Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.532
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Igra kreatora Demon i Dark Soulsa i Bloodborna, From Softwarea. Akcijski RPG. Meni osobno izgleda fantasticno, nacin borbe, puno novih gameplay mehanika u odnosnu na Dark Souls.

Ovo je video gameplay sa gamescoma, pogledajte pa procijenite, osobno rijetko se radujem novim igrama, ali ovo i Cyberpunk 2077 jedva cekam.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

baš se radujem ovome. mislim da tu nema greške, očekujem odličan gameplay i dobru misterioznu priču, i još priča o osveti, ne može bolje :D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Jako mi se svidio gameplay. Siguran sam da igra neće razočarati kao što nije razočarao ni dark souls, bloodborne itd. Možda neće biti igra godine, ali će zasigurno biti najbolja igra godine u svom žanru 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Baldurion kaže...

Jako mi se svidio gameplay. Siguran sam da igra neće razočarati kao što nije razočarao ni dark souls, bloodborne itd. Možda neće biti igra godine, ali će zasigurno biti najbolja igra godine u svom žanru 

 

mene bloodborne ne da nije razočarao, nego mi je ta igra toliko posebna da to ne mogu opisati. baš me vraća u mlađe dane kad su izlazile legendarne igre, ne samo što je teško i moraš razmišljati nego je i vrlo atmosferično i stalno zanimljivo, nonstop te zanima što dolazi slijedeće. baš je igra posebna. od sekira očekujem isto to, iako će se dosta toga odvijati po danu i lijepom vremenu koliko sam vidio, ali svejedno mislim da će biti vrhunski, od mehanika borbe, stealtha, bossova, priče

 

najviše me sad muči da uzimam igru za ps4 ili PC, jer mi nekako izgleda da bi mi pasalo da igram na joysticku

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Cansee kaže...
Baldurion kaže...

Jako mi se svidio gameplay. Siguran sam da igra neće razočarati kao što nije razočarao ni dark souls, bloodborne itd. Možda neće biti igra godine, ali će zasigurno biti najbolja igra godine u svom žanru 

 

mene bloodborne ne da nije razočarao, nego mi je ta igra toliko posebna da to ne mogu opisati. baš me vraća u mlađe dane kad su izlazile legendarne igre, ne samo što je teško i moraš razmišljati nego je i vrlo atmosferično i stalno zanimljivo, nonstop te zanima što dolazi slijedeće. baš je igra posebna. od sekira očekujem isto to, iako će se dosta toga odvijati po danu i lijepom vremenu koliko sam vidio, ali svejedno mislim da će biti vrhunski, od mehanika borbe, stealtha, bossova, priče

 

najviše me sad muči da uzimam igru za ps4 ili PC, jer mi nekako izgleda da bi mi pasalo da igram na joysticku

 

 

 Ja sam probo Bloodborne na bratovom PSu preko one PS Plus pretplate, ne znam kako bi objasnio dojam, nekako mi nije lego, atmosfera mi je premracna, a dosta sam se s ocima mucio da se naviknem na 30fps, to mi je najveci minus ustvari, iskreno se ne sjecam kad sam zadnji put igro tako neku akcijsku igru u 30fpsa, vjerovatno je to bio GTA San Andreas na pentiumu 4 prije 15 godina. Uglavnom, trebo bi dat jos jednu sansu, svakako je fora igra, naso bi ja tu sebe nakon nekog vremena, ali bi stvarno super bilo da su izbacili i za PC.

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Ja većinom pičim stvari na PC i to bude iznad 60 fps, al sam se bez ikakvih problema prebacio na 30fps radi bloodborna, meni nije premračno, iako sam se bojao da će biti kad sam gledao trailere, al ono što obožavam u igri je iskreno poštovanje i strahopoštovanje prema neprijateljima, stalno si napet i moraš se vrlo dobro i ozbiljno pripremiti za sve. i koliko ti igra zapravo da slobode, kojim ćeš putem ići i koga ćeš napasti, ma uživancija stvarno. specifičan osjećaj za današnji gaming

a vjerujem da će sekiro imati sve to i jedva čekam

12 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
infernoxcro kaže...
Cansee kaže...
Baldurion kaže...

Jako mi se svidio gameplay. Siguran sam da igra neće razočarati kao što nije razočarao ni dark souls, bloodborne itd. Možda neće biti igra godine, ali će zasigurno biti najbolja igra godine u svom žanru 

 

mene bloodborne ne da nije razočarao, nego mi je ta igra toliko posebna da to ne mogu opisati. baš me vraća u mlađe dane kad su izlazile legendarne igre, ne samo što je teško i moraš razmišljati nego je i vrlo atmosferično i stalno zanimljivo, nonstop te zanima što dolazi slijedeće. baš je igra posebna. od sekira očekujem isto to, iako će se dosta toga odvijati po danu i lijepom vremenu koliko sam vidio, ali svejedno mislim da će biti vrhunski, od mehanika borbe, stealtha, bossova, priče

 

najviše me sad muči da uzimam igru za ps4 ili PC, jer mi nekako izgleda da bi mi pasalo da igram na joysticku

 

 

 Ja sam probo Bloodborne na bratovom PSu preko one PS Plus pretplate, ne znam kako bi objasnio dojam, nekako mi nije lego, atmosfera mi je premracna, a dosta sam se s ocima mucio da se naviknem na 30fps, to mi je najveci minus ustvari, iskreno se ne sjecam kad sam zadnji put igro tako neku akcijsku igru u 30fpsa, vjerovatno je to bio GTA San Andreas na pentiumu 4 prije 15 godina. Uglavnom, trebo bi dat jos jednu sansu, svakako je fora igra, naso bi ja tu sebe nakon nekog vremena, ali bi stvarno super bilo da su izbacili i za PC.

Ne znam stvarno sta ce ti u ovoj igri 60 fps-a kada je sasvim ok i sa 30 da se igra. Nije ovo CS GO pa da mora da fps da leti nebu pod oblake. 

 

Pa igra i bas treba da bude mracna jer je takva a ne da mi po igri setaju roze poni konjici i da svi pevamo kumbaja. Ovo ti je takav stil igre kojem se prilagodis ili se nikada ne prilagodis. I pripremis se za jedno milion puta umiranja tokom igranja. 

 

Samo pogledaj igre pre bloodborne, dark souls 1 i 3, demons souls i bice ti jasno zasto je to bas tako. Namerno dark souls 2 nisam uvrstio u ovu grupu jer njega nije radio isti kreator tako da njega nikada nisam ni odigrao jer je saren ko papagaj a boje su mi nekako isprane, kao to jesu boje ali izbledele od sunca. Kao hteli su da pobegnu od tog tmurnog i sivog koncepta i samo pogledaj dark souls 2 i bice ti jasno zasto je bloodborne i sve igre pre njega u tom fazonu crnila i sivila.

15 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Zaboravio sam napomenut da igra izlazi u ozujku 2019. godine na standardne platforme PC, PS4 i Xbox one.

https://www.sekirothegame.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

 

izašle su nove info oko igre, oko sustava napredovanja 

 

 

inače taj lik ima odličan kanal za bloodborne i dark soulse

 

koliko ja mogu zaključiti je to da sekiro ide malo više u neki mainstream smjer sa načinom nadogradnje, također je spomenuto da će skupljati xp i da ga nećemo gubiti kad poginemo, a to ipak je bila određena čar bloodbornea, spominje se i da će valuta biti zlato i da će postojati baš vendori za kupovinu i craftanje

 

s druge strane meni izgleda da bi mi te sve promjene mogle odgovarati, malo da su otvorenije za širi krug igrača, ali dobro vidjet ćemo kak će to izgledati

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Cansee kaže...

 

izašle su nove info oko igre, oko sustava napredovanja 

 

 

inače taj lik ima odličan kanal za bloodborne i dark soulse

 

koliko ja mogu zaključiti je to da sekiro ide malo više u neki mainstream smjer sa načinom nadogradnje, također je spomenuto da će skupljati xp i da ga nećemo gubiti kad poginemo, a to ipak je bila određena čar bloodbornea, spominje se i da će valuta biti zlato i da će postojati baš vendori za kupovinu i craftanje

 

s druge strane meni izgleda da bi mi te sve promjene mogle odgovarati, malo da su otvorenije za širi krug igrača, ali dobro vidjet ćemo kak će to izgledati

 

 Ma meni je ovo odlično, malo su olakšali igru naspram Dark Soulsa ali sama tematika je odlično pogođena i kvalitetne samurajske igre možemo nabrojati na prste jedne ruke, još ovo dolazi od FromSoftvera i jako se veselim ovoj igri :)

7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Prednaručeno. Morat ću još jednom opaliti po Bloodbornu dok čekam 22.03. Prošao sam ga 10-tak puta, ali opet, fali mi... install...

 
1 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
680kn, sto je to, collectors edition neki ili? Da ga hocu prednaruciti mogu za 400kn ali nikud mi se ne zuri ali 680kn ???
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Di ima collectors edition za 400? Odmah ovo otkažem.

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Govorim o obicnoj igri. Ovo tvoje sam skuzio da je collectors edition po cijeni.
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Ufff, nemoj me tak cimati. Da, ovo je Collectors Edition sa 10%+10% loyalty popusta. Skupljam figure za vitrinu, a i igra mi je po mjeri.

10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Asteroid1979 kaže...
infernoxcro kaže...
Cansee kaže...
Baldurion kaže...

Jako mi se svidio gameplay. Siguran sam da igra neće razočarati kao što nije razočarao ni dark souls, bloodborne itd. Možda neće biti igra godine, ali će zasigurno biti najbolja igra godine u svom žanru 

 

mene bloodborne ne da nije razočarao, nego mi je ta igra toliko posebna da to ne mogu opisati. baš me vraća u mlađe dane kad su izlazile legendarne igre, ne samo što je teško i moraš razmišljati nego je i vrlo atmosferično i stalno zanimljivo, nonstop te zanima što dolazi slijedeće. baš je igra posebna. od sekira očekujem isto to, iako će se dosta toga odvijati po danu i lijepom vremenu koliko sam vidio, ali svejedno mislim da će biti vrhunski, od mehanika borbe, stealtha, bossova, priče

 

najviše me sad muči da uzimam igru za ps4 ili PC, jer mi nekako izgleda da bi mi pasalo da igram na joysticku

 

 

 Ja sam probo Bloodborne na bratovom PSu preko one PS Plus pretplate, ne znam kako bi objasnio dojam, nekako mi nije lego, atmosfera mi je premracna, a dosta sam se s ocima mucio da se naviknem na 30fps, to mi je najveci minus ustvari, iskreno se ne sjecam kad sam zadnji put igro tako neku akcijsku igru u 30fpsa, vjerovatno je to bio GTA San Andreas na pentiumu 4 prije 15 godina. Uglavnom, trebo bi dat jos jednu sansu, svakako je fora igra, naso bi ja tu sebe nakon nekog vremena, ali bi stvarno super bilo da su izbacili i za PC.

Ne znam stvarno sta ce ti u ovoj igri 60 fps-a kada je sasvim ok i sa 30 da se igra. Nije ovo CS GO pa da mora da fps da leti nebu pod oblake. 

 

Pa igra i bas treba da bude mracna jer je takva a ne da mi po igri setaju roze poni konjici i da svi pevamo kumbaja. Ovo ti je takav stil igre kojem se prilagodis ili se nikada ne prilagodis. I pripremis se za jedno milion puta umiranja tokom igranja. 

 

Samo pogledaj igre pre bloodborne, dark souls 1 i 3, demons souls i bice ti jasno zasto je to bas tako. Namerno dark souls 2 nisam uvrstio u ovu grupu jer njega nije radio isti kreator tako da njega nikada nisam ni odigrao jer je saren ko papagaj a boje su mi nekako isprane, kao to jesu boje ali izbledele od sunca. Kao hteli su da pobegnu od tog tmurnog i sivog koncepta i samo pogledaj dark souls 2 i bice ti jasno zasto je bloodborne i sve igre pre njega u tom fazonu crnila i sivila.

 

Cek malo jel se ti salis ? sta ce ti 60 FPSa ? u igri gdje je combat,dodganje i tako te sitnice toliko bitne ?

Bloodborne je fenomenalna igra npr i tko je god igrao ako kaze da je 30FPSa ok ili si fanboy ili naprosto nemas pojma o tehnickim aspektima toga dijela o kojima pricas.
60 FPSa bi trebao da bude minimum svake igre,30 FPSa nije nikada valjalo smijesno je dalje diskutovati sta ali ako zelis mozes.

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

slažem se, 60 fps je stvarno bitno, digne igru za razinu više. igrao sam ja 30 fps igre i uživao u njima ali je 60 mama. 

 

bloodborne je odlična igra ali s tehničke strane je imala problema i gadnih fps dropova. a puno je bolje kad ti dropa sa 60 na 50 nego sa 30 na 20

7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Novi story trailer na IGN-u, ali nažalost ne znam kako kopirati link na mobu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

s obzirom na to da je publisher Activision, kolike su šanse da se igra pojavi na battle.net aplikaciji?? jel bilo govora o tome ili samo steam? naravno pričam o PC verziji

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Cansee kaže...

s obzirom na to da je publisher Activision, kolike su šanse da se igra pojavi na battle.net aplikaciji?? jel bilo govora o tome ili samo steam? naravno pričam o PC verziji

 Igra izlazi za koji dan. Da su je mislili izbaciti na Battle.net već bi se znalo. Uostalom Destiny i COD su na Battle.netu zbog multiplayera a ova igra je isključivo singleplayer.

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Paolo Maldini kaže...
Cansee kaže...

s obzirom na to da je publisher Activision, kolike su šanse da se igra pojavi na battle.net aplikaciji?? jel bilo govora o tome ili samo steam? naravno pričam o PC verziji

 Igra izlazi za koji dan. Da su je mislili izbaciti na Battle.net već bi se znalo. Uostalom Destiny i COD su na Battle.netu zbog multiplayera a ova igra je isključivo singleplayer.

 

je je, istina. ma pitam ovako bezveze, imam i steam i battle.net i svejedno mi je gdje ću je igrati. u biti čak mi je bolje na steamu jer brat ima steam joystick pa kontam malo s time isprobati sekira.

9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

po youtubeu je izašlo dosta prvih dojmova, novinari su imali priliku odigrati prvih nekoliko sati igre, vidim da su ljudi zadovoljni, i kažu da se dosta umiralo u igri, a puno njih su souls borne veterani. Meni je ovaj VaatiVidya super, bio je i on i izbacio svoj dojam, evo i linka  

 

samo pazite ako netko ima da ne želi ni trunku spoilera, jer on baš na početku govori kako se dođe do neke vatre i tako to. u svakom slučaju zvuči da igra ima jako zanimljivu borbu i mehanike

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Upravo narucen u Sancta Domenici PS4 primjerak za 439,20 kn. Jos danas vridi promo kod VIKEND20 ako koga zanima

PSN - ediholic
 
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Jedva cekam da izadje igra. Ova godina za mene rastura do sada. RE2, Metro, DMC 5 i sada Sekiro, millina. Nadam se da ce igra biti optimizirana za M&K.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Ja sam otkazao narudžbu iz infomarka i uzeo u SD. Samo se nadam da ce brzo doci i da ce slati dan prije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

igra izgleda bru-ta-lno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Nemojmo se previše uzbuđivati. Ipak je to cinematic trailer, vidi se da je tu puno toga editirano i poljepšano. Vjerujte mi ovakve texture necemo imati u igri, pogotovo ne na ps4, a mozda ni na pcu. Sve ce to izgledati mrvicu losije, zbluranije,
14 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Gledam gameplay i totalno mi smrdi na nešto poznato što sam davno igrao, i onda vidim po googlu da su to kreatori starog Tenchu serijala koji je bio napravljen na skoro isti kalup što se borbe i settinga tiče iako je Tenchu bio puno više stealth game.

 

Ovo izgleda ko Dark-Demon Souls upakiran u taj Tenchu look. Nisam nešto impresioniran, pogotovo kad vidiš nešto poput ovoga na tu tematiku :

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 23:30 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Colossus7 kaže...

Gledam gameplay i totalno mi smrdi na nešto poznato što sam davno igrao, i onda vidim po googlu da su to kreatori starog Tenchu serijala koji je bio napravljen na skoro isti kalup što se borbe i settinga tiče iako je Tenchu bio puno više stealth game.

 

Ovo izgleda ko Dark-Demon Souls upakiran u taj Tenchu look. Nisam nešto impresioniran, pogotovo kad vidiš nešto poput ovoga na tu tematiku :

 

 

 

 

 

 

 

ghost of tshushima izgleda super, apsolutno. samo što je to bio E3, vidjet ćemo kako će izgledati kad izađe, svi smo mi već puno puta vidjeli spektakl na E3 i onda teško razočarenje kad izađe. Od sveg srca se nadam da će ghost of tshushima ispuniti očekivanja. što se tiče sekira, svi koji su ga probali su bili vrlo zadovoljni i jedva čekaju da izađe igra. uopće ne sumnjam u kreativnost levela i bossova, kažnjavanje umiranja, odličnu priču i duboke i zabavne mehanike igre. 

 

Ne treba praviti ražanj dok je zec u šumi - to vrijedi za obje igre, samo što je Sekiro pokazao puno više pa imamo prilično dobru ideju što da očekujemo. Ghost of tshushima lako može ispasti walking simulator sa lijepom grafikom bez nekakve posebne dubine - iako ponavljam, najradije bi da obje igre budu spektakl

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice