The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 922.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Minneyar kaže...
VooDooZg kaže...

i ja sam je ubo prek Steam-a u nedelju GOTY naravno, nego koji se modovi isplate za grafiku itd za 4k a i za gameplay - pretpostavljam da idu preko nexusa kao za fallout npr ( samo ne znam kak to ide kad je igra instalirana preko steam-a )  ??

 

Hvala

 Ide normalno bez obzira preko cega je igra instalirana. Sto se tice samih modova, nisam vec vise od godinu upalio Witchera, pa ne znam napamet vise. Iduci playthrough kad nabavim 1440p ili 4k monitor i odgovarajucu konfu :D

 

 

zato me i zanimaju modovi da bude što bolji immersion - imam 40" curved 4k tak da me fino ufura :) i 1080,  Ghost Recon wildl. i The Division npr rade vrhunski a grafika je bolesna ..

14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
VooDooZg kaže...
Minneyar kaže...
VooDooZg kaže...

i ja sam je ubo prek Steam-a u nedelju GOTY naravno, nego koji se modovi isplate za grafiku itd za 4k a i za gameplay - pretpostavljam da idu preko nexusa kao za fallout npr ( samo ne znam kak to ide kad je igra instalirana preko steam-a )  ??

 

Hvala

 Ide normalno bez obzira preko cega je igra instalirana. Sto se tice samih modova, nisam vec vise od godinu upalio Witchera, pa ne znam napamet vise. Iduci playthrough kad nabavim 1440p ili 4k monitor i odgovarajucu konfu :D

 

 

zato me i zanimaju modovi da bude što bolji immersion - imam 40" curved 4k tak da me fino ufura :) i 1080,  Ghost Recon wildl. i The Division npr rade vrhunski a grafika je bolesna ..

Al neces sa 1080-kom moc max-at grafiku na 4K...

12 godina
offline
The Witcher 3

ma možeš bez frke samo AA ugasiš jer ti i tak ne treba na toj rezi i hairworks i ta sranja, ono za motion blur od cega mi se i tak vrti  ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

moj prijatelj nakon dugo vremena konačno kupio komp, uzeo gtx 1060 3gb i i3-8100 i 8gb dd4 rama, i predložim ja njemu witchera, taman je bio na steamu goty 20 eura, ono presmiješni novci za to sve, i mislim si fino će to na full hd ići, neke detalje ćemo smanjiti i bit će ok, kad mu ono vrti na 1440p između 50-60 fps na većinom high detaljima, (hw ima samo geralt, foliage na najmanje i tak neke stvari) 

 

tako da gtx 1080 može sigurno pičit 4k na 60 fps uz par tweakova

 

ja imam gtx 1080 i vrtim ga na 1440p na najvišim detaljima (mislim da mi je jedino foliage na jednom stupnju niže od najvišeg) na 70-80 fps, znalo je biti dropova do 60 ali malo

 

jel imam ja mogućnost nekog upscalinga na 4k, malo da isprobam kak bi mi tada sve radilo?

 

edit: jel nema onaj nvidia dsr neke upscaling mogućnosti, jel neko to isprobao?

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 10:07 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

moj prijatelj nakon dugo vremena konačno kupio komp, uzeo gtx 1060 3gb i i3-8100 i 8gb dd4 rama, i predložim ja njemu witchera, taman je bio na steamu goty 20 eura, ono presmiješni novci za to sve, i mislim si fino će to na full hd ići, neke detalje ćemo smanjiti i bit će ok, kad mu ono vrti na 1440p između 50-60 fps na većinom high detaljima, (hw ima samo geralt, foliage na najmanje i tak neke stvari) 

 

tako da gtx 1080 može sigurno pičit 4k na 60 fps uz par tweakova

 

ja imam gtx 1080 i vrtim ga na 1440p na najvišim detaljima (mislim da mi je jedino foliage na jednom stupnju niže od najvišeg) na 70-80 fps, znalo je biti dropova do 60 ali malo

 

jel imam ja mogućnost nekog upscalinga na 4k, malo da isprobam kak bi mi tada sve radilo?

 

edit: jel nema onaj nvidia dsr neke upscaling mogućnosti, jel neko to isprobao?

Ja sam ga vrtio i na 1060-ki i 1080-ki, 1060-ki treba gadno skresat detalje a i onda je jedva iznad 60fps na 1440p. Na 1080-ki sam imao sve maxano i jako rijetki pad na 50-55fps u najgorim situacijama.

Za 4K ipak i na 1080-ki treba dosta kresat detalje za drzat se iznad 60fps vecinu vremena.

11 godina
offline
The Witcher 3

Evo ja sam dokaz tvrdnji da ako je igra dobra da ce se prodati i nikakav joj zastita netreba...prosao sam 2.i3. Dio ...skinio pirate, obje igre su savrsene i upravo otisao na gog i kupio sva 3 dijela za 20 eura...nisam cak ni opterecivao gog servere skidajuci ih jer sam zavrsio igre hehe...ne igram igre cesto a od orginala imam samo jos par igara.....kupio sam u znak zahvale i da ih podrzim

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 22:11 (GSP).
 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

Evo ja sam dokaz tvrdnji da ako je igra dobra da ce se prodati i nikakav joj zastita netreba...prosao sam 2.i3. Dio ...skinio pirate, obje igre su savrsene i upravo otisao na gog i kupio sva 3 dijela za 20 eura...nisam cak ni opterecivao gog servere skidajuci ih jer sam zavrsio igre hehe...ne igram igre cesto a od orginala imam samo jos par igara.....kupio sam u znak zahvale i da ih podrzim

Podrzavam ovo!

Isto sam napravio za skoro sve igre koje sam kao ucenik i student igrao, a nisam ih si mogao priustiti (dobar dio se u "ono" vrijeme nije niti imao gdje kupiti)

Sada na GOG-u i Steamu imam skoro 200 naslova - samo da je vremena pa da mogu neke jos jednom proci!

and the heavens shall tremble
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

pređem igru i na kraju sve ostale bezveze.... witcher 3 nije igra to je umjetnost

toliko paznje na svaki detalj i paznje na svaki dio price....nije đabe igra 2015 i dan danas se ludo prodaje

mislim da nema igre koja se moze porediti sa witcherom 3

Moj PC  
18 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

jel ima netko neki video ili stranicu ili nešto za witchera 3 za ono baš teške početnike, instalirao sam prijatelju igru, on bi to htio igrati ali baš ima problema, ne zna elementarne stvari, ne zna fast travel i takve gluposti, stalno me zivka šta da radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

jel ima netko neki video ili stranicu ili nešto za witchera 3 za ono baš teške početnike, instalirao sam prijatelju igru, on bi to htio igrati ali baš ima problema, ne zna elementarne stvari, ne zna fast travel i takve gluposti, stalno me zivka šta da radi

 To su osnove RPG-ova, mozda bi mu bilo najbolje tako uz neku malu pomoc da rijesi neke stvari, ali ne preveliku pomoc. Bit ce to njemu zanimljivo

7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

jel ima netko neki video ili stranicu ili nešto za witchera 3 za ono baš teške početnike, instalirao sam prijatelju igru, on bi to htio igrati ali baš ima problema, ne zna elementarne stvari, ne zna fast travel i takve gluposti, stalno me zivka šta da radi

 Reci mu da skoci s mosta. Sta ima ovdije za ne pohvatati. Kakvih sve ljudi ima...... 

Eye In The Sky
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Evil Access kaže...

 Reci mu da skoci s mosta. Sta ima ovdije za ne pohvatati. Kakvih sve ljudi ima...... 

 Morona poput tebe?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
9 godina
offline
The Witcher 3

šta da mu radiš, navikao je igrat igre tipa call of duty gdje te igra vuče za rukav stalno, on sad igra witchera i pita me šta sad treba radit, gdje treba ići, ne kuži da je open world, pokušavam mu objasnit al je malo problematično. a gdje je još crafting, alkemija, trgovanje, gwent, leveling, uopće ne znam kak da mu to olakšam, a sad da mogu biti kod njega 10 sati dnevno učiti ga niti stignem niti mi ne pada na pamet

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

šta da mu radiš, navikao je igrat igre tipa call of duty gdje te igra vuče za rukav stalno, on sad igra witchera i pita me šta sad treba radit, gdje treba ići, ne kuži da je open world, pokušavam mu objasnit al je malo problematično. a gdje je još crafting, alkemija, trgovanje, gwent, leveling, uopće ne znam kak da mu to olakšam, a sad da mogu biti kod njega 10 sati dnevno učiti ga niti stignem niti mi ne pada na pamet

 Ma mislim da je najbolje da pogleda gameplay na youtubu, nekog youtubera (ne pada mi nitko na pamet sada) koji je napravio walkthrough... ima i dobrih videa u stilu "What you should know before you start playing witcher", pa tamo objasnjena mehanika + često ubace i pricu ukratko o triss, yen, ciri i geraltu iz prve dvije igre pa ce i pricu bolje shvatiti

 

 

 

13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

šta da mu radiš, navikao je igrat igre tipa call of duty gdje te igra vuče za rukav stalno, on sad igra witchera i pita me šta sad treba radit, gdje treba ići, ne kuži da je open world, pokušavam mu objasnit al je malo problematično. a gdje je još crafting, alkemija, trgovanje, gwent, leveling, uopće ne znam kak da mu to olakšam, a sad da mogu biti kod njega 10 sati dnevno učiti ga niti stignem niti mi ne pada na pamet

 bas me interesira kolko godina ima frend?

 da me netko zove da me pita step by step kako prelazit igru, ono wtf??? malo zesca retardacija...

9 godina
offline
Re: The Witcher 3

34 godine, odrastao na linearnim pucačinama i ne snalazi se 

13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

34 godine, odrastao na linearnim pucačinama i ne snalazi se 

vršnjak po godinama 

pa majka mu stara nemrem vjerovat da se covjek nemre snac, kaj ja znam, evo mene za primjer, kežual gejmer, nikad igrao nijednog vičera, ni knjigu nisam nijednu procitao, i kad sam kupio W3 (day one), naprosto sam upijao sve sto mi je igra pruzala, nikakvi forumi ni YT nisam htio gledat dok ne zavrsim igru da si slucajno negdje nesto ne spojlam, internet je bio na OFF  i tek kad sam zavrsio sve sam iso vidjet po forumima dojmove ljudi   

16 godina
offline
The Witcher 3

ima li nacina da nexusmods daje malo vecu brzinu osim premiuma?

Probam skinuti HD Reworked, skida mi 2.7 KB/s

 

http://prntscr.com/ijmvj4

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
goodye kaže...

ima li nacina da nexusmods daje malo vecu brzinu osim premiuma?

Probam skinuti HD Reworked, skida mi 2.7 KB/s

 

http://prntscr.com/ijmvj4

 

Meni je skinulo za cca 15 min.

10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Reci frendu Nek stavi na story tezinu. To ce mu biti malo teze od COD-a ali ce brze pohvatat.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
The Witcher 3

zadnjih par dana razmišljam o tome kako mi nisu igre kao što su bile prije, nije jednak osjećaj, kaže mi jedan prijatelj kad si odrastao, al ja si mislim da odrastanje ima veze s time ne bi me igre uopće ni zanimale, a ipak me zanimaju i to mi je jedan oblik zabave koji baš volim, i jednako mi je djetinjasto pogledat film ili seriju i odigrat igricu ako se već priča o odrastanju i igranju igrica. najjače su mi uvijek bile ženske kad napadnu kak možeš u tim godinama igrat igrice, a one leže po cijele dane gledaju one tree hill druge glupe serije i onda imaju očekivanja da će im izviriti princ na vrata visok zgodna pun para i samo nju voli, ja sam barem svjestan da mi neće doći Yenefer i Triss i ljubazno me zamoliti za threesome.

 

ono što sam skužio da mi dosta ubija doživljaj u igrama su ti prokleti naplatni lootboxovi, skinovi i kojekakvi đavli, i stalno taj sveprisutni osjećaj da iako sam platio igru nemam pristup svemu što je moguće imati u igri, nemam pristup svoj opremi, misijama i mogućnostima a to mi je katastrofalno.

 

u Witcheru 3 sam se konačno osjećao kao prije kada sam igrao, ako istražuješ i dovoljno se potrudiš, svo oružje i oprema u igri su ti dostupni, jedina deviza koja se traži je vrijeme i istraživanje i na kraju krajeva uživanje u igri.

U hrpi AAA igara je zapravo LOOT postao bit igranja, a to stvarno ne bi smjelo biti tako. Loot je oruđe koje koristimo u igri i to je super, odlično je nešto pronaći što će ti koristiti da postaneš jači i šta ja znam ali kad LOOT postane BIT i SMISAO igre, e to je velik problem. Ne znam kako vi ostali, ali meni dosta ubija imerziju i osjećaj u igri to kad moram izvući novac da bi imao nekakvo oružje ili loot ili šta ti ja znam. Jedan od vrhunaca koji stvarno moram navesti je vezan za MGS V, a to je naplaćivanje osiguranja za FOB bazu u stvarnom novcu, ono kao kad odeš platiti obvezno osiguranje za auto. UŽAS.

 

Jedva čekam Cyberpunk 2077, ne mogu opisati koliko, RPG u trećem licu (nadam se), ogroman svijet, glavna priča i hrpa sporednih misija, i sve ćemo dobiti za cijenu igre, i nema prevara i muljanja, što platimo to ćemo i dobiti

Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 3
Moj PC  
4 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

U najgorem slucaju ce Geralt biti u Soul Caliburu,

a u najboljem slucaju cemo dobiti Remake Witchera 1.

 

PS - Soul Calibur me ne zanima, dajte Witchera 1, ipak je to najbolji od svih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

U najgorem slucaju ce Geralt biti u Soul Caliburu,

a u najboljem slucaju cemo dobiti Remake Witchera 1.

 

PS - Soul Calibur me ne zanima, dajte Witchera 1, ipak je to najbolji od svih.

 

nikako se ne mogu složiti da je bio najbolji jer je treći stvarno nešto posebno, ali je prvi stvarno imao jednu posebnu atmosferu i volio bi da naprave neki remake

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Prvi se iskljucivo drzi knjiga, i to je jedina igra u kojoj stvarno mozes biti neutralan.

(onda ti je pak kraj najtezi, da ne spoilam, al svi su protiv tebe)

 

Takodjer je glazba savrsena, atmosfera i ugodjaj u igri. Kad mi se nista neda zbog ruznog vremena,

pokrenem steam, instaliram Witchera 1 na kalkulator i igram 10 sati, i vikend je savrsen.

 

Ta igra zasluzuje re-make. I nema pogovora - Witcher 1 je najbolji po prici,

Witcher 2 je najbolji sto se tice politickih spletki i preokreta (GoT je prica za malu djecu),

a Witcher 3 je graficki savrsen.

 

Po meni je najslabiji drugi dio, jer su kontrole prilicno "konzolaski" spetljane, ali trojka

se vratila na lezernost Witchera 1. Takodjer je invertar u Witcheru 1 jednostavan,

brz i pregledan, na Witcheru 2 je opet konzolaski pretrpan, a Witcher 3 ispravlja greske

i ima invertar kakav i zasluzuje.

 

Da Witcher 2 nema politicki zanimljivu fabulu, nebi vrijedio po meni nista. Ali to ga jedino izvlaci.

(I combat re-balance Mod, koji ga cini igrivijim. Taj developer je sada u CDPR-u)

 

PS - Nadam se da ce biti bilo sta drugo osim Soul Calibur ili Smash Bros. nastupa za Geralta.

Sve je bolje od toga. Cak da naprave ekspanziju za Witcher 1, meni dosta.

(kao sto je ekipa napravila stand-alone ekspanziju za Postal 2 par godina kasnije, jer Postal 3 je bio smece)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 12:19 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 3

notifikacije upaljene i za njihov twitter acc i za YT kanal pa cemo vidjet, i ja se nadam da nije ova borilacka igra, mislim ono wtf?? 

može remake jedinice, ja sam ZA  

il da daju jos jedan DLC za W3, jaooo gotov bi bio  

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Spike1983 kaže...

notifikacije upaljene i za njihov twitter acc i za YT kanal pa cemo vidjet, i ja se nadam da nije ova borilacka igra, mislim ono wtf?? 

može remake jedinice, ja sam ZA  

il da daju jos jedan DLC za W3, jaooo gotov bi bio  

 

mislim da su prilično jasno naglasili da je geraltova priča gotova, iako bi bilo super

12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...
Spike1983 kaže...

notifikacije upaljene i za njihov twitter acc i za YT kanal pa cemo vidjet, i ja se nadam da nije ova borilacka igra, mislim ono wtf?? 

može remake jedinice, ja sam ZA  

il da daju jos jedan DLC za W3, jaooo gotov bi bio  

 

mislim da su prilično jasno naglasili da je geraltova priča gotova, iako bi bilo super

 prihvatio bih i sa Ciri igrati, nije bed :D

12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Yep, Soul Calibour
NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice