Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Partey meni odlican. Treba mi razbijac jedan. ali isto nista prepametno, payet i tielmans. ali amc mi messi tako da mi nesto to ne igra ulogu

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koja razlika u pasovima, ko prava Barselona 😂👌

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Simeone dostupan, jos malo pa nestalo

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Poslije zadnjeg updatea igraca, gameplay je u totalnom kaosu. Svega sam se nagledao jucer i danas.

 

Treba im uletiti u studio s maljem i dobro ih prodrmati.

 

Patch je potreban pod hitno, ali nista do veljace.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Simeone dostupan, jos malo pa nestalo

 Brate moj 3 dana ga trazim i kad god se ulogujem nema ga xd. Uzas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
erminn kaže...

Simeone dostupan, jos malo pa nestalo

 Brate moj 3 dana ga trazim i kad god se ulogujem nema ga xd. Uzas. 

 Valjda imas neki option file, jer se po defaultu on zove Valbuena.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

Simeone dostupan, jos malo pa nestalo

 Brate moj 3 dana ga trazim i kad god se ulogujem nema ga xd. Uzas. 

 Valjda imas neki option file, jer se po defaultu on zove Valbuena.

 Imam, skinuo sam onaj o kom su pisali na HCL-u. Mislim da je kod mene pod pravim imenom. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kakva kontra u 90+

 

https://streamable.com/i0wns

The Commissioner of Football
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

Simeone dostupan, jos malo pa nestalo

 Brate moj 3 dana ga trazim i kad god se ulogujem nema ga xd. Uzas. 

 Valjda imas neki option file, jer se po defaultu on zove Valbuena.

 Jeste Valbuena kod mene, na jednom profilu sam ga uspeo kupiti ali tu nemam jos formiranu ekipu xd. Na ova dva profila ga nema, ali onaj profil gde sam slikao ekipu mi je najjaci pa ce tu najbolje leci. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sad igram protiv nekog panja, znaci uklizao mi je 20 puta na utakmici i jedva dobio par zutih kartona, blica mi startom kad god vratim loptu golmanu znaci celu tekmu, gubio sam jer sam totalno glup gol primio ali mojom greskom, pobedim ga 3:2 a u 90' Mandzo promasi cistu sansu 1 na 1 za 4:2. Prelep osecaj kad ovakve panjeve pobedis 😁. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam danas uzeo Valverde-a 433 pa cemo vidjeti. Uglavnom kazu da je bolji od Kloppa ko ima oba.

 

Kod Kloppa mi se samo ne svidja sto odbrana ide previsoko i lako popusis kontru, koliko sam tako golova primio. Pa sam morao uvijek stavljati defensive taktiku na oba fullbacka i deep defensive line.

 

edit: Sad zavrsih onaj online challenge kup gdje se dobije siva kugla a ima samo oko 3% vjerovatnoce za crnu, kad otvori mi bas crnu, Sterlinga

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 23:14 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Skidam lite verziju da igram na evropskim serverima, ova konekcija sa amerima ubija koliko zna biti laga sto i ne cudi ako me spoji sa nekim juzno amerikancem. Samo bice frustrirajuce sve ispocetka. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sve do danas sam mislio da sam napravio zajeb, zbog toga sto sam obicnog Aguera pretvorio u trainer zbog potw Aguera, ali zapravo je sve ok.

 

Kao da su mu tek danas legli svi statsi. Nekoliko brutalnih golova  s distance, od kojih sam jedan snimio pa ga uskoro okacim ovdje u temu.

 

Ovaj novi Mbappe je napast ziva ali ja se ipak nisam isao kockati zbog njega, vec cekam vecu vjerovatnocu za dobitak klasnog igraca.

 

160 000 GPa sam bacio u vodu u nadi da cu dobiti Modrica ali kita. Niti jedna crna...Sto je najgore, opet mi je izvisio jedan skaut za Balea. Jbg.

 

U cetvrtak je novi potw i 99% da su unutra Suarez i De Gea.

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja bezveze prokockah 600 coinsa i sta sam dobio, Parteya koji i nije nesto. Ostalo sve u trenere pretvorio. Treba cuvat coinse kad budu klubovi city, psg, real itd., i onda sta god da se izvuce dobro je.

 

Sto se gameplaya tice, uvezao sam 10 pobjeda i fali mi 40 poena za champion bedz, nadam se da necu negdje kiksati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da li je svima teren (odnosno trava) nekako pikselizovana, kao da vidim neke tackice, a pritom graficke postavke postavio na maks? Stvarno bode oci i odvratno deluje, jel to samo do mene ili je generalno tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Svima je tako, i meni je bilo čudno kada je igra tek izašla, ali do sada sam se naviknuo. 

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni trava izgleda predobro. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
animal4444 kaže...

Da li je svima teren (odnosno trava) nekako pikselizovana, kao da vidim neke tackice, a pritom graficke postavke postavio na maks? Stvarno bode oci i odvratno deluje, jel to samo do mene ili je generalno tako?

 

Meni travnjak najbolje izgleda na St. Jakobs stadionu (Basel). Ima oscilacija od stadiona do stadiona ali generalno teren izgleda dobro u odnosu na nekoliko zadnjih sezona.

 

Mislim da tu ima jos prostora za napredak i meni osobno je to jedna od bitnijih stvari gledajuci s graficke strane.

The Commissioner of Football
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Najbitnije mi je da trava valja
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igram special match, u kojem sam pogodio 2 vratnice i isao 4 puta sam na vratara i poslije toga moji kao da su izgubili motiv i krece cirkus. Primio sam 4 gola,  a 4. sam primio u 89.min. Ostavljam gamepad i odem pripremati dorucak, kad skuzim da se vrti onaj krug i vrti....,vrti...,vrti...,puca konekcija, ja dobivam WIN. Za poludit...

 

Nadam se da je do njegove opreme, jer u suprotnom ce lik pomisliti da sam hardcore cheatercina.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
bumbumzvonko kaže...
Najbitnije mi je da trava valja

Ma najbitnije je da valja trava 😁👍

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel mi može netko reći iz prve ruke koji je limit LITE verzije u offline lokalnom multiplayeru? Ima manje timova? (kao u demo-u?)

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zv'jer2 kaže...

Jel mi može netko reći iz prve ruke koji je limit LITE verzije u offline lokalnom multiplayeru? Ima manje timova? (kao u demo-u?)

 Da, bas sam ja juce skinuo lite. Imas mzd desetak ekipa, poput demoa. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zv'jer2 kaže...

Jel mi može netko reći iz prve ruke koji je limit LITE verzije u offline lokalnom multiplayeru? Ima manje timova? (kao u demo-u?)

 

Lite ti sadrzi full myclub mod koji je Konamiev glavni fokus. Od ostalog imas kick of od 5min.(poluvrijeme) s klubovima iz demoa.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 11:23 (TheMaverick).
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

OK, jasno, jedini dio igre koji je free je onaj u kojem mogu zaraditi od mikrotransakcija. Ima logike.

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zv'jer2 kaže...

OK, jasno, jedini dio igre koji je free je onaj u kojem mogu zaraditi od mikrotransakcija. Ima logike.

 

Po meni moras biti lud pa dati dodatnu lovu na myclub coinse.

 

Ja trenutno imam svemirsku ekipu, a nisam dao ni lipe.

Daju i sakom i kapom, + djele iste te myclub coinse, a ne ko one kanadske cicije i guzicari. Popisam im se na onu "igricu".

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 12:25 (TheMaverick).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
zv'jer2 kaže...

OK, jasno, jedini dio igre koji je free je onaj u kojem mogu zaraditi od mikrotransakcija. Ima logike.

 

Po meni moras biti lud pa dati dodatnu lovu na myclub coinse.

 

Ja trenutno imam svemirsku ekipu, a nisam dao ni lipe.

Daju i sakom i kapom, + djele iste te myclub coinse, a ne ko one kanadske cicije i guzicari. Popisam im se na onu "igricu".

 Ja sam onda lud cim planiram uzeti nesto koinsa 😂. Kud ne instalirah pre jedno 10 dana da pokupim one koinse i na ovom profilu xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Odigrao par tekmi na evropskim serverima, dve co op i jednu ranked jurim one koinse na pocetku igre u ranked me spojilo sa nekim Ukrajincem i ako mi je suditi na osnovu te tri tekme razlika u kvalitetu konekcije je OGROMNA, milina za igrati. Nadam se samo da ce ovako i ostati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
TheMaverick kaže...
zv'jer2 kaže...

OK, jasno, jedini dio igre koji je free je onaj u kojem mogu zaraditi od mikrotransakcija. Ima logike.

 

Po meni moras biti lud pa dati dodatnu lovu na myclub coinse.

 

Ja trenutno imam svemirsku ekipu, a nisam dao ni lipe.

Daju i sakom i kapom, + djele iste te myclub coinse, a ne ko one kanadske cicije i guzicari. Popisam im se na onu "igricu".

 Ja sam onda lud cim planiram uzeti nesto koinsa 😂. Kud ne instalirah pre jedno 10 dana da pokupim one koinse i na ovom profilu xd

 

Dobro, ti si se zezno i ides svjesno ponovo, a da si krenuo od samog pocetka izlazka lite verzije, sada bi imao super momcad i ne bi bilo potrebe za trosit lovu.

 

Mislim za blagdane su sve pocastili, od legende do myclub coinsa.

The Commissioner of Football
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...
TheMaverick kaže...
zv'jer2 kaže...

OK, jasno, jedini dio igre koji je free je onaj u kojem mogu zaraditi od mikrotransakcija. Ima logike.

 

Po meni moras biti lud pa dati dodatnu lovu na myclub coinse.

 

Ja trenutno imam svemirsku ekipu, a nisam dao ni lipe.

Daju i sakom i kapom, + djele iste te myclub coinse, a ne ko one kanadske cicije i guzicari. Popisam im se na onu "igricu".

 Ja sam onda lud cim planiram uzeti nesto koinsa 😂. Kud ne instalirah pre jedno 10 dana da pokupim one koinse i na ovom profilu xd

 

Dobro, ti si se zezno i ides svjesno ponovo, a da si krenuo od samog pocetka izlazka lite verzije, sada bi imao super momcad i ne bi bilo potrebe za trosit lovu.

 

Mislim za blagdane su sve pocastili, od legende do myclub coinsa.

 Ma zezam se ja malo, vidis kakvu sam ekipu sastavio za jako kratak period, doveo Simeonea a i Ronaldo je u klubu vec sutra ili prekosutra najkasnije ali sta mi vredi kad sam tu na us serverima i vecinu vremena je bas veliki lag. Nista zanimacu se na tom acc dok na ovom novom ne osposobim tim da bude priblizan barem ovom sa slike. Polako, ima vremena a pes nije "fufa" i nudi igracima da igraju sa najboljim karticama u igri. Ali danas ovi evropski serveri su me preporodili necu preterati ako kazem da je najmanje za duplo sve fluidnije i ugodnije za igranje.

 

Edit: sorry, nzm zasto je slika naopacke preko telefona sam upload. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 18:44 (ruya).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice