Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
The_K kaže...

Pas mater potrosio sam 560 coinsa bez veze. Kad sam kupio Valverdea naredao sam 5 utakmica bez pobjede. Frajer mi je svu nesrecu navukao na klub. Svaka odbijena lopta ide prema protivniku. Trebam odigrati zavrsno dodavanje prema naprijed moj igrac doda nekom desetom. Idem 1na1 promasi sve. Karius je prije bio zvijer sada sve prima nema niti jednu obranu na utakmicu. A formacija mi je ista kao kod prijasnjeg trenera 4-3-3 kaj mi ne bi trebali igraci igrat bolje sa boljim trenerom a ne losijim. Jeli se moze valverde nekako prodati?

 

 

Evo za Valverdea recenzija, mozda ti bude od pomoci. Meni je ovaj lik jako pomogao sto se tice Simeonea.

 

Sretno u svakom slucaju.

 Ja mislim da imam preslabe igrace za tu formaciju meni je obrana prejadna i ne vidim nacin kako bi uspio ifurat gegenpres obrana bi mi se potrosila nakon 40min pa bi me ostatak tekme napunili.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Jbg., stari, moras platiti cijenu jer si kasno poceo igrati.

 

Reci cu ti jednu zivu istinu sto se tice ove igre. Svaki put kada bi dobio klasu od igraca to se odrazavalo pozitivno na moju igru i rezultat.

 

Sranja se desavaju, ali cinjenica je da su me filovali i da sam bio u zaostatku, sve dok nisam skrojio tim po mjeri i sad me boli kita sto netko ima Ronalda i Messia, a na poluvremenu uvodi Neymara.

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Ova igrica nema smisla. Zabije mi gol tako sto sam mu blokirao udarac odbila se njemu nazad i onda je zapucao i moj golman obrani i opet se lopta odbije njemu i ja stiscem krug da uklizem i udjem u blok i moj igrac ne uklize i ovaj zabije gol. Ja napravim priliku 1na1 i frajer se meni uklize sledja taman malo izvan sesnaesterca i frajer nije dobio nista ni zuti karton a kamoli zasluzeni crveni karton. Pucam slobodnjak odbije se lopta do centra i on zabije gol iz te kontre. Stvorim opet priliku nadjem se u njegovom petercu idem pucat i taman u tom trenutku on mene zvizne po nogama i moj igrac padne i sudac ne svira NISTA i prestao sam igrat tada jer nema smisla. Zasto je konami postao kao EA. Odigram 3,4 utakmice potpuno normalno i onda dodje jedna kriminalna samo da me razjebe. Izgleda da ove nogometne igrice nisu za mene ja sam previse navikao da igrica bude postena da kada ispalis iz puske i pogodis covjeka i ti zapravo pogodis covjeka a ne da ga metak zaobidje kad igrica tako odluci kao onom glupom filmu sa angelinom jolie.

 Velis bolje je, a? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Ova igrica nema smisla. Zabije mi gol tako sto sam mu blokirao udarac odbila se njemu nazad i onda je zapucao i moj golman obrani i opet se lopta odbije njemu i ja stiscem krug da uklizem i udjem u blok i moj igrac ne uklize i ovaj zabije gol. Ja napravim priliku 1na1 i frajer se meni uklize sledja taman malo izvan sesnaesterca i frajer nije dobio nista ni zuti karton a kamoli zasluzeni crveni karton. Pucam slobodnjak odbije se lopta do centra i on zabije gol iz te kontre. Stvorim opet priliku nadjem se u njegovom petercu idem pucat i taman u tom trenutku on mene zvizne po nogama i moj igrac padne i sudac ne svira NISTA i prestao sam igrat tada jer nema smisla. Zasto je konami postao kao EA. Odigram 3,4 utakmice potpuno normalno i onda dodje jedna kriminalna samo da me razjebe. Izgleda da ove nogometne igrice nisu za mene ja sam previse navikao da igrica bude postena da kada ispalis iz puske i pogodis covjeka i ti zapravo pogodis covjeka a ne da ga metak zaobidje kad igrica tako odluci kao onom glupom filmu sa angelinom jolie.

 Velis bolje je, a? 

 Situacija jest losa ali je i dalje bolja jer barem ima raznolikosti ne zabija se samo jedan tip golova time mi je odmah zabavnije igrati. A kao sto sam napisao 3,4 tekme su normalne i onda dodje jedna gdje je kradja a u fifi je svaka utakmica kradja samo zavisi koga tebe ili protivnika. Najbolja bi bila usporedba da je fifa kanadjanin sa karinom od 20cm i jebe te nemilosrdno konstantno i uspijes nekako pobjeci i onda te uhvati i siluje japanac sa kitom od 14cm i dalje je lose jer si silovan ali je barem manji kurac pa te manje boli supak.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jeli mi moze netko reci kako da pregazim igraca meni to stalno rade a ja to nikako ne mogu napraviti pa me zanima u cemu je stos. Koja kombinacija tipki mi to omogucava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Jeli mi moze netko reci kako da pregazim igraca meni to stalno rade a ja to nikako ne mogu napraviti pa me zanima u cemu je stos. Koja kombinacija tipki mi to omogucava?

 Kak misliš pregazi? Ono remplanje, na sirovu snagu? Kolko sam ja skužil lijeva gljiva, trebaš savršeno smijer pogoditi, onda se "zaletava" u protivnika i "potanjura" ga kak se kod nas u VŽ veli Ali trebaš i nekog brutalca imati, npr. s nekim kilavim/žgoljavim, sigurno nećeš srušiti Lewandowskog. 

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
□+R2 u pravom trenutku, i lijeva gljiva u pravom smjeru
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Ova igrica nema smisla. Zabije mi gol tako sto sam mu blokirao udarac odbila se njemu nazad i onda je zapucao i moj golman obrani i opet se lopta odbije njemu i ja stiscem krug da uklizem i udjem u blok i moj igrac ne uklize i ovaj zabije gol. Ja napravim priliku 1na1 i frajer se meni uklize sledja taman malo izvan sesnaesterca i frajer nije dobio nista ni zuti karton a kamoli zasluzeni crveni karton. Pucam slobodnjak odbije se lopta do centra i on zabije gol iz te kontre. Stvorim opet priliku nadjem se u njegovom petercu idem pucat i taman u tom trenutku on mene zvizne po nogama i moj igrac padne i sudac ne svira NISTA i prestao sam igrat tada jer nema smisla. Zasto je konami postao kao EA. Odigram 3,4 utakmice potpuno normalno i onda dodje jedna kriminalna samo da me razjebe. Izgleda da ove nogometne igrice nisu za mene ja sam previse navikao da igrica bude postena da kada ispalis iz puske i pogodis covjeka i ti zapravo pogodis covjeka a ne da ga metak zaobidje kad igrica tako odluci kao onom glupom filmu sa angelinom jolie.

 Velis bolje je, a? 

 Situacija jest losa ali je i dalje bolja jer barem ima raznolikosti ne zabija se samo jedan tip golova time mi je odmah zabavnije igrati. A kao sto sam napisao 3,4 tekme su normalne i onda dodje jedna gdje je kradja a u fifi je svaka utakmica kradja samo zavisi koga tebe ili protivnika. Najbolja bi bila usporedba da je fifa kanadjanin sa karinom od 20cm i jebe te nemilosrdno konstantno i uspijes nekako pobjeci i onda te uhvati i siluje japanac sa kitom od 14cm i dalje je lose jer si silovan ali je barem manji kurac pa te manje boli supak.

 Ahahahahahahahaha koji si ti meni BOG! 😂😂😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sad usao da odigram koju, gameplay je uzasno spor nego ajd sto je spor, nego reakcije igraca su nenormalno spore znaci dok primi loptu i okrene se treba citava vecnost. Odigrao sad sa nekim likom 1:1, nije neki igrac al bas sam se namucio, jedva sam slozio par napada na celoj tekmi. To mora da je do servera? Opet neki dan bilo nenormalno ubrzano, brze i od fife. 😐

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jeli mi moze netko objasniti kako je ovaj lik skupio 124 boda a ima jednu pobjedu manje od mene. Ne kuzim kako je on uspio skupiti 124boda dok sam ja skupio samo 20 a imam bolji postotak pobjeda od njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
I meni danas uzasno sporo na online divizijama
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Zato sto je pobjedjivao oponente koji su imali  vise pointsa, a ti si gazio neku sirotinju. 

 

Ja sam neki dan pobjedio lika koji je imao 600+ pointsa i odmah mu otkinuo pola. Kuzis?

 

Edit: 

 

Meni je danas bilo milina igrati sto se tice servera. Od 15 tekmi samo sam jednu kiksao tj. bio porazen.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 18:55 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Taman kada sam pomislio da je De Gea-i nemogucu zavuci gol van kaznenog, jucer odlucim sa Sonom pucati s nekih 18m i boom...goolcina.

 

Jucer mi je islo samo tako, a i danas je lijepo pocelo.

 

Btw.,

 

Week 17: Festive Campaign week 2

  • Special Agent: Young stars
  • Triple experience campaign (untill 10/01)
  • Online Challenge Cup: 4 points out of 3 games
  • Daily vs Com Cup. reward: Position trainer x3
  • Featured Clubs: Celtic & Rangers
  • New Featured Players
  • Login bonus: 1 Free BB during X-mas (login once during 24/12-26-12)

 Posebno obratite paznju na zadnju tocku. BB= Black ball

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 10:25 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jako lepo, igram nekakvih 5 dana, moram priznat da mi je i dalje malo drven gameplay u ondnosu na fifu i obrana mi cudna. ali sve ostalo oko myClub mi je 10x bolje. Jako mi se svidja ovaj sustav levelanja igraca i sto igra stvarno daje igrace. 1.paket ikad totw messi, drugi paket ramos,varane,langlegt. Ovaj totw mi se cini nesto losiji, imam 520 gold coinsa, razmisljao sam si piknut didier deschamps-a, ima li tko kakvih iskustva s njime?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Maverick stavio sam taktike valverdea kao onaj lik kojeg si preporucio i jucer sam od 6tekmi imao 6 pobjeda sve koljem ispred sebe. Kao sto sam rekao obrana mi je mali problem jer su dosta slabi za te taktike ali to mi nije predstavljao problem jer sam sa napadacima vise trpao nego primao. Cak sam uspio jucer pobjediti skriptu cijelu utakmicu sam imao hrpu prilika nisam mogao pogoditi gol dok mi on stalno gazio igrace, lopta mojim prolazila kroz noge kad kod sam presjekao loptu i odbijala se od njih kao luda onda se desi sansa u 65min ja mu predjem dvojicu sa Salahom izadjem na golmana on mi obrani udarac odbije se lopta do Hamsika opalim snjime pogodim stativu i lopta ide lagano po crti i u udari u drugu stativu i u trenutku dok je lopta isla po crti prema drugoj stativi ja trcim kao ludjak sa Salahom on trci sa obranbenima i ja uklizem nekako i taman u trenutku kad je lupilo po drugi put stativu uletio sam sa Salahom i loptom u gol. Da je bio pravi zivot Salah bi sigurno nesto slomio koliko se samo jako zaletio u stativu i do kraja tekme on mi prijetio nisam mogao izaci sa loptom svaki put bi se odbila njemu natrag ali nekako sam uspio zadrzat mrezu netaknutu i pobjediti 1-0

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Sto se tice managera pogledaj mozda bude od pomoci:

 

 

Meni bi osobno Deschamps odgovarao.

 

Ovaj lik sto je pravio recenziju je kao i ja nekad peglao fifu i u jednom svom clipu je objasnio zasto je prestao.

 

 

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Maverick stavio sam taktike valverdea kao onaj lik kojeg si preporucio i jucer sam od 6tekmi imao 6 pobjeda sve koljem ispred sebe. 

 

Samo lagano, doci ce sve svoje. Poslije izvjesnog broja tekmi, gameplay ce ti se "razvodniti" i onda ces tek uzivati.

 

Jedna napomena... Poslije odredjenog broja tekmi, otkljucat ce vam se svi manageri, koje ce te onda moci kupovati za GP-e.

Stoga, mudro raspolazite s myclub coinsima.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 11:07 (TheMaverick).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav svima,

 

molim Vas za informaciju da li je PES 2019 na PS4 moguće igrati sa 6 igrača u oflline modeu? Znači da se skupim doma s ekipom i igramo 3v3. To je bilo moguće na PES 2018 na PS3. Kupujemo gamepadove pa da ne kupim 6 gamepadeova uzalud.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nemaju bas dobre feutered igrace ovaj vikend sve sto je izaslo imam popunjene pozicije u klubu otvorio jednu loptu iz feutereda i dobio Ingsa i jednu iz Celtica jer zelim jednog DMF igraca dobio sam Rogica. Nezz jeli mi se isplati otvarati jos ili da cuvam za sljedeci tjedan?

 

Evo zavrsio pes week league i prebacilo me iz divizije 12 u diviziju 2 sto je dosta jako treba vidjeti kako cu se tu snaci

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 11:49 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igram sad sa nekim likom, unistim ga prvo pokuvreme 3:0 za mene. Krenulo drugo poluvreme moji igraci prestali da igraju, jednostavno nisam nista mogao, lik je napadao, stvarao sanse i sve dok nije izjednacio u 89 minutu na 3:3 i posle izjednacenja napokon sam mogao kreirati sansu da bi u 90+ iz dva suta pogodio dve stative. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Igram sad sa nekim likom, unistim ga prvo pokuvreme 3:0 za mene. Krenulo drugo poluvreme moji igraci prestali da igraju, jednostavno nisam nista mogao, lik je napadao, stvarao sanse i sve dok nije izjednacio u 89 minutu na 3:3 i posle izjednacenja napokon sam mogao kreirati sansu da bi u 90+ iz dva suta pogodio dve stative. 

 Ja isto nisam imao srece. Frajer je imao u cijeloj tekmi 4 udarca i 2 gola, 39% posjeda i 69 tocnih dodavanja dok sam ja imao 19 udaraca i 1 gol i 115 tocnih dodavanja. Prvi gol mi lik zabije tako sto ga ja stiscem sa jednim igracem a on samo trci ravno a ovi moji ostali igraci bjeze od njega i frajer zabije glup gol, drugi gol mi zabio iz kontre dok sam ja njemu sa salahom zabio gol u 94min tako sto sam mu presao dva igraca i golmana i usetao se u gol brijem da sam zapucao sa 1m da bi promasio gol koliko je momentum bio jak. Sa Ingsom sam 4 puta promasio gol sa 7m dok sa Salahom sam promasio 2 puta sa 5m i sa Lingardom sam promasio prazan gol sa 6m. Na svaki ubac ili visoku loptu moji igraci nisu htjeli skakat premda napunim do kraja ono za pucanje. Vecinom su se okretali kao busevi uglavnom sve u svemu uzasna utakmica koja mi je sjebala moj winning streak od 6 pobjeda.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nije mi dao vrag mira i otvorio jos jednom ove informove i dobio Kluvierta. Ubacio ga odmah u prvu umjesto Lingarda. Odmah je prvu tekmu zabio hattrick zvijer od igraca. Izgleda da ovo slaganje sa trenerom ima veliki znacaj Kluviert ima 99 slaganje sa trenerom i zabio hattrick u prvoj tekmi dok Ings ima 46 slaganje sa trenerom i u dvije tekme je promasio nekih 7,8 mrtvaca. Sad ga stavljam u ovaj ranked sim samo da mu se poveca to slaganje sa trenerom pa da i on proigra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ova igra je dosta slicna fifi. Faktor srece je jako bitan u igri evo npr. odigram dvije tekme rasturim likove po 5,6 nula iz 7,8 sansi i onda dodje tekma gdje ja iz 7,8 sansi zabim mozda jedan gol a protivnik iz 3 sansi 5 golova, dva gola primim uvijek na neku nesrecu. Lobali su mi golmana sa 40m premda golmana nisam ni dirao, dobio sam penal u guzvi kornera kad sam pokusao izbit ali moj lik je dobio epilepticki napadaj i nije uspio izbit loptu vec se tresao, zalete mi se budale u golmana i njemu lopta prodje kroz noge premda je popio koljeno u glavu ja ne dobijem prekrsaj i hrpa ostalih gluposti. Dok i ja kad pobjedim 5,6 nula faktor srece zna biti na mojoj strani skoro svaki put kad njegov golman obrani udarac lopta se odbije do mog napadaca i ja pospremim loptu samo u gol. Nezz pes11 sa ps2 kojeg znam igrat sa frendom mi izgleda puno izbalansiranije od pesa19. Valjda je konami mislio da su ljudi kupovali fifu radi skripte pa su se okrenuli tim putem ali moj prijedlog njima je da se ostave skripte i da uvedu u igru da igra najvise ovisi o nama igracima a ne o igrici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobio danas Kluverta x 2. Pretvorio jendoga u xp i drugi odma skocio na 87.

Na 87 ratingu mu speed 94,znaci biti ce brutalan s obzirom do kojeg leveka ide.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Ova igra je dosta slicna fifi. Faktor srece je jako bitan u igri evo npr. odigram dvije tekme rasturim likove po 5,6 nula iz 7,8 sansi i onda dodje tekma gdje ja iz 7,8 sansi zabim mozda jedan gol a protivnik iz 3 sansi 5 golova, dva gola primim uvijek na neku nesrecu. Lobali su mi golmana sa 40m premda golmana nisam ni dirao, dobio sam penal u guzvi kornera kad sam pokusao izbit ali moj lik je dobio epilepticki napadaj i nije uspio izbit loptu vec se tresao, zalete mi se budale u golmana i njemu lopta prodje kroz noge premda je popio koljeno u glavu ja ne dobijem prekrsaj i hrpa ostalih gluposti. Dok i ja kad pobjedim 5,6 nula faktor srece zna biti na mojoj strani skoro svaki put kad njegov golman obrani udarac lopta se odbije do mog napadaca i ja pospremim loptu samo u gol. Nezz pes11 sa ps2 kojeg znam igrat sa frendom mi izgleda puno izbalansiranije od pesa19. Valjda je konami mislio da su ljudi kupovali fifu radi skripte pa su se okrenuli tim putem ali moj prijedlog njima je da se ostave skripte i da uvedu u igru da igra najvise ovisi o nama igracima a ne o igrici.

 Ma govno kao i fifa, treba to sve bataliti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mozda ipak u ovoj igri ne postoji momentum. Potpuno sam zaboravio na ove strelice a sam znam koliko znace u pesu11 i najvjerojatnije znace dosta u pesu19. U pesu11 kad sam imao najbolje igrace tipa Messi, Eto, Ronaldo ako su imali crvenu strelicu prema dole oni nisu mogli zabiti nista taman da im je gol prazan s 5m udaljenosti. Ovdje kad sam pisao da ima utakmica da zabijam sve mozda su moji napadaci imali strelicu prema gore a kada promasim sve onda su imali strelicu prema dolje. Evo sada zadnju tekmu Kluvier, Ings i Salah imali strelicu prema gore ja sam zabio 7 golova iz 7 udaraca igrali su savrseno.

Od sada cu uvijek provjeriti kakvu strelicu ima koji igrac kad zapocne utakmica i tako cu vidjeti jeli postoji momentum ili ne postoji. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Eto taman kad sam se ponadao da nema momentuma konami mi je pljunuo u lice. Kluvier i Ings mi imali strelicu prema gore promasili su 5 zicera a golman mi isto imao strelicu prema gore i od tri udarca je primio tri gola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Osim strelica kad vidiš da ne ide. Napravi promjene u formaciji, stilu, promjeni igrača.  Momentum postoji i ovisi kak tebi ide u tekmi. Ali možeš utjecat na to. Radi promjene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo igrao sat vremena poslije protiv istog lika i sad kad nije bilo momentuma razvalio sam ga 3:0 moglo je biti i vise ali mu je Karius dobro branio a moj golman za razliku od prosle tekme sada je obranio 2 udarca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

PES igram jos od ISS-a 2 (2002. godine). Obozavao sam tu igru. Proveo dobar dio detinjstva uz nju, radovao se svakom novom izdanju kao malo dijete.

 

Od 2012. godine poceo sam igrati online. Offline mi vise nije bio toliko zanimljiv jer sam uvijek bio najbolji u drustvu i ovo mi je predstavljalo izazov, novitet koji me ponovno privezao uz PES i mogao sam igrati satima bez prestanka. Ali tada sam otkrio i jednu mracnu stranu jedine igrice koju igram....lag, scripting, cheating.

 

I sve to je kulminiralo u 2019. kada sam evo upravo deinstalirao igru, obrisao, gotovo. Nije da nisam dao sansu. Napravio pre-order legend verzije, odigrao preko 500 tekmi. Dosao do ratinga 890 pa se uvalio u fazu u kojoj su me pobjedjivali likovi s ratingom 400, 500. Ta faza me izludila, trajala je 10ak utakmica i pao sam na 700+, a onda se sve unormalilo i digao sam se na 927 da bi me onda opet spopala faza u kojoj mi kroz obranu (Pique, Ramos, Walker, Mendy) prolaze igraci i dupli pasovi ko kroz maslac. Nemogucnost preuzimanja kontrole nad igracem kojeg zelis, nemogucnost kreiranja napada, zabijanja gola, dodavanja....sve to me vratilo na 810, ali sam strpljivo nastavio igrat i nakon puno tekmi eto mene na 1017 poena.

 

A onda.....remplanjem protivnik dobije penal, a meni uklizi s ledja i nista, izgubim 2-1. Sljedeca tekma opet 2-1 i opet gubim 2-0 i zabijem pocasni u 80+ minuti. I tako, vjerovali ili ne, 7 utakmica zaredom izgubim 2-1 od kojih sam u 3 posljednje primio drugi gol tocno u 83. Onda sam dobio par tekmi, ali opet izgubio ovaj put 1-0 5 zaredom i to sve od likova max 700 bodova. Sad sam oao na 883 i ne pada mi na pamet vise igrat i patit se jer ovo nema smisla.

 

Neka mi sad netko kaze da umisljam i da nemam pojma, da su mi losi igraci (a imam sve najbolje u ekipi vrijednosti 3600 bodova s 5 zvjezdica), da mi je los team spirit (99), a ja cu na to samo rec da igram ovu igru vec 17 godina, ali danas definitivno prestajem jer sam u potpunosti izgubio volju i interes. Nema tu vise uzitka ni kad pobijedim jer je sve skriptirano i jadno. Na stranu grafika, gameplay i ostalo kad temelj ne valja. To je kao da jedes prekrasno upakiranu cokoladu groznog okusa.

 

Ispricavam se na ovako dugom postu, ali morao sam se izjadat jer sam jako tuzan.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice