The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.668
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
The Witcher 3
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Samo je netko zaboravio da su to fotke iz 12xx a ne 200x-201x.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
The Witcher 3

cini se da je Sapkowski postao pohlepan,trazi 16 mil $od CD Projecta ; https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2018/10/31450043_rb_15-2018_-_demand-for-payment.pdf

 

Sam se zahebao kad je trazio jednokratnu naknadu za autorska prava,CD Project  bio je voljan placati i procentat,zar ,ne !?!

waaagh
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
warhammer kaže...

cini se da je Sapkowski postao pohlepan,trazi 16 mil $od CD Projecta ; https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2018/10/31450043_rb_15-2018_-_demand-for-payment.pdf

 

Sam se zahebao kad je trazio jednokratnu naknadu za autorska prava,CD Project  bio je voljan placati i procentat,zar ,ne !?!

 tu je autor ispa smece... medutim, poljski copyright zakoni idu mu u prilog. nisam pravnik, ali 

 ovaj video donekle objasnjava detaljnije o cemu se radi. vidjet cemo o cemu se radi... cdprojekt vridi 2 milijarde dolara, tako da, 16 mil dolara je onako, pucanj u prazno.

It's not who you are, it's who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 19:02 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

CDPR mu moze dati te pare, i kostat ce ih manje vremena na parnicama, imat ce dobre odnose i dalje sa AS-om (Assom),

i ispast ce jos bolji u ocima javnosti - AS je ispao blesav jer nije vjerovao u CDPR - po tome bi CDPR mogao traziti povrat

jednokratne naknadne koje su mu tada dali za kupnju prava na W Game fransizu - i na to racunati kamate - po danu, i to recimo 100% po danu - i traziti natrag mnogo vise.

 

14 godina (prije toliko su kupili prava) * 365 = 5110 dana, licencu su jednokratno platiti par tisuca dolara,

da je lakse racunati, recimo da je to bilo 8000€ * 5110 = 40.880.000€ - AS - plati!

 

PS - Da sam ja povezan sa upravom CDPR-a, trazio bi nekakav dogovor da AS dobije pare,

ali da javno prizna CDPR-ove igre kao Canon (to mu nebi trebalo tesko pasti), i da knjige koje bude pisao (ako)

temelji na dogadjajima iz igre - te zbog toga da mora JAVNO odigrati sva tri Witchera na PC-u do kraja sa svim zavrsetcima (to bi ga najvise boljelo, jer kaze da mrzi igre i da nemaju nikakvu vumjetnicku rijednost).

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 21:27 (Čitatelj).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3

16 milijuna eura da mu daju?? pa da nam onda izvade contenta u toj vrijednosti iz cyberpunka 2077??

 

po meni je taj tip govno, jer je više puta napomenuo da ne priznaje igre kao canon i da su te igre teške gluposti a sad bi novce, aj da je tražio 2-3 milijuna 

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
I ja sam rekel da mu ni lipe ne treba dat. Ali kao sto kolega kaze, natjerat ga da javno odigra sva tri nastavka za lovu bi definitivno bilo jedinstveno :D.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
The Witcher 3

Strasno kakvo licemjerje. Koliko god bi volio vidjeti nastavak u svijetu Witchera, nakon ovoga bi potpuno razumio njihovu odluku da mu se nasmiju u facu i puste da se Witcher vrati u anonimnost koju je imao kada su samo knjige bile u pitanju. CDPR takitak i dalje ima najvece povjerenje kupaca u gaming industriji i sa CyberPunkom ce bez vecih problema moci zapoceti novu pricu i IP koji mogu gurati.

EA bi garantirano pokupio licencu za Witchera i u roku od godinu dana unistio autora i fransizu.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ljudi cisto me zanima ima li neki mod koji malo mjenja kretanje u borbi? Poceo sam igrat DLCeve nakon godine pauze, preso sam Heart of stone, sad sam na B&W, nesto nevjerovatno je ovaj DLC, kako je ful jednostavno a predobro i oku ugodno dizajniran krajolik me odusevilo. Questovi su isto dobri, malo su me iscimali jedino ovi sa witcher opremom. Nego sam naletio na nekakve hansa bandite ili kako vec i nasekiro sam se posteno sa kamerom u borbi, milijun ih je doslo na mene kamera me cima lijevo desno poludio sam doslovno, uspjeli su me ubit dva puta. Inace mi je jedina zamjerka u igri prelagana borba i to kretanje u borbi, trebali su bolji lock on sustav napravit nesto slicno dark soulsu. Naprimjer nekad zelim ubit archera prvoga, ali mi igra ne zeli prihvatit sprint, nego tek iz treceg puta (sprint mi je na lijevom shiftu) i onda ako sam pustio shift Geralt se ko debil pocne ponasat u onom borbenom gardu, cudno totalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
infernoxcro kaže...

Ljudi cisto me zanima ima li neki mod koji malo mjenja kretanje u borbi? Poceo sam igrat DLCeve nakon godine pauze, preso sam Heart of stone, sad sam na B&W, nesto nevjerovatno je ovaj DLC, kako je ful jednostavno a predobro i oku ugodno dizajniran krajolik me odusevilo. Questovi su isto dobri, malo su me iscimali jedino ovi sa witcher opremom. Nego sam naletio na nekakve hansa bandite ili kako vec i nasekiro sam se posteno sa kamerom u borbi, milijun ih je doslo na mene kamera me cima lijevo desno poludio sam doslovno, uspjeli su me ubit dva puta. Inace mi je jedina zamjerka u igri prelagana borba i to kretanje u borbi, trebali su bolji lock on sustav napravit nesto slicno dark soulsu. Naprimjer nekad zelim ubit archera prvoga, ali mi igra ne zeli prihvatit sprint, nego tek iz treceg puta (sprint mi je na lijevom shiftu) i onda ako sam pustio shift Geralt se ko debil pocne ponasat u onom borbenom gardu, cudno totalno.

imas nexus mods pa vidi sta se tamo nudi. ja nisam kroz svojih 8 prelazaka imao problema sa combatom, ja sam se vise bazirao na nek stvari tipa da mi witcher gear levela kako ja levelam i slicno.

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
infernoxcro kaže...

Ljudi cisto me zanima ima li neki mod koji malo mjenja kretanje u borbi? Poceo sam igrat DLCeve nakon godine pauze, preso sam Heart of stone, sad sam na B&W, nesto nevjerovatno je ovaj DLC, kako je ful jednostavno a predobro i oku ugodno dizajniran krajolik me odusevilo. Questovi su isto dobri, malo su me iscimali jedino ovi sa witcher opremom. Nego sam naletio na nekakve hansa bandite ili kako vec i nasekiro sam se posteno sa kamerom u borbi, milijun ih je doslo na mene kamera me cima lijevo desno poludio sam doslovno, uspjeli su me ubit dva puta. Inace mi je jedina zamjerka u igri prelagana borba i to kretanje u borbi, trebali su bolji lock on sustav napravit nesto slicno dark soulsu. Naprimjer nekad zelim ubit archera prvoga, ali mi igra ne zeli prihvatit sprint, nego tek iz treceg puta (sprint mi je na lijevom shiftu) i onda ako sam pustio shift Geralt se ko debil pocne ponasat u onom borbenom gardu, cudno totalno.

imas nexus mods pa vidi sta se tamo nudi. ja nisam kroz svojih 8 prelazaka imao problema sa combatom, ja sam se vise bazirao na nek stvari tipa da mi witcher gear levela kako ja levelam i slicno.

 

 

Evo na ovakve stvari mislim, na pocetku ovog videa na 0:06 kad ga aardom pogodi radi ovaj step in naprijed umjesto da trci da dodje do njega, u vecini ovih situacija igra ne prihvaca sprint naprijed ne znam zasto. Ja isto svako nekoliko levela obnovim opremu, ili nosim ono sto mi se tad svidja, ali je borba prelagana na death march jer nema niti malo delaya u alt dodgeu mos se igrat s neprijateljima uvijek

9 godina
offline
The Witcher 3

potvrđene glumice za ciri i yenefer

 

ova što će glumiti yenefer, Anya Chalotra, je baš lijepa samo mi se čini malo premlada za tu ulogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

potvrđene glumice za ciri i yenefer

 

ova što će glumiti yenefer, Anya Chalotra, je baš lijepa samo mi se čini malo premlada za tu ulogu

 Ciri odlicna, ova Anya mi je gadna, ali o ukusima se ne raspravlja.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: The Witcher 3

Na prvi pogled meni se obje čine totalno bezveze.

Međutim, ova Anya Chalotra na nekim slikama izgleda kao da bi mogla biti dobra Yennefer.

 Freya Allan mi uopće ne liči na Ciri.

Ali ajde, ako će serija pokrivati vremenski period 10-ak godina prije Witchera 3, kad je Ciri bila klinka, onda može proći.

Uostalom, šminka čini čuda, pogotovo kad našminkaju djecu adolescentice, što se vidi iz slike dolje.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:27 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
DeniZg kaže...

Na prvi pogled meni se obje čine totalno bezveze.

Međutim, ova Anya Chalotra na nekim slikama izgleda kao da bi mogla biti dobra Yennefer.

 Freya Allan mi uopće ne liči na Ciri.

Ali ajde, ako će serija pokrivati vremenski period 10-ak godina prije Witchera 3, kad je Ciri bila klinka, onda može proći.

Uostalom, šminka čini čuda, pogotovo kad našminkaju djecu adolescentice, što se vidi iz slike dolje.

 

 

 Ja sam čuo nešto da seriju radi netflix i da ce Ciri biti neka ebony ženska LOL.

Prava Ciri treba imat istočnoeuropsko lice.

 

EDIT: ok sad sam procita gore o cemu se radi ...yennefer je totalni fail, Ciri isto al je za prolaz.

yenner bi trebala bit neka crna slavenka sa podrucja Karpata tipa Ruslane u mladim danima ....ova me vise podsjeca na bliski istok / indiju

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:35 (MasterOdisasteR).
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Nemozete suditi glumce po izgledu. 

Kad skontas sta sve kostimi i sminka rade, da ne pricamo o CGI i visini netflixovog budgeta. Para radi gdje burgija nece :D

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
zeleni kaže...

Nemozete suditi glumce po izgledu. 

Kad skontas sta sve kostimi i sminka rade, da ne pricamo o CGI i visini netflixovog budgeta. Para radi gdje burgija nece :D

 

Zamisli da je Aragorna glumija Indijac ? "Nema veze šminka će pokrit sve". Objasni to ljudima koji su citali knjige. Misliš d abi filmovi bili toliko uspješni da nisu bili maximalno autenticni knjigama ?

Witcher serijal je crpija motive iz slavenske kulture i mitologije i to se treba poštovat.

DeaathDealer
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
MasterOdisasteR kaže...

 Ja sam čuo nešto da seriju radi netflix i da ce Ciri biti neka ebony ženska LOL.

Prava Ciri treba imat istočnoeuropsko lice.

 

EDIT: ok sad sam procita gore o cemu se radi ...yennefer je totalni fail, Ciri isto al je za prolaz.

yenner bi trebala bit neka crna slavenka sa podrucja Karpata tipa Ruslane u mladim danima ....ova me vise podsjeca na bliski istok / indiju

 Inicijalno je trebala Ciri biti BAOM (black or any other minority), ali se hvala bogu nakon opće Internet pobune odustalo od toga.

 

Meni ni jedan poznati lik iz Witcher serijala nema istočno-europsko lice.

PSN - DeniZg80
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
DeniZg kaže...
MasterOdisasteR kaže...

 Ja sam čuo nešto da seriju radi netflix i da ce Ciri biti neka ebony ženska LOL.

Prava Ciri treba imat istočnoeuropsko lice.

 

EDIT: ok sad sam procita gore o cemu se radi ...yennefer je totalni fail, Ciri isto al je za prolaz.

yenner bi trebala bit neka crna slavenka sa podrucja Karpata tipa Ruslane u mladim danima ....ova me vise podsjeca na bliski istok / indiju

 Inicijalno je trebala Ciri biti BAOM (black or any other minority), ali se hvala bogu nakon opće Internet pobune odustalo od toga.

 

Meni ni jedan poznati lik iz Witcher serijala nema istočno-europsko lice.

 Zato što je Netflix propagandna mašinerija koja podsvijesno želi ljudima prikazat drugu "realnost" koja ne postoji.

Nikad nisam niti cu gledat ijednu seriju od tog smeća. 

DeaathDealer
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
DeniZg kaže...
MasterOdisasteR kaže...

 Ja sam čuo nešto da seriju radi netflix i da ce Ciri biti neka ebony ženska LOL.

Prava Ciri treba imat istočnoeuropsko lice.

 

EDIT: ok sad sam procita gore o cemu se radi ...yennefer je totalni fail, Ciri isto al je za prolaz.

yenner bi trebala bit neka crna slavenka sa podrucja Karpata tipa Ruslane u mladim danima ....ova me vise podsjeca na bliski istok / indiju

 Inicijalno je trebala Ciri biti BAOM (black or any other minority), ali se hvala bogu nakon opće Internet pobune odustalo od toga.

 

Meni ni jedan poznati lik iz Witcher serijala nema istočno-europsko lice.

 Nevjerovatno, nisam zno da su i taj termin izmislili...BAOM...

11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Krivo sam napisao.
Tražili su BAME (black, asian, minority ethnic) glumicu.
Sumrak civilizacije, pogotovo u snowflake državama kao što je California.
Ovaj put je ipak razum prevladao.
PSN - DeniZg80
12 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Postoji li kakvo rješenje za dithering lišća?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

maloprije sam vidio na fjesu objavu od Playstation službene stranice o crossoveru monster hunter:world sa witcherom 3, na način da geralt dolazi u monster hunter world u lov na čudovišta

 

ne znam kako će to točno izgledati, ali bi me toj igri itekako privuklo da s Geraltom krenem u lov na te sve živine

 

evo i

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 18:05 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

Uzeo sam igru na winter saleu i sad me zanima par stvari u vezi igre, prošao sam već neke dijelove priče, nisam baš neki nešto iskusan sa RPG žanrovima, odigrao sam zadnja 2 assasina koji spadaju u taj element ali tamo je to dosta jednostavno, imaš lvl lika, i kako se ti leveliraš tako kupuješ bolje armore itd. Ovdje u tih prvih 10 sati ne znam kako da dođem do novca u igri sa kojim popravljam i kupujem bolje oružje, bolji armor i slično, armor mi se onak crveni sastrane jer treba popravak isto kao i mačevi no ne mogu ni popravit jer nemam ništa coinsa ili kako se to već zove u witcheru. Vi koji ste završili igru da malo napišete gdje se skupljaju bitni resursi, kako doći do coinsa, do boljeg armora, jer vidim u inventoryu tu ima hrpa svega. Jer i to nešto RPG što sam igrao uvijek sam volio prvo skupiti lijepu opremu i onda lagano rješavati questove. :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Zlato skupljaš tako što rješavaš questove, uzimaš loot gdje god stigneš, prodaješ nepotrebnu opremu trgovcima. Ima jako puno oklopa i mačeva, mnoge dobiješ tako što odeš kod kovača da ti ih izrade, neke jednostavno pokupiš u questovima. Oštećenu opremu popravljaš kod kovača. Coin možeš zaraditi u sporednim questovima tipa utrke konja i tučnjave.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 20:50 (MisterNeutron).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Uz ovo što je kolega napisao, imaj na umu da se za veliku većinu sporednih questova (poput onih koje pokupiš na notice board-ovima) možeš cjenkati za nagradu. Bude ti neka razlika od 20 pa do 100tinjak zlatnika, ali se nakupi u long run-u.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Navodno su sve epizode serije snimljene i krenula je post produkcija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

Ekipa, što radite kad natrpam inventory svime i svačime da stvari prodajem u shopovima ili da ih čuvam za alchemy i craftanje kod blacksmitha? Ili nekakav mix da bitnije stvari ostavljam a gluposti prodajem tokom čišćenja inventorya?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice