The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 919.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
amd freak kaže...

Ma vjeruj mi uzivam i ovako. Gustam u prici i loot-u.

 

Jedino ne znam koliko je pametno sto sa svakom zenskom zavrsim u krevetu. Ne mogu odoljeti šarmu :D

 

Imam osjecaj da ce to sve jako lose zavrsiti. Haha

 Nastavi tako pa ćeš vidjeti 

10 godina
offline
The Witcher 3

Evo i ja po prvi put poceo igrat ovu igru, taman završio bloody baron i moram priznat da mi je igra ušla  pod kožu.

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Skinuo sam prije pola godine igru preko torrenta i odigrao tek par sati , i zapeo tamo negdje u nekoj tamnici, nisam moga preci tu misiju nikako (lose sam ocito bio oprkrbljen itd.)

 

Nakon toga prestao ali mi je definitvno to ostalo da sam fulao jednu vrlo dobru igru i iskustvo... Gledam sada igra dode 15 eura a 20 eeura izadnje sa svim dlcovima, isplati se probati opet? :)

 

Takoder da napomenem da sam igrao i sa Fury grafickom i malo mi je padao fps, sada imam 1070 pa ce vjerovatno i glade ici. Nemam sto igrati bas u zadnje vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 21:49 (Haremzg).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Haremzg kaže...

Skinuo sam prije pola godine igru preko torrenta i odigrao tek par sati , i zapeo tamo negdje u nekoj tamnici, nisam moga preci tu misiju nikako (lose sam ocito bio oprkrbljen itd.)

 

Nakon toga prestao ali mi je definitvno to ostalo da sam fulao jednu vrlo dobru igru i iskustvo... Gledam sada igra dode 15 eura a 20 eeura izadnje sa svim dlcovima, isplati se probati opet? :)

 

Takoder da napomenem da sam igrao i sa Fury grafickom i malo mi je padao fps, sada imam 1070 pa ce vjerovatno i glade ici. Nemam sto igrati bas u zadnje vrijeme

 

Isplati li se? Teško je to reći. Ako nisi spreman izgubiti prijatelje i otuđiti se od ljudi onda se nikako  ne isplati. Također, ne planiraj nikakva putovanja jer ćeš ih morati otkazati, ako odlučiš kupiti. Upozoren si.

7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Haremzg kaže...

Skinuo sam prije pola godine igru preko torrenta i odigrao tek par sati , i zapeo tamo negdje u nekoj tamnici, nisam moga preci tu misiju nikako (lose sam ocito bio oprkrbljen itd.)

 

Nakon toga prestao ali mi je definitvno to ostalo da sam fulao jednu vrlo dobru igru i iskustvo... Gledam sada igra dode 15 eura a 20 eeura izadnje sa svim dlcovima, isplati se probati opet? :)

 

Takoder da napomenem da sam igrao i sa Fury grafickom i malo mi je padao fps, sada imam 1070 pa ce vjerovatno i glade ici. Nemam sto igrati bas u zadnje vrijeme

 DA, ja igram opet vec 2 mjeseca 1-2 sata tu za gust i tamo i igra je odlicna. Mora se odigrati.

Eye In The Sky
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Kupio sam Goty za 20, budem sada polako igrao kada ce mi biti dosadno:) Ako mi je Origins bio dobar ovo mora biti bolje

10 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
NiramX kaže...
Haremzg kaže...

Skinuo sam prije pola godine igru preko torrenta i odigrao tek par sati , i zapeo tamo negdje u nekoj tamnici, nisam moga preci tu misiju nikako (lose sam ocito bio oprkrbljen itd.)

 

Nakon toga prestao ali mi je definitvno to ostalo da sam fulao jednu vrlo dobru igru i iskustvo... Gledam sada igra dode 15 eura a 20 eeura izadnje sa svim dlcovima, isplati se probati opet? :)

 

Takoder da napomenem da sam igrao i sa Fury grafickom i malo mi je padao fps, sada imam 1070 pa ce vjerovatno i glade ici. Nemam sto igrati bas u zadnje vrijeme

 

Isplati li se? Teško je to reći. Ako nisi spreman izgubiti prijatelje i otuđiti se od ljudi onda se nikako  ne isplati. Također, ne planiraj nikakva putovanja jer ćeš ih morati otkazati, ako odlučiš kupiti. Upozoren si.

 Eh, sad je gotovo:) Ali necu pretjerivati, neka ovo igram do jeseni 2-3 mjeseca pomalo pa mozda Ps4 nabavim za one ludorije sto dolaze

11 godina
online
The Witcher 3

witcher ipak ide dalje - link

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
picajzla0707 kaže...

witcher ipak ide dalje - link

 Juhuhu

Ajme, nisam znao da se Andrzej Sapkowski odrekao tantijema i prodao prava na Witchera za samo 9500$

A prodaja igara em i dalje ide dobro em rade novog...

 

 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Pa zato i je tako "grumphy" stalno - kad je CDPR ponudio da iznajme prava na igru, i da mu plate kao i kod vecine drugih primjera,

u postotku, dakle revenue, Andrzej je to odbio jer nije bio pozitivan da ce CDPR uspjeti - jer jednom je vec tako dao prava,

za "prvog" Witchera koji nikad nije izasao, i spusio lovu. Tako da je prodao prava na igre skroz za fiksnu sumu.

Eh da nije, sad bi imao hrpu love. Al ionako mu dobro ide, jer od W1 mu je prodaja knjiga visestruko porasla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takodjer, davno prije su bila ova tri videa, isto zanimljivo za pogledati:

 

 

 

https://www.eurogamer.net/articles/2014-06-16-the-witcher-game-that-never-was

 

https://www.eurogamer.net/articles/2013-11-06-seeing-red-the-story-of-cd-projekt

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
NiramX kaže...
Zajeb kaže...

 Za B&W u Velenu pricas sa dva viteza i odma ides u Tousant. Neznam o kojim drugim questovima pricas. Usput svi koji imaju expanzije imaju Goty verziju.

 

Tehnički gledano, možeš imati sve ekspanzije, a ne imati GOTY verziju, jer je ona dostupna samo na GOG-u.

 Jel ti znas sta je GOTY?, Game Of The Year znaci to ti je izadnje igre u kojoj su svi pecevi i dlc ubaceni odmah a ne moras da ih skidas naknadno ili da dokupljujes nesto.

 

Tako da svi oni koji imaju regularnu igru pa kupili prvi dlc pa drugi i imaju zadnji update imaju istu igru kao i onaj sto je kupio GOTY. Sada malo jasnije. 

12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Asteroid1979 kaže...
NiramX kaže...
Zajeb kaže...

 Za B&W u Velenu pricas sa dva viteza i odma ides u Tousant. Neznam o kojim drugim questovima pricas. Usput svi koji imaju expanzije imaju Goty verziju.

 

Tehnički gledano, možeš imati sve ekspanzije, a ne imati GOTY verziju, jer je ona dostupna samo na GOG-u.

 Jel ti znas sta je GOTY?, Game Of The Year znaci to ti je izadnje igre u kojoj su svi pecevi i dlc ubaceni odmah a ne moras da ih skidas naknadno ili da dokupljujes nesto.

 

Tako da svi oni koji imaju regularnu igru pa kupili prvi dlc pa drugi i imaju zadnji update imaju istu igru kao i onaj sto je kupio GOTY. Sada malo jasnije. 

 

Eh...

 

- 1.31 GOG GOTY: often referred to as just "GOTY", it's unique to GOG platform.
- Steam 1.31 GOTY: it's a bundle that consists of the base 1.31 game and all DLCs. It's not the same version as GOG GOTY!
- Steam/GOG 1.31: regular game version often referred to as "non-GOTY".

So, there are essentially two versions of the game: 1.31 GOG GOTY ("GOTY") and 1.31 ("non-GOTY"), but since packages are named differently in both Steam and GOG, it's often hard to determine which one you have.

- GOTY is the Game Of The Year Edition which is exclusive to GOG platform: here it is. You only have GOTY if you have this exact game bought and installed. All the other versions are non-GOTY, no matter what their description or greeting messages say!
- If you own base game + all expansions on GOG you should also have GOTY version in your library as CDPR gifted it to all base game + all expansions owners. You don't have GOTY if you don't have this gifted game installed. Note that GOTY installs into separate folder and you have to remove your non-GOTY version before installing it (make sure to backup your saves before uninstalling non-GOTY and installing GOTY). If you choose not to use gifted GOTY version of the game - then you still have non-GOTY.
- If you bought GOTY package on Steam, you don't have GOTY version of the game - Steam GOTY is a bundle, which consists of the base game + all DLCs, so no matter the description it is still non-GOTY.
- If you have the base game + all DLCs on Steam - you have non-GOTY version of the game.
- If you have base game only or only one of the two paid DLCs on either Steam or GOG - you have non-GOTY version of the game.

Note that after 1.31 patch all non-GOTY users see GOTY greeting message the first time they launch the game if they have all DLCs installed. CDPR claims GOTY is no different from non-GOTY content wise - and this is true for the most part. Minor differences in the main menu are non-essential, but they do create modding problems and compatibility issues.

12 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

I koja je razlika na kraju? Sta to dobijas sa GOTY osim onoga sto kod goty dobijas sve odjedared dok na steam sve posebno dobijes! 

 

Posto ocigledno ne znas da citas, evo vidi sta kaze sto si kopirao.

 

Note that after 1.31 patch all non-GOTY users see GOTY greeting message the first time they launch the game if they have all DLCs installed. CDPR claims GOTY is no different from non-GOTY content wise - and this is true for the most part. Minor differences in the main menu are non-essential, but they do create modding problems and compatibility issues.

 

U prevodu nema razlike u igri osim u glavnom meniju ali sasvim nebitno za samu igru.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 19:05 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3

Nije isto. Ako si modder onda nije baš nebitno. Trebaš bolje čitati. Napisao sam "tehnički gledano", što je, dakle, istinito. Ne znam zašto te to toliko ljuti.

12 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Vecini igraca podpuno nebitna stvar, e to sto su sada zakomplikovali stvar za modovanje verovatno da je to nesto njihovo sto su napravili da li namerno ili sasvim slucajno ne znam ali nije ni bitno.

 

I ne ljuti me nego sto si uporan sa tom pricom da goty nije goty a usustini razlika je ta sto na pocetku kada je izasla igra nije bilo dlc-a i sve je moralo posebno da se kupi sto je uzrokovalo da igra na kraju kosta mnogo vise dok sada sa goty izdanjem dobijas sve to i kosta te puno manje od onog sto je na pocetku sve dokupljiva da ima i ostala dlc izdanja.

 

I jos jedna razliak je ta sto sa goty kada instaliras sve dobijas u paketu dok ovi sto imaju posebno dlc moraju sve to pojedinacno da instaliraju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 19:26 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Ono kad odigraš cijelu igru i tek na kraju vidiš da se može maknut 60fps limit u opcijama :)

 

Ne znam bil se smija ili plaka.

 

U svakom slučaju, divna igra. Sad mi je život malo prazniji nego proteklih tjedana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Ima li kakav mod koji pojaca zvukove, meni je to sve tako tiho oduvijek, moram stavit zvucnike na 70% da se cuje kao prosjecna igra na 30%

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
D3lBoy kaže...

Ima li kakav mod koji pojaca zvukove, meni je to sve tako tiho oduvijek, moram stavit zvucnike na 70% da se cuje kao prosjecna igra na 30%

 

Vidiš, kod mene je situacija posve suprotna.

8 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

nakon preveć vremena vratio se na TW3. Trenutno sam u HoS i došao do Boss fajta sa Iris's greatest nightmare aka Olgierdom. Igram na death march skillu i svaki puta zapnem na 5.om liku, do 6. nikak doć. Peti me nos stop countera i onda kad me pogodi bude critical i mrtav sam. S obzirom da je to drugi prijelaz koristim aerondight, kaj znaći da mi swirl radi sve u 16. Igram već tjedana dana po 5 pokušaja i jednostavno nemogu ga preć, zahrđao jesam, ali ne koristim previše kombinacija. Baziram se na quenu je od svakog crit hita može mi ostat 1/4 max healtha. Sa stranem još koristim ekhidna decoction + superrior blizzard

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
flpmyslf kaže...

nakon preveć vremena vratio se na TW3. Trenutno sam u HoS i došao do Boss fajta sa Iris's greatest nightmare aka Olgierdom. Igram na death march skillu i svaki puta zapnem na 5.om liku, do 6. nikak doć. Peti me nos stop countera i onda kad me pogodi bude critical i mrtav sam. S obzirom da je to drugi prijelaz koristim aerondight, kaj znaći da mi swirl radi sve u 16. Igram već tjedana dana po 5 pokušaja i jednostavno nemogu ga preć, zahrđao jesam, ali ne koristim previše kombinacija. Baziram se na quenu je od svakog crit hita može mi ostat 1/4 max healtha. Sa stranem još koristim ekhidna decoction + superrior blizzard

jel ti ukljucen enemy scaling?

 

pitam jer nakon mojih 7+ prelazaka primijetio sam da bossevi u HoS-u postaju nepobjedivi kad je enemy scaling ukljucen. Isto vrijedi za miseve (postaju prejaki) u questovima tower of mice, kad spasavas kiru i kad vodis tris koz sewers tijekom questa u kojemnjoj i njenoj ekipi pomazes da uteknu iz novigrada.

 

u tvom slucaju nemoguce je odraditi bilo koji parry protiv tih olgierdovih "klonova". osim ako enemy scaling nije ukljucen, e onda je do tebe.

 

It's not who you are, it's who you know.
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Haremzg kaže...

Skinuo sam prije pola godine igru preko torrenta i odigrao tek par sati , i zapeo tamo negdje u nekoj tamnici, nisam moga preci tu misiju nikako (lose sam ocito bio oprkrbljen itd.)

 

Nakon toga prestao ali mi je definitvno to ostalo da sam fulao jednu vrlo dobru igru i iskustvo... Gledam sada igra dode 15 eura a 20 eeura izadnje sa svim dlcovima, isplati se probati opet? :)

 

Takoder da napomenem da sam igrao i sa Fury grafickom i malo mi je padao fps, sada imam 1070 pa ce vjerovatno i glade ici. Nemam sto igrati bas u zadnje vrijeme

 Mislim...CD PROJECT...Sta se imas misliti...Odlicna igra...

12 godina
offline
The Witcher 3

Superman mijenja zanimanje i postaje Witcher

 

IGN

 

Instagram

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: The Witcher 3
Samo što će serija biti bazirana više na knjigama, koje, koliko čujem, baš i nemaju puno sličnosti u priči s igrama.
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
robogo kaže...
Samo što će serija biti bazirana više na knjigama, koje, koliko čujem, baš i nemaju puno sličnosti u priči s igrama.

 

knjige su prequeli, tj. prva igra započinje nakon završetka zadnje knjige. u biti igre su sequeli.

 

u knjigama se vrti hrpa istih olikova, ima odličnih priča i bit ćemo vjerujem zadovoljni. među ostalim, u knjigama postoji događaj koji je geraltu donio nadimak "butcher of blaviken". osim toga u knjigama također nilfgard vodi rat sa sjevernim kraljevstvima, ima i dosta politike i kraljeva, čarobnjaka, vještaca, čudovišta i drugih čuda tako da u biti i ima sličnosti sa igrama

 

u svakom slučaju zanimljiv mi je odabir henrya cavilla za geralta, s jedne strane mi je premlad, al s druge strane je navodno veliki fan knjiga i igrica witchera, tako da kad ga srede šminkom i svime mogao bi biti odličan

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 23:01 (Cansee).
10 godina
offline
The Witcher 3

Suska se da ce Ciri biti black glumica cast,ako to bude nadam se da ce meteor da rokne ovaj planet jer mi je pun kurac naguravanja crnacke kulture tamo gdje i ne postoji,dok oni mogu rokati full black casts za svoje filmove sve drugo mijesaju prste gdje im nije mjesto,nije potvrdjeno nista tako da je ovo rumor ali ako tako bude bar ne moram cekati na seriju znam odmah da ce smece biti.

 
20 1 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

tak su i zas..... the dark tower

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 3

popizdio sam kad sam to procitao neki dan (ako je taj leak uopce istina)

mislim nema mi nikakvog smisla da Ciri bude crnkinja il azijatkinja, ono wtf, zasto?? 

ak se serija treba bazirat na knjigama onda je jasna stvar.. Ciri je bijelkinja i to je to.

koji k... je onda opce Lauren isla kod Sapkowskog u Poljsku na poduku o svojim knjigama ak bu ona il Netflix pretvorili Ciri u nesto drugo...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 3

...

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Komentar s YT. 

 

I have heard Roach will be played by a camel.

Moj PC  
14 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice