Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.643
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ne bi ja reko da ce tak akoro neka akcija.. moram priznat sto god sam gledao, nisam cuo nista konkretno lose.. svi hvale jako main i side misije, ekipi se nis ne crasha.. ima bugova sitnih ali nista game braking.. ak se nis pametno ne promjeni, tj da se igra pocne raspadat ili nesto, brijem si da nece akcija do prvih DLCa koji ce se naplačivat.. onda ce vjerovatno dat popust na osnovnu igru.. ak ti tih 48€ nije zadnja lova za kruh ja bi ti reko da uzmeš :)

Nisam nesto specijalno kupovao preko uplaya pa ne znam da li da ako je akcija vec na igri da li vrijede ti njihovi promo codeovi na igru jos dodatno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ključ stigao, pre-load krenuo

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Evo, odoh pogledati nakon ponoći, skidalo mi je još 877,6 MB i igram 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Uzeo i ja pa kud puklo, na g2play me izašlo  40 eura, jeftinije nisam našao nigdje...sad stavio skidati pa taman kad s posla dođem slijedi udaranje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

probali malo i nas trojca jučer u 12.. svi nabrijali ko mala djeca :) na kraju nama dvojci super sve normalno radilo a jednom se igra/komp raspadala totalno.. nema zvuka, (ima samo kad Alt Taba) proc lockan na 100%, igra se freeza non stop po 10 sekundi... lud bio naravno.. pa zgasio na kraju, reko bude danas poslije posla to rješavao.. imao netko takav problem?

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 11:23 (Laxx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Laxx kaže...

probali malo i nas trojca jučer u 12.. svi nabrijali ko mala djeca :) na kraju nama dvojci super sve normalno radilo a jednom se igra/komp raspadala totalno.. nema zvuka, (ima samo kad Alt Taba) proc lockan na 100%, igra se freeza non stop po 10 sekundi... lud bio naravno.. pa zgasio na kraju, reko bude danas poslije posla to rješavao.. imao netko takav problem?

 Kod mene sve radilo bez problema, čak ni Delti nije bilo.

 

Tu i tamo koji framedrop ako je bilo previše eksplozija odjednom, ali ništa drastično.

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Meni igru nije htjelo pokrenuti dok nisam ovo napravio:
https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/ao1xj1/black_screen_solution/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

 Danas Sam odigrao 5-6 sati ,moram priznat da Sam odusevljen videnim, meni je uvijek gameplay iznad svega tu mi je bas vrh,moram pohvalit I AI u igri , neprijatelji nisu brain dead kao u vecini igara , neprijatelji flankaju, organizirani su itd,stvarno imas osjecaj da te zele ubiti , misije su takoder dobre I drugacije ,ovako se radi igra 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Počele su mi DELTA-e... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Igrao sam malo navečer singl play i imao podosta problema, tj. igra mi je znala zatrzavati, a demo nije uopće, onda pucam u neprijatelja i uopće mu ne radim damage, ili još bolje puca u neprijetelja i prvih pet sekundi nema damage-a i onda nakon pet sekundi je primio sve moje metke i onda pao mrtav - takvih problema uopće nije bilo u demo-u. Čeka se patch.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Mene izbacile Delte oko 17h, pa se vratio oko 18 i do 20 i 30h, bez većih problema. Ali bilo je za očekivati, kad krenemo mi "standard edicija". Beta je bila bolja što se tiče optimizacije,  barem meni. Ginuo sam jučer zbog trzanja i lagova, baš onako bezveze. Već sam mislio da je do kompa, isprobao AC:Odyssey, radio je bez problema.

Danas ništa zbog posla, ali sutra poslijepodne, opet pićim, ako me opet Delte ne zaustave.

 

Nego, ima li koji naš klan, balkanski, da je aktivan i ima više od 4 člana, pa da isprobam i klanske aktivnosti? Sve je puno Švaba, Rusa, Francuza i Kineza. Ajde s Rusima i Švabama još nekako, ali Kinezi i Francuzi, nit oni mene ne razumiju, nit ja njih. Koma.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 8:48 (tazmaniac).
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

ja isto bacio jučer par sati.. za sad preoduševljen... super mi je taj free roam stil.. non stop se nešto dešava negdje na mapi.. dođem u regiju i mogu samo trčat okolo i odrađivat te event questove.. non stop imam nesto u blizini za odradit.. baš daje taj neki open world feeling.. 8 levela digao a ni jedan Side mision odradio.. imao samo 2x neki freeze spike od 2-3 sec i par nekih sitnijih bugova tipa nevidljivi zid i leteće tijelo moba al ništa game breaking

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
tazmaniac kaže...

Nego, ima li koji naš klan, balkanski, da je aktivan i ima više od 4 člana, pa da isprobam i klanske aktivnosti? Sve je puno Švaba, Rusa, Francuza i Kineza. Ajde s Rusima i Švabama još nekako, ali Kinezi i Francuzi, nit oni mene ne razumiju, nit ja njih. Koma.

 

Tazmaniac imamo mi balkanski klan ma da smo trenutno svi cro + 2 slovenca.. ali stvarno nemamo nikakvih planova obračat pažnju iz koje regije je tko... lik koji je napravio klan preko Golda jučer nije mogao doć online tako da nismo još tu administraciju odradili al budemo danas.. trenutno nas je 4 i 6 čeka invite.. al mislim da još par imena visi u zraku jer u biti smo tek jučer počeli.. mislim da će nas bit 15-tak do kraja vikenda

 

=> Division Klan <=

 

P.S.

A i uvjeren sam da i tu na bugu ima još par imena kaj si misle joinat al il nisu odradili još questove za join ili samostalno istažuju igru i nemaju potrebu za klanom.. za sad 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 10:51 (Laxx).
14 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Kako nemam sreće sa ovom igrom, sad hoću opet malo odigrat nakon mog jučerašnje debakla i sada je od 11 sati - u trajanju od 1,5h održavanje servera. Pa pas mater ni 24 sata nije prošlo od lansiranja igre i već imaju održavanje servera, nešto ih gadno hebu serveri.

 

EDIT: nakon održavanja servera i patch-a igre, sada mi se igra nakon 5 minuta crash-ala. Pas mater, a u beti apsolutno nikakvih problema. Katastrofa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 21:43 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ljudi ima li netko problem sa skillovima? bacim turet i nakon par sekundi nestane i cooldown se poništi, isti vrag i sa dronom, za sada samo ta dva imam otključana pa ne znam kako ostali šljakaju, ali smrdi mi na bug. Jučer nisam igrao, danas uđem, patcham igru i onda ovo, a na dan relesea igrao preko 2 sata i sve radilo.

Inače igra mi je dobra, ali sam tek na 5 lvlu, napucavanje odlično, prava igra za mozak na pašu poslije posla i udri...jedino nisam još isprobao kako je igrati sa ostalim igračima jer jednostavno nisam imao potrebe, ovaj početak čistim solo kao iz šale.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 22:13 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Imam i ja taj problem. Navodno sa sljedećim patchom će to popraviti.

 

BF3:fluffy_inside
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

The Division 2 Optimization, Easily Gain Performance Without Downgrading Visuals

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Jel netko kupio key s g2a, kinguina itd..? Jel šljaka ili ga ponište?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Radi neboj se, ja san uzea sa g2a

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Dex.pwn kaže...
Jel netko kupio key s g2a, kinguina itd..? Jel šljaka ili ga ponište?

 Ja uzeo frendu koji imao problem s kreditnom na uplaystoreu ovdje.. sve proslo ok
https://www.instant-gaming.com/en/2467-buy-key-uplay-the-division-2/

 

12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

evo ubo i ja, jel neko zna kak se i di se dobiju jedna od ovih besplatnih igara ??  piše da je promo još 16 dana 

 

uzeo sam direkt preko ubija sa promo kodom 48€

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 22:12 (VooDooZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nevjerojatno kako Volumetric Fog ubija framerate.

Smanjio sam na medium, po uputama iz videa gore i sad mi je FPS zaljepljen na 60 (Sve High, Volumetric Fog medium, 4K@50% resolution scale).

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
VooDooZg kaže...

evo ubo i ja, jel neko zna kak se i di se dobiju jedna od ovih besplatnih igara ??  piše da je promo još 16 dana 

 

uzeo sam direkt preko ubija sa promo kodom 48€

 

Koliko znam to je vrijedilo samo za preorder. Na Uplayu i sad stoji banner "GET YOUR FREE PC GAME IF YOU'VE PRE-ORDERED TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 ON PC!"

 

Nije mi baš jasno, vidim i dalje da odbrojava kao da ponuda vrijedi, a ispod piše preorder today iako je igra out već tri, odnosno deset dana.

 

Probaj ovdje se ulogirati i odabrati igru: https://thedivision2-freegameoffer.ubi.com/#/en-US

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Fino mi se resetirao playtime maloprije :-)

Do danas je bilo ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
DeniZg kaže...

Nevjerojatno kako Volumetric Fog ubija framerate.

Smanjio sam na medium, po uputama iz videa gore i sad mi je FPS zaljepljen na 60 (Sve High, Volumetric Fog medium, 4K@50% resolution scale).

 

Da, i u jedinici je bilo tako. Tada je bio neki dobar guide za settingse na geforce stranici. 

Poučen time Volumetric Fog sam stavio odmah na medium.

Tnx za video, malo sam si podebljao još neke postavke za koje sam mislio da utječu na FPS pa sam sad otkrio da nemaju nekog drastičnog utjecaja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
DeniZg kaže...

Nevjerojatno kako Volumetric Fog ubija framerate.

Smanjio sam na medium, po uputama iz videa gore i sad mi je FPS zaljepljen na 60 (Sve High, Volumetric Fog medium, 4K@50% resolution scale).

 

Moram to probati ali mislim da sam ga i ja spustio na medium jer mi smeta kad "blješći"   a na kojoj grafulji igraš ?  meni vrti čak i na 75% 4k reze na 60 fps-a isto sve high prema videu ali imam dropove dosta česte ono tipa sve super po cesti pa dropne na 25/30 na 2-3 sec pa opet na 60 ode ( 1080 grafička, ssd, 16gb ram ddr4 i i5-6600 )  inače je stvarno dobro optimizirana ..

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 9:24 (VooDooZg).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Q-Tip kaže...
VooDooZg kaže...

evo ubo i ja, jel neko zna kak se i di se dobiju jedna od ovih besplatnih igara ??  piše da je promo još 16 dana 

 

uzeo sam direkt preko ubija sa promo kodom 48€

 

Koliko znam to je vrijedilo samo za preorder. Na Uplayu i sad stoji banner "GET YOUR FREE PC GAME IF YOU'VE PRE-ORDERED TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 ON PC!"

 

Nije mi baš jasno, vidim i dalje da odbrojava kao da ponuda vrijedi, a ispod piše preorder today iako je igra out već tri, odnosno deset dana.

 

Probaj ovdje se ulogirati i odabrati igru: https://thedivision2-freegameoffer.ubi.com/#/en-US

 

 

a i ja sam se pomirio da nema ali onda prije nego kaj sam jučer kupovao po svim stranicama izbacuje "odaberi besplatno igru", kad sam igru kupio onda je uredno napisao da je to bilo za preorder - mamicu im   ,, nema veze sam sam si kriv kad sam čekao bez veze ..

11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
VooDooZg kaže...
DeniZg kaže...

Nevjerojatno kako Volumetric Fog ubija framerate.

Smanjio sam na medium, po uputama iz videa gore i sad mi je FPS zaljepljen na 60 (Sve High, Volumetric Fog medium, 4K@50% resolution scale).

 

Moram to probati ali mislim da sam ga i ja spustio na medium jer mi smeta kad "blješći"   a na kojoj grafulji igraš ?  meni vrti čak i na 75% 4k reze na 60 fps-a isto sve high prema videu ali imam dropove dosta česte ono tipa sve super po cesti pa dropne na 25/30 na 2-3 sec pa opet na 60 ode ( 1080 grafička, ssd, 16gb ram ddr4 i i5-6600 )  inače je stvarno dobro optimizirana ..

 Igram na konfi iz potpisa (gtx 980, igra instalirana na SSHD).

Ja nisam imao dropove, ali mi se ponekad zna smrznuti slika na sekundu. Vjerojatno je do diska kad učitava, pa sam smanjio Streaming distance na 4, čini mi se.

 

Igra je stvarno droga. Nikako otići spavati. Još samo jedan supply drop, samo ovo, ono....

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 9:42 (DeniZg).
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Jer netko gledao jel se pojavila igra na Nvidia Experience? ono sa sliderima Performance i Quality i optimizaciju. Nekako mi je to uvijek bila ok za grafičke n00bare ko ja ^^

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Meni jest, još od prvog dana izlaska igre.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 10:27 (tazmaniac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice