World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

 nema, kao što ventilaciju nemaju tenkovi "otvorenog tipa" npr Su-8, Borsig Waffentrager i slično

 

 To znam za ventilaciju, ali ovo mi je prvi tenk na kojeg sam naletio da nema pojačane gusjenice kao opremu.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Opet sve ispocetka.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Nije loš ovja frontline ali evo baš gledam, generalno ne smiješ imati život da uspiješ dobiti nešto. Mislim da treba igrati barem dva dana non stop ali ono full time, mislio sam forsati da dobijem Emil 1951 ali mislim da ću ga kupiti kada bude na nekom offeru. Mislio sam igrati frontline da izgrindam neke tenkove koji su stock pa da onda mogu s njima u random ali onda ne mogu napredovati u frontlineu. 

 

Recimo ono što se meni pokazalo super. Američki arty kada sam defender, stvarno se onda dogura brzo do generala. Samo reset capa i uživancija. Defender je stvarno isto jeben ali negdje na pola partije. Nema toliko golda što je isto fenomenalno. 

 

Isto nisam skužio da kada se pogine može se prebaciti na drugu frontu. Dogodilo mi se par puta da nas apsolutno ne bude na jednoj fronti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 9:52 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Skupio sam 10 generala , ali sam ispalio na mozak u 2 dana sto sam igrao. Samo akcija non stop, sad se mislim da li da guram 3 puta ovaj tjedan da zavrsim ili da malo laganije. Ako imate rezevre za +50% silvera moze se uzimati i po 400 000 silvera za 20 minuta, extra je front za farm silver.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

10 generala a treba ti skoro 30 za najbrže do prestigea. Previše vremena po meni.  Netko je naraćunao da ako sve partije završiš kao general treba ti minimum 7-8 sati igre.  Poduplaj to ako ćeš biti kapetan. Puta još 3x ako se ne varam možeš ići još 2 extra lvl prestigea. Sve to u tjedan dana. Like no no. Valjda ako nemaš posao, djecu, školu, faks, život je izvedivo. 

 

Bugovi mene ubijaju, skakanje nišana na zumu, ne znam da li zbog laga, ali i drugi to prijavljuju, znaći baš sma gledao stoji tenk kraj mene, povućese prije granate, granata ga preleti i on pogine od nje. 

 

Na stranu to, Frontlines je ekstra. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 14:38 (Gajotres).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 

 

Bugovi mene ubijaju, skakanje nišana na zumu, ne znam da li zbog laga, ali i drugi to prijavljuju, znaći baš sma gledao stoji tenk kraj mene, povućese prije granate, granata ga preleti i on pogine od nje. 

 

 

 

 To nije bug nego mehanika dizajn igre,  preciznost tenkova nije samo "preciznost" nego padanje dizanje granate u letu, u klasicnom modu na mapama od 1 km  0.4 na 200 metara ide na 0,8 , 300  1,6 itd a kad ubaciš mapu od 9 km onda ode u pm tj beskonacnost i cim nema siluetu tenka nišan skoči jer igra racuna automatski korekciju/balistiku na kraj mape, a kad naciljaš siluetu tenka onda se resetira i izracuna na 300m  putanju

 Tako su usrali kad je izaso 1.0 pa su mislim vratili kutije na kraj mape jer je to hebalo gameplay znam da je bilo na overloardu d day gore na rubu mape di idu lt mediumi uz rub mape...

teško to budu popravili, jedino da stave da na render ima kutija koja blokira nišan, al bi onda uhebana arty bila

 

 

A standardno ovo je grind  fest, msm da su malo pretjerali od 20 lvl pa na gore treba previše jer pri kraju treba skoro 2 generala da se digne lvl, al to je vjerovatno izracunato jer ce se prodavat tokeni(koliko sam ja skonto) pa  da zarade koju kunu...

Ja osobno furam pa koliko stignem treniram posade i tako ezy dns valda resetirat prvi put.

Ovo sam negdi na netu naso koliko je potrebno za 30 lvl

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Da, po mojoj racunici prosjecan igrac treba 15 sati igre da pukne lvl30, meni je sada trebalo 11-12, ali sam imao srece jer sam dobio 13 bitaka za redom pa je puno lakse dobiti cin generala ili majora. E sada, to i nije neki problem u tjedan dana, samo onda ako propustis jedan tjedan treba to grind 2 puta, to je vec 30 sati sto znaci 4 plus sata na dan, to je vec malo skakljivo. Ali dobijao ili gubio silver ide extra, sada sam izgubio dvije bitke kao major i zaradio malo preko 200k u obe, bez ukljucenih rezervi, to je extra lova 400k za 45 minuta, sa prem acc naravno.

 

Problem skakanja nisana je kada gadjas nekoga tko je na nekom ridgeu, a iza njega nebo, pucaj samo ondje di si stavio nisan, ne gledaj onaj sto skace, uglavnom granate pogode metu.

 

Mene zanima kakve bi bile standrad bitke 30v30 na ovoj mapi, da nema respawn i popravak, mislim da bi bilo prejebeno.

 

 

 

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 15:00 (Evil Access).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
Gajotres kaže...

  

 

jer ce se prodavat tokeni(koliko sam ja skonto) pa  da zarade koju kunu...

 

 Ovo mi je uljepšalo dan, baš bih htio Emila 1951 osim ako je stvarno sranje. 

11 godina
offline
World of Tanks

hrpa debila ovo igra ,meni vec dosta nakon 2 dana,ekipa kad skuzi da je negdje frka bjezi u drugu sektor pa se desava u napadu da ostane vas 3 protiv 10 il branis a nema po par minuta nikog od napadaca

to u nagradama kaj ti zbraja kolko si puta dobio koju nagradu nije tocno,meni stalno stoji  broj 2 pod general , a samo  danas sam bio 3 put general

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 20:11 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Otišli igrati svi frontline pa ostalo samo dno dna u randomima ili je 4x kriv. Probao pa odustao. Baš mi je teško vratiti se u randome

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 13:20 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Malo frontline akcije, kako se dize rank kada se brani.

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks

potpisujem, igras X prode 2min gubis 0:3. ono wtf kud prije

14 godina
offline
World of Tanks

Kod za 1 dan premiuma : WOTVALENTANK

Moj PC  
6 0 hvala 6
6 godina
offline
World of Tanks

Nije ovo loše. Stvarno se zaradi srebrnjaka...i hemeroida ..... Ali mislim da više nema teorije sa tenkovima...samo haubica. Lagano cuga...cigara...malo gledam TV...i laganica.

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Konacno! Narokao sam se kao lud.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Meni je ovaj frontlines uništio WoT. Sada WoT planiram igrati samo tokom tjedna kada je frontlines a u međuvremenu samo forsati P43 tier da dođem do pantere

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Konacno! Narokao sam se kao lud.

 III ???? Tri ? Yebothe patak...tri puna kruga ...hahhhaaaa...pa stvarno si se narokao....Ja sam puko ko kokica sa onim jednim ( i još pola...da malo nadopunim srebrnjaka).

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ekipo.. koliko bondova ce mi trebati da biddam tenk i osvojim, naravno?

Koliko ste Vi bidali?

 

Fala...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Poceo sa 12 000 000 silvera, zavrsio na 51 000 000. Zaradio 50 000 slobodnog iskustva, 30 generala. Koji grind, ne sjecam se kada sam zadnji put nesto grind ovako, svidio mi se ovaj mod. Kada sam tek poceo da igram wot nisam imao premium tenkova i farmao se silver sa helcatom haha, kako se sve promijenilo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 13:43 (Evil Access).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Poceo sa 12 000 000 silvera, zavrsio na 51 000 000. Zaradio 50 000 slobodnog iskustva, 30 generala. Koji grind, ne sjecam se kada sam zadnji put nesto grind ovako, svidio mi se ovaj mod. Kada sam tek poceo da igram wot nisam imao premium tenkova i farmao se silver sa helcatom haha, kako se sve promijenilo.

 Svaka ti čast

Ja kad dobim volju tako za igrat, upalim wot i odma me glava počne bolit, počenm mislit kakvi će sad tomatosi igrat samnom, al onda opet si mislim aj probat ću možda nije tako loše, treba napast bazu, svi se sjure i poginu, ostane ih pet živih, skuže ih protivnici i potamane, pa onda opet se ta ista ekipa respawna i opet sjuri na cap i pogine i onda 10min nikoga... nisam dalje od lieutenant-a došao, počeo se živcirat i odma ugasio...

Bolje da su to složili protiv pravih bot-ova, tj skriptiranih protivnika (kao levijatan onaj), pa da se mlatimo, win rate bi bio bolji i manje bi se ljudi živcirali, jer bi svi više pobjeđivali, ovako je užaš kad klinci tj pl/cz domoroci u igri ne kuže šta treba niti šta rade...

Al da odlično se da grindat lova i posada, ja veseli ko malo djete kad dobi sladoled što sam zaradio oko 3 500 000 kredita u par dana tog frontline-a

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 18:13 (1BIT).
11 godina
offline
World of Tanks

ja uzo oko 15 milja bez prem. acc. i op premijuma,1BIT nije bitna pobijeda neg rank,u jednom porazu sa busterom za pare naprvio 270tisuca cistog,malo prek 14tisuca stete,vecina sa ferdinandom:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

ja uzo oko 15 milja bez prem. acc. i op premijuma,1BIT nije bitna pobijeda neg rank,u jednom porazu sa busterom za pare naprvio 270tisuca cistog,malo prek 14tisuca stete,vecina sa ferdinandom:)

 Upravo to. Nije bitna pobjeda nego da igra traje što duže i da se skupi što bolji rank...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

 

Kaze mi frend ne izviruj tu im je JGtiger gore sada me dingao, rekoh znam, pogodi me rikose .og te .ebo...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 9:25 (Evil Access).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Kad te neće, onda te neće.

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
World of Tanks

nisam igro par dana udem odigram 6 zgubim 6 izadem

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

nisam igro par dana udem odigram 6 zgubim 6 izadem

 nisam palio wot tjedan dana i osjećam se odlično, noću lakše spavam, odmorniji sam, veseliji, nemam više bolova u kralježnici, vrat ni ne osjećam, poljakinje sam opet zavolio...

preporučio bi to svakome, i susjedi će primjetiti razliku

14 godina
offline
World of Tanks

ja volim Poljakinje iovako i onako, ali nakon partije WoTa, idem u primislima  više na životinjskiju ševu, ak' znaš na kaj mislim

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Meni je WoT izgubio smisao nakon Frontlinesa, sada ćekam samo idući mjesec kada će biti FL. Uđem u random u prvih 2-3 minute ili gubimo 5:0 ili vodimo 5:0 i tako stalno. Jedan dan izgubim 5 za redom drug dan pobjedim 5 za redom. Užitak 0. Samo eto igram P.43 ter ćisto da izgrindam do pantere za FL. 

 

Baš mi je FL uništio igru :D. Mod je ćista zabava strees free.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 9:00 (Gajotres).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jos malo, steta je ne sfarmati ovaj tenk za frontline.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Žiga82 kaže...

nisam igro par dana udem odigram 6 zgubim 6 izadem

 nisam palio wot tjedan dana i osjećam se odlično, noću lakše spavam, odmorniji sam, veseliji, nemam više bolova u kralježnici, vrat ni ne osjećam, poljakinje sam opet zavolio...

preporučio bi to svakome, i susjedi će primjetiti razliku

 

 

Zanimljivo isti osjećaj od kad sam otišao s brodova prije tj.dana      pogotovo je ovaj dio sa susjedima točan   a i Bogu se manje štuca vjerojatno 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice