Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 151.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Project CARS

ja izbrisao davnih dana! onda probao dirt rally i nekako mi prelagan nakog 10g rasturanja u rfactoru evo sad par krugova u Assetto Corsi, to mi je jos nekako ostao najozbiljniji naslov! barem sto se tice hc voznje...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

iduci DLC (izgleda fokus na americke aute)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Project CARS

i jos malo slika

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Project CARS
Izasao patch 9.0
Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Project CARS
Ne vidim ovaj dlc u ps storeu attebao je jucer izaci
Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Project CARS
Kill Frenzy kaže...
Ne vidim ovaj dlc u ps storeu attebao je jucer izaci

 

odgodjen za 1.3. (na svim platformama) jer microsoft jos radi certifikaciju 9.0 patcha za xbox..

a u ugovoru microsoft navodi da DLC ne smije izaci na jednoj platformi prije drugih (osim ako nije rijec o xboxu)

13 godina
offline
Project CARS

taman mislio kupit i odmah vidim nešto ne štima..hvala forume 

 

Inače čekam igricu koja će uzet ono sve najbolje od svega što je izašlo do sada..evo neki primjer

 

-fizika (rFactor)

-grafika i nije toliki problem

-veličina mape,nešto kao ETS2 hehe

-proizvoljno "slaganje" auta (Street Legal Racing Redline,ako se netko sjeća,praaastaro  ) ali nisam vidio takav koncept kasnije u igrama

-model oštećenja (BeamNG,definitivno)

-mapa,ono cijelo naselje,okolica sve..(Forza Horizon,Test Drive Unlimited,World Racing 1&2)

-svega i svačega od auta,pa i onih starih krama (mondeo,golf 2,3,kadett,vectra,sierra,...) ali ono sa 1.3,1.4,1.6,.. motorima  bez body kita i tako to

-barem 500 auta,ne varijacija da imamo od toga 32 supre nego baš modela..

 

nije teško,samo nema interesa

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
matkoGSi kaže...

 

 

Inače čekam igricu koja će uzet ono sve najbolje od svega što je izašlo do sada..evo neki primjer

 

 

 Haha nacekat ces se.Ja isto cekam fizika rfactor,zvuk race room,grafika pcars i online i support iracing i kontam si do penzije cu docekat valjda  :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Project CARS

Izlazi za koja 2h na steam novi DLC:

 

Project CARS - US Race Car Pack – Content Overview


Vehicles
Five new vehicles:

Free Car
• Aston Martin Vantage GT12

Pay Package
• 2015 Chevrolet Corvette C7.R
• 2015 Cadillac ATS-V.R GT3
• 2014 Dallara DW12 Indycar
• 2016 Ford Fusion Stockcar

Liveries
19 more community-created liveries:
• Audi R8 LMS: Virtual Drivers #71
• Audi R8 LMS: Project CARS Community France #9
• BAC Mono: Komo Corse #37
• BAC Mono: TurboDuck #77
• BMW 1M StanceWorks: Xistance Multicolor
• BMW 1M StanceWorks: Xistance Purple
• BMW 320 Turbo: WMD #39
• BMW 320TC WTCC: Besmone Automotive #65
• BMW 320TC WTCC: Team V10R #10
• BMW M1 Procar: Stichmuller #98
• BMW Z4 GT3: Revolution Sim Racing #1
• Ford Mustang Boss 302R1: Aotech #165
• Formula A: Real Championship #87
• Marek RP339h LMP1: Zipanol #84
• Mercedes SLS GT3: Volzen #63
• Renault Clio Cup: Crettphone #95
• Renault Clio Cup: SDL Motorsport #27
• Renault Clio Cup: Team V10R #10
• Ruf RGT8 GT3: TurboDuck #55


Career
Two new invitational events:


IndyCar Trophy– A four round trophy series
Date – July 1st
Location – Road America, Laguna Seca, Watkins Glen GP, Sonoma GP
Unlock Criteria - Win The Formula C US Series


StockCar Trophy – A four round trophy series
Date – August 2nd
Location – Watkins Glen GP, Sonoma National, Laguna Seca, Road America
Unlock Criteria - Win The GT3 US Trophy


Two new core motorsport contracts:

Class – GT3
Vehicle - 2015 Chevrolet Corvette C7.R
Team - TeamSBV


Class - GT3
Vehicle - 2015 Cadillac ATS-V.R GT3
Team - Silverback

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

http://store.steampowered.com/app/334793/

 

corvetta ubija, predobar auto za voziti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Tko igra na ps4 da se dodamo? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Project CARS
kako otvorit temu
matej maric
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Project CARS
omomomomoomm kaže...

Tko igra na ps4 da se dodamo? 

 ja sam te dodao pa me nisi prihvatio

Stranice su trenutno nedostupne.
11 godina
offline
Project CARS

Uh nisam ni skuzio. kak se zoves? imam vise requestova.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

kupio jucer ovo smece...bacenih 30 evrica...sve jos uvijek neoptimizirano sto se tice fizike auta

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Šta te točno muči?

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Project CARS
Igra je odlicna. Sto se tebi ne svidja ne znaci da je smece i da fizika ne valja
Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Project CARS
samsvoj kaže...

kupio jucer ovo smece...bacenih 30 evrica...sve jos uvijek neoptimizirano sto se tice fizike auta

 

igras na tipkovnici jel..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Kill Frenzy kaže...
Igra je odlicna. Sto se tebi ne svidja ne znaci da je smece i da fizika ne valja

 A nemoj se ljuti ali fizika je zaista losa ako recimo zelis Pcars zvat simulacijom.Ne kazem da igra nije zabavna,pogotovo protiv prijatelja i tako jer je ali sto se fizike i ponasanja auta tice nije bas blizu neke ozbiljnije stvari.Ugl smece nije sigurno,svako igra sto mu odgovara jel.Nemojte sad napadat,to je samo moje misljenje

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 15:16 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

dobro nije bas smece, ali razocaralo me to sto das pare za igru i sav sretan ju pokrenes i odaberes recimo Mercedes A45 (il koji je vec model), a on se na 5-10km/h pri skretanu ljuljuska kao camac...onda imas staza gdje auto zapinje za cestu, jest to je realnost da pri toj brzini zapnes al kako je to napravljeno u igri izgleda retardirano...i jos mnogo toga...btw igram na xbox gamepadu, a prije sam probao na g27...ljepse je svakako vozit na volanu i totalno je druga igra, al te osnovne sitnice sve upropaste, a jako dobre sanse imaju samo kad bi sredili te stvari...necu usporedjivat forzu i pcars al pcars bi trebao malo skicnut kod njih da dobiju dojam kako to treba izgledat (sto se tice osnovne fizike auta)

 

pokusat cu to snimit i stavit na youtube...tako da ostali koji zele da kupe igru mogu prije toga vidit neke stvari...ja je definitivno nebi uzeo da sam imao gdje isprobati prije

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 13:02 (samsvoj).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
samsvoj kaže...

dobro nije bas smece, ali razocaralo me to sto das pare za igru i sav sretan ju pokrenes i odaberes recimo Mercedes A45 (il koji je vec model), a on se na 5-10km/h pri skretanu ljuljuska kao camac...onda imas staza gdje auto zapinje za cestu, jest to je realnost da pri toj brzini zapnes al kako je to napravljeno u igri izgleda retardirano...i jos mnogo toga...btw igram na xbox gamepadu, a prije sam probao na g27...ljepse je svakako vozit na volanu i totalno je druga igra, al te osnovne sitnice sve upropaste, a jako dobre sanse imaju samo kad bi sredili te stvari...necu usporedjivat forzu i pcars al pcars bi trebao malo skicnut kod njih da dobiju dojam kako to treba izgledat (sto se tice osnovne fizike auta)

 

pokusat cu to snimit i stavit na youtube...tako da ostali koji zele da kupe igru mogu prije toga vidit neke stvari...ja je definitivno nebi uzeo da sam imao gdje isprobati prije

 E sad ga i ti pretjera,Forza???Forza je arkada prema pcars.Gle,jasno je da nemozes uzet cesalj za otkljucat vrata jel tako,tako se ni ne vozi s nicim drugim nego volanom ako zelis trke vozit.Kada sam rekao fizika nije nesto mislio sam naprema iracingu,rfaktoru,r3e i tako a ne Forza da me nebi netko krivo shvatio.Ako se ljulja imas setup pa se nece ljuljat,ovo je ipak ozbiljnija igra od Forze.Nemoj me krivo shvatit ali tesko je igrat neku recimo tako simulaciju,jer je simulacija naprema Forzi s gamepadom to je jasno ko dan.Nezz NFS i tako te arkadne igre se mogu igrati s gamepadom.Mislim moze i ovo ali onda imas osjecaj ovakav kakav imas.Znaci sve sto sam rekao to je Pcars je vise simulacija od Forze ako trazis nesto blize simulaciji,ako igras na gamepadu mogu razumjet da ti je Forza draza.Btw u bugove necu ulazit,ima ih slazem se,prije ih je bilo i vise ali zapet nasred ceste?Boo to se ne sjecam da mi se desilo,stavi ovdje ako snimis,zanima me

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 15:57 (Blade Runner31).
14 godina
offline
Project CARS

Pozz. Ako ste zainteresirani voziti Project Cars online sa jogurt verzijom javite se na steam:http://steamcommunity.com/id/SnakeCRO3/ ,skype: solidsnake188 ili se spojite direktno na discord server https://discord.gg/0104wMjzKZUtEjYIZ. Ajde ekipa skupimo se i vozimo. Podijelite ovaj invite i drugima. Bilo bi cool kad bi se skupila ekipa koja bi redovno vozila. Ovo sam postao i na strane forume.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 23:36 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...

 A nemoj se ljuti ali fizika je zaista losa ako recimo zelis Pcars zvat simulacijom.Ne kazem da igra nije zabavna,pogotovo protiv prijatelja i tako jer je ali sto se fizike i ponasanja auta tice nije bas blizu neke ozbiljnije stvari.Ugl smece nije sigurno,svako igra sto mu odgovara jel.Nemojte sad napadat,to je samo moje misljenje

 jel si probao sa ovim postavkama http://pcars.oscarolim.pt/cars ..edit tek sad skontao datum poruke

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 17:56 (loky4i4).
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Imam pitanje. Jel v11.2.0.0.1246 zadnja verzija igre?

 

 

I zašto brake i throttle sensivity ne mogu namjestit različito? Uvijek poslje save, budu jednako namješteni??

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 2:18 (medjimurac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS

imam problem

 

kod pokretanja igrice mi piše ovo: unhandled exception trapped

 

koji bi moga bit problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Project CARS

procitah da EA ukida Project cars serijal i da se povlaci iz prodaje ... zna li neko je li negdje moguce kupiti Project cars 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice