Rocket League

poruka: 122
|
čitano: 32.774
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rocket League
Et_Tu_Brute? kaže...
HBomb kaže...

...

 Ja bih igrao dropshot jedino da ima 2v2 mode, pa sa frendom, 3v3 mi nije napeto, pa ga zato nisam upalio vise od dvaput.

Al idalje posto limit koliko oni mogu nas iznenadit u ovoj igri. Nemogu baš izmišljat toplu vodu, jedino nove modove i mape, nemaju puno vise opcija za širiti ovakvu igru.

 

Hokej? Nisam siguran dal ima tako nešto.

Golf isto, ili tenis.... Odbojka...

Sve bi se dalo ubacit to.

16 godina
neaktivan
offline
Rocket League

E vidiš, nije loša ideja za uođenjem i drugih sportova, nice  makar i to bude kratko aktualno, ali zvuči ok.
Za dropshot i 2v2 se slažem, tu bi volio vidjet opciju i za takav mod.
A gle, vidjet ćemo kako će nas (i čime) iznenađivati. Meni je igra i dalje zabavna i jednostavna (straightfoward). Mečevi su mi uvijek zanimljivi i kratki, pa mogu svakodnevno izdvojit minimalno pol sata za ganjat loptu. I igrat ću i dalje dok ju ne unakaze ili dok mi jednostavno ne dojadi (čitaj, dok ne nađem drugu zaraznu igru).

Živjeli 

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
HBomb kaže...

 

My man 
Dok ovako izgleda u praksi (trenutno lv52):

 Najs najs, malo sam preletio video kolko imam vremena. Koji si rank?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League

Pretežito sam u goldu, al sam bio pao u silver 3 na kratko jer sam igrao sa burazom koji je niži rank, pa se zaredalo par gubitaka.
Al ne opterećuje me taj rank previše - igram competitive jer (obično) ostane cijeli tim do kraja. Za razliku od standarda gdje pojedinci odu nakon prvih deset sekundi ako padne gol.

Igram kako znam i koliko imam vremena, nisam vješt u dribljanju, air control mi je isto meh na trenutke, a freestyleu se divim u videima.

Ali trudim se i zabavljam, to je bitno, zar ne? 

dodaj me na steamu ako hoćeš da bacimo koju: jacklugec

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League

Naravno, samo se ne zamarat s rankom. U goldu si jer zaslužuješ, treba puno sati uložit da se stekne dobar skill. Ja se trenutno patim sa ulaskom u diamond al stalno igram protiv diamond igrača jer sam plat 3 div IV i samo mi pomaže oko skilla iako nikak da prevagnem.  Dodam te svakako! 

15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Kad je apdejt danas?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

 

Evo jedan friski iz arhive 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rocket League

https://rocket-league.com/calendar

jel igrao tko kakav turnir ? i jel ima tko zainteresiran da odigramo koji 2vs2 ili 3vs3 , ja sam trenutno gold 3 division 2 , najviše sam bio platinum 1 division 2 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 13:09 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Nova tura.. bacite oko  

 

 

 

 

 

btw. trebam jednog, ili bolje dvoJicu za competitiv 3v3, fali mi malo do champa a nikako smece jedno malo   
.. pa eto, mozda ima netko t'ko bi zaigrao.... LP

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Ima li neki tim da treba igrača ili želi neko formirati tim za 3vs3 diamond 1, po mogućnosti uz komunikaciju (discord, teamspeak..), ako je neko i viši rang a prihvaća niže igrače za trening isto može. 


 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Eo ja se prikljucujem, fali jos onda 1 za 3v. 

EDIT: diskord, ts svejedno tu sam.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 14:58 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Imam jednu molbu, ako je ovdje jedan od admina, modova koji organiziraju RL Bozicni turnir na steamu.. Ja se naravno......... nisam stigao prijavit jer sam trazio m8, jedan me izjebo pa sam nasao u zadnji cas ali vec je bilo kasno, eto sat i pol nakon zavrsetka prijava.... ako je netko od vas dvoje koji to organiziraju ovdje, javite mi se, a i dodao sam vas na steamu ako se mozemo ikako dogovorit da i nas ubacite kao team, nije bed da udvostrucimo ulog ili sl. dogovorit cemo se ako moze. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Jel neko zainteresiran za bacit koje gejmove, inace sam diamond 2 u doubles i diamond 1 u 3v3, bacam i casual gejmove, volim timske playeve i imam svoj rocket league team, ima nas oko 10, ponekad igramo i tako. Koristim discord za komunikaciju, ponekad skype ako bas moram :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Baci diskord, pa uletim koji put ako imate mjesta za koji private,. imam i ja nekad ekipu pa moze mo protiv vas :D
steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League

Ocu šefe ali nisam sada doma kada dodem oko pola 12 saljem ti ovdje link od discorda, ako mozes probaj me nac na steamu [FG] ZeyronX

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Akash kaže...

Ocu šefe ali nisam sada doma kada dodem oko pola 12 saljem ti ovdje link od discorda, ako mozes probaj me nac na steamu [FG] ZeyronX

 Np. Dodao sam te 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League

Al smo bili losi.. Ubi boze hehe, vise srece drugi put 😀

13 godina
offline
Rocket League

Tražim igrača za 3v3 competitive, potrebno minimalno Champion 1 iskustvo (nema veze što niste trenutno Champion rank). Javiti u PP.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Pozdrav, kupio bih rocket league pa me zanima jel bi igrao tko samnom posto nemam ni jednog frenda koji igra rocket league?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Vidim da je free za vikend rocket pa reko skinem i kad ga instaliram samo bude preparing to launch na sekundu i ništa se ne desava nece se upaliti?btw komp je zvijer za jedan rocket haha :) tako da to nebi smio biti problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Arci5 kaže...

Vidim da je free za vikend rocket pa reko skinem i kad ga instaliram samo bude preparing to launch na sekundu i ništa se ne desava nece se upaliti?btw komp je zvijer za jedan rocket haha :) tako da to nebi smio biti problem

 Napravi verifikaciju na stimu za roket, vjerojatno ti nedostaje par datoteka.. onda mora radit

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 20:51 (Dudu).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Dudu kaže...
Arci5 kaže...

Vidim da je free za vikend rocket pa reko skinem i kad ga instaliram samo bude preparing to launch na sekundu i ništa se ne desava nece se upaliti?btw komp je zvijer za jedan rocket haha :) tako da to nebi smio biti problem

 Napravi verifikaciju na stimu za roket, vjerojatno ti nedostaje par datoteka.. onda mora radit

 Ne radi :/

14 godina
offline
Re: Rocket League
Arci5 kaže...

 Ne radi :/

 meni se to pojavilo kad sam obrisao avg , tek kad sam instalirao ponovno radilo je normalno ,ali meni je bilo tako na svakoj steam igri

6 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Ja sam obrisao igru i nazad instalirao sve c+++ baš sve sto se moze i kad upalim bude preparing to launch sekundu dvije i onda prestane sve,a kad stisnem na igru komp ko da pocne palit igru,ali neide :D Inace sve ostale igre rade bez ikakvih problema...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Svasta.. probaj na sec deaktivirat AV, ili defender ako njega samo imas pa vidi...

 

ps. probaj pokrenuti roket kao admin

 

EDIT: PRIJELOMNA VIJEST...

 

kaznio me Bog, kreša mi igra svaki put kad udjem u nju, probao sam sve zivo osim deinstalacije do sad, i ne radi psmtr hahah 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 18:13 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Što određuje koliko često dobivam crates i items?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rocket League
Jocrek kaže...

Što određuje koliko često dobivam crates i items?

 Apsolutno nista, dodje random.. nekome nakon tekme, nekom nakon 5,6...

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
5 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Sretan sam što se pridružujem igri, ali ja sam samo srebrni 1. Igram Rocket League na PC-u i PS4, ali na PS4 imam više crates i items ako ste htjeli trgovinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 18:59 (Jocrek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rocket League

https://www.rocketleagueesports.com/news/introducing-rlcs-season-6/

ima tko zainteresiran , da probamo bezveze odigrati ,kvalifikacije su 12, 19, 22, 26.8 (može se igrati u dva termina) moj max. rank je bio plat 3 div 4

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 14:12 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rocket League

Radje nemoj ni pomisljati onda... 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice