Wasteland 3

poruka: 22
|
čitano: 3.899
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Wasteland 3

Wasteland 3 bi trebao izaći 2019 godine na Mac, PC, PlayStation 4 i Xbox One platforme.

 
 
 

 

Vani je i prvi trailer

 

Igra je smještena u zamrznuti Colorado.

U igru su ubačena vozila, (vidljivo u gornjem traileru) sa kojima ćemo putovati, u koja ćemo spremati potrepštine ili koristit u bitkama...

Glavni dizajneri igre trenutno završavaju rad sa Torment: Tides of Numenera RPGom koji uskoro izlazi te se prebacuju radit na ovom naslovu....

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Wasteland 3

Ove 2 minute teaser trailer-a izgledaju fenomenalno. I već su skupili 1,5M $ (55% ukupnog).

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 19:19 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Wasteland 3

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Wasteland 3

 zaaaakon

12 godina
offline
Wasteland 3

oooo taman dvojku opet prelazim ali Directors cut, ajd odlično - jebeno fali takvih igara normalnih i kvalitetnih .. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wasteland 3

19.5.2020.

 

Baš se veselim.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 7:56 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Wasteland 3
Dodinho kaže...

19.5.2020.

 

Baš se veselim.

 

 

Onda, jel netko već skinuo, kakva je?

 

Jučer izašao i prvi patch od 2 gige...

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Wasteland 3
Filox kaže...
Dodinho kaže...

19.5.2020.

 

Baš se veselim.

 

 

Onda, jel netko već skinuo, kakva je?

 

Jučer izašao i prvi patch od 2 gige...

 Imam igru, prijasnje naslove nisam igrao ali nisam uhvatio vremena da je odigram..

ako zelis mogu bacit stream pa mi ev. mozes pomoc u gameplayu kasnije popodne...

ako te zanima naravno..

 

ovdje me moze zapratiti : https://www.twitch.tv/mnik987

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 11:28 (toxic).
12 godina
offline
Re: Wasteland 3

Igra odlična,definitivno upgrade na waste 2.
Osim grafickog buga sa nekim NPC (prozirni) nisam naletio niti na jedan drugi bug (iako čitam da ekipa na konzolama ima problem s stabilnosti igre).

But then again ko bi igrao RPG na konzoli

 

 

Odličan dijalog,stvarno su se nadmašili u inxile

5 godina
offline
Re: Wasteland 3
toxic kaže...
Filox kaže...
Dodinho kaže...

19.5.2020.

 

Baš se veselim.

 

 

Onda, jel netko već skinuo, kakva je?

 

Jučer izašao i prvi patch od 2 gige...

 Imam igru, prijasnje naslove nisam igrao ali nisam uhvatio vremena da je odigram..

ako zelis mogu bacit stream pa mi ev. mozes pomoc u gameplayu kasnije popodne...

ako te zanima naravno..

 

ovdje me moze zapratiti : https://www.twitch.tv/mnik987

 

Preporučam ti da odigraš Wasteland 2, pa onda da ideš dalje. Wasteland 2 je bio vrh vrhova, točno ono što je Fallout 3 trebao biti nekad davno. Nisam nikad gledao twitch, ali eto baš hoću popodne.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Wasteland 3

Meni je dvojka bila drastično bolja - ova mi je onak za djecu napravljena, nije me baš oduševila najblaže rečeno ..  Uglavnom završio sam je prije koji tjedan

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 11:50 (VooDooZg).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Wasteland 3
Filox kaže...
toxic kaže...
Filox kaže...
Dodinho kaže...

19.5.2020.

 

Baš se veselim.

 

 

Onda, jel netko već skinuo, kakva je?

 

Jučer izašao i prvi patch od 2 gige...

 Imam igru, prijasnje naslove nisam igrao ali nisam uhvatio vremena da je odigram..

ako zelis mogu bacit stream pa mi ev. mozes pomoc u gameplayu kasnije popodne...

ako te zanima naravno..

 

ovdje me moze zapratiti : https://www.twitch.tv/mnik987

 

Preporučam ti da odigraš Wasteland 2, pa onda da ideš dalje. Wasteland 2 je bio vrh vrhova, točno ono što je Fallout 3 trebao biti nekad davno. Nisam nikad gledao twitch, ali eto baš hoću popodne.

 Hm, nemam bas iskustva s ovakvim naslovima igrao sam XCOM 2 to je nesto najblize...s obzirom da imam taj xbox game pass kojeg placam a wasteland 3 je ukljucen pa reko zasto ne skinuti i probati odigrati kada uhvatim vremena.

Bnet: mNik987#2148
5 godina
offline
Re: Wasteland 3
toxic kaže...

 Hm, nemam bas iskustva s ovakvim naslovima igrao sam XCOM 2 to je nesto najblize...s obzirom da imam taj xbox game pass kojeg placam a wasteland 3 je ukljucen pa reko zasto ne skinuti i probati odigrati kada uhvatim vremena.

 Slično samo radi turn based i pogleda iz ptičje perspektive. Wasteland je poprilično drugačija zvjerka. Wasteland 1 je prastara igra po kojoj je originalni Fallout nastao, tako da su ovi Wastelandovi 2 i 3 u biti ono što je Fallout (3, 4, NV) trebao biti, da ih nisu prebacili u FPS.

 

Razumljivo da ćeš odigrat ako je besplatno...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Wasteland 3
VooDooZg kaže...

Meni je dvojka bila drastično bolja - ova mi je onak za djecu napravljena, nije me baš oduševila najblaže rečeno ..  Uglavnom završio sam je prije koji tjedan

 Meni također sjedi na hardu već neko vrijeme ali nikako uhvatiti vremena za igranje. 2. mi je bila vrh iako je više manje straightforward igra i što nisi mogao baš igrat kako god si htjeo (npr biti zao itd) pa da te pitam, u kom smislu "dječja"? ono art style ili? Koliko sati si ulupao i jesi li rješavao sve questove? 

 

 

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Wasteland 3
Rocinante2112 kaže...

Igra odlična,definitivno upgrade na waste 2.
Osim grafickog buga sa nekim NPC (prozirni) nisam naletio niti na jedan drugi bug (iako čitam da ekipa na konzolama ima problem s stabilnosti igre).

But then again ko bi igrao RPG na konzoli

 

 

Odličan dijalog,stvarno su se nadmašili u inxile

 Zašto, pa ako za nešto, konzole su za CRPG... dakle puno toga možemo diskutirat, al ovo je idealnonza konzolu.

12 godina
offline
Re: Wasteland 3
Rhodin kaže...
Rocinante2112 kaže...

Igra odlična,definitivno upgrade na waste 2.
Osim grafickog buga sa nekim NPC (prozirni) nisam naletio niti na jedan drugi bug (iako čitam da ekipa na konzolama ima problem s stabilnosti igre).

But then again ko bi igrao RPG na konzoli

 

 

Odličan dijalog,stvarno su se nadmašili u inxile

 Zašto, pa ako za nešto, konzole su za CRPG... dakle puno toga možemo diskutirat, al ovo je idealnonza konzolu.

 neslazem se nikako. izometricni rpg u kojem ima jako puno klikanja. pa radije bi se upuco u stopalo nego igrao na konzoli.

konzole su za platformere i sport

15 godina
offline
Wasteland 3

Ja zaista puno pljujem po controlleru i konzolama za pojedine igre, ali cRPG dobro radi na konzolama.

Sad, meni je i dalje praktičnije na KB+M, u nekij temi sam pisao da Thronebreakera nusam mogao na controlleru igret, vjerujem da će mi i ovo puno volje ležat na KB+M, ali ko je naviknut na controller, sigurno nema nedostataka u ovoj konkretnoj igri. Imaš vremena reagirat, ne treba ti posebna preciznost...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wasteland 3
Imam ovo na Gamepassu pa ću probati kako je igrati na Xboxu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wasteland 3

Velim topla preporuka jer dijalozi i njihove opcije su prefun.

12 godina
offline
Re: Wasteland 3
Hexfire kaže...
Imam ovo na Gamepassu pa ću probati kako je igrati na Xboxu.

 Na xboxu se ekipa zalila na crasheve pa pripazi da sejvaš dost.

10 godina
offline
Re: Wasteland 3
Rocinante2112 kaže...

Velim topla preporuka jer dijalozi i njihove opcije su prefun.

 dap, stvarno su odlično napisani dijalozi i voice acting je dobar, dijelozi su često duhoviti. Jedino mi je combat nekako premonoton i jednostavan

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice