World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: World of Tanks

ma znam imam iskustva s njem tenkovima pa znam sto znaci biti papir :D

sad sam na tier 6 posada ajme majko pa nemam bas puno izbora moram malo doci naprijed da uhvatim nesto

 

imam mogucnost ici na mausa (imam pzkf 7) jel se isplati? ili da kupim jer imam otkljucanu e100

16 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

 

imam mogucnost ici na mausa (imam pzkf 7) jel se isplati? ili da kupim jer imam otkljucanu e100

s Mausom i nakon uspješne bitke bez da si poginuo ideš u minus s kreditima (s premiumom)

 

S obzirom da nije mobilan trebat će ti vremena uopće da nekamo dođeš s njime.
Gradske mape mu odgovaraju, pustinjska područja mu ne pašu nikako...

imam s njime 305 bitaka, 42% win ratio, 608avg dmg i Master class, 77,7% uspješnog pogotka no stopa preživljavanja je samo 28% 

Po bitki dajem 1440dmg, primam 2480dmg

 

možda bolje da ideš na E100? nešto je mobilniji, nešto slabiji oklop no ima jači top

 

 

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

E100 je buffan i bolji tenk sveukupno.

 

Maus je samo jedna velika Pignata.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma maus je pravi money maker samo trebas da znas igrati s njime ja sa svakom 10 kojom igram sam u plusu ako imam premium stim ako ne pucam golde
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks

Ma Maus je Maus, a sve ostalo su tenkovi...

 

Ako imalo znas iskoristit armor i nekad napravit neke "lude" poteze na mapi da privuces paznju i tako "kupis" vrijeme na drugoj strani i tvoj tim napravi posao onda je to to...Takoder za drzat stranu sa jos 2-3 tenka je bolji od E100, duze ce drzat, a i za pogurat stranu jer ima vise hp-a opet bolji od E100tke...

 

"Stoja" je mobilnija malo i imao kao jaci top ali sto to znaci kada dugo puni i moras samo gold pucat, s Mausom tu i tamo mozes nesto i bez golda probit...Dok je prije par mjeseci bio buffan je bio Op, sad je ok, ali i dalje je bolji, nikakva crna "Stoja" dok se u danasnje vrijeme roka samo gold i gold...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 16:05 (Tomo53nja).
15 godina
offline
World of Tanks

Zaključio sam da sam loš igrać i da trebam odustati. U subotu 5x dan + 100% xp, uspio sam na kraju navuć w/l 40%, u nedelju sam napravio experiment, ušao bih u igru pritisnuo RRR, poginuo, WN8 82, dakle ni jedan kill, sitno damagea od raminga in W/L 46%, ispada da sam korisniji svojoj ekipi kada ne igram. 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
A nije to samo stisni w tipku i idi naprijed kao sto radi 70% igraca u wot-u igram igricu od samog pocetka sa pauzama ali brate tako losih igraca da je to smjesno.Da mi je doziviti dan da izbace gold granate preporodio bi se a mausa, type 5 e100 itd tko ima uzivao bi u igranju sa X tire. Ne dostaje taj hc style wargejmingu je bitno da izbace koji novi premium tenk jer vidjeli su gdje se pare uzimaju. Ja imam samo dva premium tenka m41 gf i fv mediuma ne pada mi napamet kupovati treci 31k bitki i wn8 1690. Meni dosta nisam najbolji a niti najlosiji zlatna sredina.Cak sam napravio novi acc imam oko 850 bitki i jednog premium tenka cdc-a gdje je zestoki zajeb bio al ajd neka ga.Tu mi je wn8 1850 zasad to je account napravljen vise radi statistike. A evo usput da kazem vidim vecina novih igraca koji pocnu igrati idu na njemce jer su puno precizniji od ostalih nacija. Jer sam istu gresku napravio sa prvim accountom i krenu liniju teski tenk sto je stvarno los potez za sve buduce igrace preporuka prvo ruska linija medium tenk bilo obj 140 ili obj 430u a onda sve ostalo kasnije.
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Zaključio sam da sam loš igrać i da trebam odustati. U subotu 5x dan + 100% xp, uspio sam na kraju navuć w/l 40%, u nedelju sam napravio experiment, ušao bih u igru pritisnuo RRR, poginuo, WN8 82, dakle ni jedan kill, sitno damagea od raminga in W/L 46%, ispada da sam korisniji svojoj ekipi kada ne igram. 

Još uvijek nisam siguran što da mislim o Win rateu.

 

Pretpostavljam da smo svi imali dana kada igraš ko stup ali pobjede se nižu, a isto tako, bude puno partija di si uvjerljivo prvi po damageu il nečem drugom a redaš poraz za porazom. 

 

Tako da nastojim ostati živ i djeliti što više damage-a a win rate kakav bude bude. 

 

Jebiga, gledam to ovako, za svoj damage sam većinom sam odgovoran. Za win ili lose sam 1/15 odgovoran. 

 

 

Da sumiram, radije puno damage, killova, blocking damagea, spotinga i spoting damagea i poraz, nego nula od svega navedenoga i pobjeda.

 

 

I naravno, to je samo moje viđenje. Dopuštam da sam totalno u krivu.

 

 

 

jaska jaska jaskaja
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Win rate bi trebao ici gore u nekom malom postotku upravo zbog tih 1/15 odgovornosti... Naravno ukoliko ti ide gore i DMG i spot DMG.

Mislim da svi dobri igraci imaju dobre statse upravo zbog DMG-a.

Ako ti je DMG u crvenom za neki tenk, imas sto popravljati...dok nije barem zelen (XVM je tu jako koristan).

15 godina
offline
World of Tanks

Meni je onaj vikend 02.-05.11. bio fantastican. 50% XP za haloween event + 15% XP za Twitch + onaj special gdje si mogao dobiti 50-150% extra XP ovisno o tome kako si partiju odigrao + 100% XP booster.

XP-a kao u prici i kroz subotu i nedjelju bez nekog hardcore grindanja isfarmao kompletan Type61 (u subotu ujutro otkljucan Type61, a u nedjelju navecen gotov grind prema STB-1) i otkljucao STB-1. Kako je Type61 poprilicno govance od tenka sve sto je moglo skratiti grind je bilo vise nego dobrodoslo :)

 

Imam cilj izgrindati barem jedan Tier 10 od svake nacije. Trenutno sam tek otkljucao Tier9 STRV 103-0 i kad njega izgrindam SWE su gotovi.

Nakon njega je plan talijane, a to cu cekati da dodje Christmas event jer se nadam da ce se kao i prosle godine moci dobiti zenske clanove posade i popuste na tenkove.

Imam onu 3 skill zensku sto se dobila za Twich account vezanje koja ce biti commander za talijance i onda trebam jos 3 komada da se popuni tenk.

Kako je za mediume pozeljna dobra posada sa nekoliko skillova zelio bi onda za talijane full zensku posadu.

 

Kad odradim talijane (nadam se da ce i bozicni event imati XP boostere) onda moram poljake i to bi bilo to - imat cu T10 od svake nacije 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:22 (Mauro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

i ja se nadam bozicnim kuglicama, jucer otkljucao kineza teskasa 10ku ali nemam love da ju kupim :D

ovako prakticki stavis na jednu granu popust i onda se lakse kupuje. kuglice su bile dobre haha

 

 

a gle sve ovisi, sad kad sam poceo kombinirati srednje s teskim tenkovima neko vrijeme mi se wn8 dize ok, jer sa srednjakom spotom, dmg po spotu, capam branim svaasta nesto, a teskasom radim dmg.

prije sam samo teskase igrao, bilo je ok i onda ali ovako ajmo nekako reci ne ovisis samo o dmg-u

 

dobio prekjucer premium dan i lupio boost od 100% na xp i skupio jedno 15-20k na 9ki i uzeo teskasa. lijepo sjecanje kako premium acc itekako pomaze. ali eto odustao od toga, nije neka lova ali...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel netko zna razlog zasto sam danas dobio 10 dana premium i poslje jedne bitke jos jedan vecina igraca nije dobilo to a neki jesu znal se ista o tome 

 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

 

LT-432 upravo stigao, izgleda hebeno zabavan, ali u tier 10 bitkama nisam siguran kako će se ponašat. Ako ga itko ubode, dobija bonus kod koji može pokloniti nekome da isproba tenk na 25 bitaka, pa ajde da se netko sijeti i mene pa da isprobam to malo govance jel se isplati uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Tenk je super, odigrao jednu borbu za sada. Jos da je tim bio dobar... Gdje dobijem taj kod?? Postao bi ga ovdje ali ga nemam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Na mail možda od accounta provjeri?

 

edit: STEAM1YEAR  , nemam pojma što je  ,ali radi. Možda je čak i za WoWS...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 17:47 (protest431).
14 godina
offline
World of Tanks

Opet nema wot-a/wow-sa na infogamer-u...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ovaj grand battle zna bit komedija, kad artiji krenu rokat sinkronizirano..uzas...neigrivo zna bit..znalo se desit da u doslovno jednoj kocki na mapi bude 20 heavy tenkova, raj za artije, kaos na ekranu, vise neznas tko koga puca i desi se chokepoint, ni jedni ni drugi napred, a bome ni nazad i tako cijelu borbu skoro lol

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
World of Tanks

Velike bitke su mi draže jer baš ne mogu ostati sam ko govno na kiši...

 

s početnim SU-101 (100 mm - 175 probojnosti) nisam izgubio niti jednu veliku bitku, čak imam preživljavanje 2/3... a pobjede su mi s njim inače 71%

 

u standardnim, svako malo odjurim naprijed na neku poziciju za zasjedu ako igram s lovcem ili na neko suženje na mapi s teškašem i umjesto da mi netko izvidi ili bar neki klikeraš dođe podržat dok ja punim top, ostanem kao rečeno govno na kiši... i izgorim u prvih 2-3 minute...

 

i zanimljivo u velikoj bitci mi nijednom nije ostao neki pametnjaković u lakom otraga i izviđati meni iza leđa... 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

dobim ban za chat po 1 dan 3 x ovaj tjedan??? od kad igram nisam to nikad dobio,neznam zakaj, nisam preveise tipko debili itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
TheDarkSide kaže...

Ovaj grand battle zna bit komedija, kad artiji krenu rokat sinkronizirano..uzas...neigrivo zna bit..znalo se desit da u doslovno jednoj kocki na mapi bude 20 heavy tenkova, raj za artije, kaos na ekranu, vise neznas tko koga puca i desi se chokepoint, ni jedni ni drugi napred, a bome ni nazad i tako cijelu borbu skoro lol

 Pitanje one sada rade i na T8 i naviše ili još uvijek samo T10

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Pitanje one sada rade i na T8 i naviše ili još uvijek samo T10

 Koliko sam se uvjerio do sada samo s desetkama sam upadao unutra

 

16 godina
offline
Re: World of Tanks

 

 Nisi pročitao sve? samo si kopi-pejstao?

 

"The mode will be only available for a week only, from 13 November to 20 November"

 

dakle dali su tamo testno za tier 8 na sedam dana i to je to

16 godina
offline
World of Tanks

Ono kad lik sa artijem pola partije bude bolji scout od light tenkova u timu i onda jos rusha na kraju 

 

Pa kazu arty nije koristan.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Ima tko onaj kod za lt432 ,a da mu ne treba? Na mail je trebao doći ako ste uzeli tenk.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

da li ima netko u ovoj igri da nekoristi aimbot i onaj mod koji floru mice

i "ravna" kamenje

juce malo igrao td lik me 1 shota sa haubicom iz britanskog tenka s udaljenosti ja iza kamena

druga lik vozi ma leti kroz nas u t54 i 4x opali nas 4 mrtva 

mislim da li developeri vise i gledaju nate chetere ?

i nemojte reci skil  jer chetanje nije skil vec kontra

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Igricu su svakom novom nadogradnjom samo usosili sve je gore i gore sve vise je pay to play ne free to play...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
fx-mooog kaže...

da li ima netko u ovoj igri da nekoristi aimbot i onaj mod koji floru mice

i "ravna" kamenje

juce malo igrao td lik me 1 shota sa haubicom iz britanskog tenka s udaljenosti ja iza kamena

druga lik vozi ma leti kroz nas u t54 i 4x opali nas 4 mrtva 

mislim da li developeri vise i gledaju nate chetere ?

i nemojte reci skil  jer chetanje nije skil vec kontra

 

 Ja u LTTB, jurišam na IS-7 i T62A.

 

Ispalim 3 granate, damage preko 3000, kupole su im odletile s Himmelsdorfa do Siegfriedove linije.

 

RNG stari moj, RNG a ne cheat.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Nisam ni ja neki igrač, ali mi se zalome dobre partije pa dobijam prijeteče poruke da sam prijavljen WGu jer čitam. Na stranu što igram vanilla igru bez ikakvih modova, ali... Ne kažem da nema čitova, ali mislim da je to zanemariv postotak.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
fx-mooog Pogledaj na redditu, ekipa zna ostavit kod. Meni se neda zezat sa yahoo mailom. Ne zele mi resetirat pass ako im ne ostavim broj moba. A nisam se na taj mail prijavio od 2014.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 13:15 (Frenzy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice