World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.304.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ovo za Japanca je istina. Meni je super kada sam negdje u gradu i imaš vremena opaliti i onda se lagano povući iza zida i puniti. I kada dobijem koji pogodak , barem dva od tri su odbijanci. Međutim, na livadi ....šumi ( a možda i u bunaru  ) i na otvorenom je glavna meta. Mrzim kada mi priđe neki od lakih Francuza i zuji oko mene i buši. Najrađe bi izašao iz tenka i nalupao ga kurblom....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...

Slažem se sto vecina vas govori o Type 4/5 heavy, zbilja se radi o tenku s kojim i pocetnik moze nanijeti 2k dmg, to su 3 ili 4 metka s derp gunom. Ali budimo malo realni type 5 heavy je tenk koji ima 2900 hp i ako želiš nanijeti vise nego sto primis onda te sigurno nece zadovoljiti 2k "garantiranog" dmga.

 

Problem je u derp gunu? Type nije jedini tenk koji ima derp gun, to ima jako puno tenkova - od M4, Kv2, t49 pa sve do cromwella. Derp gunovi također imaju mane - dugo pune, ako si dobar igrač to ćeš jako dobro iskoristiti protiv protivnika koji ima derpgun.

 

Problem je u armoru? Type ima dosta izrazene weak spotove, pogledajte nekog streamera kako ga busi i sve ce vam biti jasno. Također, svaki lovac (a skoro i HT) 10. razine ce ga s goldima busiti na bilo kojem mjestu. Autoloaderi tipa BC 25t ce se na vama isprazniti za 11 sekundi, a vas top puni najmanje 16.

 

 

Type nije bas idealan tenk kao sto mislite. U bitkama u kojima je vas tim dominantan biti cete prespori za neki preveliki dmg, u bitkama u kojima je vas tim prelos necete imati vremena za preveliki dmg jer ce vas napasti nekoliko protivnika odjednom i gotovi ste. Sanse za dobre bitke imate samo kad su timovi ujednaceni, a trenutni MM u cijeloj igri je takav da se to rijetko kad dogada.

 

Osim toga, svaki arty vas dozivljava kao pinjatu punu bombona i uglavnom ste stunnani bar pola bitke, znaci top ne puni 16-17 sekundi nego preko 20. 

 

Poanta svega je da tenk ima prostora da se rebalansira, al nije bas idealan kako se cini. Uostalom, svatko ga ima priliku istraziti. 😉

 Nemam ga na live serveru ali sam ga igro i istrazio na test serveru.Spomeno sam typea u prethodnom postu jer je netko napiso da tko puca golde je idiot.Normalno da ces pucat golde na takvog tenka kad mu je jedini week spot onaj cheek sastrane koji je preko 260 mm.Ako imas Typea igraj ga agresivno jer se jedino tako moze igrati a da radis dosta dmga i ne moras ovisit potpuno o timu.Odigro s njim oko 10 bitki na test serveru i avg dmg preko 3k dmg gdje svi pucaju gold i gdje su stalno desetke.

14 godina
offline
World of Tanks

Joooj igroo, što me mučiš...

Pa nemogu sam igrat protiv 15, da igram sa 14 onih malih levijatana, bolje bi prošli u bitki...

 
 
 

BTW: postotak pogodaka 100%

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni je ovo skroz bez veze. Napraviš 10 puta više štete od zadnjeg u ekipi koja je pobijedila, a za nagradu dobiješ manje zarađenog iskustva od njega. neke bi stvari ipak trebalo malo ispraviti. Mislim da u slučajnim bitkama treba nagrađivati pojedinca, a ne ekipu.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...

Slažem se sto vecina vas govori o Type 4/5 heavy, zbilja se radi o tenku s kojim i pocetnik moze nanijeti 2k dmg, to su 3 ili 4 metka s derp gunom. Ali budimo malo realni type 5 heavy je tenk koji ima 2900 hp i ako želiš nanijeti vise nego sto primis onda te sigurno nece zadovoljiti 2k "garantiranog" dmga.

 

Problem je u derp gunu? Type nije jedini tenk koji ima derp gun, to ima jako puno tenkova - od M4, Kv2, t49 pa sve do cromwella. Derp gunovi također imaju mane - dugo pune, ako si dobar igrač to ćeš jako dobro iskoristiti protiv protivnika koji ima derpgun.

 

Problem je u armoru? Type ima dosta izrazene weak spotove, pogledajte nekog streamera kako ga busi i sve ce vam biti jasno. Također, svaki lovac (a skoro i HT) 10. razine ce ga s goldima busiti na bilo kojem mjestu. Autoloaderi tipa BC 25t ce se na vama isprazniti za 11 sekundi, a vas top puni najmanje 16.

 

 

Type nije bas idealan tenk kao sto mislite. U bitkama u kojima je vas tim dominantan biti cete prespori za neki preveliki dmg, u bitkama u kojima je vas tim prelos necete imati vremena za preveliki dmg jer ce vas napasti nekoliko protivnika odjednom i gotovi ste. Sanse za dobre bitke imate samo kad su timovi ujednaceni, a trenutni MM u cijeloj igri je takav da se to rijetko kad dogada.

 

Osim toga, svaki arty vas dozivljava kao pinjatu punu bombona i uglavnom ste stunnani bar pola bitke, znaci top ne puni 16-17 sekundi nego preko 20. 

 

 

Razumijem te i prihvaćam većinu argumenata. I sam sam odradio većinu derp tenkova, i dalje imam M4, Kv2, Hetzera... ali postoji velika razlika - gotovo svi ovi tenkovi praktički nemaju oklopa (uključujući i Kv2), i oneshot su za gotovo sve njihove tier-per-tier ekvivalente. Ovi magični izmišljeni anime tenkovi ne doprinose užitku igranja. Jedno je kad se za zabavu u nižim tierovima vrtiš po mapi i klikćeš po neprijateljima i svaki shot ulazi jer nemaju oklopa. U T9/T10 partijama, kad brawlaš sa skillanom ekipom, trejdaš granate, nadmudruješ se, cimaš i kalkuliraš, dođe neki njub u T5H i odvali ti 600 HP a nije ni skupio ''ananas'', dođe mi da bacim komp kroz prozor. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Prije posla skinuo patch i samo ušao u igru. Nismo dobili ništa za onaj kod PLAYTWA

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

pa jesi playao twa?

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Skinuo sam Gmaecenter i TWA i probao igrati, tj. probao sam onaj dio gdje još treniraš kako voditi jedinice. Ali to prije desetak dana, danas nisam.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Gomila tenkica na popustu.

https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:G65_JagdTiger_SdKfz_185

 

Lovac se cini kao super deal. Ostale lovce vec imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Gomila tenkica na popustu.

https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:G65_JagdTiger_SdKfz_185

 

Lovac se cini kao super deal. Ostale lovce vec imam.

Imam 8.8 već godinama, i mogu ti reći da je ok - nedugo je dobio speed buff, jako dobro zarađuje, reload je 4,5 sekundi s dobrom posadom i consumablesima. Sakrij donju ploču i nakosi ga između pucnjeva, teško da će te išta probiti.

Kad usfali para odigram desetak partija i pol milje je na računu.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Do sad ga nisam kupio jer nisam uhvatio na akciji, a na punoj cijeni mi se ne kupuju tenkovi.

 

Cini mi se kao dobar TD, ima povoljne granate i dobru penetraciju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks

Nemoj se zavaravati, i dalje je spor i traverse speed mu je koma, ali kad te ''posere'' partija, i do 70,000 ostaje čistog. A to nije tako rijetko.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
9 godina
offline
World of Tanks

Vidim da se ove sjene ne mogu isključiti skroz, najmanje što može je high. Ima neki mod možda da to isključuje ili se to može u config file namjestit?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Meni je STRV S1 mrak. Mnogi ga ne vole zbog siege moda, ali meni to nije problem.

Doduse, zahtjeva full camping nacin igranja, pa nije za one koji to ne mogu prozvakati. Uz dobru posadu (moja je debelo na 4. skillu) ima fenomenalan cammo i dobar view range koji se ne gubi (cammonet i binocsi) kod traversa.

Dobro zaradjuje jer uopce ne trebas pucati gold zbog odlicne penetracije, jedino su granate malo poskupe, ali bar rade 390 stete i probijaju k'o od sale.

I T10 bitke mu nisu toliki problem kao ostalim T8 tenkovima zbog 288 standardne penetracije, pa busi T10 tenkove bez problema.

Oklop funkcionira samo kod topova do 90mm kalibra, a i HP mu je poprilicno nizak (svega 1000HP).

 

Uglavnom, kako na dobroj mapi moze napraviti more stete jako dobro i zaradjuje.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 20:53 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Wot 1.0 je ogroman pomak naprijed u smislu grafike i fizike igre. Ali sve to pada u vodu zbog MM-a koji je i dalje katastrofalan. Odigrao sam danas 10 bitki imao sam samo dvije pobjede, a 7 od 10 bitki je zavrsilo sa rezultatom 0-15, 1-15, 2-15 ili obrnuto. Dojma sam da je u posljednjih par mjeseci postotak izjednacenih bitki znatno manji. To je nesto na cemu moraju poraditi. Nema smisla da ja (ili bilo koji drugi igrac) odigra 10 bitki i ugasi igru, a mislio sam potrositi cijeli dan igrajuci nove mape.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

DrDisRespect igra WOT OMG!!! Kako je lud lik hahhahahaha. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

WoT zbilja izgleda odlično sad i jako dobro radi (ne pada ispod 60 FPSa, FHD, Ultra postavke i par stavki smanjene za jedan korak)...

 

ali da je MM i dalje sje...., je..

 

u dvije bitke imam s S-51 (arty) po 4 uništenja, hrpu štete - i pušim 5-15, 4-15....

 

?!?!?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pitanje, nisam uspio naći koji su minimalni i preporučeni sistemski zahtjevi. 

Džedaj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
marsovac kaže...

Pitanje, nisam uspio naći koji su minimalni i preporučeni sistemski zahtjevi. 

 -problem s 'definicijom'.. tj, igrivost & postavke. Nije min.req. nešto s čime ćeš se igrati, gpu srednje i više klase, mada može svaka.

-nije tip igre gdje je minimum=donji prag kao uvjet nego dovoljno FPSa da ne trza, dovoljno visoke postavke za prikaz.

-igrivi minimum cca 30FPSa, sync 60FPSa.. između ta dva je realni minimum (da ti ne laga-trza u kritičnim trenucima..).

-više od tog nije važno, ali tad podižeš postavke prema kvalitetnijima..

gpu klase nv-X50/poneka x40, je OK. Nova 1030 vjerojanto nije dovoljna, na granici jedva nv740.. dok ostalih 840 940.. nije bilo u prodaji za provjeru kako radi. To je realni minimum.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Nivo postavki koje si imao prije 1.0 je isti na 1.0.

Ja imam 3 godine star komp, koji je tada bio osrednji (platio sam kantu 8000kn) i cijelo vrijeme vrtim WoT na SD klijentu, ali high settings.

Jučer mi je kad sam došao s posla igra strašno lagala i bio sam onak malo razočaran jer sam vidio da streameri vrte normalno. Zgasio sam WoT, igrao WoWS sat vremena, upalio opet WoT i sve je radilo savršeno. 60-70 fps, normalan ping.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Full hd, sve na ultra i sve ukljuceno imam 65-80 fps, igra radi odlicno, tako da ne bi trebalo biti razlike velike od onoga kako je prije bilo. Znam ljude koji su igrali na integriranoj grafici na i5 procu, tako da bi trebalo biti ne zahtijevno.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imam ati radeon r7 240 2gb ddr3, mogu ja igrati ali meni igra nije ista i dešava mi se da je igra počela, svi igrači su već na pozicijama a ja nakon nekog vremena uđem u igricu. To mi se prije nije dešavalo, konekcija je perfektna.

Džedaj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

DrDisRespect igra WOT OMG!!! Kako je lud lik hahhahahaha. 

 Ne samo to nego je lik prije nego je počeo streamati za ozbiljno dvojio između selidbe zbog početka rada u Wargamingu NA na WoT-u ili stream karijere i odabrao je ovo drugo, srećom za njega. 

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
Evil Access kaže...

DrDisRespect igra WOT OMG!!! Kako je lud lik hahhahahaha. 

 Ne samo to nego je lik prije nego je počeo streamati za ozbiljno dvojio između selidbe zbog početka rada u Wargamingu NA na WoT-u ili stream karijere i odabrao je ovo drugo, srećom za njega. 

 Da, ma dobar je wot ipak, odigrao sam par partija nocas, onako ove nove mape su sire, ima vise prostora, to sam zelio od kada sam poceo igrati igru. Ali komican mi je DrDis u wotu, veze on nema sta radi, ono, kao da si stavio dijete od dvije godine da igra igru, ali odredjeni ucinak je wargaming dobio, i shorud i summit su jucer gledali Dr kako igra i komentirali wot, reklama im je dobro prosla.

Eye In The Sky
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Tanks
marsovac kaže...

Imam ati radeon r7 240 2gb ddr3, mogu ja igrati ali meni igra nije ista i dešava mi se da je igra počela, svi igrači su već na pozicijama a ja nakon nekog vremena uđem u igricu. To mi se prije nije dešavalo, konekcija je perfektna.

To zna biti do RAM-a. Ako je 4 gige bilo preporuceno do sada lako je moguce da je sada igra 'gladnija'.

 

12 godina
offline
World of Tanks

od 1.0 patcha mi se ovaj k.... pojavljuje

a video card error has occured
this error id usualy caused by the graphics driver crashing,
try updating the drivers,check the video card settings or
restart the game

instaliro sam danas zadnji draver i opet isto

jucer mi se 5 put igra srusila,kad radi radi super i onda odjednom crash i ova poruka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Pokušaj pronaći neki stariji, a stabilniji driver, ne mora uvijek najnoviji driver biti onaj koji ti najvise odgovara.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Pokušaj pronaći neki stariji, a stabilniji driver, ne mora uvijek najnoviji driver biti onaj koji ti najvise odgovara.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

S tehničke strane dopada mi se većina toga što vidim u 1.0. Jest da je MM i dalje isti (i neće se popraviti dok god ne naprave da ne bude prevelika razlika u skillu na jednoj od strana, između ostalog), ali mape izgledaju vrlo lijepo. Samo je sad tu drugi problem - pola mapa čovjek treba ponovno naučit. Ispremještali su vegataciju, zgrade, elevaciju terena... na nekim mapama manje (Malinovka/Murovanka/Prokhorovka/Ruinberg), a na nekima su to doveli do razine da je mapu skoro nemoguće prepoznati (Erlenberg, Fjords).

 

I ne znam da li mi se to samo čini ili je sada kempanje iza grmova lakše? Čini mi se da te znatno teže spottaju iza grma nego ranije. Otpor terena mi se također čini bitno drugačiji (tenkovi kao da se teže okreću i ubrzavaju nego prije).

 

Bez obzira na sve, ugodna tranzicija moram priznati. Samo da popeglaju još neke bugove i da se napokon dodatno počnu bavit problemima koji nisu vezani za grafiku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice