War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 395.914
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: War Thunder
Predator003 kaže...

trenutno mi se skida igra, je li upravljanje mišem bolje nego u wowp ili treba palica ili nešto drugo da bi e normalno vozilo?

 

Da si pročitao ovu temu, našao bi moj odgovor na 12. stranici:

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/war-thunder/176246.aspx?page=11&jumpto=3783491&sort=asc&view=flat

Tko visoko leti, štedi gorivo.
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
Shamrock kaže...

Hurricane mk.2 i Typhoon čini mi se...

Iako se čini puno imati 12 strojnica, radi se o 7.7mm što je najmanji kalibar u igri. Topovi 20mm+ su puno bolji...

Da, bio je Hurricane, iako ne znam da li jos ima 12 mitraljeza, to je bilo kad sam igrao prije nekih 3 mjeseca, moguce da su makli. Slazem se da su topovi jaci, ali bome ti nije svejedno kad te gada 12 mitraljeza, Jedan mora pogoditi :D

Sons of the gods today we shall die, Open Valhalla's door, Let the battle begin with swords in the wind, Hail Gods of War!
11 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder

lvl 3 avion s 12 mitraljeza? uninstall!

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
offline
War Thunder

Odrasti..

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
DeathBringer12 kaže...

lvl 3 avion s 12 mitraljeza? uninstall!

veoma si naudio warthunder communityu u cjelosti ovim rebel potezom, mislim da će se sad povući iz industrije {#}

One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder

Taj avion je za ground units? Ja neznam koju ti igru igras. Ako nisi znao da efektivno unistis bunkere,medium i heavy tenkove,destroyere itd moras imati bombardera. Za armored jedinice,aa i light tenkove lako ih mozes unistiti mitraljezom. mene nazivas glupim, a neznas ni sto mitraljez unistava. Iako ima malo municije to nema veze jer ako si mu na repu i imas stealth municiju kakve to veze ima? Isto tako spominjes zaglavljenost, kao da samo taj avion s 12 mitraljeza ima problema sa zaglavljenosti -.-

 

ps: Da mi je vidit video lika koji prezivljava 20 mitraljeza..

www.mmo-balkan.com/forum
Moj PC  
0 10 hvala 0
16 godina
offline
War Thunder

Pa nisu li se rusi zalili da 8 ili 12 "mašinki" malog kalibra koji su se nalazili na ruskoj verziji Hurricane-a ne mogu probit oklop njemackih "avioma" {#}

Tko želi 10$ popust za Banggood neka posalje mail na pp!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Mene posebno fasciniraju 37mm topovi, poput onih na Ju87 G-2. Strašni su ako uspiješ nekoga pogoditi.

And when you gaze long into the abyss, the abyss gazes long into you.
11 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
ERM kaže...

Pa nisu li se rusi zalili da 8 ili 12 "mašinki" malog kalibra koji su se nalazili na ruskoj verziji Hurricane-a ne mogu probit oklop njemackih "avioma" {#}

Čitaj patch notes :)

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
DeathBringer12 kaže...

Taj avion je za ground units? Ja neznam koju ti igru igras. Ako nisi znao da efektivno unistis bunkere,medium i heavy tenkove,destroyere itd moras imati bombardera. Za armored jedinice,aa i light tenkove lako ih mozes unistiti mitraljezom. mene nazivas glupim, a neznas ni sto mitraljez unistava. Iako ima malo municije to nema veze jer ako si mu na repu i imas stealth municiju kakve to veze ima? Isto tako spominjes zaglavljenost, kao da samo taj avion s 12 mitraljeza ima problema sa zaglavljenosti -.-

 

ps: Da mi je vidit video lika koji prezivljava 20 mitraljeza..

Ako nisi shvatio, sramotiš se.... I očigledno ne znaš ni čitati kad sam napisao da realno gledajuci imas 3-4 mitraljeza pošto se svi ostali brzo zaštekaju...

Sons of the gods today we shall die, Open Valhalla's door, Let the battle begin with swords in the wind, Hail Gods of War!
16 godina
offline
Re: War Thunder
DeathBringer12 kaže...
ERM kaže...

Pa nisu li se rusi zalili da 8 ili 12 "mašinki" malog kalibra koji su se nalazili na ruskoj verziji Hurricane-a ne mogu probit oklop njemackih "avioma" {#}

Čitaj patch notes :)

Ne mislim na igru nego na 2 svjetski rat tj. povijest. {#}

Tko želi 10$ popust za Banggood neka posalje mail na pp!
13 godina
offline
Re: War Thunder
Ju87G1 i G2 su zakon. Jednom pogodis avion i odmah se raspadne na sto djelova. Najlakse je doc na blizinu sa BnZ.
14 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Igra je odlična jedino što mi smeta je nedostatak timskog rada, jer 90% igrača ne shvaća da je cilj lovaca biti pratnja bombardera i zaštiti ih od neprijateljskih lovaca.

 

U arkadnom modu svak igra za sebe, uzmeš bombardera i onda moraš sam među neprijatelju pa te skinu odmah.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
zrimo kaže...

Igra je odlična jedino što mi smeta je nedostatak timskog rada, jer 90% igrača ne shvaća da je cilj lovaca biti pratnja bombardera i zaštiti ih od neprijateljskih lovaca.

 

U arkadnom modu svak igra za sebe, uzmeš bombardera i onda moraš sam među neprijatelju pa te skinu odmah.

Upisi u chat "Kto Polak", i da vidis koliko ces pratnje dobiti :D

Sons of the gods today we shall die, Open Valhalla's door, Let the battle begin with swords in the wind, Hail Gods of War!
11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

koje fightere preferirate, ja sam naraviio bzvzni acc dok se ne naučim malo, počeo sam sa japanskim jer sam negdje vidio da su najlakši za početnike?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
zrimo kaže...

Igra je odlična jedino što mi smeta je nedostatak timskog rada, jer 90% igrača ne shvaća da je cilj lovaca biti pratnja bombardera i zaštiti ih od neprijateljskih lovaca.

 

U arkadnom modu svak igra za sebe, uzmeš bombardera i onda moraš sam među neprijatelju pa te skinu odmah.

Zato postoji mogućnost squad. Nađeš nekog i to ispadne super vjeruj mi.

14 godina
offline
Re: War Thunder
MilkMan kaže...
stručnjak kaže...

Na svi nacijama sam lvl 11, ukupno 31 lvl pa evo da rečem svoje mišljenje. Bilo koja nacija ima svoj best avion, do sada sam većinom igrao sa avionima do lvl8 ...osobno su mi Ameri najlošiji osim a20-g koji nije loš jer je jako brz te P 39-n  ...britanski Spitfire 2 je prebrutalan i najjači lvl 6 a i Beaufighter mkx je stroj samo takvi, Njemački Do 217-n1 mi je zakon te Ju88 A4. Što se tiče Rusa meni su vrhunski...izdvojio bih Ar-2, Il-4, Pe2-1 te IL-2, e Japanci su priča za sebe i po meni napravljeni najrealnije....okretni, ne prebrzi i zapaljivi do bola te se lako ruše iako izdvojio bih Ki 45 hei, Ki49-i te A6M2-N.

lol 11 lvl na svakoj naciji? prije da si na svakoj naciji lvl 6, barem po ovom tvom reviewu

Što ti nije jasno.....lvl 11 otključan ali igram sa avionima do lvl sada 8.

Frka85
13 godina
offline
Re: War Thunder
zrimo kaže...

Igra je odlična jedino što mi smeta je nedostatak timskog rada, jer 90% igrača ne shvaća da je cilj lovaca biti pratnja bombardera i zaštiti ih od neprijateljskih lovaca.

 

U arkadnom modu svak igra za sebe, uzmeš bombardera i onda moraš sam među neprijatelju pa te skinu odmah.

Dovoljno ti je da imas jednog frenda koji igra WT i vise ti ni ne treba. Cuvate si jednom drugom leda i to je to, a bombardere srusite u roku sekunde.

Ako hoces mozes me dodat na WT-u, samo se javi u pp :)

14 godina
offline
Re: War Thunder
wall3 kaže...

Prije će biti da Nijemci imaju najbolje fightere, Japanci se samo znaju okretati, Ameri stave što više eksploziva pa su bolji u bomber-segmentu. Britanci i Rusi nisu ništa posebno mada se Spitfire serija i IL-2 zaista izdvajaju. To su uglavnom brzi avioni za napad na bombere ili ultra brzi napad i uzlet na AAA, artillery...

Prvo...u početku WW II Njemci su bili po ratnoj tehnici ispred svih kako u tenkovima, puškama, tako i zrakoplovstvu ali u mornarici Britanci su bili najači na svijetu dok je Njemačka ozbiljnu ratnu mornaricu imala tek u planu. Kasnije kako je rat odmicao SAD, Rusija i V.Britanja su drastično poboljšali svoje zrakoplovstvo tako da su čakk bili i bolji od Njemaca i Japanaca. Japanci su radili jako okretne avione ali nisu bili "oklopljeni" te su bili srušeni svakim pogotkom u krilo i bili bi zapaljeni dok su Ruski i Američki avioni mogli trpjeti dosta pogodaka. Po meni je igra jako dobro izbalansirana (bolje nego tenkovi u WoT:)). Što se tiče bombardera meni su Rusi najjači. Malo pogledajte koliko su teške Američke bombe a koliko Ruske i Njemačke. 1000 Lbs je oko 450 kg...ali 1000 kg je daleko moćnije.{#}

Frka85
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 1:17 (stručnjak).
14 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
stručnjak kaže...
wall3 kaže...

Prije će biti da Nijemci imaju najbolje fightere, Japanci se samo znaju okretati, Ameri stave što više eksploziva pa su bolji u bomber-segmentu. Britanci i Rusi nisu ništa posebno mada se Spitfire serija i IL-2 zaista izdvajaju. To su uglavnom brzi avioni za napad na bombere ili ultra brzi napad i uzlet na AAA, artillery...

Prvo...u početku WW II Njemci su bili po ratnoj tehnici ispred svih kako u tenkovima, puškama, tako i zrakoplovstvu ali u mornarici Britanci su bili najači na svijetu dok je Njemačka ozbiljnu ratnu mornaricu imala tek u planu. Kasnije kako je rat odmicao SAD, Rusija i V.Britanja su drastično poboljšali svoje zrakoplovstvo tako da su čakk bili i bolji od Njemaca i Japanaca. Japanci su radili jako okretne avione ali nisu bili "oklopljeni" te su bili srušeni svakim pogotkom u krilo i bili bi zapaljeni dok su Ruski i Američki avioni mogli trpjeti dosta pogodaka. Po meni je igra jako dobro izbalansirana (bolje nego tenkovi u WoT:)). Što se tiče bombardera meni su Rusi najjači. Malo pogledajte koliko su teške Američke bombe a koliko Ruske i Njemačke. 1000 Lbs je oko 450 kg...ali 1000 kg je daleko moćnije.{#}

Nijemci su imali nadmoćno zrakoplovstvo na početku rata, poslije ugradnjom Griffon motora u Spitfire postaju konkuretni.

Nijemci su znali da ne mogu konkurirati britanskoj mornarici i zato sve ulažu u podmornice.

 

I dajte priključite se temi http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/war-thunder-vasi-nickovi/194308.aspx pa da se skupimo nekad u squad ili za misiju.

 

Ima li neki domaći Squadron?

ako nema da napravimo neki Bug forum Squadron.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 14:53 (zrimo).
13 godina
offline
War Thunder

Dogs of War HR i Exiles su domaći squadroni. Za ostale ne znam.

Šalalallalalalalallalaa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

poceo sa igrom danas, odlicnoooooooo

 

e sad me zanima, uzeo sam USSR, pa me zanima sta istrazivati i tako to, ako netko ima iskustva sa Rusima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

u jednom tutu sam čuo da, kada si npr level 5 općenito da možeš uzeti svaki avion iz svake nacije koji je level 5 ili manje, koliko sma vidio to ne funkcionira tako nego moram ako hoću npr rusku 5icu moram nagrindat do 5 levela posebno na rusima, pa čemu onda služi onaj "općeniti" level pored imena ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

Ovaj novi specijal....je li se dobije avion nakon štouništim min 30 aviona ili nakon što uništim 1100, ne kužim?

 

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
stručnjak kaže...

Ovaj novi specijal....je li se dobije avion nakon štouništim min 30 aviona ili nakon što uništim 1100, ne kužim?

 

 

Nakon što se uništi maksimalan broj u jednom modu igre. (bilo kojem)

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 21:26 (Shamrock).
14 godina
offline
Re: War Thunder
Shamrock kaže...
stručnjak kaže...

Ovaj novi specijal....je li se dobije avion nakon štouništim min 30 aviona ili nakon što uništim 1100, ne kužim?

 

 

Nakon što se uništi maksimalan broj u jednom modu igre. (bilo kojem)

Jesu stavili specijal....uništi 1100 aviona....da u bodinu dana.

Frka85
15 godina
offline
War Thunder

Mislim da britanci imaju najlakši zadatak: 200 killova se lako napravi u historicalu u misiji "The hardest day".

Tamo sam bez problema imao po 6 killova sa Beaufighterom.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 21:35 (Shamrock).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
Shamrock kaže...

Mislim da britanci imaju najlakši zadatak: 200 killova se lako napravi u historicalu u misiji "The hardest day".

Tamo sam bez problema imao po 6 killova sa Beaufighterom.

Sramotno da za 30 aviona daju 10k lionsa...lol imam ih skoro 4 milijuna..ali 1100 aviona u arcade ...lol

Frka85
13 godina
offline
War Thunder

Kako mrzim kada poskidam 5 aviona i onda mi izbaci "bad network connection", da na kraju nebi dobio nikakav xp ili lionse. Svih 5 poskidam sa He 112 b-0 kojem treba sto godina da se okrene za 180 stupnjeva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice