Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ove igrace sto forsirate svaku utakmicu da li im posle svake tekme obnavljate staminu ili moze da progura jos jednu? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Ove igrace sto forsirate svaku utakmicu da li im posle svake tekme obnavljate staminu ili moze da progura jos jednu? 

 Ja obicno nakon svake druge.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kod mene Salah moze odigrati i do 3 bez problema, jer je oznacen kao Counter target. 

 

Mislim da 2 tekme moze odraditi svaki igrac. Druga stvar, ako si rjesio tekmu do 70min, izvadi igraca koji ti je bitan u narednoj tekmi i bit ce ti skoro na full  sljedecu tekmu, a i onaj koji je usao u igru u 70. min. Tu je ta razlika u odnosu na fifu. Mozes se igrati raznim kombinacijama, a obnovu stamine koristiti samo kada te bas stisne i tu prije svega mislim na raspolozenje igraca.

 

 

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja samo salaha i aubu rotiram nakon dve tekme im obnovim staminu, al ajd rekoh bolje da pitam. I jos nesto, kako branite kornere, ja pola golova dobijem iz kornera. Uzmem stopera i postavim ga na sred peterca inace ili nekad pratim ako on odabere na koga ce ici centarsut ali opet cesto primim gol. Postoji li neka efikasna caka? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Od kornera se najbolje braniti s vrhunskim skakacem, na kojeg moras prebaciti manuelno.

Kod mene zbog opasnosti od kornera igraju tri stopera, od kojih je jedan izrazito brz ( Sokratis i R. Diaz), + imam pojacanje od Mandje i Lukakua, a sada i od Zapate, koji su vrhunski skakaci. Znaci unutar kaznenog, imam 5 vrhunskih skakaca i obvezno s jednim ja upravljam, pogotova kada vidim da protivnik priprema nabacak na Ronalda.

U pocetku sam imao problema, ali sada sam se dobro uhodao i sveo te golove u granice normale.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 16:52 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam da li je momentum ili je do mene ali danas sam katastrofa. Bio sam 10 pobeda u plusu sad mi je opet skor izjednacen. Gubim i od ovih sto su u debelom minusu, uzas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Welcome to club bro 👌💪🎮⚽ ova verzija 97.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kad zavrsava ovaj pes weekly league?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sad mi se ponudio Valverde da ga mogu uzeti ali on ima u napadu jednog CF-a i dva SS-a a meni bi trebalo jedan CF i LWF i RWF. Kad bi uzeo valverdea jeli bi mogao nekako te SS pretvoriti u krila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Sad mi se ponudio Valverde da ga mogu uzeti ali on ima u napadu jednog CF-a i dva SS-a a meni bi trebalo jedan CF i LWF i RWF. Kad bi uzeo valverdea jeli bi mogao nekako te SS pretvoriti u krila?

 Mozes 3 menadzera koristiti istovremeno koliko sam video, za svaku taktiku po jedan. Inace zelen sam u pesu kao i ti 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Welcome to club bro 👌💪🎮⚽ ova verzija 97.

 

Svaka cast 

 

Meni je ostala jos jedna sansa, tako da..., vidjet cu u srijedu jesam li sretan.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

Welcome to club bro 👌💪🎮⚽ ova verzija 97.

 

Svaka cast 

 

Meni je ostala jos jedna sansa, tako da..., vidjet cu u srijedu jesam li sretan.

 Jeste da je u pesu puno lakse dobiti top igrace nego u fifi ali cini mi se da u pesu imam puno vise srece, slikacu ove najbolje igrace pa cu postaviti sliku, a eto nzm koliko dugo igram pes mzd 10tak dana.

 

Sa srecom da ga izvuces i ti.

 

Edit: evo najbolji igraci koje sam izvukao. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:18 (ruya).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sta se ovo odjednom desilo sa pesom zadnje dve utakmice se ubrzao gameplay za minimum 4 puta, totalno neigrivo. Ovo prvi put sad vidim. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

krenuo igrat jucer i otvorio danas one CL pakete za 100 zlatnih coinsa. dobio messija i neka dva anonimusa. e sad, kao bivsi igrac fife me zanima je li to normalno da se dobije takav igrac u prvih 2 dana. isto tako sto da radim s ostatkom od 350 coinsa koji su mi ostali, vidio sam da je netko pisao da je bolje ne otvarat pakete za njih. hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

krenuo igrat jucer i otvorio danas one CL pakete za 100 zlatnih coinsa. dobio messija i neka dva anonimusa. e sad, kao bivsi igrac fife me zanima je li to normalno da se dobije takav igrac u prvih 2 dana. isto tako sto da radim s ostatkom od 350 coinsa koji su mi ostali, vidio sam da je netko pisao da je bolje ne otvarat pakete za njih. hvala

 Preporucio bi ti da pregledas zadnje 3,4 stranice jer sam ja imao dosta pocetnickih pitanja pa ti mozda nesto pomogne za daljnje. One zlatne coinse cuvaj tako da si uzmes trenera za te pare a koliko sam skuzio svaki tjedan izlazi totw i moci ce se uzimati tri puta ti paketici za te zlatnike tako da cuvaj te zlatnike i za to

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Otvaraj ono sto ti treba i gdje ima zvjezda, nemoj trositi coinse na neke ljeve lige ili klubove koji budu u featured. Svake sedmice su novi igraci tako da bice svega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

hvala momci

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pas mater potrosio sam 560 coinsa bez veze. Kad sam kupio Valverdea naredao sam 5 utakmica bez pobjede. Frajer mi je svu nesrecu navukao na klub. Svaka odbijena lopta ide prema protivniku. Trebam odigrati zavrsno dodavanje prema naprijed moj igrac doda nekom desetom. Idem 1na1 promasi sve. Karius je prije bio zvijer sada sve prima nema niti jednu obranu na utakmicu. A formacija mi je ista kao kod prijasnjeg trenera 4-3-3 kaj mi ne bi trebali igraci igrat bolje sa boljim trenerom a ne losijim. Jeli se moze valverde nekako prodati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mozes prodati (release) ali dobijes sicu tako da ne vrijedi, jednom pobjedom ces dobiti vise poena nego da njega otpustis.

Isto se i meni desilo kad sam uzeo Mourinha, nikako mi nije lego pa sam ga zamijenio Kloppom koji je dobar.

 

Razlika izmedju Kloppa i Valverde-a je jedino sto jedan ima flexible sistem a drugi mantain formation. Ostalo sve isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo sad sam se vratio na onog pocetnog trenera i zaredao sam dvije lake pobjede. Svi mi proigrali dodavanja tocna, udarci precizni, karius poceo braniti i nema vise glupih odbijanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 10:11 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

U zadnjem otvaranju uletio Salah. Ni sretan ni nesretan, zbog toga sto ga vec imam i to standardnog, kojem je rating skocio na 93.

 

Btw., sto se tice managera i taktike, ja igram 4-4-2 od kada znam za sebe, tako da sam trznuo Simeonea, a da nisam ni trepnuo.

 

Vecinom igram na kontru i u tu svrhu su mi i LM i RM oznaceni kao counter target, a CM i CDM imaju defanzivnu instrukciju. U nedostatku igraca na LB i RB, svaku tekmu igram s 3. stoperom koji je brz tako da on zapravo dodje kao lazni LB ili RB. 

 

Oko 730 tekmi je iza mene i konacno sam u plusu sto se tice pobjeda (+6). Nalazim se u 2. diviziji i trenutno sam drugi i ranking grupi.

 

Iza mene je poprilican br. tekmi i moram priznati da me zelja i dalje bas ono vraski drzi.

 

Nagledao sam se svega i dobrih i losih stvari, ali u usporedbi s fifom, ovdje je osjecaj daleko bolji, a ponajvise kada zavaljas neki screamer.

 

PES 2019 je po meni legitimni nasljednik PES 2013, a ovo izmedju je bio teski nedovrseni supljak.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 10:41 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sve mi je jasno ali da izgubim od nekog ko ima 190 rejting 17 pobeda i 106 poraza e to ne mogu da shvatim nikako, upravo me jedan takav izbrijao 😂. Jos sam u cudu. A dosta puta sam pobedio igrace oko 1000 rejting sto imaju i trostruko vise pobeda, stvarno ne znam sta se desilo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma sigurno je dao nekome da igra kod njega 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 15:05 (erminn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igra je isto smece kao fifa. Idem izbit loptu ne izbijem je vec mi igrac samo nastavi trcat i protivnicki napadac mi pokupi loptu i zabije gol. Presjecem dodavanje odbije se od mog obranbenog tocno drugom napadacu u noge zabije mi gol i opet idem presjeci dodavanje i opet se odbije od mog obranbenog i on zabije gol. Svaki puta kad krenem naprijed on mi pregazi igraca sledja doslovno je nemoguce igrat kad te tako igra krade. Dalje nisam ni igrao lupio sam alt+F4 jer sam sve to dozivio u fifi i ne zelim traume opet prozivljavat

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Igra je isto smece kao fifa. Idem izbit loptu ne izbijem je vec mi igrac samo nastavi trcat i protivnicki napadac mi pokupi loptu i zabije gol. Presjecem dodavanje odbije se od mog obranbenog tocno drugom napadacu u noge zabije mi gol i opet idem presjeci dodavanje i opet se odbije od mog obranbenog i on zabije gol. Svaki puta kad krenem naprijed on mi pregazi igraca sledja doslovno je nemoguce igrat kad te tako igra krade. Dalje nisam ni igrao lupio sam alt+F4 jer sam sve to dozivio u fifi i ne zelim traume opet prozivljavat

 Ma skripta radi u obe igre, ali svedno bolji mi je pes mada i u pesu tacno vidis kad te igra ebe. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozz svima.

 

Cekam trenera do 700 coinsa max da ima rwf/lwf i amf.

 

Ima li takav..

 

Poceo nedavno peglat,nes para ulozio,potrefilo me ok crnih lopti...

 

Ako nema takvog koji je preporucljiv?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Uopce ne kuzim kako ovdje ranked funkcionira. Prije je pisalo koja sam divizija a sad samo oni bodovi dok svima obnovim ugovore ja u tih 10 tekmi mozda zaradim 1000 coinsa. Jeli postoji ovdje neke divizije jeli se moze dobiti neka nakupina coinsa ili su utakmice jedini izvor zarade?

 

Jeli ovdje postoji tipka kao u fifi da si posaljem igraca prema naprijed ili prema sebi. Znate imate loptu i onda stisnete L1 i onda igrac kojeg ste gledali on krene trcati prema naprijed ili stisnete R1 i igrac dodje vama. Ide mi na zivce to kad vidim da mi Salah i Shaarawy samo stoje umjesto da potrce prema naprijed da im nabacim loptu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Uopce ne kuzim kako ovdje ranked funkcionira. Prije je pisalo koja sam divizija a sad samo oni bodovi dok svima obnovim ugovore ja u tih 10 tekmi mozda zaradim 1000 coinsa. Jeli postoji ovdje neke divizije jeli se moze dobiti neka nakupina coinsa ili su utakmice jedini izvor zarade?

 

Jeli ovdje postoji tipka kao u fifi da si posaljem igraca prema naprijed ili prema sebi. Znate imate loptu i onda stisnete L1 i onda igrac kojeg ste gledali on krene trcati prema naprijed ili stisnete R1 i igrac dodje vama. Ide mi na zivce to kad vidim da mi Salah i Shaarawy samo stoje umjesto da potrce prema naprijed da im nabacim loptu.

 

 

Dobit ces u cetvrtak odredjenu sumu ovisno o plasmanu u grupi unutar divizije.

 

U svom user profilu imas sve podatke o tome koja si divizija, max broj poena, broj w d l, itd...

 

Ja sam npr. 2. DIV. i u svojoj grupi sam ostvario max. 414 bodova i trenutno sam 3.

 

Ako.ti netko odvali bodove, moras se ponovo boriti za njih i neces napredovati sve dok ne premasis navedenih 414 bodova.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 20:53 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ova igrica nema smisla. Zabije mi gol tako sto sam mu blokirao udarac odbila se njemu nazad i onda je zapucao i moj golman obrani i opet se lopta odbije njemu i ja stiscem krug da uklizem i udjem u blok i moj igrac ne uklize i ovaj zabije gol. Ja napravim priliku 1na1 i frajer se meni uklize sledja taman malo izvan sesnaesterca i frajer nije dobio nista ni zuti karton a kamoli zasluzeni crveni karton. Pucam slobodnjak odbije se lopta do centra i on zabije gol iz te kontre. Stvorim opet priliku nadjem se u njegovom petercu idem pucat i taman u tom trenutku on mene zvizne po nogama i moj igrac padne i sudac ne svira NISTA i prestao sam igrat tada jer nema smisla. Zasto je konami postao kao EA. Odigram 3,4 utakmice potpuno normalno i onda dodje jedna kriminalna samo da me razjebe. Izgleda da ove nogometne igrice nisu za mene ja sam previse navikao da igrica bude postena da kada ispalis iz puske i pogodis covjeka i ti zapravo pogodis covjeka a ne da ga metak zaobidje kad igrica tako odluci kao onom glupom filmu sa angelinom jolie.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 21:20 (The_K).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Pas mater potrosio sam 560 coinsa bez veze. Kad sam kupio Valverdea naredao sam 5 utakmica bez pobjede. Frajer mi je svu nesrecu navukao na klub. Svaka odbijena lopta ide prema protivniku. Trebam odigrati zavrsno dodavanje prema naprijed moj igrac doda nekom desetom. Idem 1na1 promasi sve. Karius je prije bio zvijer sada sve prima nema niti jednu obranu na utakmicu. A formacija mi je ista kao kod prijasnjeg trenera 4-3-3 kaj mi ne bi trebali igraci igrat bolje sa boljim trenerom a ne losijim. Jeli se moze valverde nekako prodati?

 

 

Evo za Valverdea recenzija, mozda ti bude od pomoci. Meni je ovaj lik jako pomogao sto se tice Simeonea.

 

Sretno u svakom slucaju.

The Commissioner of Football
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice