Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.758
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Tko se kladi da ce vrijeme poluvremena u exibitionu ostati 5 min?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Bok, novi ovdje u myClub igri i općenito pesu. Može mi netko objasnit kako netko kao rookie igrač sa manje od 10 utakmica odigranih ima sve black ball igrače u prvoj postavi i u zamjenama p.s. sorry ak je noobovsko pitanje 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Jednostavno, kupuje coinse i vrti agente.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nakon duze stanke odmah je krenulo zestoko...myclub online.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Skinuo lite verziju isao otvarati totw lopte i odmah dobio Messia isao otvoriti jos jednom opet dobio Messia. Koliko se sjecam od prosle godine najbolje bi bilo da duplikata stavim da mi trenira Messia?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Prvo istrosi sa jednim ugovor i kad on skoci par levela u tim utakmicama onda treniraj onog na pocetnom levelu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ljudi, kako u Lite igrati online vs friend? Nema invite?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Odigrao pet utakmica i odmah izbrisao smece. pes19 mi je bio bolji od ovoga koliko se sjecam tamo nisi mogao dodavati iza svojih ledja tocno. Primim gol tako sto frajer doda iz okreta kod korner zastavice lopta prodje mom Varaneu kroz noge i njegov Lewa iz okreta pospremi na prvu u gol, 4,5 puta sam dozivio tako glupa odbijanja gdje nisam jednostavno znao gdje je lopta uvijek se nekako cudno stvorila ili kod mene ili kod protivnika. U ovih 5 utakmica mi se desilo sigurno 6,7 puta po utakmici da moj igrac doda na kontra stranu gdje ja usmjerim gljivicu usmjerim lijevo on doda desno i obratno to je jako iritantno kod situacija kad vidim slobodnog igraca prema naprijed a moj doda u prazno na suprotnu stranu ili pokusati dodati suigracu na kojem je vec barem jedan protivnicki igrac. Moje misljenje da su napravili veliki korak nazad sto se tice gameplaya. Jedina stvar u kojoj su bolji od fife je konekcija u pet tekmi sto sam igrao nisam osjetio nikakav delay ili lagg jeste da sam cekao protivnika 3 do 5 min ali nije mi smetalo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 0:29 (The_K).
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Od danas je eFootball PES 2020 dostupan i za BiH na Steamu vjerovatno zahvaljujuci Pjanicu koji se nalazi na cover-u

https://store.steampowered.com/app/996470/eFootball__PES_2020/

RD
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 13:42 (REDDEVILS).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

kak u lite ver igrat protiv frenda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav svima i srecni praznici 🙂️, evo poceo malo pes 20 igrati i cini mi se da su pomalo sjebali gamepay, nekako mi 19 se cinila boljom, do duse tek sam odigrao 10tak utakmica ali takvog sam dojma. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ova tema mrtva kao i igra 😞

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav,

eto samo da dokažem da nije skroz mrtva igra , igram je skoro svaki dan. Ali myclub sam prestao igrati, makar sam skupio brutalnu ekipu.. Jednostavno mišljenje/razlog prestanka ; overpowered preskakanje vezne linije da se dođe do izgledne šanse za gol. Ja se trudim igrati realno , a s druge strane obrambeni igrač šalje dugu prizemnu loptu na krilo , preskače moj , njegov vezni red (uopće ne kužim zašto uopće ima tamo ljude , bolje da ima 4 krila kako igra).

Igram master ligu i svaki tjedan neki turnir 1v1 i 2v2 s frendovima. 

Gameplay može biti bolji , definitivno i nisam neki zagovaratelj da je bolji ovaj pes od prošlog.. Meni osobno je bolje legao ovaj, ali neću drugima pamet solit o individualnom mišljenju.. 

Sama igra bi postala bolja s par sitnica  ; da se uvede neki realan prikaz ocjena na kraju tekme. Tko je igrao myclub co-op zna na što mislim. Tamo daje realan prikaz po igraču kako je igrao , koliko doprinio obrani , napadu , passing , udarci , ma sve.. I ne kužim da se tako nešto , barem približno slično , nemože afirmirati u igri.  Nego tamo obrana 5.0 , 5.5 , vezna linija 5.5 , 6.0. , napad 6.5-8.0 .  

AI igrača dok imam loptu često nema smisla. Trčanja pokraj mene, ispred mene , u mene... Ta mi je "sitnica" najgora. 

Premalo prekršaja je još uvijek aktualno zbog prebrzog gameplaya.. 

Ali eto.. Master liga se igra s Parmom , igram na top player , slow gameplay.. I zabavno je.. Nema toliko živciranja u offlineu. Pogotovo kad se pomiriš s tim da kad igraš protiv boljih klubova i da je normalno da izgubiš , remiziraš , iznenadiš..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 10:07 (matekws).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ove godine (na PC-u) nisam uspio odigrati niti jednu utakmicu bez laga. Doslovno niti jednu. Tako da je za mene igra mrtva i više nikakve nade ne polažem u Konami. Ne igram ni FIFA-u ni PES više. Jednostavno su obje igre loše svaka na svoj način.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Nazalost si u pravu :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav svima. Unaprijed isprike ako ovaj post ima prikladniju temu od ove.

Radi se o neprepoznavanju mojih Joysticka za PC (Speedlink torrid sl-6576) niti od strane Steam-a niti od PES 2020. Probao sam s nekim stvarcicama da to proradi, medjutim uzalud. Molim vas da li se ko susreo vec s ovim i koje bi jos moglo bit rjesenje? (koristim windows 10, driveri od joysticka instalirani, komp ne reagira ni kad ih utikam ali zato joystici svijetle)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
5arda kaže...

Pozdrav svima. Unaprijed isprike ako ovaj post ima prikladniju temu od ove.

Radi se o neprepoznavanju mojih Joysticka za PC (Speedlink torrid sl-6576) niti od strane Steam-a niti od PES 2020. Probao sam s nekim stvarcicama da to proradi, medjutim uzalud. Molim vas da li se ko susreo vec s ovim i koje bi jos moglo bit rjesenje? (koristim windows 10, driveri od joysticka instalirani, komp ne reagira ni kad ih utikam ali zato joystici svijetle)

 Jesi li probao softver x360ce? Imas tutorijale na yt, jednostavno je podesavanje. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

dali netko zna zasto se vise nemogu classic igraci stavit u master ligu, napravim novog igraca i onda napravim kopiju i onda se mogu kupiti u master ligi ali nemaju mini slike igraci, jel postoji koji program da se slike ubace za ps4, ovi u classic timu imaju slike svi ali kad kopiju igrača napravim sve osim mini slike prebaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Znam da nije prava tema, ali zanima me sljedece

 

skinio sam LITE verziju, posto je besplatna (jbg zadnjih par god sam kupovao pes i na kraju nisam ni igrao nist puno pa mi se ne da i ove godine placati)

 

ali vidim da ima neki bypass, kojeg sam naravno skinio i sad imam full verziju pesa 2020, ali ne mogu igrati online, pise da imam staru verziju, se moze to nekak rijesiti? :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
exer1234 kaže...

Znam da nije prava tema, ali zanima me sljedece

 

skinio sam LITE verziju, posto je besplatna (jbg zadnjih par god sam kupovao pes i na kraju nisam ni igrao nist puno pa mi se ne da i ove godine placati)

 

ali vidim da ima neki bypass, kojeg sam naravno skinio i sad imam full verziju pesa 2020, ali ne mogu igrati online, pise da imam staru verziju, se moze to nekak rijesiti? :D

 Radi li ti lite online, jesi li probao? Iskreno nemam pojma. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

nisam probao bez bypassa, odmah sam stavio bypass

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Radi , zapravo myclub jedino i igram, tako da mi ne treba bypass

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

100 tekmi mi je trebalo da prodisem jer sam na silu igrao pod Santosom i njegovom taktikom. Jbg., bilo mi zao dati coinse za trenera, a kad sam tek krenuo nije bilo Simeonea. Sad sam ih sve otkljucao...

 

Prosle sezone sam cijelo vrijeme igrao pod Simeoneom i dobro mi je islo. 

 

Sad sam kupio Ancelottia i nek se moli tko god me sretne.

 

Sto se tice ekipe, tu nema zime. Imam cak 2 featured Ronalda i do kraja igre  rjesenu staminu za njega.

 

 

Klupa nijee nista manje glamurozna. 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 21:03 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Ovako pes ti je povukao update pa ti taj bypass ne radi vidi koju verziju pesa imas i nadi na int, youtubu odgovarajuci bypass, ja igram s tim baypasom i balkan pes box patchom Hnl ligu, da ti se nebi update a moras nakon sta udes u igricu iskopčati kabel interneta Al to ti je naravno samo onda za offline

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

ma igram myclub, to je jedino sto me zanima u PESu

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Covjek jednostavno ne moze prestati...

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

nego ima li neki cheat za farming GP? :D znam da sam davno na myclub prije 3 godine imao neki Trainer kojeg sam koristio na SIM mecevima, udjes, stavim par golova, i ubrzam vrijeme i eto ti free GP :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
exer1234 kaže...

nego ima li neki cheat za farming GP? :D znam da sam davno na myclub prije 3 godine imao neki Trainer kojeg sam koristio na SIM mecevima, udjes, stavim par golova, i ubrzam vrijeme i eto ti free GP :D

 Mi smo svi posteni igraci 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

ma i ja sam ali znas kako je..

 

nego zasto vise u myclubu nema onih divizija? ne kontam nista, znaci igram ranked meceve i nemam nikakvih promocija u bolje divizije itd? znam da je prije toga bilo... najdalje sto sam dosao je 2 divizija, i

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
exer1234 kaže...

ma i ja sam ali znas kako je..

 

nego zasto vise u myclubu nema onih divizija? ne kontam nista, znaci igram ranked meceve i nemam nikakvih promocija u bolje divizije itd? znam da je prije toga bilo... najdalje sto sam dosao je 2 divizija, i

 Mislim da je glavno merilo ona znacka npr silver, gold  itd crna znacka je ako si preko 1000 cini mi se i na osnovu nedeljnih rezultata jednom nedeljno menjas diviziju makar sam ja to tako skontao.

Prosli pes mogu reci da sam odlican bio vrlo malo mi je falilo do crne znacke i pobedjivao sam redovno protivnike sa skilom preko 1000. Ove godine mi se manje svidja gameplay ali je svakako daleko bolji nego u futu. Danas sam malo igrao pes i opustio zivce posle futa. Jedino desila mi se jedna nepravda, naime dobijem rivala sa 850 skil rejtingom i sa dosta jacom ekipom od moje i dominirao sam citavu utakmicu bio dosta bolji sa vise sansi, 85 min 0:0 i krece los signal i diskonekcija, pise mi poraz a uopste nije do mog neta, nije me ni izbacilo iz my club-a. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice