The Crew

poruka: 693
|
čitano: 88.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
The Crew

Ubisoft je sinoć na E3 konferenciji predstavio svoju racing MMO igru koja je izazvala dosta zanimacija u kratkom roku. U igri ćemo se utrkivati online po gradovima širom SAD-a, a dostupna će biti na PC-u, Xbox One i PS4.

 

Službeni trailer i gameplay sa E3:

 

Točan datum izlaska još uvijek nije poznat, ali najavljeno je da bi igra trebala biti dostupna početkom 2014. godine...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 12:03 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
The Crew
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Crew

Ovo će bit odlična igra,po svemu do sada prikazanim,čeka se GTA V za pc i The Crew.{#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Crew

Jedna od jačih grafika od igrica koje sam dosada vidio, vrh... jedva čekam i ovo isprobat! :)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Crew

evo da se i ja javim ovdje... ovako ovo je igra koja je u meni izazvala totalni hype...WOOOOOOOW!!! {#}  možda radi staža u TDU2 i sličnosti, možda jer sam ljubitelj customizationa ili možda radi Modaf*ckin' ogromne mape za free roam {#}...sve u svemu ovo ide na preorder, e sad jedini problem...radi vas s kojima sam uživo u Racing igrama na kompu bi ju uzeo za komp, ali s druge strane, pun mi je više ku*ac kupovanja novih komponenti za komp da bi ju mogo igrat kak se spada {#}{#} ...pošto če ovo biti nex gen igra, imat če ziher veliki konzolitis problem pa mi se sve više čini da ču ja najvjerojatnije kupiti PS4 i tamo ovo rokati...igra je još daleko od izlaska ali polako razmišljam di ču i kako ču ju igrat...ništa nije ziher, pa možda samo nju kupim za PC, jer sam se definitivno odlučio za konzolu od 2014 nadalje...ako bude ekipe koja je s menom imala 1000+ sati na TDU2 {#} onda je velika vjerojatnost da ju uzmem za PC ali ako večine nebude, uzimam ju za PS4...

 

 

 

@flash  vix mamicu ti ljubim, pa di si sunce babino? nema te ko 100€, evo kak sam i gore naveo, neznam oču li ju uzet za PC ili PS4, Jozo isto nezna dali če ju opče uzet, radi dosta i nezna jel če imat vremena za vožnju toliko...de dodaj me na Face ili na skype  ili bilogdje...PM mi pošalji koju od društvenih mreža imaš da te dodam...nije bed napravim ja i trosjed ako baš treba... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Crew

novi gameplay video sa Gamescom-a.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Crew

Ovakvo nesto se cekalo vec par godina. Nadam se da ce ispuniti bar dio ocekivanja. Poslije Underground 2 i Most Wanteda, nisam igrao kvalitetnu igru sa customizacijom automobila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Crew

vroooom!!

 

edit: prvotno me malo pecnulo kad sa mvidio da je beta teska 15GB ali izgleda da je playable nakon ~3GB.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 13:04 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Stigao i meni key, ali čovjeće 15GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Crew

kao sto sam napisao, igra se moze pokrenuti nakon kojih 3gb skinutih. na mom lapu radi na 30lock (iskjucen vsync) kako god postavim.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The Crew

Moze netko "iznajmiti" account da se isproba igra ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Beta je gotova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Crew

Žao mi je što nisam ovo ranije vidio da isprobam betu, pa jel može par dojmova od vas koji ste probali?

Nešto što me najviše zanima

- fizika auta

- igrivost s volanom (ak je neko sa H-shifterom i kvacilom, nek ostavi dojam)

- mapa (lokalne ceste, autoceste)

- only multiplayer??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Crew
St0ka kaže...

Beta je gotova.

Ah :S Ne moze se ni bez veze voziti malo ? :D

16 godina
moderator
offline
The Crew

Dajte vi što ste probali opišite malo, ovu igru čekam od najave a nešto ovakvo otkad je TDU propao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Taj osjecaj kada PC igra ima 30fps lock.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Pošto keyevi nisu svima poslani u isto vrijeme neki su igrali cijeli tjedan a neki dobili 2-3 dana igre (kao ja npr.) Prva misija te odma baca u vatru, voziš SVT Raptora, moraš uteći djelatnicima MUPa i uz to sve moraš prolaziti kroz checkpointove i još uz to postoji vremensko ograničenje. Nakon toga dobiš Camara iz '69 i ideš na utrku i ustvari nakon toga počinje single player priča. Igra je odmah prepoznala G27 i nakon malo čačkanja po opcijama bez problema  se namjesti H gate sa kvačilom, čak i shift LEDice na G27 su radile.

 

Vožnja je ipak više arkada nego simulacija, i nekako mi se čini kao da nema neke velike razlike između auta, npr. vožnja 370Z i SRT Challengera se nije previše razlikovala, iako bi se očekivalo da će SRT puno više bježati zadnji kraj, no nije.

 

Šteta na autima je vizualne prirode i mogla bi biti detaljnija.  Npr. ako udariš sa jednom polovicom auta u nešto svejedno će udubljenje biti na sredini, doduše ja sam vozio gotovo isključivo sa pogledom iznutra pa onda i nisam toliku pozornost obraćao na štetu.

 

Ono što mi se ne sviđa je to što i kad voziš sa pogledom iznutra i dalje se vidi HUD, što meni osobno smeta, radije se osloniti na ono što dobijem sa autom.

 

Nadogradnje auta mogu biti i vizualne i performance, vizualno je nešto kao što je nekad NFS bio gdje dodajete branike, spojlere haube...Isto tako nadogradnje idu postepeno, tak da prva nadogradnja je za sreet racing, iduća skupina nadogranji je za offroad racing, nakon toga nadogradnje idu prema tome da auto bude više sa utrke na stazi nego za street racing. Mapa je cijeli SAD, u beti se startalo u Detroitu.

 

Beta je bila 15GB za skinit, full igra može lako imati i više zbog feedbacka od bete.

Moj PC  
0 0 hvala 6
9 godina
neaktivan
offline
The Crew

Kod ove igre me najviše zanima offroad gameplay na ogromnim open world mapama.

Iskreno jedino to me i zanima,jer imam i više neg dovoljno igara po asfalnim cestama/podlogama.

Ako uspiju pogoditi onaj feeling koji je imao Smuglers Run na ps2 meni dovoljan razlog za nabavku.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
Ja sam dobio key u srijedu a beta bila gotova u petak.Pa dok se skinulo tih 15gb nakon 16h tek sam u četvrtak nešto odigrao.I odmah primjetio da je to nova Test Drive Unlimited igra.Oni koji zele offroad na velikim mapama nek igraju igru FUEL.The CREW kupujem odmah jer obozavam takav tip igara kao TDU.
14 godina
offline
The Crew

Ja jedva čekam ovu igru. Obožavam tuning i od NFS undergrounda 2 nema takve igrice. još je Most Wanted onaj prvi (meni najbolja igra ikad) još imao dobar tuning ovo ostalo sve vozi se i skupljaj aute po gradu. Ovo je prije realno bilo,ne da skupljam pare da bi našao ferarija sparkiranog na cesti i uzeo.

 

Nadam se da će malo poboljšat grafiku,na youtubeu mi se čini slabija od očekivanog. 

 

Uskoro ću ju preordat pa se vidimo na stazi :)

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
The Crew

Mene najviše interesuje mapa, odnosno što će se moći voziti coast to coast u USA, jedva čekam.

 

Kako bi uporedili zahtjeve hardverske sa recimo TDU2? Da li bi ono što je vrtilo TDU2 moglo vrtiti i ovo?

 

EDIT: Gledam na YT beta gameplay, mapa se uopće ne čini tako velika. Rekli su da će coast to coast trebati sat i pol vožnje, ovdje djeluje da se može prepišati u 20ak minuta. Jel to baš tako ili je dosta veća?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 14:20 (DrNasty).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Upravo mi stiglo u mail

 

THE CREW – New PC Closed Beta starting on August 25th!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
The Crew

Za one koji igraju.. kakva je fizika auta? Jel' je itko može usporediti s nekom drugom auto igrom? Čisto me zanima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Igra još nije vani...jedino ako je netko igrao betu,

 

ja sam se subscribe-ao i nisam dobio nikakav mail :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
The Crew

Da,beta je samo vani.

 

Samo je fora,za one koje misle kupiti orginal. Ako kupe betu,dobivaju popust na orginal igru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew
DuckyYou kaže...

Da,beta je samo vani.

 

Samo je fora,za one koje misle kupiti orginal. Ako kupe betu,dobivaju popust na orginal igru.

Beta se ne kupuje, samo se trebalo subscribeat. I dobio sam kod.

10 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
Skinuo sam tih 15gb.vidio šta me zanimalo.sad čekam full verziju.Igra je novi Test Drive Unlimited.
14 godina
offline
The Crew

The Crew Playground Trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew

Evo ako netko želi probati betu koja kreće danas pcgames.de dijeli keyeve, samo upišite mail i odgovorite na pitanje i key vam je u sandučiću u roku par sekundi!

Key se upisuje u Uplay za aktivaciju!

 

Tko prvi njegovo :P

 

MVC7-LBBW-ARPH-MLY3

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 13:28 (-zip-).
Moj PC  
4 0 hvala 5
16 godina
moderator
offline
The Crew

Uf, HD4870 i quad kao minimum. Ja sam ispod toga, mogu očekivati jedino slide show.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice