Rome: Total War Remastered

poruka: 10
|
čitano: 2.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Rome: Total War Remastered

U moru remastera i remakeova današnjice, najavljen je i remaster meni omiljenog TW nastavka - oriđiđi Rome iz 2004.

 

Na remasteru ne radi Creative Assembly već studio Feral. Igra bi trebala izaći 29.4. ove godine.

 

Novine su naravno podrška za widescreen format i 4K rezoluciju, moderniziran UI, mapa kampanje i dorađeni modeli jedinica i zgrada, dodaje se novi agent - merchant iliti trgovac...

 

Remaster obuhvaća osim igre i 2 ekspanzije, Barbarian Invasion i Alexander, a dobije se kopija originalne RTW kolekcije koja je već neko vrijeme dostupna na Steamu.

 

Cijena je 30 eura, a svi koji imate staru RTW kolekciju dobijete i popust od 50%, što je već ok cijena.

 

 

Trailer:

Gameplay:

 

Osobno jedva čekam, nadam se da će biti ispolirano i bez pretjeranih bugova. RTW 2 mi nikako nije sjeo, ni nakon hrpe ekpanzija jednostavno mi nije bila zabavna kao rtw i medieval 2...

 

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rome: Total War Remastered

Ovo se ceka ko zapeta puska najbolji tw svih vremena uz medieval 2... Nakon toga sve je bilo jako jako lose...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Rome: Total War Remastered

Ekipa igrate li?

Meni osobno najdraža Total War igra, zadnjih par dana igram kao lud. Odigrao sam prvo kampanju s Rimljanima na normal, igrao sa sa Scipii (plavima), da se malo podsjetim mehanika igre. To je bilo prelagano, end game jedinice poput kohorti su brutalno jake. Sada igram s Egiptom, ostvario sam victory conditionse, (50 pokrajina + Rim), stavljam sliku mape. Sada igram na hard i dosta je teže, jako je teško igrati protiv end game rimskih jedinica, pogotovo kohorti, jer su imuni na napade strijelaca. Planiram još ću igrati ovu kampanju, barem dok ne osvojim Balkan i Apeninsku čizmu i time zadam i ostalim rimskim frakcijama završni udarac. Onda krećem na Barbarian Invasion spašavati Zapadno Rimsko Carstvo 

PS moj osobni savjet kako sam uspio pobijediti Rimljane:

1. Napadao sam ih po Hispaniji i Galiji kako bi im odvukao glavne jedinice iz Italije, i onda sam poharao čizmu.

2. Osvajao sam im gradove i u stilu barbara rušio sve građevine, pogtovo vojne. Igrao sam jučer cijeli dan bez teritorijalnog napretka pa sam počeo koristi ovu taktu, i bogme funkcionira.

 

Slika kampanje s Egiptom

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 0:14 (user2206).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rome: Total War Remastered
Horatio_Hornblower kaže...

Ovo se ceka ko zapeta puska najbolji tw svih vremena uz medieval 2... Nakon toga sve je bilo jako jako lose...

 

 bila je odlična....u svoje doba.Sad nek si je nabiju u guzicu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Re: Rome: Total War Remastered

Najboljli TW ikad.
Sve poslije medievala 2 je bilo jako loše,promijenili su engine u onaj loš 1v1 animation locked combat tamo jos negdje oko Shogun II i sam je nizbrdo islo...

Nisam stigo ugrabit vremena zaigrat RTW remaster duze od sat vremena nazalost,ali po svem što sam vidio ovo je najbolje izdanje Total Wara danas

16 godina
offline
Re: Rome: Total War Remastered
Rocinante2112 kaže...

Najboljli TW ikad.
Sve poslije medievala 2 je bilo jako loše,promijenili su engine u onaj loš 1v1 animation locked combat tamo jos negdje oko Shogun II i sam je nizbrdo islo...

Nisam stigo ugrabit vremena zaigrat RTW remaster duze od sat vremena nazalost,ali po svem što sam vidio ovo je najbolje izdanje Total Wara danas

 

Igra je zapela u svome vremenu i ovaj video dobro pokazuje.

To šta ljudi kroz nostalgiju gledaju prve TW naslove je druga stvar.

 

Inače to je kanal prije znan kao DarrenTotalWar koji je pokrenuo kada je napustio CA

 

Tip doslovno kaže da sve nove TW igre su bolje od ovoga

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 16:35 (doktor1).
12 godina
offline
Rome: Total War Remastered

Samo čekam da izađe Manor Lords, ako ikada izađe. Ovo prepakiranje igara starih 20g mi je bezveze, kupio Rome 2 kada je izašao i ostao totalno razočaran, Empire mi je bio dobar i Medieval.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rome: Total War Remastered
doktor1 kaže...
Rocinante2112 kaže...

Najboljli TW ikad.
Sve poslije medievala 2 je bilo jako loše,promijenili su engine u onaj loš 1v1 animation locked combat tamo jos negdje oko Shogun II i sam je nizbrdo islo...

Nisam stigo ugrabit vremena zaigrat RTW remaster duze od sat vremena nazalost,ali po svem što sam vidio ovo je najbolje izdanje Total Wara danas

 

Igra je zapela u svome vremenu i ovaj video dobro pokazuje.

To šta ljudi kroz nostalgiju gledaju prve TW naslove je druga stvar.

 

Inače to je kanal prije znan kao DarrenTotalWar koji je pokrenuo kada je napustio CA

 

Tip doslovno kaže da sve nove TW igre su bolje od ovoga

 

 

 Može on rec sta hoce,ja sam taj koji ih isto igra. Negledam to kroz rozi tint,RTW 1 fakat ima svoju čar.

16 godina
offline
Rome: Total War Remastered

Ok, ali ti kažeš da je to najbolje izdanje TWa!

Tebi da.

Warhammer II mi je iznad svih, a igram TW od prvog Shoguna.

 

Čak je i ova najnovija TW saga jako dobra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rome: Total War Remastered
doktor1 kaže...

Ok, ali ti kažeš da je to najbolje izdanje TWa!

Tebi da.

Warhammer II mi je iznad svih, a igram TW od prvog Shoguna.

 

Čak je i ova najnovija TW saga jako dobra.

 bože me prosti.
Aj slazemse da je Warhammer kul... Ostatak ima samo lijepu grafiku,combat i A.I u istom mi je uzas.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice