Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

poruka: 141
|
čitano: 37.593
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Evo ovako iskreno divison sam preskocio cak i betu, tom klensijev naslov sam zadnji put igrao 2013 blacklist, eto radi reda.
Fizičko izdanje igre sam kupio zadnji put u 2012 i to bf3.
U CoD u sam zadnji put uživao 2005.
Sad je stiglo svjetlo na kraju tunela.
Storyline setting 9/10, teren 8,6/10, taktika način prijevoza (skydiving) 9/10, grafika standard nista posebno-no to nije ni bitno,mapa sve se posložilo, nakon toliko dugo vremena.
Mozda i zato što je prije 2 dana Mars bio najbliže Zemlji u zadnjih 10 godina.

Sutra ujutro sičem pijevcu glavu i prinosim žrtvu bogu Baalu.
Nadam se da će ovo uspijeti.
ETA 2017
FULL MAP REVEALED!



VEHICLES!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2016 17:50 (vito79).
 
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

izgleda mi vrlo zanimljivo igra, mislim da će iskustvo igranja sa ljudima koje znaš biti najbolje, iako se nadam da će biti i neki dobar singleplayer

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
trailer sa elementima gameplaya, i 5-6 nacina kako obaviti misiju, to je to povratak korijenima
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
vito79 kaže...
trailer sa elementima gameplaya, i 5-6 nacina kako obaviti misiju, to je to povratak korijenima

 To će se sve provjeriti kad igra izađe. Volim "Clancy"-eve igre, ali ovo u zadnje vrijeme mi se ne sviđa. R6 Siege mi je nekako meh, nedostatak singleplayera je loše. HAWX 2 je dosta lošije odrađen od jedinice, Blacklist više liči na FPS sa stealth elementima nego na pravi SC, a Future Soldier je postao tipičan FPS (linearan,  samo napucavanje....).

 

Nadam se da će ovo ipak biti drugačija igra. Više niti jednoj najavi ne vjerujem jer izgleda da imaju zadatak da se ekipa na hype-a i onda ide hladan tuš

Noob na koob ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Grozni_Zabac kaže...

 To će se sve provjeriti kad igra izađe. Volim "Clancy"-eve igre, ali ovo u zadnje vrijeme mi se ne sviđa. R6 Siege mi je nekako meh, nedostatak singleplayera je loše. HAWX 2 je dosta lošije odrađen od jedinice, Blacklist više liči na FPS sa stealth elementima nego na pravi SC, a Future Soldier je postao tipičan FPS (linearan,  samo napucavanje....).

 

Nadam se da će ovo ipak biti drugačija igra. Više niti jednoj najavi ne vjerujem jer izgleda da imaju zadatak da se ekipa na hype-a i onda ide hladan tuš

 a morao si baš nabrojati svaku koja je ispala totalni shit,zadnji ghost recon kojeg sam kupio (fizicku kopiju) je onaj iz 2007 2h igre i bilo mi dosta, blacklist je bio ajmo reći probavljiv jer nije bilo ničega na tržištu, zadnji u kojem sam uživao onaj iz 2006.

I to je to,ostalog se i ne sjećam davno je bilo.

Mogao si primjetiti da su napravili downgrade grafike radi konzola,no nema veze,

ako bude sutra na svetu nedilju tribalo još kojem poganskom bogu žrtvovati kokoš da uspije ja sam za!

a muzika, muzika je melem za uši

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2016 19:29 (vito79).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
vito79 kaže...
Grozni_Zabac kaže...

 ....

 a morao si baš nabrojati svaku koja je ispala totalni shit,zadnji ghost recon kojeg sam kupio (fizicku kopiju) je onaj iz 2007 2h igre i bilo mi dosta, blacklist je bio ajmo reći probavljiv jer nije bilo ničega na tržištu, zadnji u kojem sam uživao onaj iz 2006.

I to je to,ostalog se i ne sjećam davno je bilo.

Mogao si primjetiti da su napravili downgrade grafike radi konzola,no nema veze,

ako bude sutra na svetu nedilju tribalo još kojem poganskom bogu žrtvovati kokoš da uspije ja sam za!

a muzika, muzika je melem za oči

 Pa normalno da ću nabrojati zadnje igre iz serija, što mi vrijedi nabrajat npr. Raven Shield, GRAW, Chaos Theory kad su one odlične naspram ovih (ove nove valjda imaju samo grafu bolju, ostalo je puno lošije).

Noob na koob ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Grozni_Zabac kaže...

 Pa normalno da ću nabrojati zadnje igre iz serija, što mi vrijedi nabrajat npr. Raven Shield, GRAW, Chaos Theory kad su one odlične naspram ovih (ove nove valjda imaju samo grafu bolju, ostalo je puno lošije).

 

10 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Koliko sam vidio po usporedbi trailera s ovog sajma i proslog ovo je samo jos jedna od Ubisoftovih downgrade igara u nizu. Kad bude igra izasla bit ce jos veci. Ne znam ko na bilo koji nacin vise podupire Ubishit.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

poceli su sa beta pristupom, ja dobio ^^

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Dobio i ja, preload započeo.

BF4: hrv_hrciii
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Jel ima neko za mene invite?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
ako netko ima viska mozete proslijediti slobodno meni :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Dodajte me vas dvojica poviše za prijatelja na Uplay-u (account mi je HRVSU), i poslat ću vam invite.

BF4: hrv_hrciii
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Off:Vidim da igras i r6s,pa mozemo nekad zajedno :)
Hvala :)
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja imam jos 1 invite, ako ko treba nek me doda na uplay: dr.levak

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja imam još 2 invite-a, dodajte me na Uplay (HRVSU) ako želite invite.

BF4: hrv_hrciii
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Dodao sam te
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
12 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ak netko treba acces:

 

1). Go to ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-us/beta-redeem/index.aspx

2.) Redeem code: 92A7XXX8GDJU

3.) Pick console or masterrace.

4.) Go to https://account.ubisoft.com/en-EN/login to find your code

LIMITED USES ON CODE

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Dodao sam te i ja :)

 

vec dobio invite od TheButtSmuggler , hvalaaaa

 

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2017 11:32 (dado16).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
kign kaže...

Ak netko treba acces:

 

1). Go to ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-us/beta-redeem/index.aspx

2.) Redeem code: 92A7XXX8GDJU

3.) Pick console or masterrace.

4.) Go to https://account.ubisoft.com/en-EN/login to find your code

LIMITED USES ON CODE

 Nažalost već je reached its limit. 

9 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Pozdrav kolege. Ako netko jos ima invite za betu nek javi na PM. Bit cu vrlo zahvalan 

Brain.exe has stopped working!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ako se nađe invite viška, count me in... pa da nabacimo za vikend, da vidimo oće bit šta od tog :D

usput dok sam tu: tko igra Division, ako želi, možemo i to skupa (accname: vladnabijac)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ako netko slučajno ima koji viška friend invite da je ostao za podijeliti bio bi zahvalan.

Uplay nick Daras05

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Jedan invite sam već poslao, još su dva ostala, dodajte me na Uplay (HRVSU) da vam pošaljem invite, morate mi biti na friend listi inače vam ne mogu poslati zahtjev za betu.

BF4: hrv_hrciii
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
dal imas jos?
12 godina
online
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

probalo nas 4 i nakon pola sata ugasili od dosade. igra je izmjenjeni The Division sa promijenjenom mapom.. animacije i grafika teski downgrade naspram trailera koji se vjerojatno vrtio na ultra i šaku titana.  i7 4790k i r9 390 na medium detaljima cca 40 fpsa sto mi je neigrivo za neki third/first person shooter.

 

AI ocajno los a tezina smijesna. Na najvecoj tezini "Ghost" doslovno se zaletim u puno naselje neprijatelja i izresetam ih rambo style.. bez ikakve potrebe za dronovima i taktiziranjem koje je prikazano u trailerima.. jako jako lose, nas par sta je cekalo igru se dosta razocaralo.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Neigrivo na r9 280x, stavio ja na low ili high svejedno dobivam 20-30 fpsa, a igra izlazi za mjesec dana

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2017 22:15 (The_K).
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
neznalica90 kaže...

probalo nas 4 i nakon pola sata ugasili od dosade. igra je izmjenjeni The Division sa promijenjenom mapom.. animacije i grafika teski downgrade naspram trailera koji se vjerojatno vrtio na ultra i šaku titana.  i7 4790k i r9 390 na medium detaljima cca 40 fpsa sto mi je neigrivo za neki third/first person shooter.

 

AI ocajno los a tezina smijesna. Na najvecoj tezini "Ghost" doslovno se zaletim u puno naselje neprijatelja i izresetam ih rambo style.. bez ikakve potrebe za dronovima i taktiziranjem koje je prikazano u trailerima.. jako jako lose, nas par sta je cekalo igru se dosta razocaralo.. 

Meni isto očajno loše radi. Imam gtx 970 i i5 6600K.

Između 30 i 60 FPS-a bez obzira na grafičke postavke. Sve mi je žao što nisam betu uzeo za PS4.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Igram na Xbox One tu betu i moram prvo napomenut da grafički očajno izgleda.Jedva da je i 720p rezolucije.AI je nesposoban,šuljanje bezvezno.Interakcija sa okolinom i predmetima nula bodova.Kažu da su igru radili 4 god.Neznam koje 4 god.Pa ovo je Unreal 2.5 modificirani engine koji koriste još od Splinter Cell:Chaos Theory igre.
Upravljanje vozilima je drveno,a pogotovo motorima,nema realnosti.Igra je napravljena za mase.Ghost Recon franšiza se pogubila još tamo od Advance Warfightera.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Za mene je samo 1ghost recon, i to onaj prvi. Jedna od najboljih igara ikad, uz stari rainbow six i swat. Ovo se niti ne bi trebalo zvati ghost recon po mojem
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice