World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.490
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a vele najlosiji t9 hvy :) http://wotreplays.com/site/869361#self

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
krcz kaže...

a vele najlosiji t9 hvy :) http://wotreplays.com/site/869361#self

Ja mislim da je najlošiji heavy u tom tieru VK4502B, rađe bi mobilnost i hull down u IS-8 nego sporog heavya koji ima problema s depresijom topa i nezgodan je za igrat na većini mapa...

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja isto mrzio 8-icu na početku, al' kad skužiš kako ga igrat ko mediuma s heavy gunom postane zvijer.
One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Takva je cijela linija od KV-1S pa nadalje..

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
krcz kaže...

a vele najlosiji t9 hvy :) http://wotreplays.com/site/869361#self

Ja mislim da je najlošiji heavy u tom tieru VK4502B, rađe bi mobilnost i hull down u IS-8 nego sporog heavya koji ima problema s depresijom topa i nezgodan je za igrat na većini mapa...

Lose mislis. Vk je zvijer, depresija ti nije problem dok znas di trebas ic i kako  se postaviti. U nekim situacijama mi je bolji nego e75 koji je postao crap otkad gori sprijeda.

 

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

is8 takoder ima problema z depresijom uostalom ko i svi rusi.. al tolko sam zavolel is8 da me strah na is7 makar sam godinu dana skupljal pare za njega (igram bez premiuma) bojim se da se ne razocaram u top na is7..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...

Mali ELC - definitivno keeper...so much fun..{#}

Frendovi i ja ga zovemo Le TonŽe (žeton, jer je nizak ko žeton), a njemački E25 Das Žeton :)

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Moze pomoc kada udjem u wot dodje mi ovo podaci dobiveni od servisa osvjezenja su netocni pogledaj te log datoteku za detalje sta trebam uraditi da bi ponovno igrao wot
blitovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...
Unimatrix 007 kaže...
krcz kaže...

a vele najlosiji t9 hvy :) http://wotreplays.com/site/869361#self

Ja mislim da je najlošiji heavy u tom tieru VK4502B, rađe bi mobilnost i hull down u IS-8 nego sporog heavya koji ima problema s depresijom topa i nezgodan je za igrat na većini mapa...

Lose mislis. Vk je zvijer, depresija ti nije problem dok znas di trebas ic i kako  se postaviti. U nekim situacijama mi je bolji nego e75 koji je postao crap otkad gori sprijeda.

 

ja sam mislio da je do mene njuba ali taj e75 mi je toliko los bio iza m103 da je bilo nepodnosljivo sa tim igrat t10 i t9 borbe.. iako nemam sti mislim da mi je to ponajbolji t9 heavy bar po vidjenom.. 

xfact
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

zašto me objavljujete? vidio bih vas sa samo 20k borbi {#}

 

btw ono šta su trebali ubaciti u 9.0 da se gusjenice prilagođuju terenu (oni kotačići da idu gore dole svaki za sebe) ja ne vidim nikakvu razliku a u postavkama nisam to našao, postavljeno je sve na medium a teren i texture na high i nema razlike, bar je ja ne vidim

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...

E ovaj bi račun kupio samo da jednorozima oči ispadaju kad ih pena "crveni", da se deru gold noob naravno s standardnim granatama. {#}

Predator003 kaže...

 

 

btw ono šta su trebali ubaciti u 9.0 da se gusjenice prilagođuju terenu (oni kotačići da idu gore dole svaki za sebe) ja ne vidim nikakvu razliku a u postavkama nisam to našao, postavljeno je sve na medium a teren i texture na high i nema razlike, bar je ja ne vidim

Ima, miče se doduše  za tortose i t54 tj samo Hd modeli.

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jos sto volim kad moj tim prevari XVM, danas se zaredalo, 4 partije sve oko 30-40% to win, zadnja samo 25% (video), ali to nam nije smetalo, stavio na Hellcata gusjenice i motor, sad prema topovima samo lagano. Malisan mi se bas svidja, brz, mekan, jos dok se priviknem na pucanje iz pokreta, biti ce i bolji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 18:49 (SlavkecD3).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Niko nije "prevario" XVM.

40% znači da ćeš 4 od 10 puta dobiti takvu borbu.

To što je WR ispod 50% ne znači da ćete automatski izgubiti, isto kao što ni 75% ne garantira pobjedu

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 19:19 (The Unforgiven).
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo mi se skida wot,pa da vas pitam dali imate kakav savjeti i koji tenk odabratio kao prvi?

MIslim da cu se odluciti za njemce,ali po forumima pisu da su rusi ipak bolji, 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ovo je nedokučivo...{#}{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
World of Tanks

Ima li netko možda viška koju paysafe karticu, a da na njoj ima o,5 eura viška, tolko mi treba da kupim najmanji paket golda, a neam ih :(

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ako niste znali golde se može kupovat preko moba, štedite, manje razgovarajte na mob i priuštite si golde.

 
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
O B O kaže...

Ako niste znali golde se može kupovat preko moba, štedite, manje razgovarajte na mob i priuštite si golde.

Sta nisu ukinuli kupnju preko Daopaya tj. mobitela?

Cini mi se da sam prije koji tjedan procitao da se ugasio taj sustav kupnje zbog neisplativosti WG-u, previse je operater uzimao ili tako nesto...

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
O B O kaže...

Ako niste znali golde se može kupovat preko moba, štedite, manje razgovarajte na mob i priuštite si golde.

Sta nisu ukinuli kupnju preko Daopaya tj. mobitela?

Cini mi se da sam prije koji tjedan procitao da se ugasio taj sustav kupnje zbog neisplativosti WG-u, previse je operater uzimao ili tako nesto...

Sad je neki mopay.

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa na stranici još uvjek daje mogućnost kupnje golda sms-om.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

99% sam siguran da tip botira

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Stronk platon. Većinom se Hellcat vozao sa jednim susjednim kolegom.

Sreća Sreća
LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

placam tvoje nedokucivo {#}

 i dizem za jes nedokucivije {#}

 

1021 exp do per$ina

kad dobijem ovo

 

stronk, srecom na 1h stronk, srecom na 1h
WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

nakon t34 i is-6, treci zgrajdani t8 premium : "per$in" {#}

hvala wg

 

Victory!
Battle: Mountain Pass
Vehicle: Type 5 Chi-Ri
Experience received: 1.006
Credits received: 37.971 (compensation for damage caused by allies: 3.660)
Battle achievements: Mastery Badge: "3rd Class"
Mission completed! Reward:
Premium days added: 2
Vehicles added: T26E4 SuperPershing
Slots added: 1

 

jos 1 tenk brz ko t34 jos 1 tenk brz ko t34
WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

A što me ovaj Dicker neće, 43% wr.

Ne znam ja igrati s ovim TD-ima i tačka. Uvijek bi ja malo naprijed, uvijek bi ja malo izvirio da spotam i koristim depresiju, uvijek qrac.

Budala, trebao sam kupiti Pz4 S ili Tog-a, al mislim se imam T-25 i Excelsiora pa neću a i posadu za Dickera imam...

Mah, da mi je vratiti gold bio bi najsretniji.

A i onaj top trola, rijetko ide u centar. Džaba mu 0.36 acc kad šara po krugu, a ako nedajbože nisam nanišanio skroz, ode u pm...

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa suzdrži se od rushanja, nađi povišenu lokaciju, neki grm, kame, nešto i čekaj da netko spota... znam kako ti je sa tim TD-ovima bez kupole, i men je trebalo da se priviknem na jgpzIV, kad sam uzeo duuuugu pauzu od tih TD-ova nakon Stug III...

Toni
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice