World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.572
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

jel moguce da 4 dana za redom ja ne mogu makar x4 skinuti, mrtvih 2k iskustva i idem dalje? Pa jbt da se igram na srecu igrao bi hebeni loto

 

 

 

 

Nije do tebe ni do tvog igranja. Nije zapravo do nikog od nas, već je do ovog vražjeg maratona za SU-130 PM i onog poklonjenog T-50-2. Dotični su privukli horde botova i nesposobnih igrača od kojih mnogi nisu igru palili 5 ili više godina. Ako samo pogledaš koliko ekipe ima na serveru, smrzneš se. Neki dan sam na EU1 vidio skoro 90k igrača, dok je na EU2 bilo oko 60k. To je barem 2-3 puta više od prosjeka.

 

I naravno, samo takve retarde ti onda igra baca u tim, i NEMAŠŠANSE pobijedit.

 

Uračunaj još x4 vikend, koji je i inače mamac za crvendaće, i imaš recept za katastrofu. Svaka partija je gotova u max 3-4 minute, možeš se na trepavice postavit i imat WN8 veći od 3k svaku partiju ali dobit nećeš.

 

Mene je u petak toliko ubilo u pojam da nisam mogao vjerovat. Nije pomogao ni platoon, stalno smo pljugali, i to objeručke kako bi rekao frend (lol).

 

P.S. Koji ti je ingame nick, da te dodam pa da koji put opletemo zajedno malo u platunu? Vidim da si aktivan unatoč svim idiotarijama koje su igru zadesile zadnjih godina, to je već uspjeh samo po sebi :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 11:21 (Wizo).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Meni je odlican win rate obozavam ove botove samo nek se kote bar imam free dmg a i wn8 raste pomalo
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja nikada nisam pratio taj WN8. Igram iz gušta i zabave, ali ponekad stvarno popucam po šavovima. Ovih dana igram samo sa T95 da otključam deseti tier (još dan-dva ) i stvarno je čudno da nekoliko borbi za redom ( sve 9. i 10. tier) ne stignem ispaliti niti jednu granatu,a več poraz ??!! Zato jučer ludilo. 30 borbi ...pobjede 50%.....zarađeno skoro 35.000 iskustva. I to bez ikakvih pojačivaća ...svaka borba bez obzira na poraz ili pobjedu kao da mi netko lopatom trpa experience . I ..da..ima li netko od prisutnih da igra sa ovim lovcem što je bio na "akciji" ? Kakav je ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 14:17 (dawor).
11 godina
offline
World of Tanks

meni se svida novi su,cim ga vidim punim he

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

meni se svida novi su,cim ga vidim punim he

 Hahaha

Zadnjih 7-8 dana grindam samo arty njem T8 gw, i prvo njih gadjam pa onda druge jer moram tako, za svaki one shot na tom gvonetu ispijem 0,33 bavariu (neki bi rekli da sam pijanac al nisam ) a sto se botova tice vikendom samo arty ili udes 03 tj strvina 103b (ljolj, u nedelju me jedan pita u pm da li strv ima auto reload, jer mu nije jasno kako tako brzo (5,3sec)) i miran sam. Btw isplati li se grindat do cent ax jer T8 je gvono od tenka, vec gubim zivce.

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Meni je nekad najomiljeniji bio IS-6. Onda je dugo dugo dugo bio smece,

jer je postao preslab s obzirom na sve nove tekove. Sad su ga malo digli,

al nije to vise to. Nekad sam sa IS-6 igrao samo da silujem ekipu.

 

Sad vise takvog tenka nemam, ni Type-59 nije vise takav tenk.

 

Najbolje zaradjujem sa STRV-S1 i Scorpion-G, sa STRV-om nikad ne pucam

gold, osim ako moram probit Mausa s prednje strane, al to se rijetko desava da mi Maus stoji direktno u liniji.

 

Scorpio-G je veoma zabavan, mobilan, relativno dobar reload, ok kamuflaza.

Njegov problem je sporo okretanje kupole, pa ako ti se zadesi da ti dodju mali francuski pikavci,

i ne ubijes ih iz prve, gotovo je.

 Type-59 su nerfali, digli su mu sve, armor, speed,... I mogu ti rec da je jako dobar tenk.

 

Slazem se za Scorpiona G, jako zabavan tenk,  ali kamo mu je odvratno los.

SU130 je puno bolji tu..

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

EDIT: dupla poruka pa obrisano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 10:04 (stari_covo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

evo mene ponovno, znam da dodem ovdje vise manje da se zalim ali nema smisla vise igrati ovo govno od igre. da mene spotaju iza zgrada, stijena i ostalog

da mi u protivnicki tim stavi vod od 2 fv-a, vod od 2 vk72 + type5, da mi stavi jos 3 mausa u isti taj tim, na mapi koja nije otvorena. ja sam bot, crveni potato, idiot, nemam pojma igrati, los sam jos jednom kazem bot ali da dobivam uvijek mutavi tim to meni ne ide u glavu, i da moram igrati protiv ovakvih. s cim da je probijam u uskom grlu ovakve tenkove, moram samo gold trpati ili bjezati po mapi ko papak pa onda se mogu hvaliti kako sam uspio nesto napraviti ko ckapi iz nekog grma. btw vozio sam e5 amera teskasa

 

jel moguce da 4 dana za redom ja ne mogu makar x4 skinuti, mrtvih 2k iskustva i idem dalje? Pa jbt da se igram na srecu igrao bi hebeni loto

 

 

edit: sry admine ako je pobjegla koja psovka

 

Nema kome se to nije desilo... jednostavno nemas srece.

Ali, to ce se promijeniti. Desit ce se da te je sram sto si napravio premalo stete a pobijedio si. Jel tak?

 

A u stvari, moras se koncentrirati na sebe samog.. skini si aplikaciju za mob, gledaj svaki dan jel napredujes il ne.. dizi dmg svaki dan, i svaki put kad igras, i win rate ce doci sam po sebi..

Ja recimo dizem dmg vec 4 tjedna svaki dan po malo..i tek prije tjedan dana sam poceo primjecivati da imam partije kad moj potez odlucuje hebenu partiju. Ako sam dovoljno dobar, pobijedit ce moj tim..

Statisticki, sve se svodi na tebe samog.. :)

 

Glavu gore i kreni rokat.

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Meni je odlican win rate obozavam ove botove samo nek se kote bar imam free dmg a i wn8 raste pomalo

 POTPISUJEM!!

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

meni se svida novi su,cim ga vidim punim he

 Majku mu jucer me neki tulipan u nekom tier7 light-u maznuo za 1047 dmg sa HE.

Skoro na dupe opao.. treba se pazit..

5 godina
offline
World of Tanks

nije problem poraz, problem su 10 poraza u nizu, jucer score 3-12, prosjek tira 8, steta prosjek 941dmg. ok nije nesta ali bi doneke lijepo izledala statistika sa barem 5-6 - 12.

problem je sto cu ja imati mjesecno par dana da imam vise pobjeda nego poraza. kako to da se ne dogodi da sam ja u tim timovima koji pobjediju?

 

reicmo igram tier8 indien panzer, baci me u 10ke, na koji nacin ja mogu protiv 430u, b-c 25 i slicnih? realno 2 puta da ih pogodim i dobro. problem je sto ja nisam od onih koji ce igrati odzada i busat se kako sam nekog unistio ili nabijao stetu dok su drugi ginuli. niti cu se povuci kad vidim da na mojoj strani nema midiuma. pokusavam onda sto duze izdrzati na toj strani da eventualno probijemo mi njihovu

 

nije da me toliko hebe wn8 ili score u igri (naravno uvijek se trudis da bude sto bolji), hebe me to sto reicmo grindas a nemas premium i onda nekad taj x2 ne mozes skinuti. reicmo dok sam imao premium acc redovito sam dizao score. sad dodem do 3995-7 i ne mogu proci 4k nikako, ali ljudi nikako. dakle kao da sam ureknut. btw rekao sam da sam los

 

ali evo reicmo jucer, pzkf2VII puknem is7 sa obicnom u bok straznji i 622dmg, mislimd a nikad nisam s tim tenkom digao vise. dodude partiju prije s goldom isto tucem is-a u bok ne u gusjenice nego bok straznji i odbije granatu lol

 

kolega koji je pitao za nick sry za sad ili igram solo, ili s ljudima iz klana ili sa frendovima tako da nemam vremena da igram s nekim jos, iovako me stalno hebu moji iz klana s pozivima itd :D

 

 

 

ajmo sad na jelku, dakle mozemo dovrsiti onu od prosle god i dobiti kamuflazu, jeej :D (ionako je necu zavrsiti)

planirate li kupiti ove kutije velike? se sjeca ko kolika je cijena bila prosle god, ako se ne varam 40ak kn? prosle god s jednim paketom sam dobio onog amera ko patriot samo obicni, nikako mu ime zapamtiti

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

large christmas box x 75, 697 kn

 

dobio :)

 

1. IS3A

2. E25

3. Skorpion G

4. KV-220-2

5. 105 leFh18B2

6. Turan III Prototypus 

7. uniqe kamuflaža za IS7 i BT 25t

8. 9 garažnih mjesta

9. 38 k golda

10. 3.5 mil kredita

11. 35 dana premiuma

12. crew member santa clause

 

 

jaska jaska jaskaja
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 8:35 (KRISTIJANJE).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Odlični su ti loot boxevi, meni samo žao dati tolike novce za nešto što neću igrati.  Ti si KRISTIJANJE prošao jebeno samo 30000 golda dođe toliko, negdje je netko na redditu naraćunao da je dobio za iste novce 3x puta veču vrijednost nego da je gold kupovao

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 11:20 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Odlični su ti loot boxevi, meni samo žao dati tolike novce za nešto što neću igrati.  Ti si KRISTIJANJE prošao jebeno samo 30000 golda dođe toliko, negdje je netko na redditu naraćunao da je dobio za iste novce 3x puta veču vrijednost nego da je gold kupovao

Frend mi prošao još i bolje, dobio i defednera i cca 20 k golda povrh svega ovoga. 

 

A uzeo je samo da dobije bolje od mene i sad mi se ruga. 

 

 

jaska jaska jaskaja
11 godina
offline
World of Tanks

Nekako prezalio i dao 20 ojra za xmas box 11x, i sve sto sam dobio je 4k zlata, 5 dana premiuma, onaj qurac od ovce premium T5 i par onih za kicenje jelke. Tak da nataknem ih na onu stvarcicu. Nikad vise ni centa za wg.

Prosle godine za 10e dobio vise nego ove za 20.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

11 kutija za 140 kn dobio 2700 golda u vrijednosti 75 kn, 5 dana premiuma u vrijednosti 32 kn i kv 220 tier v premium u vrijednosti 50 kn.Sto je sve zajedno 150 kn.Ajde nije lose ali tier v svakako necu ni igrat.Moglo je i bolje.Ali da su kutije krađa nebih reko,cak se i isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

najjeftiniji paket, dakle 3 kutije:

-skin za bc-a (iako znam da nema smisla da dobijes t10 skocio od srece pa se isto tako prizemljio hhahaha)

-nesto golda 750 mislim

-500k srebrnjaka

-defender

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

25 kutija

- defender

- is3a

- lefeffe (imao ga od prije -> zlato)

- turan iii

- 2xm4 improved (zlato za drugog)

- kv220

(scorp g i e25 imam od prije, pa sad imam sve premiume iz ovogodišnjih boxova)

- skin za grille

- ca.12000 golda (s kompenzacijama za duple tenkove) + 15-20 dana prem acc.

 

ja zadovoljan

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dobro kak, ja kad odem kupiti u shop, kaze: THIS CATEGORY IS EMPTY!

Kaj krivo radim?

 

EDIT: Naravno, zivim u zemlji gdje se lootanje boxeva smatra ilegalnim. Zastita potrosaca na djelu.

Nista, palim VPN :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 9:00 (stari_covo).
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
World of Tanks

Prva dobra partija u ovom cudu.I prva partija koju sam uspio carryat,inace bas zato ne volim igrat tdove jer ne mogu cesto preokrenut partiju nego se moram oslonit vise na tim.

I sto volim ove zimske kutije gdje imas 30% vise zarade i slobodnog iskustva.Svaka partija preko 100k zarađeno 

 

https://imgur.com/WNqmC1A

https://imgur.com/P7sxLNl

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

nije mi vrag dao mira i malo pohlepa i uzmem danas ponovno 3 kutije

2500 golda i arty ona. dal ta arty moze stuntati? posto ne igram arty uopce pa da bar neke zadatke mogu rjesavati

na kraju cu 2500golda prebaciti u premium mjesec bude dobro valjda

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Nažalost ne može, ali svejedno zabavna za igrati (bar meni).

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

znam da da nije losa. nista onda i dalje necu igrati arty:D bat za sad

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kipim 3 boxa i dobijem nista, osim skina za Grille15. Rekoh si idem od muke odigrati jendu partiju da vidim taj skin. Prokne mi onaj 30v30, smotam u desno(lijevo ne idem nikada), vozim 100m stanem i kontam necu se micat, ako sta naleti naleti, ionako ce me spotati kada opucam i ispalit za dvije sekunde. Nije bilo lose, da nisam bio tiltan mogao sam napraviti i 15k, ali vragu malo. Evo da stavim i spotera, hvala mu, odigrao je dosta pametno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
stari_covo kaže...

THIS CATEGORY IS EMPTY!

Kaj krivo radim?

EDIT: Naravno, zivim u zemlji gdje se lootanje boxeva smatra ilegalnim.

 sam si sebi odgovoril, zivis u krivoj zemlji

vrati se u hrvatsku, budi povratnik, i kupuj lutboksove za svaku igru kolko oces

ovdje nam dozvoljavaju kockat za svoje nofce legalno, jer drzava uzima sebi proviziju, legalnu ofkors

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Kipim 3 boxa i dobijem nista, osim skina za Grille15. Rekoh si idem od muke odigrati jendu partiju da vidim taj skin. Prokne mi onaj 30v30, smotam u desno(lijevo ne idem nikada), vozim 100m stanem i kontam necu se micat, ako sta naleti naleti, ionako ce me spotati kada opucam i ispalit za dvije sekunde. Nije bilo lose, da nisam bio tiltan mogao sam napraviti i 15k, ali vragu malo. Evo da stavim i spotera, hvala mu, odigrao je dosta pametno.

 Uuuuu...sunce ti žareno !!!! Dobra...dobraaa.....jako dobra partija

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
16 godina
offline
World of Tanks

Kupio 3 paketa po 41kn, a dobio 4500 golda, 10 dana premiuma, LeFH arty koji imam već (već sam uračunao gold), naravno i garage slot s artyem, skin za Bat Chata kojeg nikad neću izgrindat nit me ne zanima i šećer na kraju, Defendera. Napokon je i mene potrefilo, al prva runda mi je bila protiv 3-man platoona Defendera i hrpe Skorpiona, svi me gađali isključivo goldom, pa sad mislim kako se i nisam baš usrećio s nagradom, ali vidjet ćemo kak bude dalje. 

 

EDIT: počinje se isplaćivati ovaj Defender 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 23:06 (Unimatrix 007).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

2018WWWGFEST 20WG18FESTGO TY20WGFEST18 KU20WGFEST18 Codovi nezz točno što daju mislim kutijicu jedan, osatli duno al radili jučer

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav 

Na kojoj bi grafici mogo igrat World of Tanks sa ovim komponentama

 

AMD Ryzen 3 1200 AM4, 3.1Ghz, box cpu

Memorija Adata DDR4 8GB 2666MHz

Grafička MSI GTX 1060 GDDR5 6GB/192bit, ARMOR 2X

karlo stević
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

2018WWWGFEST 20WG18FESTGO TY20WGFEST18 KU20WGFEST18 Codovi nezz točno što daju mislim kutijicu jedan, osatli duno al radili jučer

 https://ritastatusreport.live/2018/12/15/w-g-codes-from-wg-fest-2018/

 

To su ovi kodovi koliko vidim, piše da je to za brodove, a ne za tenkove.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice