World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.310
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

pa ovo je bogu plakati sta je postala ova igrica. nisam u plusu s pobjedana valjda zadnji par mj

 

i ajd mozda sam glup ili noob ali jel mi tko moze reci koja je fora ovo s nestajanjem tenkova tj da vise nije spotan.  na 10m na cistini nestane tenk i to gromada od tenka. ja stojim 3km iza zbunja mene spotaju ja ne spotam tenk na pola metra koji doslovno stoji na rubu grmlja i jos mu viri cijev van. ali ne spotam tek kad me ubiju

 

 Je ja isto muku mučim sa kreditima, random pucam samo ap nebili šta zaradio, istražio sam desetku prošle godine, prije dvije kampanje za premium desetke, od onda nisam imao dovoljno kredita da ga kupim, srećom sam osvojio sad ovaj T25 kojega sam imao, pa sam dobio kompenzaciju od 600 000 kredita, sjelo ko budali šamar...

 

A ovo za spotting je normalna wot stvar, jako dobar cammo faktor i tenk ti nestane na par metara, nema veze ako mu rubovi tenka vire, dokle god on spotting točke skriva od tvog pogleda ili bilo koga iz tvog tima, on neće biti spotan, glupo je što je tih točaka samo 5, četiri sa svake strane i jedna na vrhu kupole, tako da zbog toga dolazi do toga ta tenku može cijeli kut virit sa kotačem iz žbunja, cijeli top, ti ga nećeš odspotati...

7 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

pa ovo je bogu plakati sta je postala ova igrica. nisam u plusu s pobjedana valjda zadnji par mj

 

i ajd mozda sam glup ili noob ali jel mi tko moze reci koja je fora ovo s nestajanjem tenkova tj da vise nije spotan.  na 10m na cistini nestane tenk i to gromada od tenka. ja stojim 3km iza zbunja mene spotaju ja ne spotam tenk na pola metra koji doslovno stoji na rubu grmlja i jos mu viri cijev van. ali ne spotam tek kad me ubiju

 

 

Poogledaj ove linkove- 1

 za objašnjenje kako funkcionira sustav spotanja.

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ma znam kako funkcionira sustav spota ali lovac neka 6ica ispod mene doslovno 20m iza bora i nestane, to nije normlano, ili da se ganjam s nekim iza ugla i on nestane iako ide sidescrapping i viri mu pola tenka

nije normalno da mi ekipa umire u prvih 15-20 min, niti da na vladaru idu na plazu i to tier 9. mene samo zanima jer sam noob dal me baca stalno protiv nobova ili sto

o tome da skupljam na tier 6 10k iskustva za kupolu necu ni pricati. ma ajde i kad odigram lose pa eto ali svaki dan stalno biti u minusu s pobjedama nema smisla. gledam svoje frendove 99% njih u plusu ili na nuli. a nisu takvi pro igraci da sami okrenu partiju.

ok kuzim i tocke spota ali nije normalno, sto kad je na otvorenom polju i sve tocke spota se vide a on nestane?

 

mislim hebe mi se za statistiku ali ono kad grindas dosadi jer nikako skupiti svega

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

> doslovno 20m iza bora i nestane..

 

Možda ti nešto nije u redu s klijentom, iako ne bi smjelo biti jer bitka se odvija na serveru. Provjeri internet, možda je tu problem.

 

Ne bi rekao da je do same igre, jer ja takve stvari nisam primjetio, spotting radi normalno.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Na novom accountu muku mučim sa kampanjom.

Nikako riješiti MT 15, i neki dan ubijem dva lovca, napravim gro štete ... i misija nije izvršena...zato jer drugi kill je bio sudaranje. Još mi on fali.

Odlične su mi kapmanje, daje dodatni poriv za igranjem, i još nagrabiš love, opreme ... nije loše.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

pa ovo je bogu plakati sta je postala ova igrica. nisam u plusu s pobjedana valjda zadnji par mj

 

i ajd mozda sam glup ili noob ali jel mi tko moze reci koja je fora ovo s nestajanjem tenkova tj da vise nije spotan.  na 10m na cistini nestane tenk i to gromada od tenka. ja stojim 3km iza zbunja mene spotaju ja ne spotam tenk na pola metra koji doslovno stoji na rubu grmlja i jos mu viri cijev van. ali ne spotam tek kad me ubiju

 

 

Slažem se. Primijetio sam istu stvar čim su igru apgrejdali na 1.0+ (novi engine). Problem je najizraženiji na Prokhorovki - na zapadnoj strani mape gdje idu scoutovi i destroyeri, nekad se zna dogoditi da tenk s dobrim camo (E25 lol) dođe ekipi dabelo ispod 50m rangea (koji bi trebao biti automatski spot prema opisu mehanike, wtf?!?), ali naravno da nije. I onda te izroka njih 10 s druge strane mape, a malog smrada ne možeš vidjet dok ti se DOSLOVNO ne zakuca u facu na 2 metra. Jako, jako čudne situacije se događaju s kamuflažom i grmovima u kombinaciji.


EDIT: E da, nekad se to događa i sa Type 5 Heavy, pa si misli zašto. Tenk velik ko zgrada a ne vidiš ga pod nosom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 12:30 (Wizo).
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

evo na prijevoju na A7-8, dakle ono usko grlo. ja gore na brdascu usko grlo ispod mene i lovac nestane, ok mozda je malo bio skriven iza kamena i stabla ali to je manje od 50m sigurno. doslovno da se zaletim punom brzinom skocio bi na njega. na trenutak je nastao ali je spotan opet, sad nez od mene ili suigraca. ali on na tolikoj udaljenosti nebi smio nestati zer ne?

 

 

edit: komp i net rade super

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 16:16 (SeaCucumber).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Makni sve modove - stalno se na igru zale ljudi koji imaju modove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

modove u zivotu nisam koristio

 

mozda da uplatim premium mozda bi bolje islo:D

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ne znam stari, probaj reinstalirati igru. Meni je sve radilo ok na starom kompu (nekakva medium grafa), prije par tjedana sam uzeo novi komp, vrtim sve na max i nemam nikakvih spotting problema.

11 godina
offline
Re: World of Tanks

Isti qrac i sa premijumom, jednostavno vise ima idiota nego normalnih. Sand river ja gw tigar, tek ga istrazio, ispalio sam samo 2 granate a ostali su vec svi mrtvi. 3:46 trajala bitka.

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jucer na onoj novoj mapi, lik u zbunju kod nase baze spoter tier 8.

pogodio sam ga naravno, znam da je supacki i sve ali jednostavno ne mozes kempati u bazi sa spoterom

 

jel treba reci da smo izgubili. 

 

mislim vjv je i zbog maratona ali u zadnje vrijemme sami debili. ja kazem jesam noob ali ono trudim se nekad mi dode da samo kempam i dizem zivce drugima

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

evo dva mastera u dva dana..

 

jedan prem amx, jedan s Caernarvanom

druga je izgubljen match ali sto ces

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

jucer na onoj novoj mapi, lik u zbunju kod nase baze spoter tier 8.

pogodio sam ga naravno, znam da je supacki i sve ali jednostavno ne mozes kempati u bazi sa spoterom

 

Ja u svojim godinama nemam više ni živaca ni milosti za takve. A bogami ni razumijevanja. Ajde kad je crvendać, još čovjek može imat razumijevanja, ali kad vidim žutog/zelenog da kempa u bazi sa spotterom, ide mu refleksni "haj mornar Luka, bum šamarčina", a ne libim se to učiniti ni sa KV-2 i instakillati ga. Totally worth it, nije mi ni malo žao. Ionako ne doprinosi timu ni 1%, pa zašto da bude živ, samo je teret.

 

Zadnja takva situacija je bila kad sam s frendom (obojica u SU-100Y) igrao na Glacieru, južna strana mape. Lik sa spotterom odmah u bazi u prvi grm i stoji tamo 3 minute, a nama nitko naprijed ne spotta, ovaj solo spotter. Prvo je bila zamolba na chatu, nakon čega je rekao da on spota. Nakon toga smo ga obojica malo trknuli s tenkovima, a nakon toga je lik počeo psovat da koji je nama k da on spota. E onda je bilo 2x bum šamarčina. Možda ga nauči pameti, ali sumnjam. Jer poslije je napisao "da nek si sada sami spottamo". FFS. Lik/klinac uopće ne kuži kako spot funkcionira...

 

Daj ingame nick morski krastavče, da koju bacimo skupa. Igram svaki dan skoro. Uglavnom poslijepodne u tjednu (kuća pos'o) a vikendom nekad i dulje.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Spotter je najvažniji element u igri.

Đabe ti armor ili DPM ako ga nemaš na kome koristiti.

 

Ja osobno obožavam lake tenkove, i njih najviše i igram.

Nažalost radi toga je WN8 grozan (oko 1100), jer u najboljoj light tenk partiji, slabo se napravi štete za dobar rejting, jer nažalost 90% rejtinga je u učinjenoj šteti.

Rijetko kad se napravi preko 2500 štete, a često radi kretenske ekipe koliko god spotam, oni ništa ne pogode.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav.

 

Kupio sam opet Shermana Jumbo i za zapovjednicu stavio jedinu curu koju sam imao...  Za ostale članove posade sam stavio momke iz T110E (ili tak nešto) kojeg su nam ranije "posudili".

E sad, momci su sa 100% spali na 50% (uz postotke od zapovjednice i ventilacije, sad su na 66% i ta brojka je crvena kod svakog člana)... Na moje čuđenje, odmah im je išao prvi skill i on raste ali ne raste osnovna vještina tj. onih 66%...

Imam i na T2 Mediumu posadu na 100% uz 47% prvog skilla pa bih volio njih dvojicu upotrijebiti (commander ne treba) ali ne kužim kako...

Davno sam prebacivao posadu i to slanjem u vojarnu pa onda ih ubacim u drugi tenk ali sada mi kaže da nema mjesta u vojarni (iako sam otpustio 50%-nu posadu od Pz T25)...  Nemam više ideja a njihovo štivo mi nije pomoglo...

Hvala unaprijed...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Svaki tenk zahtjeva kvalifikaciju kao i svaka klasa, ako je recimo e5 posada na m103 ce bit na mislim -25 % dakle oko 75%, bilo koja druga klasa ce bit 50% tj na 50% i s comanderom i biom valda na 66% i svi ce bit crveni

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

Svaki tenk zahtjeva kvalifikaciju kao i svaka klasa, ako je recimo e5 posada na m103 ce bit na mislim -25 % dakle oko 75%, bilo koja druga klasa ce bit 50% tj na 50% i s comanderom i biom valda na 66% i svi ce bit crveni

 A hoće li im ikad porasti osnovna vještina sa tih 66%??

I kako da šibnem sa T2 Mediuma dva člana posade u Jumbo?

Nisam ja ništa prčko.
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Jedino ako cete pretrenirat, jedino onda ce postat bjeli i ice na 100% + comanderovih 10% za ostale + bia  bla balba.

kliknete na člana posade i pošaljete u vojarnu, nakon toga, na poziciju koju su oni trebali bi mogli izabrat, a nakon toga mozete kliknut na slikicu i pretrenirat svakog clana posebno na trenutni tenk, ili na  ikonicu za posdu di mozete komplet tenk

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
offline
World of Tanks

Već me frustrira ono "No place in baracks"...  Pa upravo sam otpustio jednog člana posade Toldija III... :/

Kako da napravim mjesta u vojarni??  Otpuštam tipove a opet nema mjesta u vojarni....

 

EDIT: Skužio sam pretreniravanje... Sve 5...  Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 22:50 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Treba platit prosirenje garaze 300 500 golda  mislim 16 slotova, nekad bude na misiji, mada ako ste igrali evente onda vjerovatno imate masu posade na 100% kojom zatrpaju baraku vojarnu, ako imate slobodnih slotova u garaži mozete kupit t 1 tenk koji je besplatan i u njega natrpat  koliko stane od iste zemlje

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
offline
World of Tanks

Ljolj, vikend je tu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

jucer na onoj novoj mapi, lik u zbunju kod nase baze spoter tier 8.

pogodio sam ga naravno, znam da je supacki i sve ali jednostavno ne mozes kempati u bazi sa spoterom

 ja kazem jesam noob ali ...

 dobro razmisljas, ali NISI nub !

jer si podsjetio kolegu skauta da je pocetak svakog skautanja koristenjem W a bogami i A i D, a ne samo prvog grma od baze

nub je on

a i svi kolege na forumu ce se sloziti samnom jer su i oni cesto "pokazivali pravi put" raznim spoterima koji krenu iz baze NAZAD da budu IZA baze i "spotaju" "za tim"

ja sam dosta puta bil bannan, jer sam radio isto ko i ti

jedino se sa brojem partija usavrsio proces, ono, bum bum po neprijatelju, pa "slucajno" ™ jednu HE u "skauta"© uz neizostavan SRY MAN ACCIDENTALY I SHOT YOU,  pa opet po neprijatelju, i onda ga dovrsim, da algoritam za team dmg me ne poplavi nego da izgleda kao slucajna steta tokom igre

a ak on krene rokat po meni jos bolje, jer nakon 3-4-5 uzastopnih hitaca po kolegi igra te bana na 24h i kika te van na desktop

a cesto sam i znao "pogurat" nekog da napreduje, najcesce prema vodi ili niz liticu ak sam sumnjal da mu tastatura ne radi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Nisam već dugo ništa stavio...

  

 mici to odma covjece, kaj ne vidis da je 1st class na slici ??!?!

znas da je dedaa zabranil sve osim masterija

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
a cesto sam i znao "pogurat" nekog da napreduje, najcesce prema vodi ili niz liticu ak sam sumnjal da mu tastatura ne radi

 Bas sam nedavno pomogao jednom spoteru/kamperu da napreduje na dno kanala/rijeke, tokom guranja mu se ostatila gusjenica pa se utopio.

 

E sad me zanima, kako tocno funkcionira to kad ti ime poplavi? Sto to tocno znaci? Smijes li ubiti takvog suigraca?

 

U ovom mom slucaju nisam poplavio, njemu je pisalo da se utopio, al nakon bitke sam vidio da sam ga ja potopio tj. imao sam -1 na broj killova.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Mene je kretenčina jučer izgurala s litice i ubila.

Bio sam ispred prve linije, na pola mape i savršenom spoterskom grmu.

Idiot me izgurao jer je to "njegovo mjesto".

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Mene je kretenčina jučer izgurala s litice i ubila.

Bio sam ispred prve linije, na pola mape i savršenom spoterskom grmu.

Idiot me izgurao jer je to "njegovo mjesto".

 Jucer sam bio inace malo zivcaniji umoran nije me islo..

No eto upalim svojeg t110e4 to je tenk kojeg volim igrat.

WZ light tenk igra heavya ili mediuma uopce ne pokusava spotat da TD-ovi mogu ista napraviti...

 

Taman mi se naguzio, upalim HE i reko sam mu ak se ne makne da cu ga one hitat, i opalim prema njemu i moj favorizirani tenk e4 ga fula, šteta. Ovo sto sam ga fulao me raljutilo vise nego ista...

Ne razumijem poantu spotera ako ne spotas koji racku bi igrao lighta pogotovo tier 10 wz-a  ako ga igram kao mediuma, nema mi nikakve logike..

 

A da ne pricam da me gotovo svaki match kada igram teske tenkove ili TD-ove rokne s 3 artya--- i to u otvorenim mapama..

Ja imam jednog jedinog artya i njega imam iskljucivo da odigram misije a kada ga igram rokne me u grad.. srece mi je isto veca stranca u pm..

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

imam ja par situacija od jucer (mislim ko ih nema dnevno :D)

 

na sigridovoj liniji, standardna bitka, tier 6 vozim midium, dolazim s donje strane grada gdje je onaj sredisnji ulaz za grad ono kad se malo penjes. tu stoji moj spoter tier 9 kinez. s desne strane mi ono polje otvoreni dio mape. pingam mu da ide do bunkera jer ce i njihov spoter doci tamo koji ce nas sv spotati. on nista. naravno dosao je njihov spoter, spotao mene i njega i odmah arty na nas. i onda me kreten ubije i poplavi. sad nisam siguran jel to neki dobar spot pozišn ali mi nema logice da tamo spoter stoji. em s lijeve strane ti je zid i nista ne spotas, em od tud ne vidi kraj mape ili TD-a s njihove strane ako je u grmu.

 

 

druga situacija aerodrom mapa. ja vozim midium tier 8 (pershinga). odem na mid sad se klackam po midu, opalim koju pogodim, pogodi mene. partija ide debelo u poraz ali reko tu cu ostati. nas 2-3 na kraju i krene pantera tier8 talijanska na mene. znam da ima  3granate. ispuca prvu pogodi me, pogodim i ja njega i treckam ga. sad cekam da me dokrajci no medutim druga granata i odbijem mu, ja jos u reloadau a oboje na one shotu. treca i odbijem mu i ja njega ubijem. mislim da se lik nazivcirao (bar bi ja). to mi je ono situacija koja je rijetka jer pershing ima nista od oklopa. sad bar znam kako se drugi osjecaju kad meni odbijaju granate :D

 

ili kad mi arty odbije granatu.

 

 

bio sam na granici 4k osobnog rjetinga sad sam pao debelo na oko 6,5k bitaka. kazem nisam nesto ali ono pokusavam igrati kako treba, naravno nekad riskiram i popusim nekad dobro zavrsi, ali kad neko ide da ne kazem se glupirati e to me izivcira da mi dode unistall game

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

znam da sam vec pitao i da su neki pisali da im se igra crasha i zablokira cijeli komp medutim jel se kom dogodilo da mu izbaci BSOD i kad restarta komp  a pobrise mu u igri tipa da zapamti user i pass i sve vrati na standardne postavke? dakle grafila sve low ma apsolutno sve

 

koje sranje na i5 7500 ssd-u i 1050ti

 

ono wtf? guglam gresku winsa iz BSOD kaze bad sector na hard drive. pretpostavljam da bi se onda komp sam od sebe rusio u normlanom radu tu i tamo, a u cod2 i 4 nikad nista ni u surfanju

 

iskreno nabijem ih na.... sorry admine sto prostacim

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
roxas kaže...
SeaCucumber kaže...

pa ovo je bogu plakati sta je postala ova igrica. nisam u plusu s pobjedana valjda zadnji par mj

 

i ajd mozda sam glup ili noob ali jel mi tko moze reci koja je fora ovo s nestajanjem tenkova tj da vise nije spotan.  na 10m na cistini nestane tenk i to gromada od tenka. ja stojim 3km iza zbunja mene spotaju ja ne spotam tenk na pola metra koji doslovno stoji na rubu grmlja i jos mu viri cijev van. ali ne spotam tek kad me ubiju

 

 

Poogledaj ove linkove- 1

 za objašnjenje kako funkcionira sustav spotanja.

 Pleas imaš li još ovoga, nakon izbivanja dvije i pol godine lud sam kako se ne snalazim a ovo mi je već turbo pomoć

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice