zavrsi to citav prvi tim ce ti imati full staminu.

 

Ugovore produzuj sa GP poenima, a potw igraci se otvaraju samo sa coinsima. Duplikate mozes cuvati u slucaju da imas 3 ista igraca mozes koristiti trade opciju i zamijeniti ih za jednog kojeg nemas istog kvaliteta. Ja bi tog jednog Salaha pretvorio u trenera i onda sa njim trenirao drugog i tako mu dignes atribute.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

GP pointse dobro cuvaj.

 

Ako se odlucis otvarati box u kojem dobijes 3 igraca, uvijek gledaj sto se nudi u %. Za sada se najbolje pokazao ovaj box Europske zvijezde u kojem zna biti blizu 100 crnih lopti.

Druga opcija ti je skupljene gp pointse uloziti u skaute za igraca kojeg zelis.

Npr., ja sam slozio Aguera kombinacijom sljedeca 3 skauta od 5 *:

 

N/s American (region) - Man City (trenutni klub) - Marseille turn (skill)

 

Prvog sam dobio od Konamia u log in kampanji, 2. sam bidao na aukciji za 90k, a 3. sam ulovio za samo 25k.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

GP pointse dobro cuvaj.

 

Ako se odlucis otvarati box u kojem dobijes 3 igraca, uvijek gledaj sto se nudi u %. Za sada se najbolje pokazao ovaj box Europske zvijezde u kojem zna biti blizu 100 crnih lopti.

Druga opcija ti je skupljene gp pointse uloziti u skaute za igraca kojeg zelis.

Npr., ja sam slozio Aguera kombinacijom sljedeca 3 skauta od 5 *:

 

N/s American (region) - Man City (trenutni klub) - Marseille turn (skill)

 

Prvog sam dobio od Konamia u log in kampanji, 2. sam bidao na aukciji za 90k, a 3. sam ulovio za samo 25k.

 Ja juce dobio Aguera, cini mi se da mu je 88 ovr.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 11:54 (ruya).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ako ga budes koristiti i filjati trainerima, overall rating ce mu se povecati na max 91.

 

Na pesdb.net imas sve info, kao i sve moguce kombinacije skauta za sve igrace.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 12:05 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sada ganjam Neymara preko scouta, treba mi 'no look pass' ili 'cross over turn' scout a imam vec 'french league' i 'n/s american'.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

jel ima neki jutjuber koji se ne krevelji nego ko normalna osoba objasni neke osnove oko igre?

 

konkretno, zanima me:

- kako namjestit prava imena/grbove

- kako funkcionira onlajn mod

 

nisam jos od pes6 i legends moda posteno igrao pes.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
jovial kaže...

jel ima neki jutjuber koji se ne krevelji nego ko normalna osoba objasni neke osnove oko igre?

 

konkretno, zanima me:

- kako namjestit prava imena/grbove

- kako funkcionira onlajn mod

 

nisam jos od pes6 i legends moda posteno igrao pes.

 

 https://www.hcl.hr/prohodi-i-tutorijali/pes-2019-dresovi-prava-imena-126727/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jao pa ovaj lite je japanski blagoslov za mene 😀 đaba, a moš s pravim ljudima igrat, te uz to odigro par tekmi i ne laga. Netreba mi niš djed božičnjak donosit!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Poslije editiranja jeli ima problema sa online igranjem na PS4?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
mučenik Al Akse kaže...

Poslije editiranja jeli ima problema sa online igranjem na PS4?

 Ne. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kod pesa mi se najvise svidja sto nema efekta klizanja po ledu kao u fifi. U pesu bas imam osjecaj da trcim po travi dok se u fifi osjecam koda trcim po ledu. Igrat cu ove dvije igre paralelno ne mogu prestat igrat fifu jer sad dolazi futmas i to mi je uvijek bio zabavni dio godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel taj lite ima opciju da se igra s normalnim klubovima online ili samo taj retardirani myclub? sat vremena sam izgubio da bi mi dao neke levate od 55. ma nemoj me jebat. i koji se kurac pri svakom prekidu igra ucitava sekund, dva?

 

i koji je kurac upce taj myclub? da sam htio igrat fut igro bi ga na fifi. daj mi frendli da igram onlajn i odjebi s tim kretenskim myclubom. myclub a moras uzet grb i dres od nekog postojeceg kluba. daj me nemoj jebat.

 

sad me spoji s nekim likom, ekipa messi, bale, romario, erikssen, salah... protiv ovih levata od 55. mislim, nidje veze.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 20:54 (jovial).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Za ono sto ti zelis, jednostavno moras kupiti igru.

 

 

 Edit:

 

Za sve ostale, evo na njegovom kanalu (normalan lik koji se ne preserava) mozete saznati dosta toga, ponajvise analizu pojedinih managera:

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 21:23 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Odigram 2 utakmice fife vristim i psujem oba dvije odigram 3 utakmice pesa skroz smireno opet se vratim na fifu i opet vristim eto tolika je razlika u gameplayu. U pesu se mozda desi glupost u jednoj od pet tekmi dok u fifi su gluposti konstantne svaka utakmica je uzas. Sve mi se cini da kad zavrsi futmas da cu se skroz prebaciti na pes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Odigram 2 utakmice fife vristim i psujem oba dvije odigram 3 utakmice pesa skroz smireno opet se vratim na fifu i opet vristim eto tolika je razlika u gameplayu. U pesu se mozda desi glupost u jednoj od pet tekmi dok u fifi su gluposti konstantne svaka utakmica je uzas. Sve mi se cini da kad zavrsi futmas da cu se skroz prebaciti na pes.

 Ma daj nije to sranje od fife vredno nicijeg zdravlja. Ja sam se u potpunosti prebacio na pes i napokon uzivancija u virtualnom fudbalu. Treba samo malo vremena da pohvatas mehanike igre i onda polako napredujes i sto se tice same igre i taktika koje ona nosi. Jedina stvar koja mi se ne svidja u pesu je sto te ne spaja sa igracima slicnog skila da ide 100+ - bilo bi pravednije, ovako kad te spojo sa igracima oko 1000 bude bas gadno a nemam jos ni formiran tim bas kako treba. Dok u sezoni imam omer 13/3/3 i tu pobedim i ove od 1000 rejting sto imaju. Ali polako kad sastavim neku solidnu ekipu onda je nebitno sa kim ce me spojiti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja za sada u onom rankedu imam 6 pobjeda i 2 nerijesene igrao sam mislim 3 puta protiv kompletne momcadi i bas se vidi razlika. Nemam bas srece u onim otvaranjima jer dobivam samo krila i napadace. Nikako da dobijem veznjaka nekog ili obranbenog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Ja za sada u onom rankedu imam 6 pobjeda i 2 nerijesene igrao sam mislim 3 puta protiv kompletne momcadi i bas se vidi razlika. Nemam bas srece u onim otvaranjima jer dobivam samo krila i napadace. Nikako da dobijem veznjaka nekog ili obranbenog.

 Tako i ja muku mucim sa odbranom pocevsi od golmana pa do dobrih dmf igraca. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svidja mi se kod pesa to sto prije tekme mozes gledati statistike od protivnika i mozes vidjeti sto najvise voli radit i kakav mu je stil igre. Vecina mojih protivnika je igrala na counter attack i imala po 80,90 dodavanja na tekmi dok ja igram na possesion i imam u prosjeku oko 110 dodavanja. Mom loan Bale-u ustale jos dvije tekme bit ce mi jako zao kad ode jer mi je najbolji igrac. Nekako mi puno vise lezi od Salaha ali nadam se da kad Bale ode da ce Salah umjesto njega carryiat momcad

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kod mene Salah igra svaku tekmu jer je uvijek raspolozen, + je onako pravi Salah i nazabijao sam se golova s njim.

 

Sinoc otvarao POTW i dobio Zapatu. Ajde barem crna lopta. Do kraja tjedna pokusat cu jos 2×.

Kasnije opalim jedno izvlacenje u boxu Europske zvijezde i uleti Nainggolan, Fred (Man Utd) i Danilo (City), tako da nije lose...

 

Hebu me nerjesene tekme kao i u fifi. Toliko sam sigurnih tekmi prokockao, ali konacno sam presao u + sto se tice omjera pobjeda i poraza.

 

Inace danas su im serveri top i stvarno je bila uzivancija igrati.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 19:11 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Doveo sam novog menadzera pa mi je sad team spirit na 70, kako najlakse da ga vratim na max? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Vidi imas li familiarity boost packs i spucaj to na njega pa onda tactical training koji je manje efikasan. Ako nemas nista od toga a prenizak je team spirit da bi igrao ranked onda igraj protiv kompa ili stavi tog menadzera kao assistant coacha, igracima ce porasti afinity na njegovu taktiku iako ne igras sa njim.

 

Inace Zapata je odlican, i ja sam ga dobio.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Vidi imas li familiarity boost packs i spucaj to na njega pa onda tactical training koji je manje efikasan. Ako nemas nista od toga a prenizak je team spirit da bi igrao ranked onda igraj protiv kompa ili stavi tog menadzera kao assistant coacha, igracima ce porasti afinity na njegovu taktiku iako ne igras sa njim.

 

Inace Zapata je odlican, i ja sam ga dobio.

 E hvala ti, pomogao si mi dosta :) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sa kojom tipkom vi izbijate lopte evo ja probao i sa kockom i sa krugom ali nikako da mi igrac izbije loptu iz prve vec je prvo nekako smotano stopa pa je opali. Pitam jer uglavnom primam golove zato jer su mi obranbeni svi 60 rating ispod i ne znam jeli to do ratinga ili do mene zasto oni ne znaju izbiti loptu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pucanje. Radi u 90% slučajeva.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Eto bio sam sretan i u onom europan packu dobio Hamsika, Lingarda i Fernandesa. Znaci dobio sam cijelu sredinu. Hamsik zvijer od igraca finesse mu je brutalan. Uglavnom sad kad su mi dosla ta tri igraca onaj rating za trenera mi otisao preko 250 i jedva sam uspio spustiti na 250 sa igracima na klupi. Skupio sam 550 onih zlatnika pa me zanima koji je trener najbolji koja je formacija najbolja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Fernando Santos je ajmo reći jedan od boljih. Doduše, Santos nema CMF, ako baš želiš formaciju sa 3 CMF uzmi Kloppa 4-3-3.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 1:35 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mogu se i kod Santosa LMF i RMF pretvoriti da budu CMF. Ja to radim kad hocu da zatvorim utakmicu.

 

Klopp, Valverde, Guardiola za 4-3-3

 

Simeone 4-4-2, Santos 4-1-3-2

 

Ovi svi menadzeri su odlicni i neces pogrijesiti kojeg god da uzmes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Low i Deschamps su isto dobri, osobno preferiram Possession Game menadžere.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 3:30 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice