System Shock 3

poruka: 23
|
čitano: 4.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
System Shock 3

System Shock 3

Otherside Entertainment is a studio founded by ex-Looking Glass guys most notably, Paul Neurath. They ran the successful Underworld Ascendant kickstarter earlier this year which is a spiritual successor to Ultima Underworld

 

PC Gamer - System Shock 3 teased by Otherside Entertainment

 

Neogaf tema

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2015 10:51 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
System Shock 3

To je fakin "d šit" a ne ona govna od bioshocka!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 3

Joe Fielder (Black Hand Kickstarter, Bioshock) tweet this earlier:

 

This team has the art guy who invented the Big Daddy and did art lead on The Last of Us too, Nate Wells.
It has a bunch of O.G. System Shock guys on board.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
System Shock 3

Čekaj da skontam, tim od 6 ljudi koji trenutno rade na Ultima Underworld spiritualnom nastavku ( za koji su dobili pare preko kickstarter) najavljuju jos 1 igru iako im je prva jos u ranom developmentu? I prvo su vijesti dosle s Codex a ne neof*ga.

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: System Shock 3
hari85 kaže...

I prvo su vijesti dosle s Codex a ne neof*ga.

 Ja se duboko ispričavam vaša uzvišenosti.

16 godina
offline
System Shock 3

Baš sam htio otvoriti temu :D

Uglavnom, fantastična vijest koja šuškanja od prije par tjedana konačno i potvrđuje. Idem ih kontaktirati kao "system shock advisor" jer ovo NE SMIJU zeznuti 

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 3

Novi TEASER (tih par sekundi vrtim stalno iznova)

EDIT: ima i kratka anketa ako se pretplatite na novosti, no zadnje pitanje me zabrinjava jer ako će igru koncipirati kao VR naslov, bojim se da će sve ostalo pasti u drugi plan. Kao film koji se zove "John Smith 3D".

EDIT 2: Izvolite i wallpaper kojeg sam napravio od dostupnih materijala

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 21:13 (Lovac).
Moj PC  
5 0 hvala 4
16 godina
offline
System Shock 3

Prvi službeni koncepti System Shocka 3 (btw Shodan mi ne djeluje dovoljno creepy). To se može promijeniti jer igru nećemo vidjeti još par godina. Ono što me zabrinjava jest činjenica da će izmijeniti personu Shodan koja će biti citiram "zanimljiva i drugačija nego što ljudi očekuju". Samo da ne zeznu temelj serijala. Evo i više detalja (nadam se da će ići smjerom SS2, trenutno još razmišljaju).

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
System Shock 3

Jos uvijek sam skeptican oko developera, to je novi tim i koliko sam skuzio nema ih bas puno, iako ima par veterana.

 

I cini se da Paul Neurath ne radi na projektu vec samo konzultuira, posto je u drugom timu.

 

Vise o developeru ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 3

I ja moram priznati. Koliko me SS3 najava radovala, toliko sada mislim da bolje da jednostavno naprave SS2 Remaster (onaj pravi kakav je nedavno bio financiran na kickstarteru za SS1).
Jer SS3 će podići puno prašine i hypea te će sve ispod apsolutne izvrsnosti biti "flop". Vjerujem da zato Valve ne žuri s HL3.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 3
Lovac kaže...

I ja moram priznati. Koliko me SS3 najava radovala, toliko sada mislim da bolje da jednostavno naprave SS2 Remaster (onaj pravi kakav je nedavno bio financiran na kickstarteru za SS1).
Jer SS3 će podići puno prašine i hypea te će sve ispod apsolutne izvrsnosti biti "flop". Vjerujem da zato Valve ne žuri s HL3.

 Ali HL nema ama baš nikakvu priču (osim prvog)... 2. dio i one epizode su pušiona što se tiće priče, već milijon puta viđeno i u vrijeme kad su izišle (alieni osvojili zemlju i sad je mi vračamo). Jedica je zakon a ovo nakon (što se tiće priče) je mali makijato. :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to
7 godina
protjeran
offline
System Shock 3

Malo smo OT ali ovo tvoje mišljenje o HL2 je mišljenje debele manjine, meni a i drugima Half Life 2 je jedna od najvećih igara svih vremena, za mene je to remek djelo. Ustvari cijeli serijal bi trebao biti biblija za svakog gamera.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: System Shock 3
skank666 kaže...

 Ali HL nema ama baš nikakvu priču (osim prvog)... 2. dio i one epizode su pušiona što se tiće priče, već milijon puta viđeno i u vrijeme kad su izišle (alieni osvojili zemlju i sad je mi vračamo). Jedica je zakon a ovo nakon (što se tiće priče) je mali makijato. :/

 Jasno da se HL ne može mijeriti, pao mi je na pamet zbog svog hypea oko eventualnog nastavka. SS3 osim što mora imati izvrstan gameplay, mora imati isto takvu priču/atmosferu.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 3
Prince-Arthas kaže...

Malo smo OT ali ovo tvoje mišljenje o HL2 je mišljenje debele manjine, meni a i drugima Half Life 2 je jedna od najvećih igara svih vremena, za mene je to remek djelo. Ustvari cijeli serijal bi trebao biti biblija za svakog gamera.

 Ma sve mi jasno ali ako pročitaš te reviewe onda vidiš da se večina visokih ocjena odnosi na mehaniku igre, fiziku i grafiku. I to sve stoji ali priča u usporedbi sa HL1 je bezveze... Ono, vanzemaljci osvojili svijet i sad se mi borimo protiv njih - isto ko doom i doom 2 hell on earth. :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to
16 godina
offline
System Shock 3

System Shock 3 je dobio izdavača i vjetar u leđa u vidu 12M $. Ali čekat ćemo još par godina vjerojatno.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 3
Lovac kaže...

System Shock 3 je dobio izdavača i vjetar u leđa u vidu 12M $. Ali čekat ćemo još par godina vjerojatno.

 Par godina? O bože... Aj, bar je reboot blizu...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
12 godina
neaktivan
offline
Re: System Shock 3
Super vijest!!! Inače " Lovče" dali si odigrao System Shock jedinicu ? Pitam jer smo tamo davno u drugoj temi pričali o SS i dao sam ti poticaja da isprobaš odigrati na dosboxu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: System Shock 3
skank666 kaže...
Lovac kaže...

System Shock 3 je dobio izdavača i vjetar u leđa u vidu 12M $. Ali čekat ćemo još par godina vjerojatno.

 Par godina? O bože... Aj, bar je reboot blizu...

 Proleti to brzo..ide vrijeme u gamerskoj dimenziji.. Ali uz to isto se nadam HL3 da bude u nastavku negdje u doglednoj budućnosti.

SkorvY
16 godina
offline
Re: System Shock 3
3n3m1 kaže...
Super vijest!!! Inače " Lovče" dali si odigrao System Shock jedinicu ? Pitam jer smo tamo davno u drugoj temi pričali o SS i dao sam ti poticaja da isprobaš odigrati na dosboxu.

Probao, ali su najavili SS remastered tako da to čekam. Backao sam Kickstarter s 50$ i sad biti strpljiv :)

A i čini mi se da će novi Prey sad za mjesec i sitno biti u sličnom điru, probaj i to.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
16 godina
offline
System Shock 3

Igra trenutno traži novog publishera, prije nekoliko dana OtherSide je odlučio prekinuti suradnju sa Starbreeze-om.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 3

Stigao i teaser. Istovremeno sam hyped i prestrašen da ne zeznu. Pogledajte samo retardirane animacije od "machine mother" :( Isto tako, što su samo s Underworldom napravili... Ne znam. Bolje da ne pokvare status prethodnika, ako ne mogu napraviti dostojan nastavak, neka prodaju prava.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 12:36 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
System Shock 3

To su neki noobovi čini mi se, čim vidim Unity...

Ako SS3 bude sranje to će bit kraj System Shocka. Rađe bi da to prodaju nekome, makar bio i Ubisoft/EA ali njih to sigurno ne interesira, nema tu para. A i nije se Starbreeze povukao bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
System Shock 3

Izgleda da ništa od igre; OtherSide su od ljeta napustili svi ključni ljudi (uključujući pisca/voditelja, senior dizajneri, QA lead, lead dev itd.), a ruku na srce projekt nije obećavao jer se ne može napraviti kvalitetan System Shock nastavak s takvim pristupom i veličinom tima. Ostaje nada da će neki veliki studio otkupiti prava i dostaviti pravi AAA nastavak igre.
Evo i komentar bivšeg zaposlenika:

"Was the failure of the project right? It's hard to say. If Starbreeze hadn't gone into crisis I think we would've delivered something interesting with some fresh and innovative gameplay, but a much smaller game than what people were expecting and inevitably disappointing for a sequel to such a beloved franchise.

Those high expectations drove a lot of expensive experimentation. We were a small team and knew we couldn't compete with current immersive sims in production quality and breadth, so we had to be creative and clever and weird. And we were on our way to make something unique and possibly fun, but probably not what the audience was hungry for."

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 16:12 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice