World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.169
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Heavy spall liner mi je oduvijek na svakom teškašu, svi tenkovi su mi uvijek opremljeni.

To mi na otvorenoj mapi produži život za nekih 60 sekundi.

 

Kaj ti vrijedi na kraju kad te stunna, reload mi se popenje sa 15 na 20 sekundi, preciznost ode kvragu ...

Samo stojiš, beskorisno i gledaš kako te macaju.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Ako te tri artiljerije stalno stunnaju, onda ne znas gdje si na mapi, i kako koristiti zgrade.

 

Igrao sam u doba kad si mogao dobiti 10 artija sa svake strane, gdje je Arty imao penetraciju

i mogao je napraviti vise od stunna, pa je bilo zabavno.

 

Sad je ovo smijesno, moze te stunnati al koliko ti malo skine healtha, osim ako vozis nekog mrsavog TD-a tipa

Udes, gdje zapravo Arty moze i probiti, uglavnom si siguran da ti nece skinut skoro nista.

 

Po tehici igre, HE granate bi trebale uvjek eksplodirati i napraviti bar kriticnu stetu.

No to vise nije slucaj - sudjelovao sam u bitci gdje je GWE-100 dva puta zaredom direktno pogodio Mousea,

i granata mu je bounceala. HE bouncea! Dakle Arty su stvarno jadni po snazi, najslabija klasa.

 

Em nemas kako trenirati posadu osim u Sex1 i LeFHu, dakle francuze i britance, dok Amere i Njemce ne mozes nikako dodatno trenirati.

 

A WG ih nece maknut skroz, jer ce se naci pod tuzbom od ljudi koji su kupili premium Artyje, trazit ce povrate love, a to ne zele.

Radije ce prodavati LeFH-a i Sex1 par puta na par eventova, i zaradjivat pare.

 mausa si mogao u gornju prednju ploču probiti sa artijem, sa GWE-100 mi je pošlo za rukom i max dmg mu zaljepiti. sad su artice sjena i beskorisne. ugl totalna smijurija, 300-400 dmg oklopljenim tenkovima lol, pa za to je i služio arti, malo da potjera papke iz skloništa.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 9:56 (sokre).
14 godina
offline
World of Tanks

Evo neka mi netko objasni kako je moguce ovo 2 bitke  odigram na jednoj napravim vise dmg, spot i kilova a na drugoj manje i dobijem Master 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

 mausa si mogao u gornju prednju ploču probiti sa artijem, sa GWE-100 mi je pošlo za rukom i max dmg mu zaljepiti. sad su artice sjena i beskorisne. ugl totalna smijurija, 300-400 dmg oklopljenim tenkovima lol, pa za to je i služio arti, malo da potjera papke iz skloništa.

 

Pa ni howitzer (haubize) topovi i HE (rasprsujuce) granate nisu bile za gadjat tenkove,

nego solit bunkere i strateske tocke, pa te svejedno Type5 i T49 prepolovi sa njim, makar u stvarnosti

bi ti zgulio boju i malo zagrijao unutrasnjost, eventualno bi zapovjednik bez slusalica ostao gluh na neko vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 15:49 (Čitatelj).
14 godina
offline
World of Tanks

a ne bi, 2SR tenkovi nisu bili "zatvoreni", pa bi nadtlak pobio posadu...

 

to je osnova sovjetskih lovaca na tenkove s 152 mm eksplozivnim granatama (iako su imali i probojne, punog kalibra)....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

Evo neka mi netko objasni kako je moguce ovo 2 bitke  odigram na jednoj napravim vise dmg, spot i kilova a na drugoj manje i dobijem Master 

 pa tu di si dobio master imas 1500 spota dok tamo imas oko 300 gdje nisi...

14 godina
offline
World of Tanks

Krenulo me danas sa Njemcima 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Čitatelj je izgleda jedon od onih kaj imaju 20k tekmi sa artama

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

Čitatelj je izgleda jedon od onih kaj imaju 20k tekmi sa artama

 

17.000+

14 godina
offline
World of Tanks

Ja opet zadovoljan s obzirom kakav sam tim imao sve botovi bokte 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

Ja opet zadovoljan s obzirom kakav sam tim imao sve botovi bokte 

Super partija, pogledaj ovaj moj a ja nisam dobio ACE :

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks/96070.aspx?page=1745&jumpto=5741165&sort=asc&view=flat

 

 

14 godina
offline
World of Tanks

evo sto imam od X i vidi se na kojem nisam skino AS Master mislim da je ovdje bc 25t najtezi za skinuti i mozda tvp jer iskreno neznam sta treba uciniti sa ta dva tenka znam kad sam sa bc 25t imao ovih 7k dmg i 2.5k spota dobio prvu klasu.Da i obj 430u snjim imam 7.5k dmg i kitu dobijem 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 10:20 (dreadmoore).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

evo sto imam od X i vidi se na kojem nisam skino AS Master mislim da je ovdje bc 25t najtezi za skinuti i mozda tvp jer iskreno neznam sta treba uciniti sa ta dva tenka znam kad sam sa bc 25t imao ovih 7k dmg i 2.5k spota dobio prvu klasu

 koliko si steta napravio s objectom 140?

ja u tier X bitci preko 7k i isto nista od ejsa... btw dobar si igrac moram priznat...

14 godina
offline
Re: World of Tanks

6.287 mozda je bilo nesto spota najveci dmg sto sam napravio bio je 8.5k sa e100 i nedavno sto me prosralo sa t57 heavy 8.190

Ma ima ih i bolji sigurno koji naravno gledaju Wn8 itd.Cak imam novi acc ali eto nesto mi se neda igrat na njemu imam obj 430 tire 9 ali posto ovdje imam dosta ovih X onda samo njih igram nemam bas zivaca igrati sa low tire.vjeruj mi da evo zadnja dva dana malo duze igram dobio sam skoro 20 poziva za neke klanove ali meni je to toliko dojadilo igrati klanovima da ti ja nemogu opisati.Ovako mi je draze ne ovisim ni o kome sto se tice tih sh i klanski sam svoj covjek to je jedna dodatna obaveza u ovoj igrici.

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 10:34 (dreadmoore).
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks

Od boljeg uvijek ima bolji, decki...

 

Nema zurbe, sve se moze ACE-at a i 3 markat, samo treba vremena kojega nema...

 

Igranje bez nikad kupljenog premium racuna za cash i sa kupljenim samo Super Perom davne 2014. godine dobro sam i dogurao...

 

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 14:35 (Tomo53nja).
11 godina
offline
World of Tanks

vremena kolko os al volje za ovaj shit vise ne,neke tenkove je jako tesko 3markat bez golda ,znaci trebas i premijumm a i neznam zakaj bi to opce i pokusavo kad dojde dojde a ne sad silit 1 tenk,probaj odigrat 20 zaredom sa t10 pa javi kolko si u minusu i bez da puknes 1 gold,

igra je smece,hrpa debila ,svi igraju ko picke,top tier mos bi skoro samo u t10;)sve mijenjaju samo najbitnije ne,mm je kita jedan tim uvijek banana,znaci pobijedujes kad ti igra to da ,uglavnom i 90% debila sam 2 stiscu nonstop,  ja sretan kaj naletio na bolju igru

wot mi je bio zakon al dok se ne dese neke znacajnije promjene neigram akivno ,mogu par odigrat tjedno citso iz fore obicno sa jgpz to napravim:)

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 20:46 (Žiga82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

vremena kolko os al volje za ovaj shit vise ne,neke tenkove je jako tesko 3markat bez golda ,znaci trebas i premijumm a i neznam zakaj bi to opce i pokusavo kad dojde dojde a ne sad silit 1 tenk,probaj odigrat 20 zaredom sa t10 pa javi kolko si u minusu i bez da puknes 1 gold,

igra je smece,hrpa debila ,svi igraju ko picke,top tier mos bi skoro samo u t10;)sve mijenjaju samo najbitnije ne,mm je kita jedan tim uvijek banana,znaci pobijedujes kad ti igra to da ,uglavnom i 90% debila sam 2 stiscu nonstop,  ja sretan kaj naletio na bolju igru

wot mi je bio zakon al dok se ne dese neke znacajnije promjene neigram akivno ,mogu par odigrat tjedno citso iz fore obicno sa jgpz to napravim:)

 haha ma moze bez premiuma samo znas ipak treba malo nauciti kako gadjati sa tenkom a ne lokati tenk pa gdje puklo da puklo

AMD AntiBoy
11 godina
offline
World of Tanks

kaj bum ciljo sam stisnem 2 ,zakljucam tenk i bok :)ovak razmislaj nazalost vecina,naj bolji su mi ovi kaj sa 300 pena idalje deru gold

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Nisam neki igrac ali ono 5k borbi wr 56% ali za ove siemke sto jurisaju u poljskim talijanskim ceskim konzervama sa mohawk projektilima osjecam se iznervirano... A bacio sam par partija nakon godine dana i jedino sto je novo je bolja optimizacija mape su doradili i ima 4 5 novih nacija....
A ne znam kako ne mogu u 4 5 6 godina sredit mm ili me zgaze ili oh zgazimo nema sredine ili je jako rijetka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

jednostavno, bitan je profit

 

ja ne igram dugo oko godinu i pol ali skoro svaki drugi dan dobijem zivcani slom. iako sam banana igrac, tek iznad crvenog ali kad vidim sto neki rade, ono jednostavno wtf

 

spoter kempa na bazi, teskas ide na sasvim krivu stranu, veicnom se probije jedna strana i gotovo. o pobjedama sam vec rekao, ovo je ko poker aparat ili ces dobiti ili ne

ne dajem vise lovu za premium racun jer nema smisla, je brze grindas imas stalno love pa ne razmisljas oces li opaliti koju gold i kupiti popravke i sl. ovako sad di i kad sitgnem-stignem

 

sad su jos poboljsali neke premium tenkove barem 8ice. retardiano je to sto su vecinom rusi op, ovisis o nekom rng-u, onaj indikator za probijanje ne funkcionira. opet kad se razmisljam ma idem kepmati prst u uho, jednostavno ne mogu tako igrati,to mi je dosadno

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Zamjenio danas mutza za superperu. Mutz najgori premium kojeg sam imao.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ti iz wota kao da se namjerno trude da eventualno ne podilaze igračima. Za ovaj trade mi za t34 nude upola manji iznos za koji ne mogu nabaviti niti jedan drugi tenk (ako naravno ne doplatim) i onda još onemoguće zamjenu više premiuma za jednog, kakva pohlepa i pokvarenost. I onda ove nove misije di su dali podstrek ljudima da forsiraju artije a 95% igrača ih ne može smisliti pa sad u svakoj drugoj partiji imaš po 3 spg-a!? Igram još par dana a onda duži uninstall

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa nije 3 SPG-a kraj svijeta. Nauci mapu, gdje stati da te ne gadja, ne budi prvi spotan i ne budi na otvorenom.

I onda nemas problema. I ne vozi Typea ili TOGa, tj nista veliko debelo sporo, sto izgleda kao Pinjata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

kakve su to fore, vidim spominju se neke zamjene t8 premiuma? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Aha vozi samo brze male tenkove i skrivaj se čitav meč iza brda-to je igra kakvu svi žele, jel?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spitfire_zg kaže...

Aha vozi samo brze male tenkove i skrivaj se čitav meč iza brda-to je igra kakvu svi žele, jel?

 Ajmo reci kada igras Arty da ti za jednu paljbu treba cca 45-50 sec.

I sad ako si prvi spotan odmah na pocetku tada ocekuj da sve tri roknu na tebe ako si laki tenk ili francuski medium ocekuj da pogines odmah.

Ako si teski tenk nastratad ces ozbiljno s toga u tih prvih minut dvije malo opreznije.. Da Arty traze laku metu, spore tenkove s losim sakrivenosti tipa Type 5, Maus i slicno tome..

 

Osluskivati kada roknu bar dva arty pa onda izviri potehni vrati se natrag i tako u krug.. druge nema.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
hrpa debila
svi igraju ko picke
top tier mos bit skoro samo u t10
sve mijenjaju samo najbitnije ne
mm je kita
jedan tim uvijek banana
pobijedujes samo kad ti igra to da
od 90% debila sam 2 stiscu nonstop

 

Potpis na sve navedeno, najljepsi summarum igre koji sam vidio do dana danasnjeg :D

 

S time da bih dodao da je igra i apsolutno najskuplja free igra koju sam u zivotu igrao. Bolje mi je da ne zbrajam tijekom 3-4 godine koliko sam ulozio u premium accove, razne "akcije", pokoji premium tenk i golde. Mislim da bih samom sebi šamar odvalio koji put najradije kad se sjetim, ali na kraju svega sve sam to radio jer sam fucking ovisnik o igri bez obzira na sva sranja u njoj i nije me čak ni sram priznati :) Igra ima ono nešto. Onda me naživcira, pa me razveseli, pa naživcira.... hmm, ovo je već za psihoanalizu, skoro da me podjeća na ono kad je žena ovisna o mužu koji je zlostavlja... wtf. :)

 

 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
Spitfire_zg kaže...

Aha vozi samo brze male tenkove i skrivaj se čitav meč iza brda-to je igra kakvu svi žele, jel?

 Ajmo reci kada igras Arty da ti za jednu paljbu treba cca 45-50 sec.

I sad ako si prvi spotan odmah na pocetku tada ocekuj da sve tri roknu na tebe ako si laki tenk ili francuski medium ocekuj da pogines odmah.

Ako si teski tenk nastratad ces ozbiljno s toga u tih prvih minut dvije malo opreznije.. Da Arty traze laku metu, spore tenkove s losim sakrivenosti tipa Type 5, Maus i slicno tome..

 

Osluskivati kada roknu bar dva arty pa onda izviri potehni vrati se natrag i tako u krug.. druge nema.

Evo reci cu ti ja arty je jedno veliko smece a povrh toga svega mene da se pita ja bi ukino sve modove u igri tako da nema ni pisanog wn8 sto najvise kvari uzivljaj igre udjes sa med tenkom cim ti vidi wn8 i ako si dobar igrac uvjek si u fokusu.

AMD AntiBoy
9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
Spitfire_zg kaže...

Aha vozi samo brze male tenkove i skrivaj se čitav meč iza brda-to je igra kakvu svi žele, jel?

 Ajmo reci kada igras Arty da ti za jednu paljbu treba cca 45-50 sec.

I sad ako si prvi spotan odmah na pocetku tada ocekuj da sve tri roknu na tebe ako si laki tenk ili francuski medium ocekuj da pogines odmah.

Ako si teski tenk nastratad ces ozbiljno s toga u tih prvih minut dvije malo opreznije.. Da Arty traze laku metu, spore tenkove s losim sakrivenosti tipa Type 5, Maus i slicno tome..

 

Osluskivati kada roknu bar dva arty pa onda izviri potehni vrati se natrag i tako u krug.. druge nema.

 

Kojih 50 sekundi, panther sedmica puca svakih 23, a desetka oko 33(!) Očito nemaš pojma o čemu pričaš

Gdje se to na prokhorovki možeš sakriti? Trebao bi osluškivati hoće li arty nekoga roknuti na drugom dijelu mape da znam mogu li sajd skrejpat tih desetak sekundi i još paziti da se naprijed u grmlju ne skriva neki TD? Uživaj ti u osluškivanju a druge naravno uvijek ima. Za početak kod mene  igra ide na duže hlađenje jer su ovim novim misijama u kojima zahtijevaju stananje i igranje artija išli direktno kontra želja 95% igrača i pokazali da im je bahatost jednaka pohlepi

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spitfire_zg kaže...
toxic kaže...
Spitfire_zg kaže...

Aha vozi samo brze male tenkove i skrivaj se čitav meč iza brda-to je igra kakvu svi žele, jel?

 Ajmo reci kada igras Arty da ti za jednu paljbu treba cca 45-50 sec.

I sad ako si prvi spotan odmah na pocetku tada ocekuj da sve tri roknu na tebe ako si laki tenk ili francuski medium ocekuj da pogines odmah.

Ako si teski tenk nastratad ces ozbiljno s toga u tih prvih minut dvije malo opreznije.. Da Arty traze laku metu, spore tenkove s losim sakrivenosti tipa Type 5, Maus i slicno tome..

 

Osluskivati kada roknu bar dva arty pa onda izviri potehni vrati se natrag i tako u krug.. druge nema.

 

Kojih 50 sekundi, panther sedmica puca svakih 23, a desetka oko 33(!) Očito nemaš pojma o čemu pričaš

Gdje se to na prokhorovki možeš sakriti? Trebao bi osluškivati hoće li arty nekoga roknuti na drugom dijelu mape da znam mogu li sajd skrejpat tih desetak sekundi i još paziti da se naprijed u grmlju ne skriva neki TD? Uživaj ti u osluškivanju a druge naravno uvijek ima. Za početak kod mene  igra ide na duže hlađenje jer su ovim novim misijama u kojima zahtijevaju stananje i igranje artija išli direktno kontra želja 95% igrača i pokazali da im je bahatost jednaka pohlepi

 To je jedini problem tvoje frustracije. Tier 7 ruski puni s rammerom s top gunom 44 sec... tko ti je kriv... kako si prije igrao kada su skidale po 700 jednim hitom?

Ako nisi u stanju pratit sto se dogada sa strane zao mi je... opet tvoj problem.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice