Red Dead Rexemption2 ??

poruka: 10
|
čitano: 2.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Red Dead Rexemption2 ??
Zanima me ima li kakvih najava hoce li uskoro doc i na pc?? Il da kupujem ps4?
R33mba#2892
Moj PC  
0 5 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Red Dead Rexemption2 ??

Isti scenarij kao i sa GTA V, između 12 do 24 mjeseca ćemo čekati na PC verziju. Žalosno, ali istinito...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??

Isplatice se čekanje...Isto ko i s GTAV,nije ista igra na konzoli/pc.

 

Fala bogu pa ima šta za igrat dok dodje RD2

14 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??

PA mogu rec da sampoprilicno sta prdonja i da meigranjepoprilicno rposlo, al eto kontam za tu i tamo neku igru napravim iznimku..zadnje sam aktivno igro diablo 3, cak sam kupio i gtaV al ne znam nije me nikad previse vukao cak ni 2 msiije nisam zavrsio..

Ovo mi se cini bas onako pogodjeno za moj ukus..Zadnju igru s divljim zapadom sam igro ne mogu se sjetit imena al su jos CDi bili fora i bila je onako u strip fazonu,..

Pa te molim da mi bacis par prijedloga swta po tebi vrijedi igrat na PCu u 2018 

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 0:00 (R3nchi).
12 godina
protjeran
offline
Red Dead Rexemption2 ??

DrNasty, Danny_HR, pirat vec ima ovakva tema:

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/red-dead-redemption-2/238434.aspx

ako vec zelite da ima pc verzija koja nije niti najavljena onda barem ispravite naslov.

lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??
D-wook kaže...

Isti scenarij kao i sa GTA V, između 12 do 24 mjeseca ćemo čekati na PC verziju. Žalosno, ali istinito...

 Molim lijepo link na izvor te informacije, iako i meni osobno se cini da bi ovaj put mogli vidjet port (prve tri igre iz serijala nisu izasle za PC) mislim da su sanse za to u najboljem slucaju 50:50.

Rockstar mora da je trenutno veoma zauzet, gotovo sigurno zele novi GTA prije kraja ove generacije a prema suskanju prije toga spremaju jos bar i novi Bully, tako da slazem se ako i izadje za PC nece tako skoro, mozda docekamo HD (8k) verziju za PC i next gen konzole.

 

 

Rocinante2112 kaže...

Isplatice se čekanje...Isto ko i s GTAV,nije ista igra na konzoli/pc.

 

Fala bogu pa ima šta za igrat dok dodje RD2

 Daj molim te podijeli s nama neki triple AAA singleplayer naslov vrijedan spomena, iz moje perspektive totalna, ali ama bas totalna pusiona. Zadnje dobro što sam igrao je Frostpunk - igra je u najboljem slucaju AA (budgetom vjerojatno nije ni to) ali stvarno ima vrhunski art design, ludilo atmosferu i zarazan gameplay, steta samo za kampanja koja je prekratka i odvec genericka.

 

S druge strane na ps4 samo ove godine izasli God of war, Shadow of the Colossus, Become Human, Yakuza Kiwami 2, Spider man, Read Dead 2...

12 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??
R3nchi kaže...

PA mogu rec da sampoprilicno sta prdonja i da meigranjepoprilicno rposlo, al eto kontam za tu i tamo neku igru napravim iznimku..zadnje sam aktivno igro diablo 3, cak sam kupio i gtaV al ne znam nije me nikad previse vukao cak ni 2 msiije nisam zavrsio..

Ovo mi se cini bas onako pogodjeno za moj ukus..Zadnju igru s divljim zapadom sam igro ne mogu se sjetit imena al su jos CDi bili fora i bila je onako u strip fazonu,..

Pa te molim da mi bacis par prijedloga swta po tebi vrijedi igrat na PCu u 2018 

 Dakle godina je bila odlicna za oldskul izometriju,imas na izbor klasicne real time RPG,imas i turn based combat RPG-e a imas i tactical combat igre poput Battletech-a koji je kombinacija jednog i drugog... (Dakle Pillars of Eternity 2,Divinity 2 Original Sin Defintive Edition)

Multiplayer FPS imas Insurgency Sandstorm,od akcijskih RPG-a preporucam Witchera 3 naravno...

Space Sim  ELITE DANGEROUS,sad je na 75%off,War Thunder je starija igra ali svejedno preporucam,uveli su supersonic jetove i lock on missiles,a i ground forces je moderniziran,ako te zanima Diablo onda imas Path of Exile...

 

Mislim sve ovisi kakve igre te lože...Ako nisi zahtjevan lik onda ce te zadovoljit i neka od AAA igara koje su uzasno dosadne ali za ubit popodne il 2 ce ti bit ok,u tom slucaju mos šarat po cem oces...

 

 

6 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??
Statsman kaže...
D-wook kaže...

Isti scenarij kao i sa GTA V, između 12 do 24 mjeseca ćemo čekati na PC verziju. Žalosno, ali istinito...

 Molim lijepo link na izvor te informacije, iako i meni osobno se cini da bi ovaj put mogli vidjet port (prve tri igre iz serijala nisu izasle za PC) mislim da su sanse za to u najboljem slucaju 50:50.

Rockstar mora da je trenutno veoma zauzet, gotovo sigurno zele novi GTA prije kraja ove generacije a prema suskanju prije toga spremaju jos bar i novi Bully, tako da slazem se ako i izadje za PC nece tako skoro, mozda docekamo HD (8k) verziju za PC i next gen konzole.

 

 8k za next gen konzole? Pa za kolko ti ocekujes novu generaciju? 5-10 godina?

Ni 4k jos nije postao standard kako treba. a 8k su nedavno tek poceli proizvoditi prve TVove i isti kostaju vise nego sto bi itko s mrvom mozga bio spreman iskesirati (ako nije stvarno bogat).

12 godina
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??

next gen ce se borit sa 4k i 60 fps. nebudimo smijesni :D

i to vjerojatno nece moc sve vrtit na 60 neg ce opet vecina naslova bit 30....

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Rexemption2 ??
Rocinante2112 kaže...

next gen ce se borit sa 4k i 60 fps. nebudimo smijesni :D

i to vjerojatno nece moc sve vrtit na 60 neg ce opet vecina naslova bit 30....

 

 Glupost, niti jednu igru nece izdati da nije 4k 60fps.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice