World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Tanks

od 15h so 21h jos gore

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

ima li tko dati kakav savjet za brawling kad si u teškašu.

 

vozim francuze T4 B1, i T5 BDR G1. 

 

brawling mi ide dosta loše, B1 ima gadan weak spot sprijeda i relativno slab top, a G1 mi je još uvijek stock i spor je za poludit.

 

Uglavnom, u izmjenama loše prolazim, čak me i srednji ubiju. kako ih je najbolje postaviti prema neprijatelju?

 

 

e da, priličan sam noobčina, 800 partija cca.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
KRISTIJANJE kaže...

ima li tko dati kakav savjet za brawling kad si u teškašu.

 

vozim francuze T4 B1, i T5 BDR G1. 

 

brawling mi ide dosta loše, B1 ima gadan weak spot sprijeda i relativno slab top, a G1 mi je još uvijek stock i spor je za poludit.

 

Uglavnom, u izmjenama loše prolazim, čak me i srednji ubiju. kako ih je najbolje postaviti prema neprijatelju?

 

 

e da, priličan sam noobčina, 800 partija cca.

 

Mogao bi se napisati jedan poduži tekst sa savjetima, ali puno efikasnije će ti biti da počmeš pratiti dobre igrače na youtubu i twitchu i pogledaš njihove tutoriale. Meni su najviše pomogli lemmingrushtaugrim i zeven jer jako dobro objasne kako razmišljaju i zašto nešto rade u određenom trenutku. Lemmingrush i taugrim imaju tutoriale za pojedine vrste tenkova, čak i za točno određene tenkove, a zeven je odličan jer on komentira borbe drugih igrača i navodi greške i što su mogli bolje napraviti. Od ostalih igrača pogledaj i quickybabyskill4ltucirconflexesanfieldsirfochorzaneldecha,....

11 godina
offline
Re: World of Tanks
roxas kaže...
KRISTIJANJE kaže...

ima li tko dati kakav savjet za brawling kad si u teškašu.

 

vozim francuze T4 B1, i T5 BDR G1. 

 

brawling mi ide dosta loše, B1 ima gadan weak spot sprijeda i relativno slab top, a G1 mi je još uvijek stock i spor je za poludit.

 

Uglavnom, u izmjenama loše prolazim, čak me i srednji ubiju. kako ih je najbolje postaviti prema neprijatelju?

 

 

e da, priličan sam noobčina, 800 partija cca.

 

Mogao bi se napisati jedan poduži tekst sa savjetima, ali puno efikasnije će ti biti da počmeš pratiti dobre igrače na youtubu i twitchu i pogledaš njihove tutoriale. Meni su najviše pomogli lemmingrushtaugrim i zeven jer jako dobro objasne kako razmišljaju i zašto nešto rade u određenom trenutku. Lemmingrush i taugrim imaju tutoriale za pojedine vrste tenkova, čak i za točno određene tenkove, a zeven je odličan jer on komentira borbe drugih igrača i navodi greške i što su mogli bolje napraviti. Od ostalih igrača pogledaj i quickybabyskill4ltucirconflexesanfieldsirfochorzaneldecha,....

 Hvala,

 

gledao sam nešto videa od quickbaby-ja, dodušte većinom replaye. Hvala još jednom.

 

 

jaska jaska jaskaja
11 godina
offline
World of Tanks

ja tog malog lemmingrusha nemrem smislit

da ga vidim čvrgnul bi ga

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 19:02 (Žiga82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

ja tog malog lemmingrusha nemrem smislit

da ga vidim čvrgnul bi ga

 

Meni se isto nije svidio na prvu, ali kad sam ga počeo pratiti postao mi je jedan od najboljih wot youtubera. Istina je da ponekad zvuči arogantno, ali je činjenica da je odličan igrač i po meni, uz taugrima i zevena, najbolje prenosi to znanje drugima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 21:07 (roxas).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
KRISTIJANJE kaže...

ima li tko dati kakav savjet za brawling kad si u teškašu.

 

vozim francuze T4 B1, i T5 BDR G1. 

 

brawling mi ide dosta loše, B1 ima gadan weak spot sprijeda i relativno slab top, a G1 mi je još uvijek stock i spor je za poludit.

 

Uglavnom, u izmjenama loše prolazim, čak me i srednji ubiju. kako ih je najbolje postaviti prema neprijatelju?

 

 

e da, priličan sam noobčina, 800 partija cca.

 

Toplo ti savjetujem da što prije odustanes od francuske grane teskih tenkova. Ja sam napravio istu gresku, kad sam poceo igrati pozelio sam imati AMX 50b, odustao sam na 9. tearu pa mozda nastavim jednog dana. Ta grana je pravi izazov i za puno iskusnije igrace, to su tenkovi na kojima je gotovo nemoguce imati blokiranu stetu pa moras to nadoknaditi u nanesenoj steti.

 

Savjetujem ti da odaberes neku granu u kojoj ces moci uzivati bez puno zivciranja.

 

Streameri ce ti puno pomoci da pocnes razmisljati ispravno, a sve ostalo dobijes iskustvom. Kad cujem lemminga kako se smije na silu ugasim video, iritantan je.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
KRISTIJANJE kaže...

ima li tko dati kakav savjet za brawling kad si u teškašu.

 

vozim francuze T4 B1, i T5 BDR G1. 

 

brawling mi ide dosta loše, B1 ima gadan weak spot sprijeda i relativno slab top, a G1 mi je još uvijek stock i spor je za poludit.

 

Uglavnom, u izmjenama loše prolazim, čak me i srednji ubiju. kako ih je najbolje postaviti prema neprijatelju?

 

 

e da, priličan sam noobčina, 800 partija cca.

 

Toplo ti savjetujem da što prije odustanes od francuske grane teskih tenkova. Ja sam napravio istu gresku, kad sam poceo igrati pozelio sam imati AMX 50b, odustao sam na 9. tearu pa mozda nastavim jednog dana. Ta grana je pravi izazov i za puno iskusnije igrace, to su tenkovi na kojima je gotovo nemoguce imati blokiranu stetu pa moras to nadoknaditi u nanesenoj steti.

 

Savjetujem ti da odaberes neku granu u kojoj ces moci uzivati bez puno zivciranja.

 

Streameri ce ti puno pomoci da pocnes razmisljati ispravno, a sve ostalo dobijes iskustvom. Kad cujem lemminga kako se smije na silu ugasim video, iritantan je.

Hvala,

 

a što ću kad mi slatko izgledaju :)

 

Iskreno nije mi bitna statistika, ne koristim niti planiram koristiti XVM, ne patim da napravim carry 1 vs 10. 

 

Samo želim doći do razine da sam sam zadovoljan vlastitom igrom pa makar nikad ne postigao partiju vrijednu uploadanja replaya na you tubeu.

 

 

 

S vremenom ću otključati i druge linije al neću još odustat od francuza, opet, slatki su mi :)

 

jaska jaska jaskaja
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Nedvojbeno je da se radi o jako dobrim tenkovima, ali i sam WG granu koja vodi do 50b zove "french paper armor tanks". Zato se ne preporuca kretati na tu granu prije nego sto skupis bar 5 tisuca bitki (a nekim igracima cak i vise). Savjetujem ti nesto tvrđe tipa grana koja vodi prema IS7 ili Mausu. Bar te nece protivnici u lakim tenkovima kostati zivaca.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

MYSTERYBALL

 

neki boost-eri ...

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Nedvojbeno je da se radi o jako dobrim tenkovima, ali i sam WG granu koja vodi do 50b zove "french paper armor tanks". Zato se ne preporuca kretati na tu granu prije nego sto skupis bar 5 tisuca bitki (a nekim igracima cak i vise). Savjetujem ti nesto tvrđe tipa grana koja vodi prema IS7 ili Mausu. Bar te nece protivnici u lakim tenkovima kostati zivaca.

 Grindam i prema Mausu, doduše tek sam na tieru 4 u toj liniji. Trebat će vremena :)

 

 

jaska jaska jaskaja
11 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Auuuuu koja sreca

 

replay

 

 

 

 

Odmah nakon te i druga samo sto smo sad izgublil

   

 

 

Lol, tek sad vidjo da je zavrsilo i na 

14 godina
offline
World of Tanks

Može prijedlog, šta odabrati, nekako me najviše vuće ovaj 121B, al ne znam ni sam...?

 

4 M60
0 121B
1 T95E6
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

a kaj samo ta tri su u ponudi?kaj da radim sa ovim svim bondovima kaj imam?, moj botovski klan ovo ni ne igra

121B ja nebi jer me nervira kad tenk nemre spustit top

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 2:32 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

Jesu li i vama kasnjenja i bugovi u igri. Ping mi je uredan ali svejedno imam trzanja i kasnjenja.

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
mene server svako malo izbaci zadnjih dana
jaska jaska jaskaja
11 godina
offline
World of Tanks

pojavila mi se 100% tna posada za is6 i t34 u garaži. Jel možda netko zna zašto. Prijatelju mi također.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
KRISTIJANJE kaže...

pojavila mi se 100% tna posada za is6 i t34 u garaži. Jel možda netko zna zašto. Prijatelju mi također.

 Saznao na redditu, ostale od frontlinea, nisam ga igrao pa nisam povezao.

jaska jaska jaskaja
11 godina
offline
World of Tanks

zgubim sad 7 zaredom ahahah koje smece od igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

zgubim sad 7 zaredom ahahah koje smece od igre

 

Ako te išta tješi i meni je danas bila ista situacija. Dobio 9 od 25 partija s prosječnim 3k wn8. Nisam dugo imao ovako loše timove, ali tu ne možeš ništa osim uzeti pauzu i vratiti se kasnije ili ne igrati random uopće i prebaciti se na timske i sh s klanom.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Meni se to isto događa zadnja tri dana, wn8 debelo iznad mog prosjeka, pobjede nikako preko 30%. 😮
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Ista stvar kod mene. Između ostalog dvije s 0:15 i tri s 1:15, a dnevni WN8 oko 2600. Inace mi je 1600...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Vikend je,niste jedini kojima se to desava. Zato, kao sto kolega iznad rece, ili sh ili timske mada ja uzmem udesa i  rokaj, jer sa njim ne zavisim toliko od drugih, ako su jaci nisu brzi 

 

 

EDIT:

Veoma brzo je zavrsilo. I druga partija isto

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 12:25 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks

Mislim da čak nije problem u vikendu kao inače nego se vjerojatno zbog ljetnih praznika u igru vratilo dosta starih igrača koji imaju tenkove višeg tiera. A s obzirom da potencijalno dugo nisu igrali, igraju sada još gore nego prije, s time da vjerojatno nisu nikada ni naučili igrati . Po meni jedino to objašnjava ovu situaciju koja se dešava već nekoliko dana za redom i to tijekom tjedna.

14 godina
offline
World of Tanks

besplatna ™ igra  + praznici  + tateki gledaju nogac pa netrebaju kompove tolko  + vikend =  0/15, 1/15 gejmovi

nemate se kaj cudit

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Wargaming simulator

 

Pomozite brki da napravi moonbase. 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks
TANKYAWESOMEEPICGUYS

bonus kôd za neznamšto..
nemam wot a vi procijenite vrijedi li..
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...
TANKYAWESOMEEPICGUYS

bonus kôd za neznamšto..
nemam wot a vi procijenite vrijedi li..

We as community contributors have been given a bonus code 
from Wargaming for our World of Tanks audience to use! The code is "TANKYAWESOMEEPICGUYS" and it should give you the following:
Restrictions:
• Random battles, Grand battles
• Tier IV+ vehicles
• The mission can be completed once per account

Conditions:
• Play 5 battles
• Be among the top 10 Experience earners on your team

The reward for completing the mission is: 
• 1x +300% Crew experience for 2 hours 
• 1x Large Repair Kit 
• 1x Large First Aid Kit 
• 1x Automatic Fire Extinguisher

NOTE! Each code can be used only once per account, currently only works for EU, and if somebody has already activated the code from another contributor, you won’t be able to activate ours and the other way around. 
The codes and mission are valid till 30.07.2018, 00:00 UTC. The mission should be completed BEFORE that time to get the reward.

Good luck and have fun!

14 godina
offline
World of Tanks

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čistom logikom,ako vam je win8 ultra visok obično su vam timovi u banani i možete napraviti nereda dok sami ne odete u vječna lovišta.
Jer kad je tim odličan teško će se nabrati dmg,spot-a...za neki ludi win 8 jer ostatak tima zna što radi, nema free dmg...te partija završi brzo.

Ugl.neka je takvih partija sve to sjedne na svoje sa kojom pobjedom.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice