Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
picajzla0707 kaže...
Hexfire kaže...
Tonči kaže...

 Teško. Garancija je samo 5 godina. :D

 A da, zeznuo sam. Mislio sam da i Intel daje 10 godina ko Samsung :P

 obojica ste poprilično optimistični 

 Ne, Intel daje 5 godina garancije. S time da ovaj SSD traje beskonačno dugo. Otprilike ima 7 puta veći endurance od NAND SSD-ova.

Nope.
10 godina
offline
Re: Star Citizen

(par mjeseci prije)

Tonči kaže...

Taj refund od sto kuna vama ugl. ne znači ništa, a njima znači puno. Ako ste već čekali 7 godina do ovdje, pa pričekajte i taj 3.0. Možda vam bude žao...

 (sad)

Tonči kaže...
Ja sam svoju refundao (parsto eura bilo) i kupio opet 35€ pledge. Ali, refundao sam i to nakon Božića, jer vidim da SC neće izaći dok ja ne ostarim.
Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄
Ne mogu ga se riješiti...

 

10 godina
offline
Star Citizen

Nije ti bilo žao? ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Star Citizen
Tonči kaže...
picajzla0707 kaže...

 obojica ste poprilično optimistični 

 Ne, Intel daje 5 godina garancije. S time da ovaj SSD traje beskonačno dugo. Otprilike ima 7 puta veći endurance od NAND SSD-ova.

 nisam mislio na intelovu garanciju

optimistični ste da će igra izaći taman kad istekne garancija, bilo 5 ili 10 godina 

16 godina
offline
Re: Star Citizen
Tonci ne kuzi da nije dobio, vec platio Star Citizen kupnjom Intelovog SSD-a :)
To se on samo tjesi jer zapravo ne moze bez igre :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Moloch kaže...

(par mjeseci prije)

Tonči kaže...

Taj refund od sto kuna vama ugl. ne znači ništa, a njima znači puno. Ako ste već čekali 7 godina do ovdje, pa pričekajte i taj 3.0. Možda vam bude žao...

 (sad)

Tonči kaže...
Ja sam svoju refundao (parsto eura bilo) i kupio opet 35€ pledge. Ali, refundao sam i to nakon Božića, jer vidim da SC neće izaći dok ja ne ostarim.
Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄
Ne mogu ga se riješiti...

 

 Da, odustao sam i od te podrške s obzirom da je 3.0 kasnio i da ne vjerujem više da će ikad izaći igra.

ukay1000 kaže...
Tonci ne kuzi da nije dobio, vec platio Star Citizen kupnjom Intelovog SSD-a :)
To se on samo tjesi jer zapravo ne moze bez igre :)

 Nezz-... ja sam platio SSD, a SC je došao sam. :)

Nope.
15 godina
offline
Star Citizen

Tonči trola.

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Haha zakon..  ja neću tražiti refund ali ne pratim više taj razvoj jer mi dojadilo..  imam toliko drugog sadržaja u međuvremenu da mogu čekati koliko god a potrošene novce sam jednostavno 'prekrižio' već davno. Ionako dosta trošim na Steamu svaki mjesec i na Kickstarteru ponekad pa neka im..  

 

Ukratko - kad sam pledge-ao za igru bio sam u jednoj vezi, radio drugi posao, živio sam u stanu, a sada imam ženu, dvoje djece, psa i novi posao 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
17 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...
Refund obavljen

Wow, pa još prije koji dan si nam objašnjavao svima što smo idioti da pljujemo po ovom genijalnom djelu.

16 godina
online
Star Citizen

Gledam i nevjerujem.

 

Dado odustao od igre i okrenuo se obiteljskom životu.

 

Nema dalje.

 

Gotovo je, ključaj temu odma.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Budaletino,procitaj post zasto sam zatrazio refund,pa onda seri.Razlog je najmanje radi manjak contenta koji se nalazi u igri.Nije mi bila sila da vratim te pare i nebi mi niti bilo zao da mi nisu vratili novac.Jos uvjek polazem velike nade u game,ali eto,zapele su mi za oko neke igre,pa sam probao refund.Za razliku od nekih od vas koji su probali game i onda srali o svemu sto izadje za tu igru.Ja nemam takvu namjeru.I jos uvjek tvrdim.Onaj koji ima jak PC,nece pozaliti sto je kupio game.I vjerujem da ce uskoro game poxet biti sve interesantniji.Do tada,promatrat cu kako ce sve to izgledat.A kada pojacam PC i poprave neke meni bitni nedostaci,kupujem game sigurno.
9 godina
offline
Star Citizen

Dakle, ako sam dobro razumio, napravio si sljedeće:

- kupio igru bez da si se informirao o njoj,

- pokušao je instalirati, ali nisi provjerio da li imaš dovoljno mjesta na disku,

- pokušao pokrenuti, ali prekasno shvatio da ti za to treba 16 gb RAM-a,

- skužio da ima drugih igara na koje bi htio dati lovu, pa zatražio i dobio refund (ovo mi je najluđe što sam čuo od nekog SC fana, a čuo sam ludih stvari),

- cijelo vrijeme trubiš da je/će biti igra vrh iako je nisi uspio pokrenuti/igrati i totalno ćeš im ponovo dati lovu kad je napokon izdaju.

- iz nekog razloga smatraš da je tvoje mišljenje o igri kao osobe koja nije igrala tu igru meritorno, za razliku od mišljenja ljudi koji su je zaigrali i popljuvali,

- zoveš budaletinom osobu koja je na osnovu tvoje poruke "refund obavljen" zaključila da si odustao od igre.

 

Po meni, jedino što si ovdje dokazao je da SC zbilja ima "posebne" fanove. NHF, prebroji daske, može biti da ti fali pokoja...

 
14 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

 

 

Ukratko - kad sam pledge-ao za igru bio sam u jednoj vezi, radio drugi posao, živio sam u stanu, a sada imam ženu, dvoje djece, psa i novi posao 

 cestitam i svaka cast,napravio si vise uspijeha i napretka   u realnom zivotu od SC devsa od virtualnog epic univerzuma  u istom vremenskom periodu

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 16:02 (warhammer).
9 godina
offline
Star Citizen

u postu koju stranicu prije sam napisao da ću tražiti refund, al reko prekjučer idem ponovno skinit instalirat i vidit šta se događa, pa sam malo trčkarao, vidim sad se svašta i može kupiti (odjeća, oprema), iskaču mi i neke ponude za misije, i malo sam tak trčkarao okolo, pa pozvao svoj brodić, pa me čekao na platformi, pa se malo vozikao okolo, i ne mogu reći, bio je dobar osjećaj, baš je bilo fora tak ući u svoj brodić i krenut u avanturu. pa sam gledao nekog tipa na youtubeu kak je spakovao neke sirovine ili rude u brod pa ih prevozio i zaradio koju kintu, ima zanimljivih stvari i atmosfera mi je baš dobra, tak da neću raditi nikakav refund, kak bude bude

 

sad naravno da me najviše plaše neke stvari koje su ovdje forumaš pisali, tipa da je igra nepopravljiva, da se uopće ne mogu iščupati iz problema u koje su zapeli, nadam se da to nije istina, dosta ljudi po redditu i tako su pristojno optimistični, ima i onih koji nisu, svima je itekako dosta čekanja al šta ćeš, nije mi ni problem da se još sačeka, najviše me plaši to da od svega bude veliko ništa, nadam se da neće biti tako

 

i jedno pitanje, jel ima netko da igra, pa da zna ako ja sad malo igram i zaradim koju kintu i kupim kakvu opremu, hoće mi ostati to i poslije, ili sad npr. da izađe beta da će sve nestati i krećemo svi iz početka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

u postu koju stranicu prije sam napisao da ću tražiti refund, al reko prekjučer idem ponovno skinit instalirat i vidit šta se događa, pa sam malo trčkarao, vidim sad se svašta i može kupiti (odjeća, oprema), iskaču mi i neke ponude za misije, i malo sam tak trčkarao okolo, pa pozvao svoj brodić, pa me čekao na platformi, pa se malo vozikao okolo, i ne mogu reći, bio je dobar osjećaj, baš je bilo fora tak ući u svoj brodić i krenut u avanturu. pa sam gledao nekog tipa na youtubeu kak je spakovao neke sirovine ili rude u brod pa ih prevozio i zaradio koju kintu, ima zanimljivih stvari i atmosfera mi je baš dobra, tak da neću raditi nikakav refund, kak bude bude

 

sad naravno da me najviše plaše neke stvari koje su ovdje forumaš pisali, tipa da je igra nepopravljiva, da se uopće ne mogu iščupati iz problema u koje su zapeli, nadam se da to nije istina, dosta ljudi po redditu i tako su pristojno optimistični, ima i onih koji nisu, svima je itekako dosta čekanja al šta ćeš, nije mi ni problem da se još sačeka, najviše me plaši to da od svega bude veliko ništa, nadam se da neće biti tako

 

i jedno pitanje, jel ima netko da igra, pa da zna ako ja sad malo igram i zaradim koju kintu i kupim kakvu opremu, hoće mi ostati to i poslije, ili sad npr. da izađe beta da će sve nestati i krećemo svi iz početka?

 Ja bi volio igrat, ali nemogu sa svojom kanticom od ovog novog patcha...

Vrijeme mi je da uzmem novu kantu, ali cijene su malo too much :/

 

 

13 godina
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

............ vidim sad se svašta i može kupiti (odjeća, oprema), iskaču mi i neke ponude za misije, i malo sam tak trčkarao okolo, pa pozvao svoj brodić, pa me čekao na platformi, pa se malo vozikao okolo, i ne mogu reći, bio je dobar osjećaj, baš je bilo fora tak ući u svoj brodić i krenut u avanturu........................

 Kako mi ovo zvuči poznato.. kao neka igra koju igram još od 2015. godine.... na vrhu mi je jezika.... 

9 godina
offline
Star Citizen

samo da javim svoje doživljaje

 

kupio sam si fino puškicu, neki smg, i oklop za prsa, još nemam love za noge i ruke :) 

 

sjeo ja u svoj brodić alpha mustang, malecki je al baš mi je (već) postao drag, i fino krenio malo letiti okolo, i zaputim se prema to jednom planetu/mjesecu, osjećaj dok letiš i taj quantum drive je stvarno fantastičan, baš imam neki osjećaj samoće i strahopoštovanja prema veličini svemira i jako lijepo to sve izgleda. i tako ja vidim oznaku za arccorp minig facility, pa reko idem ja to istražit, možda se može i kupiti nešto, i fino se ja spustio na planet, i sletio na pistu, i izašao iz broda i krenem prema nekoj građevini, i vidim kak neki drugi brod isto dolazi i reko idem sačekati da vidim kak će on sletiti (jer sam se ja malo mučio :D), i fino tip sletio i ja mu salutiram i krenem prema onoj građevini, kad odjednom odnekud žestoki pucnjevi, ja se okrenem a ono slijeće treći brod i puca po nama, ja krenio bježati u zatvoreni prostor a ovaj uništio moj brod, brod od onog drugog tipa i njega ubio. uspio sam se zavući na sigurno i sad ne znam šta da napravim, napisao šta se dogodilo u onaj local chat i neki tip se javio, i došao sa svojim brodom po mene, ja se fino ukrcao i on me odvezao u onaj port ollisar. vrlo zabavno iskustvo u svakom slučaju

 

ovaj tjedan navodno izlazi 3.1., vidit ćemo šta će bit od tog

Moj PC  
6 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Star Citizen

ček, još ima ljudi koji vjeruju da će ovo izać

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Star Citizen

ma izace kad tad ,samo tesko da ce je ikad zavrsiti 

waaagh
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Citizen

Ovo je kao dayz, nesto novo i onda ukake do kraja, dok sc izade i to ako izade, do tada ce izaci najmanje 2 ovakve igre.

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Ima vec NMS i Elita, ali nijedna nema dobru multiplayer komponentu.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
brane82 kaže...

Ima vec NMS i Elita, ali nijedna nema dobru multiplayer komponentu.

 Za razliku od SCa gdje multiplayer funkcionira besprijekorno....

Dajte više ljudi :D  , ozbiljnosti malo ne bi škodilo.

13 godina
offline
Star Citizen

Jel izasao 3.1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Citizen

Da, 31.3. je izašlo, taman na zadnji dan Q1 kao što su najavili u planu za 2018. Format kvartalnih updejtova im je bolja opcija nego da hrpa gotovog sadržaja čeka kao za 3.0.

16 godina
offline
Star Citizen

Izašao je 3.1 zadnji dan u Ožujku..  možda ga uskoro i isprobam malo ako ulovim vremena.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Citizen
Jel jos uvjek rupa bez dna ili ima pomaka u ovom naslovu
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
dreadmoore kaže...
Jel jos uvjek rupa bez dna ili ima pomaka u ovom naslovu

 

ima pomaka, barem koliko ja vidim, bez problema naručim svoj brod na platformu i provozam se s njim na neki planet i bez problema sletim na njega, i vratim se nazad, javim se platformi i oni mi pruže asistenciju tokom slijetanja na pistu :), fps nije sjajan ali je bolji nego u 3.0. ja osobno nisam toliko dugo i intenzivno pratio da bi baš vidio sve razlike, ali vidim da većina ljudi na redditu priča da situacija očito ide nabolje. također za sq42 imali smo priliku vidjeti onaj odličan gameplay i vidim da oko toga vlada ozbiljan otpimizam. al sad da imam toliko znanje da mogu tvrditi da je bolje, i nemam i nemogu baš, ali mi tako djeluje. također sam igrao i star marine i arena commander i to mi je bilo dosta zabavno i fino radi, u star marineu mi je zero g bio odlično izveden :)

 

mislim da je oprezan optimizam u redu 

12 godina
offline
Star Citizen

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Star Citizen

27000$

 

stvarno?

 

vi još... imate opravdanja za ovo?

 

itko?

 

Hello guys, Earth calling?

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

27000$

 

stvarno?

 

vi još... imate opravdanja za ovo?

 

itko?

 

Hello guys, Earth calling?

 Ti ne kužiš, to je Legatus pack! Dobiješ 3 nova broda, 2 unikatna skina i jedan solarni sustav se prozove tvojim imenom.

E sad, ako to ne vrijedi pišljivih 27000$, onda ovo stvarno nije igra za tebe :D

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice