Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.702
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pa ping pong vam je kad igrate na assisted..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Praetorian1 kaže...

Pa ping pong vam je kad igrate na assisted..

 istina to ja oduvijek tvrdim...ali nitko nezeli uopce igrat na manual jbg...

plus sto online NITKO neigra online pa ne zelim biti odmah u startu u disadvantage...

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

I PES i FIFA su skoro svake godine isti uz par kozmetickih dodataka. EA se odvazio pa je uveo u fifu nove modove, ali sta se tice zbivanja na terenu ista su i to je razlog zasto nogometne igre kupujem svake 2-3 godine, ovisi koliko me povuce zelja za nogometom...

Ovu godinu gotovo sigurno preskacem, jos cu isprobat fifu demo, ali nemam neka ocekivanja od nje... Cekat ce se 2021.a do tad imam drugih igara za prec

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

i ja najvise iscekujem jesen 2020, jer bi do tada vani trebao biti i ps5 pa cemo napokon imati next gen igru...jer ove igre na ps4 su takve da vec zadnjih par godina ne vidis apsolutni nikakakv napredak ni u grafici ni u gameplayu...ps4 je odavno dozivio svoj vrhunac mogucnosti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Veći je "problem" što su modovi kao FUT postali selling point igre. Budimo realni, nekakvi napredak u grafici ili gameplayu fanovima FUT-a nije odlučujući faktor kod nabavke igre. Čemu onda da se EA uopće trudi kad imaju monopol na nogometne igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Hexfire kaže...
Veći je "problem" što su modovi kao FUT postali selling point igre. Budimo realni, nekakvi napredak u grafici ili gameplayu fanovima FUT-a nije odlučujući faktor kod nabavke igre. Čemu onda da se EA uopće trudi kad imaju monopol na nogometne igre.

 Grafika nikad nije imperativ da bi se igra kupila. Ako je gameplay dobar, grafika se zanemaruje... Kaj mi vrijedi fotorealisticna igra ako je gameplay tesko smece, ko kaj je ove godine bio slucaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Gameplay je po meni malo drugaciji u odnosu na pes19 mada ima i dalje neke stvari koje su ostale iste kao sto su na primer okretljivost igraca kao da su roboti i defanzivni stil gde u nekim situacijama nists ne mogu da uradim. Ne zanima me grafika mene zanima sama igra da li to meni odgovara. Jednostavno iz tog rszloga igram fifu jer nema bolje u ponudi
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Mortiis kaže...

i ja najvise iscekujem jesen 2020, jer bi do tada vani trebao biti i ps5 pa cemo napokon imati next gen igru...jer ove igre na ps4 su takve da vec zadnjih par godina ne vidis apsolutni nikakakv napredak ni u grafici ni u gameplayu...ps4 je odavno dozivio svoj vrhunac mogucnosti

 Otkud vama da grafika nema poboljšanja? Imam PES 2019 i sad demo PES 2020 i itekako se osjeti razlika u grafici. Pogotovo teren, osvijetljenje, modeli igrača itd.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

nazalost ja ne vidim nekakva poboljsanja (pogotovo ne na ovako udaljenoj kameri)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Mortiis kaže...

nazalost ja ne vidim nekakva poboljsanja (pogotovo ne na ovako udaljenoj kameri)

 Neznam, ja vidim popriličnu razliku. PS4 Pro sa 4k TV. 

PES 2017 - 2019 je izgledao gotovo isto ali ove godine se baš vidi da je grafika napredovala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

imam i ja samsungov 4k....70''

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Probao sam novi PES i cini mi se da je mrvicu bolji od proslogodisnjeg.

 

Kada je u pitanju gameplay, mislim da ce najveci problem biti scripting bez pokrica, za koji ce svatko od nas morato naci rjesenje, kako ga prevladati za sto bolji rezultat. 

 

Druga stvar, cesto mi se desava da zbog poteza viska ostanem kratkih rukava ili za gol ili za odlican pass. Kasnjenje komandi ili samo treba znati predvidjeti neke stvari?

 

Uglavnom od nekih 7 tekmi online, nijednu nisam izgubio. Prosle sezone sam bio na pragu crne znacke na PS4.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

uzalud bačen novac...nisu dobili apsolutno ništa što se patchom ne rijesi odmah 1.dan nakon što igra izađe....

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Pa uskoro će zabraniti modanje igre zbog guranja esport priče. Logično da im onda trebaju licence.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

ma oće kurac...da maknu to modanje mogu ključ u bravu jer to je jedina stvar što ih drži....

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Njima treba Seria A u fazonu PL u FIFI tj. s svim mogucim stvarima od stadiona do broadcast grafike intra itd...

 

Kad bi imali takvo sto i da su zadrzali Uefa CL, s kvalitetno prosirenim myclub-om, eeee to bi bio urnebes za EA.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

probao demo malo, imam osjećaj da je igra prespora i kao dane slušaju moje kontrole.

nisam dugo pes igrao pošto se stvarno sveo na niske grane, ali ovo je kao kad su u pes 2010 unijeli manual pass i usporili sve.

kao da je igra još sporija što mi se teško navići.

 

Probao malo online, ljudi kad gube izlaze, klasika.

Inače ok, ali ništa što bi pes vratilo na staze stare slave, jednstavno je izgubio ono nešto kad su odbacili brojke i uzeli godine u ime.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
fila2208 kaže...

probao demo malo, imam osjećaj da je igra prespora i kao dane slušaju moje kontrole.

nisam dugo pes igrao pošto se stvarno sveo na niske grane, ali ovo je kao kad su u pes 2010 unijeli manual pass i usporili sve.

kao da je igra još sporija što mi se teško navići.

 

Probao malo online, ljudi kad gube izlaze, klasika.

Inače ok, ali ništa što bi pes vratilo na staze stare slave, jednstavno je izgubio ono nešto kad su odbacili brojke i uzeli godine u ime.

 

PES 2020 je definitivno bolja igra od PES 2019 koji je po meni bio najbolji virtualni nogomet koji je ikad izdan. Odigrao sam blizu 1500 tekmi online i bilo je svega, od nekih šeprtlji do trenutak koji su simulirali određene stvari iz stvarnog nogometa u toj mjeri da me je prolazila jeza. FIFA ne može trenutno pogoditi taj osjeća da na glavi dube cijelu godinu, barem ne sa frostbiteom.

 

Sve je stvar navike i htjenja da se nauče i shvate određene stvari u igri.

 

Što se mene tiče, PES ide u pravom smjeru i ono što je potrebno su stabilni serveri i kvalitetni modovi. 

The Commissioner of Football
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Igram pes od prije nego su se neki forumaši rodili, znači od samog poečetka, pa do neke tamo 14tice. TU sam stao jer pes više nije nudio ništa pa sam objesio kopačke virtualne o klin.

Ovaj pes je dobar, ali nisam dugo igrao pa kažem ne mogu procijenit napredak toliko. Malo mi to sve djeluje sporo, i kao da kasne kontrole, ali do mene je moguće.

 

Što se online tiče, par tekmi ekipa na 80+ izlazi i to je to. Tako da nije neki velik gušt.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Hoce li biti ikakvog pomaka po pitanju onih "igraca" koji kad vide da su nemocni pritiscu ALT+F4...

 

Igramo MyClub CO-OP i spoji nas s nekim likom, nas 2 protiv njega i 2 kompa... Povedemo 3:0 do 40te minute, i on naravno Alt+F4...

Idemo novu, opet nas spoji s njim, i naravno kod 2:0 opet Alt+F4...

 

Pa uveo bi neki dnevni ili tjedni ban iste sekunde kod ovakvih igraca... Zapravo, ne znam da li se oni uopce mogu zvati igracima...

 

Ovo se dogadja obavezno svakih 3-4 partija... Uzas!

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Uzeo si preko plati.ru za 22 eura i sad čekam 10.09.  Jedino ću morati aktivirati vpn prije nego skinem igru. Dugo vagao da li pes i fifu i ova godina mi je pes prvi. Vidjeti ću kakav je gameplay fifa 20. Ovo sam igrao dosta demo i svidjelo mi se, još ću sačekati dobar patch i ubaciti stadione za seriu a. Ove godine malo promjene od Engleske i Španjolske lige. Uz to ću odmah i malo my club iako mi je master liga prioritet. Barem se nadam da su ok pobaljšanja u ML jer fifa je avion naspram pesa u karijeri. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 12:07 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sve pada u vodu a tocje kada moram vise po 5 minuta da cekam protivnika......

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Kupio sam ovu sifru od igre i covjek s njom nikad nije na cisto. Novi dan, novo iskustvo..., kao da nas Konami trola svaki put nakon iritirajuceg loadinga.

 

0 noviteta kada je online u pitanju. Koji luzeri u tri picke materine.

 

Odigrao sam nekoliko "epic" tekmi koje ostavljaju bez daha, ali se zalomi nekoliko traljavih, da se covjek zapita i ide provjeriti da li je ubacio pogresan disc u konzolu. Nevjerovatno je kako igra oscilira od tekme do tekme.

 

Unistit ce serijal zbog slampavosti i nemara. 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nakon 10tak online (MyClub CO-OP) tekmi...

Dodje mi da obrisem 20tku i ponovno instaliram 19tku...

 

Ovo je vise nego uzasno... Igraci se sudaraju kao da nisu normalni... U jednoj tekmi, barem 15 puta su se sudarili i oba pali na travu... Uz razno razne krikove, kao da su ispali iz boksackog ringa...

Koliko god usmjerio dodavanje lopta cesto ode igracu kojem uopce nije upucena...

 

Ovo mi izgleda kao poluproizvod... Trenutno je toliko iritatno i neigrivo da je to strasno...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Međusobno se sudare, sudac svira faul. Niti diram x niti kocku. Dodavanje i šut bez osjećaja. Nezna čovjek koliko bi držao tipku. Primanje je najgore od svega, jednostavno ne mogu pogoditi igrača. Držim R1 i R2 i vijam loptu nadajući se da ću je potrefiti. Užas
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

eto nam realnog nogometa by Konami...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Bit ce pes na prodaju za par dana dok fifa izade. Ako je netko zainteresiran nek se javi. Toliko sudaranja i nabijanja igraca jedan u drugog bez da se ista svira jos nikad nisam vidio, skoro svaka izgubljena ili osvojena lopta je direkt sudar u igraca pa koji ju prije uhvati. Ocajna igra.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

2 dana igrao Myclub i već imam top ekipu. Nedostaje mi jedan kvalitetan CDM i CM i to je TO.

 

Ovi japanci nisu normalni... Mislim da ću ove sezone zanemariti myclub i tu i tamo odigrati koju tekmu i posvetiti se online sezoni s pravim klubovima.

 

 

PES je totalno nepredvidiv kao i stvarni nogomet i mora se obratiti pažnja na dosta detalja. Tko god je frustriran, to je zato što želi odigrati sve na brzinu.

 

Nikad neću zaboraviti kako smo se kao klinci smijali prvom iss-u i brže bolje ga bacili u kutiju za nebitno, a kasnije ga tražili kada smo došli do nekih informacija u raspravi s ostalim klincima. Ostalo je povijest i jedna lijepa uspomena.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo moje momcadi koja za sada super sljaka i s kojom je ljepota igrati nakon sto mi je team spirit dosegao max.

 

Za trenera sam ove sezone izabrao F. Santosa i prezadovoljan sam. Ekipa jako dobro defanzivno funkcionira.

 

U nocnom terminu, PES online je druga igra. Trenutno pratim Napoli vs. Liverpool i primjecujem dosta stvari koje je Konami implementirao u PES.

 

Vidim da se vodi neka kampanja za vracanje demo koda, ali mislim da je bolje da ne slusaju nikoga jer mogli bi usrati motiku.

 

Cavani je igracina i mislim da bi trebao biti ponosan kako su ga utjelovili u igri. Kakav heading ima, pa to je uzivancija za gledati.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 9:49 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice