Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svi koji smo jucer vrtjeli Arsenal featured agenta cemo dobiti 300 coinsa nazad a ostat ce nam igraci. Barem malo dobrih vijesti

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Znači nitko ne zna :(

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Pesovac kaže...

Znači nitko ne zna :(

 Ja nzm, jako retko igram offline i kad igram to je 1 na 1. Pogledaj na google/youtube mozda dodjes do odgovora.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Svi koji smo jucer vrtjeli Arsenal featured agenta cemo dobiti 300 coinsa nazad a ostat ce nam igraci. Barem malo dobrih vijesti

 

Ma krasno...Pizdim jucer citav dan zbog duplog Ozila i Mustafia, jer sve mi je odgovaralo osim njih dvojice.

The Commissioner of Football
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
Pesovac kaže...

Znači nitko ne zna :(

 Ja nzm, jako retko igram offline i kad igram to je 1 na 1. Pogledaj na google/youtube mozda dodjes do odgovora.

 Ma gledo sam, al slabo išta piše o tome...

 

Na kojoj brzini vi igrate, mi smo probali na 0 ali nam je -1 nekako realnije?

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja igram na 0

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo ga, upravo sam napravio ono što sam davno trebao, ali o tome ću na kraju.

 

MyClub je takvo frustrirajuće xxovno od moda, da je to za ne povjerovati.

Svako drugi šonjo ima Ronalda, koji je nezaustavljiv.

Samo mi je Ronaldo danas dao jedno 20 golova (2-0, oba Ronaldo, 2-1 oba Ronaldo, 3-3 sa likom koji ima debelo lošiji rejting od mene i koji doslovce veze nema, 3 udarca, sva 3 gola Ronaldo.....).

Uz to večina igrača naprijed ima još neke brzance, a često i Messia ili Neymara.

Neymar mi daje golove iz slobodnih udaraca sa 35m, wtf.

 

Ovdje uopće nije bitno kakav si igrač, jer ako iole nešto znaš, dovoljno ti je da naprijed imaš Ronalda, Salaha , Messia i Aubameyanga i voila, ne treba ti neko ogromno znanje.

 

Ovaj mod me je toliko ifrustrirao, iako sam u zadnja dva dana došao do rekordnog rejtinga.

Đaba svi igrači, kad su najbitniji igrači naprijed i najbitnija stavka kod tih igrača je speed, alo speed.

 

Uglavnom, napravio sam reset u MyClub modu, izbrisao sam igru, čisto sa sa sigurnošću pobrišem sve što imam i insgaliram je nanovo, te se bacam na uživanje u kvalitetnom igranju online divizija.

 

Inače obožavam ovaj PES i vjerovatno je najbolji u zadnje vrijeme (fifa škart), ali ovaj MyClub je tako frustrirajuće bzv napravljen, da je to strašno.

Jedino što je zanimljivo, to je taj menađerski dio, slaganje ekipe i legende.

Ali opet kažem, đaba sve dok gos svaki šonjo ima nezaustavljivog Ronalda, Neymara, Messia i bazira igru na brzini.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 14:57 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam los zadnja 2-3 dana, imam oscilacije kao i na fifi par dana razbijam sve onda par dana ne ide nikako. Tacno imam osecaj da ovi igraci sto ih cpu kontrolise da kad me ne ide da su na amater a kod protivnika na max cpu nzm sad kako se zove u pesu (tipa legend na fifi) ocito je bas jer vidim x puta da cpu za njega intervenise, odlicno su pozicionirani itd.

Postoji i video o ovome sto pisem negde na yt. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ono sto sam ja primjetio je to, da konami manipulira s tezinom ai, ovisno u kojoj se div nalazis. Nemoguce da je odjednom tesko igrati i protiv oponenata s ratingom 400. Prosli ciklus sam zavrsio 3. s 740+ wp u div 1, jer sam zadnji dan istresao 3 igraca s puno wp-a. Znaci prosli ciklus je bio jeben u odnosu na pretprosli, kada sam iz div 3 s preko 1000 wp sokcio u div1 i nakon sto sam opstao u div 1, sve je postalo duplo teze i mucim se sa silverima. Nije da su to opasni igraci, nego ih konami gura, a mene jebe, tako sto mi vratari ispustaju loptu koju su vec pokupili, prilikom padanja na tlo, te takav poklon pospremaju protivnicki napadaci, a onda slijede promasaji kojim se ne zna broj, kao da se igra 45 min. poluvrijeme.

 

Svaki put ulazim s planom sto cu i kako cu i onda se desi gore navedeno, koje nikako nisam mogao predvidjeti i sve se raspadne, te pocinje jurcanje i silovanje igre, koje u takvim tekmama nikad ne zavrsi dobro.

 

Igra je super, samo treba znati ostati imun na pokoji cudan poraz, koji obicno zna imati ogromne posljedice, jer vecina nas obicno pukne, zato sto moras vise manje pobjediti slijedece 3 da bi kompenzirao taj jedan poraz, ali vecinom se te 3 tekme  svode na silovanje koje ne zavrsi dobro i ode sve u kurac i ono dobro sto smo napravili u prosla 3 dana i tako u krug.

 

Psihologija.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 21:52 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja se više ne želim živcirat radi moda, u kojem je praktički nebitno kakav si igrač.

Danas baš uživam igrajući divizije i sad mi je još više žao što to nisam napravio ranije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Oborio sam vlastiti rekord po broju uzastopnih pobjeda, dugo vremena je to bilo 13 a sad sam na broju 22 i nisam jos izgubio.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Oborio sam vlastiti rekord po broju uzastopnih pobjeda, dugo vremena je to bilo 13 a sad sam na broju 22 i nisam jos izgubio.

 Bgm svaka ti dala 😀 Ti si nas pro 👍

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel se moze ubaciti liga prvaka,europska liga da se igra putem sezone(league) npr u premier ligi,serie a,itd za ps4 verziju?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kakav idiotizam. Nisam stigao dosta dugo igrati i jučer navečer sjednem odigrati utakmicu. Dobijem 12x stamina recovery i odmah ih sve potrošim na najjači sastav da bar tu utakmicu odigram s guštom. Nađe mi protivnika, pola minute namještam sastav i odjednom dobijem server disconnect. Vratim se u meni, igrači mi izgubili staminu kao da su svi odigrali svih 90 minuta. Popizdio sam, samo alt + f4. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jao gola.. ne znam koji je ovo skill ali je dobro ispalo 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ronaldo ga zavalja vrataru od 70,50 mil. EUR (Becker) s lijepe udaljenosti.

 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobih Salaha i Shaqirija, nije lose ove sedmice.. ovaj featured Salah je stvarno zvijer a i Shaqiri se ne cini nimalo los..

 

Iz potw bih volio Pogbu, imam jos jedan pokusaj..

 

Jos 30+ skaut od 5 stars mi treba i Modric je tu, danas nadam se.

 

edit: Evo i Firmino je tu

 

Bice 2 besplatna spina u boxu gdje su i legende ko zavrsi coop challenge i vs com ove sedmice

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 9:33 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam dobio V. van Dijka, Alissona i Milnera, tako da sam prezadovoljan, jer sam imao pik na prvu dvojicu. Sto se tice Salaha, imam ga u 2 verzije. Jedino sto bi mi odgovaralo je to, da sam umjesto Milnera dobio Arnolda. 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja dobio Montoliva , sada idem odigrat coop online pa cu vidjet tko ce doci , a danas vjerovatno dolazi Koke pomocu skauta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

U pet otvaranja danas četiri legende, Adriano, Nakata, Djorkaeff i Maldini. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Dobih Salaha i Shaqirija, nije lose ove sedmice.. ovaj featured Salah je stvarno zvijer a i Shaqiri se ne cini nimalo los..

 

Iz potw bih volio Pogbu, imam jos jedan pokusaj..

 

Jos 30+ skaut od 5 stars mi treba i Modric je tu, danas nadam se.

 

edit: Evo i Firmino je tu

 

Bice 2 besplatna spina u boxu gdje su i legende ko zavrsi coop challenge i vs com ove sedmice

 I ja isto stim sto ovaj siptar kod mene ide na delete 😁

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ono kada dobijes najdrazeg igraca iz djetinjstva. Sto se mene tice, kampanja "playing is believing", apsolutno je uspjela.

 

 

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sto vas hoce te legende, meni ne da dalje od zlatne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Sto vas hoce te legende, meni ne da dalje od zlatne.

 

Ja sam cijelo vrijeme vjerovao da nas sve ceka 1 i vise legendi, ako odigramo sve one offline cupove.

 

E sada..., da ce me posrati bas Del Piero, kojeg bi  izabrao od svih legendi iz osobnih razloga, ee to nisam mogao vjerovati ni u ludilu.

 

Znaci odigrao sam ona 3 kupa protiv com (3na3 sam preskocio) i danas u zadnjem izvukao legendu, igracinu, gentlemana i ljudinu.

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja nažalost odustajem i od PES-a. U zadnje vrijeme toliko je loša veza da mi svaka utakmica laga, a svaku treću me izbaci iz utakmice jer izgubi vezu sa serverom te mi se računa poraz i ide mi negativan courtesy rating.  Igram na PC-u. Meni je s vezom sve u redu. Tako da nema smisla više igrati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja neke stvari ne kontam sa ovom igrom. Sudija prekida moj napad i svira poluvrijeme ili kraj utakmice kad moj igrac istrci iza odbrane i SAM ide prema protivnickom golu. Pa majka mu stara, zar ne moze pustiti da zavrsim napad nego prekida kad sam fakticki u gol sansi. Glupost velika, jos od proslih pesova, nisu ispravili.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kažu igraj 

Who bolan cares
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam u cemu je kvaka, ali meni je teze pobijediti ove junake sa vise poraza od pobjeda u ukupnom skoru i negdje su u 5. diziviji, nego dobre igrace sa ratingom 800+. Cudno jeste, ali cesce me oni napate nego skilled igraci. Moguce da je to balans koji konami daje losijim igracima pa ih AI malo vise favorizuje da nebi samo gubili, ne znam ni sam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo sad sam igrao sa likom koji jedva 100 utakmica ima i skor mu je 30/20/50. Znaci jedva sam ga dobio 3-2 iako ne zna sta radi bukvalno, ko muha bez glave i na neku ludu srecu zabije. Nista sto zamislim ne prolazi, moji ne idu na lopte nego hodaju po terenu. Prije toga liku sa 1100 ratingom dam 4 gola u prvom poluvremenu i rijesim utakmicu. Jbt igra i logika.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ne znam u cemu je kvaka, ali meni je teze pobijediti ove junake sa vise poraza od pobjeda u ukupnom skoru i negdje su u 5. diziviji, nego dobre igrace sa ratingom 800+. Cudno jeste, ali cesce me oni napate nego skilled igraci. Moguce da je to balans koji konami daje losijim igracima pa ih AI malo vise favorizuje da nebi samo gubili, ne znam ni sam.

 To sam i ja primetio i pisao bas o tom problemu. Verovatno ai im pomaze. Ja u 10 dana odigrao samo pola sata, nesto nemam volje nzm sta se desava.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 16:01 (ruya).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice