The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 922.345
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
The Witcher 3

Bome, sinoć i ja instalirao 2-ku... Naprdio par modova, nešto za teksture, nešto za neke generalne fixeve i nešto za gameplay. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

nakon 3-ojke. u Assasins of Kings me smetaju linerani putevi, nemogućnost skretanja s puta, otvaranje škripavih vrata. likovi nose prešarenu odjeću, spawnanje monstera iz ničega, malo questova, ljudi u naseljima-gradovima kraj kojih prolazim ponavljaju iste rečenice non stop i to je iritantno. sve je generičko i isprazno realno gledajući u dvojki, ali ću je svejedno završiti do kraja

 

igram, ali nikako da mi sjedne već jednom

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
korbu kaže...

nakon 3-ojke. u Assasins of Kings me smetaju linerani putevi, nemogućnost skretanja s puta, otvaranje škripavih vrata. likovi nose prešarenu odjeću, spawnanje monstera iz ničega, malo questova, ljudi u naseljima-gradovima kraj kojih prolazim ponavljaju iste rečenice non stop i to je iritantno. sve je generičko i isprazno realno gledajući u dvojki, ali ću je svejedno završiti do kraja

 

igram, ali nikako da mi sjedne već jednom

 Witcher 2 "generican i isprazan", sad mogu rec da sam sve cuo na internetu...

 

putevi nisu "linearni" vec je igra semi-open world. odnosno ogranicene zone koje slobodno istrazujes. otvaranje skripavih vrata i presarena odjeca, nemam uopce komentara, osim da je oboje i u witcheru 3. spawnanje monstera iz nicega je izmisljotina i ne dogada se - eventualno izadu iz podzemnih jazbina, ili se wraithovi materijaliziraju blizu tebe. genericko i isprazno.... lol. igra je mala opsegom i ima relativno malo questova, ali to sto ima je sve na vrhunskoj razini. ako je Witcher 2 generican i isprazan bas me zanima primjer neke igre koja nije.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Re: The Witcher 3
korbu kaže...

nakon 3-ojke. u Assasins of Kings me smetaju linerani putevi, nemogućnost skretanja s puta, otvaranje škripavih vrata. likovi nose prešarenu odjeću, spawnanje monstera iz ničega, malo questova, ljudi u naseljima-gradovima kraj kojih prolazim ponavljaju iste rečenice non stop i to je iritantno. sve je generičko i isprazno realno gledajući u dvojki, ali ću je svejedno završiti do kraja

 

igram, ali nikako da mi sjedne već jednom

 Iskreno da ti kažem ni meni ne sjeda dvojka. Pokušao sam već 4 puta da ju odigram ali jednostavno se ne mogu natjerati. Nakon par sati igranja ugasim i kad moram ponovno pokrenuti gledam u tu ikonu i ne mogu se prisiliti da kliknem na nju.

Trojku prelazim trenutno 5 put. 

10 godina
offline
Re: The Witcher 3

ja prešao witcher 1, a isto odustao s dvojkom nakon par sati, svaki put se tjerao da je upalim. Iskreno ne znam zašto je tako.

10 godina
offline
The Witcher 3

Ja sam jedinicu jedva zavrsio na silu bila mi je losa.. i borba i sve puno bugova.. dvojku sam isto pokusao par puta igrat i nekako mi se ne da... pocetak je ok i onda postane zamorno.. trojku presao 2 puta i uskoro treci put.. najbolja igra svih vremena.. bas igram rdr 2 i mislim kak bi radije igrao witchera lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
The Witcher 3

Igrao sam sve tri igre kako su izlazile i svaka ima nešto svoje što mi se svidjelo. Baš se vidi konstantan ogroman napredak u kvaliteti serijala. Trojka je vjerojatno većini vrh serijala, ali da su i prvi i drugi dio neke stvari uradili bolje, jesu. U svakom slučaju netko tko je prvo igrao trojku... razumijem da nije baš lagan povratak unazad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

CDPR 20% na skoro sve dostupno iz shopa:

https://eu.store.cdprojektred.com/eng_m_Shop-Now-152.html

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

https://edigital.at/pc-spielsoftware/witcher-iii-wild-hunt-game-year-edition-pc-spiel-p455241

 

Eto, tko nema na GOG-u, a zeli kupiti za ispod 15€ (toliko kosta na GOG-u),

ima trenutno u eDigitalu za 11.41€ + 4€ shipping (isplati se ako se narucuje uz jos koju sitnicu).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Ja sam opet krenuo igrati the witcher 3. Jednom igrao na ps4 i sjećam se da sam bio upao u neku jamu i nisam znao izaći i odustao od igre. Ne samo zbog te jame haha već mi je baš bila teška jer inače ne igram igre sa mačevima. Probao kasnije na pc, nisam nikada nastavio. Sad kad imam ps4 slim i malo više strpljenja ponovno krenuo u tu ludu avanturu. Najveći problem mi je što ne razumijem najbolje kako raditi te napitke ili kako u toku borbe nadopuniti snagu. Nadogradnja oružja također ništa ne kužim, ali igra mi je extra pa se nekako provlačim. Za sada se trudim dobro zapamtiti kako se boriti i koje tipke koristiti. Naviknuo na igre sa pucanjem pa mi je ovo novi svijet. Igram na najlakšoj težini i ubrzo ću staviti na više jer mi je ovo prelagano u nekim borbama. Blago vama kad sve to kontate:) Ja sam sinoć pogledao neku seriju na engleski prijevod i bilo mi je ok, ali u igrama malo teže shvaćam neke stvari pa bude teže za takve stvari kao nadogradnja oružja, raditi napitke itd. Igra je vrhunska i sasvim nešto novo i drugačije kao da sam u nekoj seriji. Znam da se meditira pa se vrati snaga, ali očito još nemam dovoljno stvari za raditi te napitke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Za potione ti je lako - moras imati recept, namirnice, i onda u meniju ih mozes raditi.

Kad ga jednom napravis, to je to - dovoljno je odraditi meditaciju i potioni se automatski obnove.

 

A sto se tice ostalih stvari - craftas na isti nacin. Jedino oklope i maceve craftaju za to specijalizirani NPC-i,

kod kojih cesto mozes kupiti potrebne dijelove. Naravno, moras imati nacrte istih, da bi ih NPC-i mogli craftati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
online
The Witcher 3

uh, taman i ja jučer započeo još jedan prohod

zadnji put sam igrao sa gtx 1050ti, uz upaljeni hairworks sam morao spustiti dosta stvari na medium/high s isključenim aa, fps od 40-50

sad sa gtx 1070 sve na max, 60 fps lock i nemežem reći da mi je nešto bolje iskustvo gejmanja nego prvi put

 

doduše vremenski razmak je poprilično velik i da imam pored sebe drugi monitor i komp sa prijašnjom grafom da imam direktnu usporedbu možda bi bolje vidio razliku

no, mislim da je kod igara s ovako dobrom grafikom pitanje ultra vs high vs neki prilagođeni miks high/mid zapravo svejedno i da su razlike minimalne

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 14:27 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 3

Hvala čitatelj:) 

Dosta sam čitao ovu temu i na raznim forumima. Kod mene je problem što sam dugi niz godina samo pes igrao pa kad počeo i druge igre nije se baš lako snaći u tim menijima. Days gone sam probao sa HR titlom i dosta stvari mi je olakšalo. Malo ću i na YouTubeu pogledati pa će nešto valjda i biti od mene haha. 

 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Pocni citati igru, inace ces preskociti puno zanimljivosti i dogadjaja u igri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 15:06 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
The Witcher 3

Konačno sam odlučio zaigrati ovu igru kako spada. Prije kojih godinu-dvije sam probao igrati i nekako mi nije sjela. Odigrao sam nekih sat vremena i odustao. No čitajući forume kako ju svi hvale dao sam joj novu priliku i moram priznat da sam se navukao.

 

Naletio sam na jedan problemčić za koji vidim da se vuče još otkako je igra izašla. Kad promjenim u opcijama na fullscreen igra se zblokira i moram ju preko task managera gasit. Također kad ju nanovo pokrenem odmah se na loading screenu zablokira. Vratio sam nazad na borderless i sad šljaka sve (igram na TV-u) tak da mi i nije toliki problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Zadnjih mjesec dana igram samo Witcher 3, sigurno najbolja igra do sada što sam igrao. Došao sam do lvl 30 i do završne bitke. E sada, vecinom sam paralelno rješavao misije i sporedne misije i ugovore sukladno nivou. Pitanje je šta poslije finalne bitke? Imaju li moji izbori nakon bitke utjecaja na radnju? Ima li negdje popis svih misija? I moze li se vratiti i ponovno odigrati neke misije koje sam okino?
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Witcher 3
markoveliki kaže...
Zadnjih mjesec dana igram samo Witcher 3, sigurno najbolja igra do sada što sam igrao. Došao sam do lvl 30 i do završne bitke. E sada, vecinom sam paralelno rješavao misije i sporedne misije i ugovore sukladno nivou. Pitanje je šta poslije finalne bitke? Imaju li moji izbori nakon bitke utjecaja na radnju? Ima li negdje popis svih misija? I moze li se vratiti i ponovno odigrati neke misije koje sam okino?

 

nakon glavne bitke ides na DLC.

 

cijeli vodič kroz misije, i skrivene collectibles, karte svih zona.

 

https://guides.gamepressure.com/thewitcher3/

11 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Nakon rješavanja white frosta (koje je nakon velike bitke na otočju) sa Ciri, ostaješ u svijetu raditi što god želiš.

Najbolje je u miru rješiti preostale upitnike, questove i slično prije guranja DLC-a.

 

Vjeruj mi, što god si radio, istražio si 50% samo osnovne igre.

 

Prošao sam TW3 nekoliko puta, i svaki put nađem nešto novo (osim glavnog questa naravno).

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Hvala puno, sada ste me razveselili stvarno
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

Ja sebi kupio pa da vidimo, premda me trojka oborila sa nogu, odigrao sam ove jeseni dosta toga novoga što se dalo odigrati, sad taman prvi mjesec dolazi hladan,dosadan ništa novo ne izlazi. Pa da vidimo kakva je dvojka, ja sam malo pročitao radnju samo ono osnovno naravno bez spoilera meni se to sviđa jako, grafika mi je i više nego dobra za 2011 godinu tako se baš veselim :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 23:16 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The Witcher 3

btw počela je serija na Netflixu - pogledao prve 3 i čisto je dobra jedini mi je Ciri van uloge komplet, u biti jedina stvar koja mi se ne sviđa u seriji za sad, ovaj je Geralda skinuo vrh svaka mu čast ...

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
online
Re: The Witcher 3
VooDooZg kaže...

btw počela je serija na Netflixu - pogledao prve 3 i čisto je dobra jedini mi je Ciri van uloge komplet, u biti jedina stvar koja mi se ne sviđa u seriji za sad, ovaj je Geralda skinuo vrh svaka mu čast ...

 

je je cavill je ispao super a u njega sam imao najmanje povjerenja, baš je odličan za ulogu. vidjet ćemo kak će se sve odvijati ali nisam imao zamjerke na prvu epizodu osim onog dijaloga u bitki (inače bitka sama po sebi super izgledala) 

 

dobro mi se čini serija, zadovoljan sam

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
VooDooZg kaže...

btw počela je serija na Netflixu - pogledao prve 3 i čisto je dobra jedini mi je Ciri van uloge komplet, u biti jedina stvar koja mi se ne sviđa u seriji za sad, ovaj je Geralda skinuo vrh svaka mu čast ...

 Pogledao 1. ep i mislim da bolje nisu mogli napraviti. Scene iz Blavakena su bile tocno onakve kakve sam zamisljao citajuci Last Wish sto mi je bilo nevjerovatno.

MadeInCroatia
14 godina
offline
The Witcher 3

Pogledao 3 epizodu,odlično zasad.jedino Triss wtf ali ajde.

Sjedi 1
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

... toss a coin to your witcher... :)

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Moram prijaviti za sada Krv i vino bolji nego osnovna igra, ovo je top.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
The Witcher 3

Eto pogledao sam jučer cijelu 1 sezonu i mogu reći vrh - stvano odlično, jedinu zamjerku imam na odabir Ciri koja je kompletno van uloge i Triss ( ne znam zakaj onu prvu Renfri nisu odabrali za Triss ta bi bila daleko daleko bolji odabir )..

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Ajoj ponasanje službenika u banci je kao preslikano ponašanje naše birokracije hahaha
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher 3

The Witcher 3 has as many players as Red Dead Redemption 2 on Steam

 

Naravno da sam i ja krenuo odigrat ekspanzije koje nikada nisam niti počeo... 

Moj lvl 35 Geralt spremno gleda prema novim avanturama...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 19:37 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jedno pitanje narode, je li vama kneginja Anna Henrieta preživjela? Ubode je onaj vrag od sestre njene, ali ajde bar me netom prije odlikovala...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice