World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sta je to danas bilo na premium storeu? Ja sam kliknuo i vrtilo je pol minute i izbacilo gresku, al navodno su neki uspjeli,

pa im je maknuto nakon par bitki iz garaze.

 

Jel to onaj sto ce biti za bondove?

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB48_FV215b_183

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 16:04 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

vise ne igrati obj 277 jer je jadanja bi stavio 1 gold 1 euro pa pucajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Sta je to danas bilo na premium storeu? Ja sam kliknuo i vrtilo je pol minute i izbacilo gresku, al navodno su neki uspjeli,

pa im je maknuto nakon par bitki iz garaze.

 

Jel to onaj sto ce biti za bondove?

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB48_FV215b_183

Da.

Najavili su da ce za bondove biti FV215b 183 (T10 TD), FV215 (T10 HT) i Foch 155 (T10 TD).

Njih su zamjenili s drugim tenkovima, ali su ostali u igri onim igracima koji su ih imali. Ja imam samo FV215.

Sad ce oni postati dostupni za bondove, a navodno ce ubaciti i jos neke tenkove.

 

WT auf E-100 se nece vratiti za bondove... 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...
Čitatelj kaže...

Sta je to danas bilo na premium storeu? Ja sam kliknuo i vrtilo je pol minute i izbacilo gresku, al navodno su neki uspjeli,

pa im je maknuto nakon par bitki iz garaze.

 

Jel to onaj sto ce biti za bondove?

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB48_FV215b_183

Da.

Najavili su da ce za bondove biti FV215b 183 (T10 TD), FV215 (T10 HT) i Foch 155 (T10 TD).

Njih su zamjenili s drugim tenkovima, ali su ostali u igri onim igracima koji su ih imali. Ja imam samo FV215.

Sad ce oni postati dostupni za bondove, a navodno ce ubaciti i jos neke tenkove.

 

WT auf E-100 se nece vratiti za bondove... 

 I koliko bondova ce kostati takav jedan tenk ??

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
Mauro kaže...
Čitatelj kaže...

Sta je to danas bilo na premium storeu? Ja sam kliknuo i vrtilo je pol minute i izbacilo gresku, al navodno su neki uspjeli,

pa im je maknuto nakon par bitki iz garaze.

 

Jel to onaj sto ce biti za bondove?

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB48_FV215b_183

Da.

Najavili su da ce za bondove biti FV215b 183 (T10 TD), FV215 (T10 HT) i Foch 155 (T10 TD).

Njih su zamjenili s drugim tenkovima, ali su ostali u igri onim igracima koji su ih imali. Ja imam samo FV215.

Sad ce oni postati dostupni za bondove, a navodno ce ubaciti i jos neke tenkove.

 

WT auf E-100 se nece vratiti za bondove... 

 I koliko bondova ce kostati takav jedan tenk ??

 50 000

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
World of Tanks

nije malo previse 50k?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Meni se isto čini, posebno što bi rekao da je 1 bond > 1 gold.

15 godina
offline
World of Tanks

Moja onako pretpostavka je da bi mogli biti oko 15.000 bondova.

Ali to samo nagađam.

 

Jer CW tenk je 4000 bondova ako se za njega kvalificiras, a onda oni koji ga nisu mogli dobiti za 4000 bondova su licitirali i ako se dobro sijecam na licitaciji su bili oko 12-13k bondova.

Pa onda eto nagađam da bi mogli biti oko 15k bondova. Ali budemo vidjeli...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Još samo da sastavim pa ću i ja konačno igrati WOT sa više od 25 fps 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
8 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

e moj dawore...

 

kud to MS napajanje? pa ne slažeš kompijuktor za Šteficu za vrtit Eksel i Vord, radiš stroj za kakvoćno gubljenje vremena (i istraživanje ruda ;-))

 

daj stavi neko kvalitetno napajanje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Sry za off topic:

 

Sva sreća pa taj komp ne vuče puno struje, pa mislim da će biti ok. Možda mi se baš tako poklopilo ali skoro sva napajanja koja sam ikada vidio pokvarena ili da su napravila štetu u kompu su ms. NEkima s se čak i kablovi koji idu iz utičnice u zid znali zapaliti. Nadam se da su se popravili u zadnjih par godina. 

Ne plašim te, ali vidim da su ostale komponente super i mene bi bilo trta to stavit unutra. Možda sam totalno ispao iz priče sa HW pa sad serem gluposti, ali eto morao sam napisati.

 

edit: evo Jura me preduhitrio...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 13:54 (Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Još samo da sastavim pa ću i ja konačno igrati WOT sa više od 25 fps 

 Ne vjereuj tome, meni najbolje kada igram na latopu s oko 20 - 25 FPS. 

14 godina
offline
World of Tanks

Prva bitka danas, mm me baci top tier

 
 
 
REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jucer otkljucao i kupio 60TP, poljski Tier10 HT i ostvario cilj koji sam si dosta davno zadao - da imam Tier10 od svake nacije.

Sad cu se neko vrijeme "odmarati" od grindanja linija (imam 24 Tier10 tenka), malo cu vjerovatno farmati kredite sa premiumima, trenirati posade i cekati da dodje Frontlines.

U medjuvremenu se nadam da cu mozda i ovu nadolazeci kampanju odigrati, ali budem vidio za to.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ajmo još jednom top tier

 
 
 
REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
dawor kaže...

Još samo da sastavim pa ću i ja konačno igrati WOT sa više od 25 fps 

 Ne vjereuj tome, meni najbolje kada igram na latopu s oko 20 - 25 FPS. 

 Wooooooooooowwww....kao da nije ista igra. Nakon skoro 45000 borbi vidim da ima i nekakvih automobila...vatre...trave...ima i makova u poljima....hahahhaa.....25 borbi nisam nikoga pogodio, samo sam se vozao i fotkao prirodu....  Od sutra opet ozbiljna igra...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
World of Tanks

 Jeli ima neki klan koji planira igrati ovaj novi event The Soldiers of Fortune? Moj nik u WOT-u    _STRIDON_ , slobodno me kontaktirajte.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

leopard 1 i leopard pta kakvi su, pitam vise kakav je top? trenutno imam pta T9 i nemam zadnju cijev pa je muka, em morasm igrati oprezno em ne probijes nikog:D

patton T9 isto bila muka ali sa zadnjom cijevi vrh kao i 10ka. sad se zelim posvetiti leopardu pa talijanima

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Zašto si to želiš raditi? Najgori t10 med potencijalno(Amx30 konkurent). Oklopa nema. Ni za occasional ding. He magnet.

Nije snapshot-er. Ima blooma. Moraš stati i ciljati za svaki šut. Tada stvar radi super.

Ukoliko si sposoban ostajati u sjeni,koristiti relocate na drugi položaj koji je isto u sjeni. Go for it. Tada se da.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 20:09 (saintmarcus9).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Napravio Par ACEva i dobio nekakv tenk. U zadnje virjeme igram sa par frendova, uz pivo i Grdovica WoT je zakon, odlicno se zabavljamo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

 Nisi Excalibur mogo dobiti eto za par ace tanker, treba se poprilično namučiti igrati sa svim kolalicijama za taj tenkić, koji opet navalja ničemu. Ja sam blizu da završim drugi Chimeru pa polako na 279e.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

leopard 1 i leopard pta kakvi su, pitam vise kakav je top? trenutno imam pta T9 i nemam zadnju cijev pa je muka, em morasm igrati oprezno em ne probijes nikog:D

patton T9 isto bila muka ali sa zadnjom cijevi vrh kao i 10ka. sad se zelim posvetiti leopardu pa talijanima

 Lepard 1 je pristojan tenk ako te pogodi mapa gdje imaš dosta grmova i pozicija za snajp. Top je jedan od najpreciznijih, (mislim da samo Grille ima bolji), dobar u paljbi u pokretu, pristojna depresija i view range.  Još jedan plus bi trebao biti najavljen buff ove godine. Oklop je razmočeni WC papir, i nemaš nikakve šanse u direktnom dvoboju s rusima, BC i sl.

 

Pošto mi je Leo bio prva desetka, davno je bilo dok sam vozio PTA, pa se ni ne sjećam kakav je bio.

16 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...
SeaCucumber2 kaže...

leopard 1 i leopard pta kakvi su, pitam vise kakav je top? trenutno imam pta T9 i nemam zadnju cijev pa je muka, em morasm igrati oprezno em ne probijes nikog:D

patton T9 isto bila muka ali sa zadnjom cijevi vrh kao i 10ka. sad se zelim posvetiti leopardu pa talijanima

 Lepard 1 je pristojan tenk ako te pogodi mapa gdje imaš dosta grmova i pozicija za snajp. Top je jedan od najpreciznijih, (mislim da samo Grille ima bolji), dobar u paljbi u pokretu, pristojna depresija i view range.  Još jedan plus bi trebao biti najavljen buff ove godine. Oklop je razmočeni WC papir, i nemaš nikakve šanse u direktnom dvoboju s rusima, BC i sl.

 

Pošto mi je Leo bio prva desetka, davno je bilo dok sam vozio PTA, pa se ni ne sjećam kakav je bio.

 PTA je, kako bi rekao Jingles, napravljen od ammoracka, benzina i upaljača. Doslovno svaki drugi pen je ammorack, ako nemaš SS i Wet Ammorack, BUUUM!!

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
6 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

leopard 1 i leopard pta kakvi su, pitam vise kakav je top? trenutno imam pta T9 i nemam zadnju cijev pa je muka, em morasm igrati oprezno em ne probijes nikog:D

patton T9 isto bila muka ali sa zadnjom cijevi vrh kao i 10ka. sad se zelim posvetiti leopardu pa talijanima

 Ja sam sa pta odigrao izvrsno. Bilo je to prije više 3 od godine i ( puno se tenkova pojavilo od tada) meni je bio famozan. Leopard 1, kao što svi kažu ima jako, jako slab oklop. Ali ! Izvrstan top, stvarno precizan i , kao što je več napisano dobra depresija..itd..itd. Netko je negdje na jednom forumu napisao da je leopard 1 , zapravo laki tenk i tako ga treba i igrati. Do bola se skrivati po šumarcima i grmovima i brzo mijenjati položaj. Po mome mišljenju je to sasvim dobar tenk pod uvjetom da ga se i igra kao laki tenk ( od švaba mi je ipak  E 50 M zakon ). Samo što sam ja jako usporen lik pa uopće nisam ljubitelj lakih tenkova i više volim teškaše, pa čak i srednje tenkove koji polako gmižu....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
5 godina
offline
World of Tanks

imam patonna sad je leopard totalna suprotnost, pogotvo kad igram jednog iza drugog, s jednim mozes a nekad i moras gurati naprijed s drugim se skrivas hahh. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

nariktano smece od igrice i mm-a,jedan dan sam na 70%pobjeda a drugi na 30,pobjedujes kad ti igra da

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Danas nesto nije u redu. Tri partije zaredom - moje granate prolaze kroz tenkove i zavrsavaju iza njih bez imalo stete.

Odustao od igranja za danas. Tenk na 70m, direkt pogodak u donju plocu, 100% penetracija, nit bouncea nit ista,

nego granata proleti kroz cijeli tenk. Isto mi se desilo i sa artiljerijom, a kako ima samo HE granate, to je nemoguce,

mora eksplodirati u dodiru s plocom tenka, a ne proci kroz tenk. Makar mi se sa GWE100 desilo da ako pogodim

direkt Mousea, da bouncea, makar je HE, ali to je zbog "tehnikalija" igre, odnosno omjera penetracije i debljine oklopa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Danas nesto nije u redu. Tri partije zaredom - moje granate prolaze kroz tenkove i zavrsavaju iza njih bez imalo stete.

Odustao od igranja za danas. Tenk na 70m, direkt pogodak u donju plocu, 100% penetracija, nit bouncea nit ista,

nego granata proleti kroz cijeli tenk. Isto mi se desilo i sa artiljerijom, a kako ima samo HE granate, to je nemoguce,

mora eksplodirati u dodiru s plocom tenka, a ne proci kroz tenk. Makar mi se sa GWE100 desilo da ako pogodim

direkt Mousea, da bouncea, makar je HE, ali to je zbog "tehnikalija" igre, odnosno omjera penetracije i debljine oklopa.

 Ja sam prestao igrati prije par dana kad sam na 100 metara naciljao protivnički tenk s mojim Waffenträger auf Pz. IV ... pričekao 3 sekunde, opalio..

i taman mislio kako ću mu skinut tih zadnjih 500HP dok je on nepomično stajao na mapi... granata je zaobišla tenk preko gornje kupole i završila tko zna gdje

 

5 godina
offline
World of Tanks

nekad stvarno mislim da je namjesteno sve sto se tice pobjeda i poraza. prosli vikend, petak subota i nedjelja izgrindao sam 90% tier 9 na 10. ok bilo je x2 svaka pobjeda, bonus od jelke i osobne pricuve ali onda znate koliko sam pobjedivao, 3 dana svaki min +10-15 pobjeda vise nego poraza. sad ovaj cijeli tjedan sam tu negdje par poraza vise nego pobjeda.

 

mozda sam u krivu ali meni osobni rejting i postotak pobjeda ne pokazuju nista. tipa ima igraca 50% pobjeeda 6-7k rejting a igra mutavo, ima igraca koji su rijesili sve 4 kampanje a igrajju mutavno. recimo vod ako igras sa ok ili dobrim igracima lako mozes nositi bitku, mada nije uvijek

mislim realno igru igraju svi uzrasti pa ono bilo bi glupo da uvijek i pobjedujes ali makar u tier 9 i 10 ocekujes nesto a ono bude sipak aaahhaha

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

pitanja oko kamuflaze: imam one obicne koje sam negdje dobio nemam pojma gdje i one od nogometa plavu i zelenu i klansku univerzalnu. Stavio sam na t9 tenk sad klansu univerzalnu. Sto se dogodi kad izgrindam t10 i odem maknuti kamuflazu, dal se vraca u skladiste ili je bila iskoristena samo za taj tenk?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice