Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.719
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Prvi Division sam "preskočio" iz jednostavnog razloga, što tadašnji komp mi ga nije mogao fluidno vrtjeti, a i nisam bio u moodu za igranje. 

Kada sam se odlučio za novi komp , skužio sam da "kasno Marko na Kosovo stiže" i da igru igraju još samo najzagriženiji i odlučio preskočiti.

Trenutno derem BF V ali mi je , polagano, dojadilo svakodnevno grindanje dailija, ekipe koja samo slijepo slijedi zahtjeve da ispuni svoje achievmente i evo, za mene suh period od čak dva dana :) , bez BF V gdje sam se uključio u demo Div 2.

Sam demo mi je bio izvrstan, dapače , evo još sam ga haklao do prije pol sata negdje i bez ikakvih problema izbacivanja sa servera ili ičega.

Čitajuči komentare ovdje, odlučio sam ubosti Division 2, polagano se ufurati u mood, nači neki klan i posvetiti se njemu.

Vidime se?

Crot

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Launch Trailer

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

State of the Game

 

News

 

Today Trick Dempsey (Senior Game Designer at Massive Entertainment) joined Hamish to discuss Endgame Progression

 

Endgame

 

Strongholds vs. Missions

Strongholds are vastly bigger, and meaner, than missions. Strongholds will be important to the plot development of the game and are extremely significant. Missions will need to be completed before attempting Strongholds. The concept of Strongholds are introduced very early on in the main campaign, but the concept becomes ramped up in the Endgame.

 

What happens when you hit level 30?

  • During the main campaign you'll be working thru a bunch of Missions and a handful of Strongholds to get to the final Stronghold that remains locked until you reach level 30. At that point, it will be unlocked and revealed. Once that final Stronghold is completed, World Tier 1 is unlocked, Tidal Basin is revealed and the living world will completely change.

  • Previously established control points that you've captured suddenly become dynamic as the Black Tusk faction comes into play and factions are pushed into the open world. Previously established fast travel locations are no longer available and must be re-established. Most importantly, due to the influx of the Black Tusk, Specializations are introduced because "you're gonna need a bigger gun.", and you're vastly weaker in relation to the new faction.

 

World Tiers 1-3 Unlocked

  • 3 Stronghold revealed (1 for each faction) that will have 2 invaded missions that are tied to each Stronghold.

    • After completing the first Stronghold, you'll progress to the next World Tier 2. Finishing the second will push you into World Tier 3 and finishing the last of the 3 Strongholds will push you into World Tier 4.

  • "The Snitch" & The Deck of 52 becomes active

    • 52 Named bosses, each faction matching a suit, that will award you loot and commendations for "completing the deck" and getting their cards. They won't spawn again until your deck is complete.

  • Cassie Mendoza "The Gun Runner" is revealed

    • A roaming random spawn vendor that cycles every day in a half that will have special loot/guns that scale to your world tier.

 

World Tier 4

  • Priority Target Network - An interconnected set of 7 tiered Bounties inside of different named zones that scale in difficulty as you progress thru them (progression similar to the "hard", "challenging" & "heroic" ways that were familiar to players in TD1).

  • Bounties (this is not endgame, but was discussed after the Priority Target Network to explain how they happen)

    • During the campaign you'll meet Otis Sykes and you'll get access to bounties that you spend Target Intel to play.

    • Target Intel is garnered thru mission completion and endgame content.

  • A final Stonghold "Tidal Basin" will need to be completed to move into World Tier 5

 

World Tier 5

  • TBD later - gotta keep you guessing and excited.

 

Keeping the open world "fresh"

  • Interesting discussion about the logic behind the rules and modifiers to keep endgame & bounties fresh and changing. Less about being random. More about being controlled and deliberate, while allowing each experience to be unique thru the use of the modifiers.

  • A future podcast will discuss these background mechanics.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Popustio sam...

 

Napravio sam pre-order sa 20% popusta, ali "samo" Standard edition...

 

EDIT:

OFFICIAL THE DIVISION 2 - GOOD GUY LIVE ACTION TRAILER

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 10:23 (TomoR).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...

Popustio sam...

 

Napravio sam pre-order sa 20% popusta, ali "samo" Standard edition...

 

EDIT:

OFFICIAL THE DIVISION 2 - GOOD GUY LIVE ACTION TRAILER

 

odi kvragu, ja sam mislio uzet pa si ti rekao da ces čekati, reko ma pametan čovjek nebum ni ja i di sam ja sad  

 

to si sa bodovima uzeo za -20% ??

 

meni su ponudili onaj program da igram 10 tj pa ne znam koliko sati tj pa kao sudjelujem u anketama i to sve reko ok i onda je bilo treba stream ako oni kažu pa interview na engeskom -- ma reko zajebi 

15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
VooDooZg kaže...

 

to si sa bodovima uzeo za -20% ??

 Da. 20% popusta za 100 bodova.

 

Kad sam slab, pa popustio. 

 

A gle, nisam htio Anthem nakon viđenog, od Destiny 2 sam odustao, a Division 2 beta me vukla da igram koliko god mogu, pa ono. Bar nisam uzeo Gold Edition, 

12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...
VooDooZg kaže...

 

to si sa bodovima uzeo za -20% ??

 Da. 20% popusta za 100 bodova.

 

Kad sam slab, pa popustio. 

 

A gle, nisam htio Anthem nakon viđenog, od Destiny 2 sam odustao, a Division 2 beta me vukla da igram koliko god mogu, pa ono. Bar nisam uzeo Gold Edition, 

 Ja se moram maknut sa World of Warships pa mislim da bum i ja popustio isto sa Standardom na bodove 

15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Dobro, eto jos jednog za napucavanje. Isprobao bete 2x i moram reci da mi se svidjelo igrat ovak nekaj nakon dugo dugo vremena,bas mi je onak posteno leglo

 

Uglavnom, Laxx je prical o nekom klanu pa da li se ima kakav detalj vise ili cemo svi kuda koji mili moji

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
jel se taj popust za 20% moze dijeliti?, ak da jel ima tko :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

To je fora na UPlayu da mozes za 100 Uplay Units, koje dobivas rjesavajuci Achievemente igrajuci igre na Uplayu, dobit code/kupon za 20% popusta.

E sad,neznam da li se moze dijelit.

Generalno te dodje skuplje nego da kupis igru sa nekih stranica aka cdkeys,g2play,kinguin (mislim da je tam oko 42€ igra) jedino sto sad uplay nudi gratis igru i posto je preorder mozes startat 12.3, ako sam dobro skuzil, umjesto 15.3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Jesam ja jedini kojem ovaj dark zone ne izgleda baš primamljivo?
U originalu je atmosfera bila baš nekako pogođena. Pogotovo prvi odlazak u dz05 i dz06, zajebaniji bossovi i traženje boljeg loota. To mi u dvici nekako fali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
smajlee kaže...

To je fora na UPlayu da mozes za 100 Uplay Units, koje dobivas rjesavajuci Achievemente igrajuci igre na Uplayu, dobit code/kupon za 20% popusta.

E sad,neznam da li se moze dijelit.

Generalno te dodje skuplje nego da kupis igru sa nekih stranica aka cdkeys,g2play,kinguin (mislim da je tam oko 42€ igra) jedino sto sad uplay nudi gratis igru i posto je preorder mozes startat 12.3, ako sam dobro skuzil, umjesto 15.3.

 ma ispadne me jeftinije preko brazilskog vpna, bez 20% popusta je 40 eura, uz 20% bilo bi jeftinije nego ove žnj stranice za kupnju a i dobijem preorder bonus igre....ja potrosio sve te bodove na siege i neke gluposti , da sam znao stedio bi 

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
smajlee kaže...

Uglavnom, Laxx je prical o nekom klanu pa da li se ima kakav detalj vise ili cemo svi kuda koji mili moji

 

 

 uh, sad si me natjerao da ovo za klan pustim u Klan arenu 

 

==> Div2 Klan Topic <==

 

15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
dado16 kaže...
jel se taj popust za 20% moze dijeliti?, ak da jel ima tko :)

 100 uplay bodova zamijeniš za Promo kod koji dodaš na kupnju. Moguće da se taj kod može i dijeliti.

15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...
dado16 kaže...
jel se taj popust za 20% moze dijeliti?, ak da jel ima tko :)

 100 uplay bodova zamijeniš za Promo kod koji dodaš na kupnju. Moguće da se taj kod može i dijeliti.

 Taj prvi dio znam, al sam potrosio uplay bodove prije neg je to uopce bilo(sa obzirom da igram sam siege nisam puno natukao da imam viška bodova)... Ak se moze dijeliti nadam se da ima netko sa viška bodova :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

ja sam sad probao 20% ne radi na Brazilskom uplay-u, niti mogu uzet novi prom kod kad sam spojen na brazilski VPN.

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
smajlee kaže...

To je fora na UPlayu da mozes za 100 Uplay Units, koje dobivas rjesavajuci Achievemente igrajuci igre na Uplayu, dobit code/kupon za 20% popusta.

E sad,neznam da li se moze dijelit.

Generalno te dodje skuplje nego da kupis igru sa nekih stranica aka cdkeys,g2play,kinguin (mislim da je tam oko 42€ igra) jedino sto sad uplay nudi gratis igru i posto je preorder mozes startat 12.3, ako sam dobro skuzil, umjesto 15.3.

 

 

ja mislim da 12.03 možeš startat jedino sa gold varijantom koja je brutalno skupa  a pogodnost koju dobiš kad uzimaš preko ubia ( za sad ) je besplatna igra na biranje ( ghost recon wildlands ili Far Cry Primal ili ne znam koja je treca ) - tak da tu uštediš nekih 15eur minimalno  a The Division 2 je sa tih 20% 48€

15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Wolf88 kaže...

ja sam sad probao 20% ne radi na Brazilskom uplay-u, niti mogu uzet novi prom kod kad sam spojen na brazilski VPN.

 Ode mi plan u k....mislio sam da je kod svih drzava isto za tih 20%...steta, al ionak je jeftinije preko brazilskog...preko brazilskog ultimate edition dobijes za 59,99, ak se ne varam

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

uh... ulazimo u tjedan Livea? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Vidim da streameri već igraju, koliko je velik download?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

40GB

BF3:fluffy_inside
15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...

Vidim da streameri već igraju, koliko je velik download?

 

Beta ne vrijedi nista i napravio uninstall.

 

Kod mene danas friska instalacija teska 43,5gb a tolko je negdi i downloadano.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Obavljen weekly u The Divisionu, uz stalnu prisutnost DELTI. Čak ni u DZ nije bilo neprijateljski nastrojenih Rogue agenata, začudo.

Napravljen dostojan ispračaj starog druga, dvojka preloadana, jedinica na uninstall i očekuje se petak.

14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

U isčekivanju petka gledam dosta ova dva dana Twitch.. Svi ovi poznatiji streameri već level 30 bili prvi dan. Drugi dan već svi u zlatnom. Ok oni igraju doslovno cijele dane ali opet, kaj mi je palo na pamet. Znaći i ekipa koja nema 10+ sati dnevno će to sve riješit za 10tak dana.. Koliko sam shvatio nema ni jedan mod (Surv, UG, itd), samo misije i jedan ops. Kaj ćemo radit za 3, 4 tjedna kad riješimo sve misije i odradimo ovo za recepte? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 9:36 (Laxx).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

zato ja čekam sa kupnjom koliko god igra izgledala primamljivo. nek ubace par dlc-ova pa kad zapravo i bude nekog sadržaja onda krećem sa igranjem. jer ako sad za par dana odradim sve proći će me volja da igram dalje

12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Skullscar1989 kaže...

zato ja čekam sa kupnjom koliko god igra izgledala primamljivo. nek ubace par dlc-ova pa kad zapravo i bude nekog sadržaja onda krećem sa igranjem. jer ako sad za par dana odradim sve proći će me volja da igram dalje

 

Za 2-3 tj će počet kenjat svi ovi na yt, pa če počet delte pa glich pa hacker pa će nakon mj dana igra prvi put ić na "akciju" i onda je čekam tamo negdje kad rokne na 20-ak € 

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

A hebat ga

 

Imamo li kakav klan da se druzimo?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ako netko želi  jučer je otvoren klan NoobDivisionHrv neka slobodno pristupi jer je grupa još uvijek otvorena i puni se sa igračima sa facebook grupe, ali ako nekom smeta što ispred niknamea stoji skračenica NDH neka zna da nije zlonamjerno!!!!

dedaHR
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ma polako gdje je preša, igra mora živjeti najmanje 3 god, znači da nakon PVE-a ide PVP u DZ, u PVE se vračaš samo kad nešto novo izađe!!!!

dedaHR
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ljudovi ša mislite koliko će trebati da pojeftiniji Division 2? Ne znam jel mi pametno ubosti preorder za 40 evrića, igrao sam betu prije mjesec dana i ne mogu reći da mi je bila loša, ali nisam bio niti oduševljen nešto previše, a lomim se uzeti sad ili čekati neki sale i da vidim recenzije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 17:14 (lobotomac90).
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice