World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.307.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
mlinka93 kaže...

Iskreno rađe ću si uzet premmiuma koji je zabavan za igrat nego neki koji nije zabavan a zarađuje malo više.

Imam u garaži Jagdtigera 8.8 i M4A1 Revalorisea i s oba mi je baš gušt igrat posebno s M4A1.

Scorpion (G) nema u premium shopu još ću si malo razmislit pa uzet nekaj.

 

Kakav je Panzer 58 Mutz baš gledam dosta ljudi kaže da je zabavan za igrat, a imam dva tier X mediuma njemčka pa mi dobro dođe za posadu halat s njim.

 WZ-120-1G FT ti je vrh tenk, kada imas mrvicu bolju posadu td ima full view range s optikom, ima prelud kamo kada stoji i kada se krece i vrlo je pokretan, ima alfu i lud dpm. Nedostatak je trolav gun, ali da ima gun za snipe bio bi td super op, a i da ne zaboravim, td ima dosta dobar front armor koji ce dingat dosta osmica, a cak i pokoju devetku. I ono sto je vrlo vazno, TD je super zabavan za igrati, nije naporan, sto ti je na kraju krajeva najvaznije.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
World of Tanks

ma da wz daleko najbolja opcija od tih,op kad si top tier,nesto ko su122

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Koji klinac ovi izvode :-)

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

poceli slusati igrace lol 

zahebavam se, da su stvarno poceli slusati igrace onda bi nesto i napravila

ovako se glupiraju i kupuju vrijeme

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

jel normalno da tier 6 arty digne tier 6 heavy tenku 240hp

i oni onda slusaju igrace i prihvacaju njihove savjete. najretardiraniji 'tenk' u igri - artiljerija

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

jel normalno da tier 6 arty digne tier 6 heavy tenku 240hp

i oni onda slusaju igrace i prihvacaju njihove savjete. najretardiraniji 'tenk' u igri - artiljerija

 Jel normalno radit "critical" na tenku na kotačima s time da isti dalje vozi? Najretardiranija stvar su ti autići s puškama koji i ne bi bili toliko retardirani da su malo bolje napravili mehaniku istih.

 

btw. imam 2 kupona po 30% popusta...vidi vraga, ne mogu ih skupa iskoristit...e pa neću nijedan, ko ih šljivi

5 godina
offline
World of Tanks

nove spotere ne treba ni spominjati. sad onaj ko se zahebavao za LT-a i skupljao +200k exp je debil ocito

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Klikanjem do generala. 

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Tak i treba - puno je meta koje ne znaju koristiti zaklon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

klikeru pa kad bi svi bili stalo arty safe niko se nebi nigdje mico,od thi retarda igra je neigriva,fl pogotovo+kaj jos svaki tenk ima napade-katastrofa

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sto je autor zelio reci je ostalo nerazumljivo.

Pa pisi bre srpski da te ceo svet razume, a ne tu nekakve tursko-rumunjske drame.

 

Nauci igrati i koristiti zaklone, ne bit prvi spotan, i kad si spotan povuci se iza zaklona.

Ili jos bolje - nemoj nauciti - nek drugi uce klikati po tebi. Klik klik klik

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

klikeru pa kad bi svi bili stalo arty safe niko se nebi nigdje mico

 

bolesni mozak klikera nemre shvatit da je  ovo lose za igru

jesi si imo kad super partiju sa 3 ta govanca kaj klikcu iz zadnje kocke?

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Arty + engineering +  avioni bombe + arty strike= najednostavniji Frontline progress, pogotovo ako braniš a ti si na B sektoru, možeš branit A i C, kad uđu u cap dva tenak s splashom blokiras par sekundi cap ide proggres za rank ezy, ako uzmes kill zadnjeg capera ezy promaknuće.

Alternativno je uzet avione za spot, a čisti mazohizam je da arty može imat 2 ofenzivne rezerve, tako da ako nekoga mrzis u 20 sek ubiješ mu volju za životom, dropaš avione s raketama stana ga, kad se opravi spičiš ga s svojom normalno tako da je ponovo pod stunom i za kraj rezerva arty strike... Working as intended TM

 

Nakon toga lt i torlat ljude uokolo te kad se kapa  ako je engineering na maxu osim sto brze kapa, kad se brani parkiras se iza stjene i ovi ne mogu capat...

Dobar mod za farmat kredite posade i stock t 8, ali usporedbe s prvom sezonom kad su uveli, od 20 do 30 je grind grind festtttt.

Ja zabacim kad imam volje 3 gejma i dosta po danu, kad se pamti progress, no life at tamo tek kad se bude moglo uzet oni zanjdi a to je ako se ne varam u 8 mjesecu.

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Klikanjem do generala. 

 

Čitatelj kaže...

Tak i treba - puno je meta koje ne znaju koristiti zaklon.

 

Žiga82 kaže...

klikeru pa kad bi svi bili stalo arty safe niko se nebi nigdje mico,od thi retarda igra je neigriva,fl pogotovo+kaj jos svaki tenk ima napade-katastrofa

 troleru kaj si doso ovdje vredjat?

igrace koji igraju igru koja je tebi neigriva i katastrofa?

Žiga82 kaže...
bolesni mozak klikera nemre shvatit da je  ovo lose za igru

jesi si imo kad super partiju sa 3 ta govanca kaj klikcu iz zadnje kocke?

 trolasti mozak trola nemre shvatit da je ovakvo trolanje lose za pod forum 

moracu te poslat kod jednog od 4 nasa pod forumska doktora

i ja ti predlazem kad vec znas di je svaku partiju arti, uzmi light i odi ga posjetit u zadnju kocku

ili deinstaliraj igru i nemoj pratit temu

 

klikeri ce ostat jer je to stvar balansa opstanka wg-a, kaj bi napravili da maknu arti i moraju ljudima kompenzirat trud, vrijeme i pare utrosene na igranje arti, da ne spominjem i dvije premium arti koje bi morali kompenzirat vracanjem pravog novca da izbjegnu tuzbe

mos mislit kak ce to napravit... evo evo odma nakon ponovnog stavljanja type 59 u prodaju

 

P.S. dobrodosao na igno® listu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Arty je trebao da rijesi kampanje u igri, a realnost je da ju upravo suportno u igri, vise se kampira ako je arty u igri, ako igras na pobjedu. Igram i arty, ali bi igra bila bolja da ga izbace iz igre. Neke mape kada igras kad ima/nema arty kao da igras neku drugu igru.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Najtuznije je sto se vecina vas koji kukate na arty ne sjeca vremena kada je arty isao samo do tiera VIII i onda u tier X bitci imas po deset artija i pokojeg tenka. Znalo je tu biti zanimljivih partija 

 

Zanima me sta bi ste rekli da igrate sa tier VII i baci te sa tier X kao sto je znalo biti u pocetku 

 

Za sve nervozne jedan recept od doktora za zivce  

 
2 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks

To je bilo u vrime kad su artiljerije sa penetracjom one-shotale skoro sve tenkove u igri. Sad su dobile stun, ne znam šta mi je gore

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Stun je gori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Stun je gori.

Skro da bih se i složio. Još se sjećam kada su mi prvi put one shotali E100. Barem izađeš iz partije i iduća, ovako te stuna, popraviš se ali eto drugi arti te opet stuna i treći i onda živiš u agoniji dok ne pogineš ili se izvućeš bez posade, bez modula i bez HP-a i ona si maltene AFK pošto si beskoristan. 

5 godina
offline
World of Tanks

ma nek vec bude arty u igri ali neka ih reduciraju po jednu-dvije po partiji.

ovako kad imas 3 arty i kad te krenu fokusirati nekad ne mozes nista. 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
bruno11 kaže...

Arty party again,i još mapa ko stvorena za njih

 evo da citiram svoj post iz 2012. sa 7 artica u timu, znalo je bit i gore, spot i izgoriš za sekundu

 

 

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Zasto Sex1 i LeFefefe, imaju Heat i AP, i onda malo silujes ekipu ako si top-tear.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

sad sam jako tuzan jer me neki random lik stavio na crnu listu

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nakon nadogradnje vise ne radi program regrutacije

odnosno pise npr da je regrut igrao prije nekoliko dana 

ne dobivaju se bodovi.

Jel jos kod nekoga tako

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

dogodilo se meni, evo tu sam trebao dobiti 64 boda, i ništa, kamo da se žalim ?

http://wotreplays.eu/site/4818853#murovanka-super_cool_tanker-t67

 

btw artiji su bili super, oba tri su pala...

 

 

edit:

 

odgovor iz wg-a

 

Hello __________.
Thank you for contacting Wargaming Customer Support.

There is a known issue with Referral Program points, our technicians are working on a fix that will be released very soon.

Please be patient until our technicians will solve problems.

We apologize about this situation.

Thank you for contacting.
Have a nice day.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 13:17 (madsav).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Opet ce nerfat sve Artije, smanjiti stun i dmg. Tako da ovi sto cvile mogu cviliti i dalje, ali malo manje.

Uglavnom cu traziti refund premium accounta od godinu dana, jer sam ga kupio da igram igru koju zelim,

a ne igru koju ne zelim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

odlicne vijesti ,jos da ogranice na 1 po partiji

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Pogle realno igra se pretvara u cirkus, arty je trebala ostat na one shoot po meni, jer u realnom svijetu kad ti arty opali tenka taj ode u zrak, ko zna malo vojne povijesti, znaci one shoot ali reload na 50 sec min ili 1 min i ajmo reci 15 granata u magazinu. Druga stvar, ove zadnje updatove sta rade, cirkus i cirkus, tockasi EBR, jebeni balance ko ga ima u timu a protivnik nema realno taj je izgubio vec partiju u startu, druga stvar posada skinovi?? kaj je ovo igra za +5 godina djecu?? kaj ce ljudima skinovi?? ko ih vidi ko ih gleda ko to jos smatra forom?? pa nije ovo lol ili dota!? fail wargaminga za svih vremena, umjesto da se posvete mehaniki i realnosti igre oni uvode gluposti, zato su i spali na dnevni broj 80k na oba EU servera, a preko vikenda mozda ima kakvih 150k igraca sve skupa. Jer svi stari old school igraci vise ne igraju, presli su ili na war thunder ili na neki battle royale mode , jer u igri se vise ne koristi znanje i tehnika nego svako igra kak se ga pici, ht glumi tda, td glumi spotera, spoter kempa u nekom bushu, mediumi trolaju sami sebe kao da su ht i tako u krug.

 

Moraju uvest neke promjene, tipa frontline mode za stalno, ali balansiran , znaci da arty npr nemoze imat avione za spot , nemoze imat jos dodatni slot arty shota itd.

Smanjit exp za istrazivanje, nacrti nisu dovoljni, jos uvijek dosta igraca odustaje od igrice jer predugo traje istrazivanje do X. Smanjit broj arty u bitki, limitiran na 1 do VII tier bitke, na 2 artya do X tier. Smanjit limit premium vozila u bitka na 3, ukiniti gold granate jer su po meni najveca glupost u igri, tj sminka i opticka varka, jer ljudi neznaju koristi nista osim golda granata, a fugasne skoro niko vise nezna kad se u kojim situacijama koriste. Popraviti balans MM-a , znaci ako protivnik ima Mausa nek ga ima i drugi tim Mausa, ako protivnik ima 5 premium mediuma nek i kontra tim ima, izjednaciti sanse na pobjedu 50-50. Popraviti mehaniku igre, ako ja pucam s TD tenkom od penetracije 302 u gornji bok iznad gusjenica light tenka ima da ga raznese i probije a ne da mi napravi rikoset ili potrga gusjenicu koja je ispod jos pola metra od probijeceg hica, jer mi dođe onda laptop izbacim kroz prozor radi takvih gluposti.

 

Uglavnom malo duzi post, ali realnost jest je WOT propao, i da nema vise tu spasa.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

Pogle realno igra se pretvara u cirkus, arty je trebala ostat na one shoot po meni, jer u realnom svijetu kad ti arty opali tenka taj ode u zrak, ko zna malo vojne povijesti, znaci one shoot ali reload na 50 sec min ili 1 min i ajmo reci 15 granata u magazinu. Druga stvar, ove zadnje updatove sta rade, cirkus i cirkus, tockasi EBR, jebeni balance ko ga ima u timu a protivnik nema realno taj je izgubio vec partiju u startu, druga stvar posada skinovi?? kaj je ovo igra za +5 godina djecu?? kaj ce ljudima skinovi?? ko ih vidi ko ih gleda ko to jos smatra forom?? pa nije ovo lol ili dota!? fail wargaminga za svih vremena, umjesto da se posvete mehaniki i realnosti igre oni uvode gluposti, zato su i spali na dnevni broj 80k na oba EU servera, a preko vikenda mozda ima kakvih 150k igraca sve skupa. Jer svi stari old school igraci vise ne igraju, presli su ili na war thunder ili na neki battle royale mode , jer u igri se vise ne koristi znanje i tehnika nego svako igra kak se ga pici, ht glumi tda, td glumi spotera, spoter kempa u nekom bushu, mediumi trolaju sami sebe kao da su ht i tako u krug.

 

Moraju uvest neke promjene, tipa frontline mode za stalno, ali balansiran , znaci da arty npr nemoze imat avione za spot , nemoze imat jos dodatni slot arty shota itd.

Smanjit exp za istrazivanje, nacrti nisu dovoljni, jos uvijek dosta igraca odustaje od igrice jer predugo traje istrazivanje do X. Smanjit broj arty u bitki, limitiran na 1 do VII tier bitke, na 2 artya do X tier. Smanjit limit premium vozila u bitka na 3, ukiniti gold granate jer su po meni najveca glupost u igri, tj sminka i opticka varka, jer ljudi neznaju koristi nista osim golda granata, a fugasne skoro niko vise nezna kad se u kojim situacijama koriste. Popraviti balans MM-a , znaci ako protivnik ima Mausa nek ga ima i drugi tim Mausa, ako protivnik ima 5 premium mediuma nek i kontra tim ima, izjednaciti sanse na pobjedu 50-50. Popraviti mehaniku igre, ako ja pucam s TD tenkom od penetracije 302 u gornji bok iznad gusjenica light tenka ima da ga raznese i probije a ne da mi napravi rikoset ili potrga gusjenicu koja je ispod jos pola metra od probijeceg hica, jer mi dođe onda laptop izbacim kroz prozor radi takvih gluposti.

 

Uglavnom malo duzi post, ali realnost jest je WOT propao, i da nema vise tu spasa.

 

Uglavnom se slažem, osim u ovom dijelu gdje spominjes realnost artiljerije i WoT realnost općenito. Da je WoT prava simulacija tenkova, danas bi imao još manje igraca nego sta ih ima danas. Balans između simulacije i arkade, uzet najbolje iz oba svijeta, je po meni way to go. Da li to uspijevaju, to je druga prica.

13 godina
offline
World of Tanks
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 23:40 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice