Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.353
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
OK. A gdje nabavljam ugovore za igrače?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svaki igrac kojeg dovedes ima 10 utakmica da odigra a onda mu produzis ugovor pomocu GP-a, kad mu istekne ugovor bice ti info poslije utakmice u kojoj istekne. Ugovori za crne lopte su najcesce izmedju 2500-3500 GP-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 17:51 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019 €7.50  -85% off with WINTERMADNESS code

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Najpametnije ti je ostavit jedno 10k sa strane za ugovore i sastavit 2 ekipe sa 2 trenera igrat sa jednima i drugima...

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Aaa, dobio Fekira!
Jedino što sam u 433, pa ima rejting 79 umjesto 86...pretpostavljam da za mijenjati formaciju moram dovesti novog trenera, zar ne?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Moras imati trenera koji ima AMF-a.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja postanem živčan ako nemam 50k minimalno u zalihama za ugovore 

 

U MyClub za druge formacije moraš uzeti i nove trenere.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igram piratsku igru offline s patchem i dovoljno mi se svidjelo da bi kupio igru, jel mi može netko reći kako to ide što se tiče liga, timova, igrača itd. što se dobije community patchevima, jel mogu igrati online igru i imati modificirano to sve?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Moze

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kupio sam skauta, 5 zvjezdica...kako bi ga sad bilo najbolje iskoristiti? Jel ga trebam kombinirati  s drugim skautom ili kako?

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...

Kupio sam skauta, 5 zvjezdica...kako bi ga sad bilo najbolje iskoristiti? Jel ga trebam kombinirati  s drugim skautom ili kako?

Nemoj trošiti GP na skupe skaute, samo lagano izvlači iz tjednog agenta igrače, jedino ako te baš zanima neki specifičan igrač bez kojeg nebreš živjeti. U tom slučaju preporučam ti posjetiti pesdb.net gdje nakon što odabereš igrača kojeg želiš dofurati u klub staviš opciju ispod statsa "Show only 100% Combinations", tad ćeš vidjeti kombinaciju 3 skauta koje moraš imati i zajedno iskombinirati za tog igrača. Al opet to ti je skupi sport jer masivni GP za neke skaute se teško farma. Najbolji agent od kojeg možeš dobiti najviše kvalitetnih igrača je Euro Stars agent, ali od svakog agenta imaš šansu dobiti dobre igrače, 25k za tri igrača je bolje od 300k i više za neznam, CR7, jer u tih 300k dobiješ 36 random igrača od kojih jedan može biti i CR7, ovisno o agentu. Pogotovo na početku ti se ne isplati davat masne pare za skupe agente.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 0:57 (Putn1k).
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Moze

 Pa kako online funkcionira ak su modificirani timovi i statsi? Jel to razdvoji u online igri?

Welcome my son...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zv'jer2 kaže...
erminn kaže...

Moze

 Pa kako online funkcionira ak su modificirani timovi i statsi? Jel to razdvoji u online igri?

 Normalno se konektujes i igras online, ja igram od pocetka myclub a imam sva tacna imena klubova, grbove, dresove itd. Neki patchevi mogu blokirati online ali to se uglavnom zna pa ces ih zaobici.

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Putn1k kaže...
m77 kaže...

Kupio sam skauta, 5 zvjezdica...kako bi ga sad bilo najbolje iskoristiti? Jel ga trebam kombinirati  s drugim skautom ili kako?

Nemoj trošiti GP na skupe skaute, samo lagano izvlači iz tjednog agenta igrače, jedino ako te baš zanima neki specifičan igrač bez kojeg nebreš živjeti. U tom slučaju preporučam ti posjetiti pesdb.net gdje nakon što odabereš igrača kojeg želiš dofurati u klub staviš opciju ispod statsa "Show only 100% Combinations", tad ćeš vidjeti kombinaciju 3 skauta koje moraš imati i zajedno iskombinirati za tog igrača. Al opet to ti je skupi sport jer masivni GP za neke skaute se teško farma. Najbolji agent od kojeg možeš dobiti najviše kvalitetnih igrača je Euro Stars agent, ali od svakog agenta imaš šansu dobiti dobre igrače, 25k za tri igrača je bolje od 300k i više za neznam, CR7, jer u tih 300k dobiješ 36 random igrača od kojih jedan može biti i CR7, ovisno o agentu. Pogotovo na početku ti se ne isplati davat masne pare za skupe agente.

 Da, sad sam to i sam skužio da je baš bačen novac...

Nema veze, od agenta dobio Politana 2x i Perišića, prije toga odradio dva ranked meča, 1 pobjeda i 1 remi, da mi je netko prije tog remija ponudio neriješeni rezultat, prihvatio bih jer je lik s druge strane imao puno jaču ekipu, 5 zvjezdica, moja je 3...on je poveo 1-0 na samom početku, nakon mog prtljanja po obrani... nakon toga je krenula moja tika-taka, izjednačenje i revija promašaja prvo Falcaa, a potom i Bakambua.

Gameplay mi je brutalan, vraća me u dane legendarne pes 6-ice, igre od koje se nisam odvajao otprilike 3-4 godine...sjećam se razdoblja osnovne škole, 7 ujutro, stara me dolazi probuditi za školu, ja igram pes:

Ona: ''O pa ti si već budan!''

Ja: ''Nisam ni spavao!''

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 14:25 (m77).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ima neki menadžer da koristi 433 sa dm, cm i am u vezi?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ima nekih, trazi 4-2-1-3

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
zv'jer2 kaže...
erminn kaže...

Moze

 Pa kako online funkcionira ak su modificirani timovi i statsi? Jel to razdvoji u online igri?

 Normalno se konektujes i igras online, ja igram od pocetka myclub a imam sva tacna imena klubova, grbove, dresove itd. Neki patchevi mogu blokirati online ali to se uglavnom zna pa ces ih zaobici.

 koliko znam na ps4 kad igras online nista to patchirano ti ne prikaze nego sve ono ne licencirano kakva igra bude u originalu

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...
erminn kaže...
zv'jer2 kaže...
erminn kaže...

Moze

 Pa kako online funkcionira ak su modificirani timovi i statsi? Jel to razdvoji u online igri?

 Normalno se konektujes i igras online, ja igram od pocetka myclub a imam sva tacna imena klubova, grbove, dresove itd. Neki patchevi mogu blokirati online ali to se uglavnom zna pa ces ih zaobici.

 koliko znam na ps4 kad igras online nista to patchirano ti ne prikaze nego sve ono ne licencirano kakva igra bude u originalu

 Ja sam na pc-u a nisam znao da je drugacije na ps pa to nisam uzeo u obzir, my bad.

 

edit: na twitchu ima onaj lik pesep sto streama svaki dan, on je pa ps4 i sve mu je licencirano, koristi pesuniverse.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 17:46 (erminn).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Uzeti ću PES jer je na storeu snižen na 114kn, pa me zanima kako to sad ide s myclub-om, jel se automatski moja ekipa tamo prenosi ili kako?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne prenosi se koliko ja znam. Kolega sa foruma ruya ima 2 accounta, full i lite i nema iste igrace.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ne prenosi se koliko ja znam. Kolega sa foruma ruya ima 2 accounta, full i lite i nema iste igrace.

 Nije istina, sve se prenosi. Jucer presao sa Lite na Full verziju na PS4 i svi moji igraci i treneri su tamo.

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Nije istina, sve ti prikazuje normalno. Man red je Manchester United...itd...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ne prenosi se koliko ja znam. Kolega sa foruma ruya ima 2 accounta, full i lite i nema iste igrace.

 

Kod kolege ruye je bilo specificno, jer je imao full igru za drugu regiju, a onda je presao na lite verziju za eu. Zbog toga nista nije mogao prenijeti. 

 

Ja sam prosle sezone prodao svoju fizicku kopiju pesa, a kasnije skinuo lite verziju i zatekao u Myclubu sve sto sam u full igri ostvario u navedenom modu.

 

 

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Koliko se često mijenjaju treneri koji su dostupni za kupnju?
Imam nekih 600-injak coinsa, pa gledam koga da čekam, savjeti su dobrodošli.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...
Koliko se često mijenjaju treneri koji su dostupni za kupnju?
Imam nekih 600-injak coinsa, pa gledam koga da čekam, savjeti su dobrodošli.

 2 ili 3 puta dnevno, a zadnji dan u mjesecu se refresha svaki put kad udjes u 'hire manager'.

 

Kad odigras odredjeni broj utakmica moci ces trenere uzimati i za GP.

 

Dobri treneri su Simeone, Valverde, Guardiola, Klopp, Santos (ne znam jeli vise dostupan), Deschamps itd.

 

 

 

 

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Santos mi je bio danas, ali sam probao igrati s Portugalom i nije mi se baš svidjelo...uzeo sam Titea i sad konačno mogu staviti sve raspoložive snage u ekipu...još malo chemistryja fali da to bude to.

Odradio sam i prvu utakmicu, stari Beckham kojeg sam dobio u bundleu me spasio golom s nekih 30-ak metara iz slobodnjaka u 118. minuti, ušao na penale koje sam izvukao u svoju korist, a budući da je bio jedan od onih challenge mečeva ili kako se već zovu, za pobjedu mi je u jato sletio Harry Kane.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 1:01 (m77).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sto volim ove kontre kod Simeone-a, kad se igraci ponasaju kako treba na terenu i kad su agilni, sve onda ide jednostavno sa jednim dodirom.

Odigro sam 2 utakmice sa ovim momkom i konekcija je bila perfekcija, 0 delaya

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Jel moguće da se taktika nemože mijenjati dok utakmica traje, nego moram pauzirati i tamo promjeniti u defenzivniju ili ofenzivniju varijantu?

P.S.
Tite je zvijer...u pet utakmica sam primio jedan gol.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
m77 kaže...
Jel moguće da se taktika nemože mijenjati dok utakmica traje, nego moram pauzirati i tamo promjeniti u defenzivniju ili ofenzivniju varijantu?

P.S.
Tite je zvijer...u pet utakmica sam primio jedan gol.

 

Imas 3 taktike na raspolaganju i to ofanzivnu, defanzivnu i malo zescu ofanzivnu, koje mozes listati u bilo kojem trenutku tako sto ces stisnuti strelicu ka gore i malo duze drzati, nakon cega ce ti u donjem lijevom kutu blinkati da si prebacio na taktiku br. 2.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 20:23 (TheMaverick).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice