Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 18:33 (Laxx).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Btw, nas nekoliko, 5-6 s preorderom i 5-6 trenutno na "možda" smo rekli da ćemo napravit klan i zajedno istraživat igru. Pa ako bude to na nešto ličilo, tj. taj end game i raidovi budu imali smisla, organiziranije ćemo se bavit tim sadržajem. Sve je to u Divisionu s klasičnim MMO pričama, još na veliko možda. Al budemo si skupa u klanu istraživali i dočekali odgovor. Ekipa je trenutno cca. 27-37 trenutno, s MMO drama free iskustvom. :) Tak da ono, ako se netko želi pridružit i više nego dobrodošao je. Trenutno ekipa "troši" vrijeme u Apex, Pubgu i SWTORu do Livea i ovih 20tak dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 13:31 (Laxx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

OFFICIAL THE DIVISION 2 - OPEN BETA TRAILER

 

Open beta od 1.03. do 4.03.2019.

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Evo malo o grafičkim postavkama.. i na low izgleda super

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Razlike private bete prema ovoj open beti:

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/345044/the-division-2-open-beta-updates-since-private-beta

 

Max lvl na 8; Chem launcher otključan i navodno će mobovi biti puno manje "bullet spongy" (manje HP-a i armora), a i neće biti toliko "pametni"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

OFFICIAL THE DIVISION 2 - YEAR 1 TRAILER

Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...

OFFICIAL THE DIVISION 2 - YEAR 1 TRAILER

 

Ako je tome tak, impresivno je koliko contenta igra ima cak je i beta imala vise contenta nego cijeli Anthem, moram jos jednom isprobati betu sad pa onda se odluciti ali izgleda primamljivo.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Svaka čast Ubisoftu. Odmah najavili koji sadržaji dolaze besplatno i kada.

Nisam nikad njihove igre smatrao GOTY kandidatima, ali barem imaju pošten odnos prema igračima za razliku od drugih izdavača.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 20:32 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

uh opako izgleda... bude sigurno puno više sadržaja nego Div1 1.0... e al mene zanima kaj ćemo radit nakon tih prvih 50-60 sati i max levela... Nisam nigdje uhvatio dal se spominje jel se Survival mode vrača?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nagovijestili su da će biti Survivala, ali ne pri izlasku igre.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ross Kemp Presents Tales From The Dark Zone – 1

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

hahaha što hype dižu!! :D zadnjih dana, svaki dan neki video... u glavi sam bio full oprezan da se ne nabrijavam previše al sve mi teže :D al dobro barem dižu hype mjesec dana prije a ne 6 mjeseci

14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Jel' vama koji iamte HDR monitore, radi HDR na PC-u?

Meni izbaci hrpu smetnji po ekranu kad hoću uključiti HDR.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Jel netko dosao do kraja, tj. do onog da ti se otvori end game? ima kaj novo ili opet samo ona misija?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

bome kakvi god da jesu, ubisoft se izgleda malo opametio. nakrcali su dosta sadržaja i u AC origins a pogotovo u AC odysey. i evo sad se čini tako i za division 2, iako ne znam kak će mi biti igrati sam, ne znam jel se uopće tako isplati. al u svakom slučaju palac gore za sadržaj ako to sve tako održe. isprobat ću betu danas popodne, sinoć mi se skinila pa da viidmo kako izgleda

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Jučer navečer rekoh ajde da probam sat vremena betu, ostao igrati do 1h iza ponoći. Vrlo ugodno sam iznenađen koliko je beta zapravo ispolirana, sve radi kako treba. Kakvu god usporedbu s Anthemom smislio, Division 2 izlazi kao pobjednik i zapravo ti bude još jasnije kakvo nedovršeno smeće je EA/Bioware izbacio u prodaju.

 

Vrlo vjerojatno kupujem, pa makar igrao solo jer igra je zabavna i feeling je baš dobar. Year 1 pass mi uopće ne treba, sve važno ionako će biti svima besplatno, a to da igram par dana ranije ili dobijem na poklon neku jaknicu iz Tom Tailora mi je najmanje važno. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Ja sam baš stekao suprotni dojam, tj. da nije ispolirana, jer ima dosta učitavanja tekstura.
Ostalo mi je OK, pucanje čak i bolje nego u jedinici, a igra je već ionako naručena.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 11:28 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
DeniZg kaže...
Ja sam baš stekao suprotni dojam, tj. da nije ispolirana, jer ima dosta učitavanja tekstura.
Ostalo mi je OK, pucanje čak i bolje nego u jedinici, a igra je već ionako naručena.

 Ocito ti je do kompa, jer su meni teksture ucitane, nema ono da dodes do nekog prostora di nisu ucitane teksture pa se naknadno ucitaju itd...

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

radio malo ove Main misije na Hard.. fora mi je što pri bilo kakvom zaletavanju završiš knockan na podu :) nadam se da će tako ostat i na max levelu

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Isto nisam primijetio nikakvo učitavanje tekstura, sve ide glatko, tu i tamo framerate malo zaštuca, ali meni doista djeluje jako ispolirano. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
ja konstantno dobivam dns da sam odspojen sa servera, al citam da je to normalno za betu, da i drugi tak imaju....no prilicno zivcira, kolegu ne disconnecta mene da
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
dado16 kaže...
ja konstantno dobivam dns da sam odspojen sa servera, al citam da je to normalno za betu, da i drugi tak imaju....no prilicno zivcira, kolegu ne disconnecta mene da

 Private beta me DELTA-la svako malo, ova Open beta možda 3 puta sve skupa.

 

Uglavnom, full igra očekujem da će DELTA-t prvih tjedan dva i da će onda raditi bolje. Naučio tako na Division 1. I kad bude neki veliki patch, sličan scenarij.

13 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nije loše kupujem preko Instant Gaminga 42,19 EUR.

 

https://www.instant-gaming.com/en/2467-buy-key-uplay-the-division-2/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Dosta je bolja nego na prošlim betama, puno je ispoliranija, textuere su ok ( makar sam zapaeo u onu pregardu kaj treba razvlaiti i nisam mogao proć preko prazne teksture ) ali brate da me 10 puta izbaci u sat vremena sa crash-om pa ne znam, nije to još gotovo ni približno i sad je pitanje da li čekati mjesec dva da to sve isprave i da onda guštaš ili ić hrabro od početka i uzeti sad pa se patiti i biti besplatni tester dok igru ne dovedu di treba bit jer sigurno budu ali treba im još dosta posla

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
VooDooZg kaže...

Dosta je bolja nego na prošlim betama, puno je ispoliranija, textuere su ok ( makar sam zapaeo u onu pregardu kaj treba razvlaiti i nisam mogao proć preko prazne teksture ) ali brate da me 10 puta izbaci u sat vremena sa crash-om pa ne znam, nije to još gotovo ni približno i sad je pitanje da li čekati mjesec dva da to sve isprave i da onda guštaš ili ić hrabro od početka i uzeti sad pa se patiti i biti besplatni tester dok igru ne dovedu di treba bit jer sigurno budu ali treba im još dosta posla

 Hm mene u sat vremena nije ni jednom izbacilo. Možda sam imao sreće.

12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
hummer0 kaže...
VooDooZg kaže...

Dosta je bolja nego na prošlim betama, puno je ispoliranija, textuere su ok ( makar sam zapaeo u onu pregardu kaj treba razvlaiti i nisam mogao proć preko prazne teksture ) ali brate da me 10 puta izbaci u sat vremena sa crash-om pa ne znam, nije to još gotovo ni približno i sad je pitanje da li čekati mjesec dva da to sve isprave i da onda guštaš ili ić hrabro od početka i uzeti sad pa se patiti i biti besplatni tester dok igru ne dovedu di treba bit jer sigurno budu ali treba im još dosta posla

 Hm mene u sat vremena nije ni jednom izbacilo. Možda sam imao sreće.

 

 

Mene sad od kad sam ono napisao nije ni jednom izbacilo znaci u sat vremena - izbacuje na random ali najviše dok si u misijama - ali ajd bar te vrati unutar misije di si stao,, ne moraš sve ponovo 

9 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

igrao sam malo sad za vikend, iako sam jučer taman počeo ujutro kad je bio maintence servera. generalno mi se sviđa, zasad.

 

sad je li ta igra ima nešto dublje, u smislu priče i likova, je li i taj aspekt privlači igrača da igra dalje? ili je ono glavno što te vuče novi loot i napucavanje sa protivnicima koji imaju armor druge boje?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Svi smo različiti, meni osobno PvP + Dark Zone baš nisu najbolje legli (drugo je kada si u grupi sa 4 prijatelja); no balansiranje mob-ova mi se čini OK; kao i "priča", tj. otključavanje stvari.

 

Na lvl-u 8 sam craftao "plavi" Police M4, sa extended mag opcijom + extended mag-om (70+ metaka na lvl 8 :D ); i s njim sam dosta lagano solo završio sve main misije na hard. Dobio sam sam jedan "purple" item kad sam rješavao neki bounty (koji se dobije kada riješiš "Project" za settlement).

 

Exploration mi se čini OK, i to je dio koji mi je bio "najbolji" kod Division 1. Također je zgodno kada dobiješ item iz nekog "seta", bio zelen/plav/ljubičast - možeš "otključati" set bonus (1-3 itema), tako da se isplati svaki item pogledati nekoliko puta; čak i ako je "zelen".

 

Ipak, za samu priču sa traženjem svih "telefona" itd. mislim da će trebati nekih 100-njak sati; vjerojatno ću igru kupiti tek na nekom popustu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ja sam nakon bete preorderao, iako baš i nemam običaj. Prevagnulo je što uz preorder možeš odabrati i besplatnu igru iz ponude Ghost Recon Wildlands, Far Cry Primal, Watch Dogs 2, pa sam si uzeo Wildlands. I još povrh toga sam za Uplay bodove uzeo onaj promo kod za 20% popusta, pa ispadne 47 eura. Uopće ne znam zašto mi je prihvatio promo kod, kad u njihovim pravilima piše da se ne može koristiti za nove igre i preordere, ali ne bunim se. Probao i prošlo. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice