Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

poruka: 141
|
čitano: 37.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

imam ps4 i posjedujem igru te mi kod spajanja u coop pise nat status strict, pa me zanima sto to znaci i moze li se ta opcija mjenjati?

 

Hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Pozdrav ljudi

 

Dali tko od PC publike ima problema sa rušenjem igre ?

 

Postalo je stvarno iritantno

 

Sjebe mi cijeli trud oko misije

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Igra na akciji do sutra na steamu i uplayu 60% snižena pa je planiram uzeti, frend također, ima još netko da bi igrao ili već igra? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Igrao sam preko vikenda ovaj trial na ps4 i moram priznat da me privukla igra.Ispocetka mi je bila bzvz ali nakon cca 2 sata sam se bas uzivio u igru.Prekrasan otvoreni svijet,taktiziranje,dobro napucavanje,puno oruzja,vozila...

Ako.netko kaze da je repetativna nista drugaciji nisu ni far cry,ac,watch dogs itd...Igra je zamisljena kao razbijanje narko kartela,neznam sto se drugo u igri moglo raditi osim polako skidat bosseve.

Jedino moram kupit veci tv (32) jer ne vidim nista ona sitna slova u meniju,mapi itd 🤣

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja sam ju presao, mp je isto super, napucavanje ima par modova, najbolje taktiziranje, noc grmljavina nevrijeme kisa i sniper. vecina ih tako igra. i onda nadmudrivanje. jako zanimljivo jos pogotovo kad imas 4 svoja igraca kao sto smo mi igrali. rjetko tko nas je mogao dobiti.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja je nedavano uzeo za 149kn (popust sa 549kn) ili 70% i pomalo upoznajem igru i mene oduševljava sama igra iako igram sve igre na "noobovski" način al ja to mic po mic malo pomalo rješavam misiju po misiju nadograđivam equipmente i tako, sve u svemu guštam u njoj meni je igra ugodno otkriće...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja sam sve presao na predzadnju razinu, nas dva u coop. 90% smo isli stealth. ili sniperima iz daljine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja ju upravo uzeo, ako nije problem pridruzio bih vam se!

 

10 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

I ja sam ju savladao ;) 

 Odlična igra 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Previše podcijenjena igra, mnogima prošla ispod radara.

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Jel ima kakva ekipa za team play na ps4

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Pozdrav ljudi

 

Zanima me skaliranje težine u co op igranju.

Ako recimo ja igram na Extreme ili advanced a moj partner na medium ili easy, na koji način igra to skalira ?

Ista stvar ako ja uključim Tier a kolega nije još taj nivo a igramo zajedno, isto pitanje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ako si s nekim u grupi, onda vođa tima bira težinu na kojoj će te igrati.

Da bi mogli igrati s ukljućenim tier-om, onda oba dvojica moraju biti na istoj razini Tier-a

BF3:fluffy_inside
4 godine
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

MOLIM ZA POMOĆ Pozdrav svima molio bi za pomoć.Kad krenem igrat igru u lijevom čošku kompjutera prije je bio krug sa gps kuda idete naravno.Nakon projene kompjutera i ponovo instalirane igre preko steam kad krenem igrati nema mi kruga ili gps kuda idem možda mi možete pomoć.Lp Nino

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 16:07 (akdubrovnik).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Vjerovatno si prije igrao na Easy , sada si stavio normal ili hard pa nema mape.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Moze pomoc, trenutno je na akciji -80%, zanima me multiplayer prvenstveno death match, kako to tamo funkcionira i ima li servera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Igra jos netko mozda ovo ili da bi htio igrat od pocetka?

Gledam da uzmem ultimate edition pa da mogu sa nekime uzivat u sadrzaju koji se nudi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Tony096 kaže...

Igra jos netko mozda ovo ili da bi htio igrat od pocetka?

Gledam da uzmem ultimate edition pa da mogu sa nekime uzivat u sadrzaju koji se nudi..

 Eh da imam vremena i da nisam prodao PC

 

Prešao sam ju sa još 2 frenda, urnebesno iskustvo, svakako preporučam co-op ako je ikako moguće. Kompletno mijenja dojam igre. A predator misija je TOP

10 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
quickr kaže...
Tony096 kaže...

Igra jos netko mozda ovo ili da bi htio igrat od pocetka?

Gledam da uzmem ultimate edition pa da mogu sa nekime uzivat u sadrzaju koji se nudi..

 Eh da imam vremena i da nisam prodao PC

 

Prešao sam ju sa još 2 frenda, urnebesno iskustvo, svakako preporučam co-op ako je ikako moguće. Kompletno mijenja dojam igre. A predator misija je TOP

 A je*emu

Isprobo malo "piratis kariba" i kad sam vidio kak vrti i kolko ima detalja, obriso i reko pa ovo moram kupit i sa nekim co-op odigrat...

Hvala na svojem misljenju, sad si me samo jos vise nabrijao

9 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Da se netko ne zabuni, Predator misija je bila privremena licenca cca 2god. i maknuta je iz igre. I ja sam kupio na prvom većem popustu pred godinu i pol, a onda sam se neugodno iznenadio da su taj dio makli. 

 

Sve u svemu, igra je dosta dobro napravljena jer je svijet jako živ, prešao sam glavne misije, a sad se vratio da prelazim i DLC pomalo. 

SSD koliko si mi života uštedio...
10 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Svom silom pokusavam svuda pronaci nekoga da odigramo skroz od pocetka ali nigdje nikoga..svi i dan danas hvale ovaj naslov i po nekima je ovo bolje cak i od breakpointa...

Svida mi se jer se radi o open world igri i svida mi se uredivanje vlastitoga karaktera i oruzja itd itd....bas izgleda mocno napravljena

Ako slucajno netko naleti a da oce igrat skroz na novo sve da zajedno od pocetka do kraja temeljito sve prodemo nek se javi tu ili slobodno na PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice