Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 247.365
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

A kad se sjetim da smo mislili da je jackal op..dodaju jednog operatora, pa dodaju novog koji starog zamjeni da je stari praktički beskorisan.

 

Ne sviđa mi se kud to ide, više nemaju ideja što i pokazuju, novi operatori ili imaju cheatove ili stavljaju trapove, ništa novo i zanimljivo.

 

I da nisam pričao o banu od 5 pickova, već ajde, 1 ili 2 kako si rekao, da se malo prodrma attacking team kad izgube neke breachere ili nešto, ali rs6 je nedovoljno balansiran za takvo što još uvijek i pitanje je hoće li ikad i biti.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Dodaju nove operatere da igra uvijek bude sviješa, ali da su stari beskorisni tu se ne slažem. Thermite, jager, bandit, smoke, ash, i drugi još se uvijek koriste u gotovo svakom game, jučer smo vidjeli da i monti ima koristi, samo je stvar strategije na koju se ide.

Za pick and ban se slažem da je trenutno prerano, bana se thermite i hibana i nemaš hard breachera u igri, što uvelike pomaže defendu, ali kad dodaju nove operatere vjerujem da će biti zanimljivo, jer će trebati stvari mjenjati u samoj igri i izmjenjivati stratse "on the fly". Zato da trenutno nije dovoljno balansirano za to, ali s vremenom, i ako je suditi po entuzijastičnosti developera na poboljšanju igre, mislim da će kroz godinu biti zanimljivo vidjeti što će smisliti u vezi toga.

Engage...
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Zašto koristit jackala kad je lion puno bolji itd o tome sam pričao, a ne o tome kako se i dalje igra thermita što je logično.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Zašto koristit jackala kad je lion puno bolji itd o tome sam pričao, a ne o tome kako se i dalje igra thermita što je logično.

 

 Zasto sto Jackal ima puno bolju pusku i shotgun za soft breachanje. Eyenox gadget se koristi dulje od EE1D.

 

Sada sam igro sat vremena TTS, Lion uopce nije toliko jak koliko smo svi mislili. Blitz je trenutno broken, stavili su ga da je 2speed i s adrenal chargeom je nezaustavljiv - https://clips.twitch.tv/DifficultSlipperyKittenWOOP

https://clips.twitch.tv/CaringBeautifulDotterelKreygasm

 

Ruskinja ima jako koristan gadget, no treba jako puno timske koordinacije da se iskoristi kak spada. Smoke je ODLICAN counter. Doslovno u jednoj sekundi smokea pod Adrenal chargeom izgubis vise od pola HP-a. Ela je dobila ogroman nerf, recoil leti na sve strane tako da ce se s njom trebat igrat na burst fire. Sutra bacim pogled na op outbreak, vjerojatno cu nabaciti stream na twitch.tv/r6adria

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...
fila2208 kaže...

Zašto koristit jackala kad je lion puno bolji itd o tome sam pričao, a ne o tome kako se i dalje igra thermita što je logično.

 

 Zasto sto Jackal ima puno bolju pusku i shotgun za soft breachanje. Eyenox gadget se koristi dulje od EE1D.

 

 A jasno, igraš li operatora radi puške ili radi gadgeta? Koristi se dulje, ali trebaju ti tragovi, mora bit upaljen, dok skeniraš gledaš u pod a ovaj? aktivira dron, vau.

O tome pričam.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
med1cz kaže...
fila2208 kaže...

Zašto koristit jackala kad je lion puno bolji itd o tome sam pričao, a ne o tome kako se i dalje igra thermita što je logično.

 

 Zasto sto Jackal ima puno bolju pusku i shotgun za soft breachanje. Eyenox gadget se koristi dulje od EE1D.

 

 A jasno, igraš li operatora radi puške ili radi gadgeta? Koristi se dulje, ali trebaju ti tragovi, mora bit upaljen, dok skeniraš gledaš u pod a ovaj? aktivira dron, vau.

O tome pričam.

 A ovisi o tvojoj ekipi, ja ovo pricam u kontekstu timske igre di igras s ekipom kak spada. Sto se tice rankeda gdje hrpa ljudi solo igra i ne komunicira kak spada, Lion je definitivno bolji

16 godina
offline
Rainbow Six Siege

Svaki novi operator koji dođe je na papiru OP, tako da mislim da je i sada slučaj. I ban sustav će oko ovoga pomoći, ako igraš roamerski stil i živciraju te "wallhackeri" - nema problema, dogovorite se sa ekipom i banate Jackala i Liona.

 

I također mislim da je puška puno korisnija nego ability/gadget jer recimo Ying ima brutalan gadget, ali puška joj je srednja žalost i onda se nju najčešće picka samo na Pro sceni jer ti dečki znaju aimat i imaju uigrane akcije za plant i sl.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

brkate pojam casual-ranked-pro scena-inhouse private matchevi.

 

Svaki operator, u dorbim rukama je viable i dobar. Twitch je sa famasom smrt, kad imaš lika koji zna ukrotit to ili onaj semi auto njen itd...ali ne pričam o tome, ja pričam o operatorima, ''press any key to continue'' gadgetima koji daju ''legalne'' cheatove.

 

Jesmo do toga došli da banamo čitere, ali opet, daj nekima ingame lagani cheat. Nagrada mi je low recoil ili wallhack??

Pa jel vi kužite kud to jebeno ide? Šta da takvog operatora recimo u drugoj igri stave iza paywalla? Da bude premium? Znam da se neće desit ali recimo.

 

Hoću operatore koji su korisni, imaju backround i zanimljiv gadget. Kao ona sa mobitelom itd, to je fora, i da se odigrat ovisno kako ti i ekipa imate taktike.

 

Ljepota RS je što se može igrat sve na sve, ali kako u kojem matchu, ali ovo, gadgeti cheatovi je manjak mašte i bojim se što nas čeka u tih ''100'' operatora koje ciljaju.

Toliko od mene na tu temu, hvala na zanimlivoj raspravi :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Pa novi operateri moraju biti malo OP kako bi se DLC bolje prodao, kasnije ih lagano balansiraju nerfovima, to bar nije problem.

 

Ovo za Ying, mislio sam da je to samo meni, ali očito nisam jedini koji smatra njezin primary teškim sranjem.

 

Jel tko igra Vigila i Dokkaebi? Onaj njihov slug shotgun sam tek otkrio i baš je zabavno oružje iako ga je u obrani malo teško koristiti.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
D-wook kaže...

Pa novi operateri moraju biti malo OP kako bi se DLC bolje prodao, kasnije ih lagano balansiraju nerfovima, to bar nije problem.

 

Ovo za Ying, mislio sam da je to samo meni, ali očito nisam jedini koji smatra njezin primary teškim sranjem.

 

Jel tko igra Vigila i Dokkaebi? Onaj njihov slug shotgun sam tek otkrio i baš je zabavno oružje iako ga je u obrani malo teško koristiti.

 S Vigilom cesto igram velike mape (tipa Bank ili Tower), odlican je za late round flankove. Dokkaebi super ide u koordiniranom timu, ali ima "boljih" pickova od nje. Kod korejaca kao secondary obavezno igrati onaj SMG.

 

Inace, sad smo sat i pol igrali Operation Outbreak i moram reci da je jaaaaaaako fun, pogotovo na tezoj "pandemic" tezini. Kog zanima kak to izgleda, tu je VOD - https://www.twitch.tv/videos/231102470

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 22:41 (med1cz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Razmisljam da skinem opet igru, ali opet... Nemam pravu ekipu, kao i svaki put kad skinem smorim se. Med1cz nhf, al ne uklapam se nekako na Adriu.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
drakula789 kaže...
Razmisljam da skinem opet igru, ali opet... Nemam pravu ekipu, kao i svaki put kad skinem smorim se. Med1cz nhf, al ne uklapam se nekako na Adriu.

 ma sve pet, Discord je napravljen kao neko mjesto gdje je hrpa domacih igraca i di se mogu informirat ovak o nekim R6 related stvarima ili projektima/turnirima koje pokusavamo u regiji progurat. Vecina ljudi na discordu ima svoje grupe ljudi za igranje, ovo je samo kao neki "hub"

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...
drakula789 kaže...
Razmisljam da skinem opet igru, ali opet... Nemam pravu ekipu, kao i svaki put kad skinem smorim se. Med1cz nhf, al ne uklapam se nekako na Adriu.

 ma sve pet, Discord je napravljen kao neko mjesto gdje je hrpa domacih igraca i di se mogu informirat ovak o nekim R6 related stvarima ili projektima/turnirima koje pokusavamo u regiji progurat. Vecina ljudi na discordu ima svoje grupe ljudi za igranje, ovo je samo kao neki "hub"

 Je, ali opet teško je upast u neki skvad, svi su već neke ekipe koje se znaju.... Znao sam satima sjedit samo u nekom roomu, netko će pokeat, tražit igrača ništa...pisao tamo, ignored i tu negdje i odustao od igre.

Kad izađe outbreak, dotad ću i dobit novi uw monitor pa ću navratit možda da odigram koji taj out pa mi se igra opet svidi iako sumnjam.

 

Jel zajendica i dalje stronk, ima vas dosta a?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
med1cz kaže...
drakula789 kaže...
Razmisljam da skinem opet igru, ali opet... Nemam pravu ekipu, kao i svaki put kad skinem smorim se. Med1cz nhf, al ne uklapam se nekako na Adriu.

 ma sve pet, Discord je napravljen kao neko mjesto gdje je hrpa domacih igraca i di se mogu informirat ovak o nekim R6 related stvarima ili projektima/turnirima koje pokusavamo u regiji progurat. Vecina ljudi na discordu ima svoje grupe ljudi za igranje, ovo je samo kao neki "hub"

 Je, ali opet teško je upast u neki skvad, svi su već neke ekipe koje se znaju.... Znao sam satima sjedit samo u nekom roomu, netko će pokeat, tražit igrača ništa...pisao tamo, ignored i tu negdje i odustao od igre.

Kad izađe outbreak, dotad ću i dobit novi uw monitor pa ću navratit možda da odigram koji taj out pa mi se igra opet svidi iako sumnjam.

 

Jel zajendica i dalje stronk, ima vas dosta a?

 Rekao bih da je malo narastao interes za igranjem kad smo dobili pravo od ESL-a za regionalni turnir. Ovu subotu je zadnji kvalifikacijski turnir, a onda sljedeca 3 tjedna radimo ligu s 8 najboljih ekipa iz kvalifikacija. Drago mi je bilo za vidjeti da je cak nastao i poneki interes izvan regije za ovo natjecanje

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

 Rekao bih da je malo narastao interes za igranjem kad smo dobili pravo od ESL-a za regionalni turnir. Ovu subotu je zadnji kvalifikacijski turnir, a onda sljedeca 3 tjedna radimo ligu s 8 najboljih ekipa iz kvalifikacija. Drago mi je bilo za vidjeti da je cak nastao i poneki interes izvan regije za ovo natjecanje

 Uz sve kritike i sve moram kapu skinuti, jako radite da dignete igru. Vas par šefova tamo, šteta što niste bili dok smo gurali bf3 scenu...nadam se kad novi bf izađe ako bude interesa da zaživi preko toga i bf, a pitanje je dokad će RS ići ovako kako ide.

U svakom slučaju, super mjesto za okupit domaće i viidi se trud i rad vas i ekipe ostale 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Najveci je problem sto moras imati stalnu ekipu koja konstantno igra. Nezgodno je kad uletis u neku skvadru koja je vec oformljena.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
drakula789 kaže...
Najveci je problem sto moras imati stalnu ekipu koja konstantno igra. Nezgodno je kad uletis u neku skvadru koja je vec oformljena.

 naravno, to je proces koji traje :D

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nisam znao da je to ''proces koji traje'' di god sam došao na ts ili dis kroz par partija smo igrali kao da se znamo godinama i nikad nije bilo probelma. Ovdje kažem, igram solo, uletim u neke sobe pitam treba igrač dobijem odjeb i to je to.

Da sam ja neki random noob kojeg treba za rulu držat pa bih shvatio odjeb, ali ovako...dok sam igrao ovo neki u vašem kanalu su paralelno igrali gta i derali se dok sam clutchao partiju, i tad mi je to bilo jadno, dođeš igrat s ekipom oni se deru po kanalu rugaju se.

 

Sad je druga priča, a očito se nemrem uklopit i dobro, nije teško nać ekipu. Teško je nać dobru ekipu s kojom em dobro se igra em je dobra i zdrava zajebancija., a ne da mi netko napušen jebe mater itd :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Jučer smo nakon dugo vremena bacili dvije partije i prvi put otkad igram da je čiter bio više nego očit.

Ostanem sam protiv 3 i odmah jednog spustim, uletim u prostoriju i odnekud lete meci na mene, ali ne mogu skužit otkud.

Trčim k'o muha bez glave i tražim otkud me roka, a njega nema nigdje.

Na kill camu imam što vidjet.... lik iznad mene u teksturi i prati me kuda idem i roka po meni.

Nije me pogađao, samo je pucao po meni - vjerojatno me zajebavao, smrad :P

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

ma i mislio sam na "ozbiljniju", normalnu grupu ljudi s kojima cu ic u ranked i koordinirano igrat. Ovo kad upadnem u neki voice cisto da igram sigurno necu igrat ranked. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
@fila2208
To je ziva istina i razlog zasto sam prestao, pisao sam vec o tome. Solo Siege je neigriv, nazalost. Prije bi solo igrao csgo nego Siege. Ne znam, mozda ponovno instaliram pa uleti neka super ekipa koja bi svaki dan igrala po par sati.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ak nekoga zanima kako izgleda novi sustav za Pro Ligu i finka/lion u ozbiljnijoj igri, CCS je napravio showmatch gdje su igrali 5atk runda pa 5def rundi, bananje operatora i gentlemans agreement da ne igraju blitza. 

https://www.twitch.tv/videos/231480438

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

 

 

OUTBREAK opening cinematic sa TTS servera ako koga  zanima :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Itko popratio Challenger League Kvalifikacije? 187 ekipa, 3 domaće od kojih je Trokut dogurao do četvrtine finala upper bracketa!

Napokon se naša regija probija na scenu i dokazali su da se mogu nositi s tier 2 timovima :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Trebam postavke neke, što veća preglednost, ilitiga wannabepro tryhard 1337 postavke. Može ko uslikati kak ima složeno, na recimo 10603gb da radi na 75+

 

hvala.

edit:

 

 

 

to je ova promjena, tu se nisam snašao sa sliderima, a igra dipa nenormalno.

Hvala svima na prevelikoj pomoći.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 12:48 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Jedan super guide za sve koji razmisljaju ponovno pocet igrat R6 :) https://www.reddit.com/r/Rainbow6/wiki/returning_guide

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nisam dugo igrao i moram priznat da ima dosta promjena, da ono tokom igre ahhhhaaaa a gel to su promjenili...

 

imam 30k sad ne znam dal da čuvam za finku/liona ili kupim nekog od ovih koji mi fale...(vigil, dokakebi, zofia, ela). Ko je po vama najvrijedniji za tu lovu? thy

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Nisam dugo igrao i moram priznat da ima dosta promjena, da ono tokom igre ahhhhaaaa a gel to su promjenili...

 

imam 30k sad ne znam dal da čuvam za finku/liona ili kupim nekog od ovih koji mi fale...(vigil, dokakebi, zofia, ela). Ko je po vama najvrijedniji za tu lovu? thy

Ne znam za ove nove jer sam malo igrao samo sa Zofiom, ali od operatera prije mi je Ela odična i s njom sam igrao 90% partija.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
fila2208 kaže...

Nisam dugo igrao i moram priznat da ima dosta promjena, da ono tokom igre ahhhhaaaa a gel to su promjenili...

 

imam 30k sad ne znam dal da čuvam za finku/liona ili kupim nekog od ovih koji mi fale...(vigil, dokakebi, zofia, ela). Ko je po vama najvrijedniji za tu lovu? thy

Ne znam za ove nove jer sam malo igrao samo sa Zofiom, ali od operatera prije mi je Ela odična i s njom sam igrao 90% partija.

Sad ce Ela otic u zaborav...

 

Ako neces kupovati ove nove operatere (Lion Finka) ja ti preporucam Zofiju. 

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Outbreak shema, 300 renowna i to je to.

odigrat par puta za ruganje i ok. 

nisam probao pandemic, sigurno je veća nagrada?

 

stime da mene ubi fps, dropa ispod 50

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 18:17 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice