World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.313.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ima li netko ovih posljednjih 3 dana problema sa sjeckanjem igre...ping oscilira i nemoguce je igrat, jer ostanes nepokretan.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

inace igram tek cca 4 mjeseca i do sada je igra tekla glatko. Igram ruske tenkove od lt do artija. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
smotany kaže...

inace igram tek cca 4 mjeseca i do sada je igra tekla glatko. Igram ruske tenkove od lt do artija. 

 Meni se znalo dešavati nakon velikih patch-eva lampica stalno crvena / zelena trza stisnem lijevi gumb na mišu neće puknut mislio sam da mi je miš vrisno.

Opet nakon par micro patch-eva sve poprave sad mi je sve ok.

14 godina
offline
Re: World of Tanks

 hans, was ist pasirt? majn tenk se zatresel?

kajne probrleme kommander, to je samo mali hupser... 

ales klar, hans, al daj ubuduce pazi kak vozis...

javol her komandant

placam tvoj a4  i dizem za leopard 1

znam da sam vec postal ovo, al nikad ne dosadi... ono kad stavis krivi konzumabl u tenk ..

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jbt arti ovo arti ono, koliko se kamperskih plačipički nakotilo u wot-u da je to nevjerojatno.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Da mi je samo znat koliko tih i takvih "pro" igrača uopće igra kako treba, a ne da kampuju sa B-Covima i krađu kilove gdje god stignu... Jadni vi ako ne znate igrat kada je arty u partiji... Jad i bijeda...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

u cem je problem ako ljudi ne vole arty igrati? ja nemam niti jedan istrazen zato jer ne zelim igrati s tim. zato jer je dosadno kliknuti svakih minutu i to je to. od skilla ti treba da sacekas da nanisani i to je to. karikiram ali me kuzite. evo imam e100 istrazen pa mogu ja traziti da mi vrate premium i vrijeme grindanja sporog tenka kojeg arty fokusira. radije me one shootaj nego stunaj stalno po pola minute.

 

kad igras mida, teskasa ili nekog brzeg lovca i u prvim ili medu prvim redovima si trabas pazti na milju stvari, od toga tko te spota, pazis na enemy teskase, lovce, leda cuvas, bokove..... a kad igras arty cigareta u usta i cekas

 

da se razumijemo ne treba ih izbaciti, pa cak niti smanjiti stunt, nego samo staviti jednu max dvije po partiji.

 

evo grindam T6 teskasa, pukne me arty odvali 150-200hp, i onda bi ja trebao kempati negdje i cekati. to je meni pi*kasta igra. isto mi je kao da neko stoji na red line u nasaoj bazi

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Rijetko postam u ovu temu, al me privukla ova rasprava o artyju... Po mome mišljenju svaka promjena artyja je dobrodošla, jer klasa zahtijeva minimalno skilla i truda za nafarmati dosta damagea i zagorčati nekom život. Najveći problem kod artyja je taj što arty kažnjava bilo kakav pokušaj agresivnog igranja (pushanje - nemre se push napravit ak si stalno na poziciji koja je arty safe, promjena pozicije, pa čak i na pokušaje flankanja...), pa se partije sa 3 artyja znaju svoditi na totalni idiotizam - Prokhorovka, 3 artyja -> nitko se ne usudi pushati flank jer zna da ce bit perma-stunan i da neće ništa postić, te da će eventualno poginut pod stunom i konstantnim clickanjem... Mislim da bi igri dobrodošao limit na 1-2 artyja, uz ovo nerfanje stuna, jer perma-stun čini igru neigrivom. Trenutno je najbolja zaštita od artyja kempanje. Uz to sve da se ne dotičem random ubijanja posade pri splashu, što je totalno broken i mislim da bi to također trebalo popraviti (arty splasha za 150dmg i odnese 2 člana posade). Sve u svemu jedino rješenje vidim u limitu artyja na 1-2, jer WG ne namjerava ukloniti klasu iz igre (što bi realno bilo najzdravije za gameplay, jer su partije bez artyja puno kvalitetnije što se tiče igre i taktike), zato što previše ljudi ima researchane artyje, te bi morali kompenzirat iskustvo i kredite, te vraćat novce za premium artyje, a to je previše za očekivat od njih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Zadnja partija sa T54 za istražiti T62 i konačno M.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 19:37 (hummer0).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

problem je što ova igra u načelu nije koncipirana za soliranje, e sad kad su sjebali teškaše i armor učinili u biti suviškom, i postao si debela amputirana prasica samo za popiti dmg i nekome uljepšati dan dok ti u timu kampaju ko zadnje pičk...ne sa  lakim i medium tenkovima i čekaju da ti sa mišom ili e100 odspotaš... što reći... jbt kad si najaviše spotao sa teškašem. prije se do arti mogao prikrasti i probiti di koji light, možda 1-2 mediuma i to je to. danas kad imamo poplavu brzih "instagib" tenkova svi kempaju ko babetine i pitaju se zašto je igra ošla u k... i kako ih arti dere ko volove u kupusu.

 

teškaši tu i jesu da popiju šut, ali da te tim zatim prati i kapitalizaira tvoje preuzimanje dmg-a a ovako kifla, izviriš van razbuca te artica, tim iza tebe kempa i čeka i čeka i čeka, pa ode prvi teškaš, pa drugi ... svi znamo rezultat. trebali bi dodatno nagrađivati timove, posebice random... ovako mi ne pada na pamet ući u tim ako mi nije prijatelj.

 

a inače tim koji je imao više-previše artija je u pravilu gubio, ako je na dr strani bilo ikakve intelignecije a to je u ovoj igri u opadanju. artice grunu i veselje miran si 1-1,5 minuta dok napune + ciljanje... prošo si pola mape ako si light i med i imaš kojeg suigrača koji nije na razini amebe pa neka se 5 artica snađe kad sam iza njih sa brzim tenkom.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
online
World of Tanks

Nekidan sa M41 HMC ne napravim ništa HPa štete ali pod stun stoji 727 i budem 6. po base exp... Ajde de...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

istina da je dosta igraca u banani, ajde da ne bi bilo da ja kenjam ovdje nisam sad bas neki igrac ali kuzim mehaniku, citam o igri i ucim. naravno da sam u pocetku srao pa kako me spota i sl. ali ono na 10k partioja skuzis nesto

maknimo iz racunice one koje aposloutno ne zanima i muttavi su skroz

 

takoder u random ulazim samo ako imam s kim igrati solo jedino ako grindam low tier

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sinoc timske bitke 15v15l10,

igrali smo s jednim artijem kad napadamo, i sa dva kad branimo.

 

Dvije pobjede zaredom i jedan poraz, prilicno puno kutija digli.

Al trebas imat dobar team gdje nema idiota koji pickaraju i ljute se na sve.

To je igra, mi igramo i zabavljamo se, vecinom smo stariji od 30, imamo par mladjih,

ali i njih smo utrenirali da ne psuju puno - ruzno je da obitelj slusa kako neki klinjo tamo pickara.

 

A iskreno je tesko naci team koji je takav, opusten i skladan. Nema tu svadja, svi smo dobri i zekamo se,

ima tu i prckanja, ali to je ono sto je sasvim OK, nema ljutnje. Gust je tako igrati i kad gubimo,

jer se svi nasmijemo - i ako u prvoj bitci netko pogrijesi i izgubimo, cijelo vecer tu osobu prcamo

da je kriv za sve :P

 

Sad smo dobili 7 novih clanova, jedan je bas bas glasan i voli psovat, morat cemo ga malo stegnuti,

al obicno to bude brzo.

 

Random bitke igram samo kad nema nikog, a to je rijetko, ili kad bas grindam neku liniju.

 

Igra ima smisla u teamu, da se zabavi i naprica. Evo neku vecer igramo, a razgovaramo

o necem sasvim trecem, i to je odmor za mozak. A kad imas team gdje netko stalno vice

"sad svi sustite, slusajte zapovjednika", i onda poslije bitke 15min pranja mozga tko je sta pogrijesio,

jebes to - ne igram ja radi takvih debila, jer onda igra postane obaveza, a ne odmor.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

meni te timske dosadne ja picim samo randome i to solo,bolje mi ide nego u vodu

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Igra se svakim novim patchom srozava na sve niže i niže grane i nisam siguran koliko više uopće ima smisla igrati. Na svaku zabavnu partiju dođe 5 potpuno frustrirajućih i to već odavno nije izuzetak nego čisto pravilo.

 

O problemima u igri uopće nema smisla trošiti riječi jer ih ima debelo previše, a WG ionako totalno boli kifla za ono što community kaže. Samo obećavaju i obećavaju, a što je najgore ne samo da ne ispunjavaju nego ni sama obećanja nemaju veze s mozgom (odnosno, da budemo iskreni, imaju, ali imaju samo u vezi s njihovom zaradom).

 

Ništa se tu nažalost neće promijeniti na bolje dok ekipa skroz ne prestane plaćat apsolutno i jednu lipu za igru. Tek kad ih se ozbiljno lupi po novčaniku, shvatit će i početi s promjenama. Nažalost, dobar dio nas do tada će već ionako odustati.

 

Čemu rant, piate se? Čisto zato što mi je žao koliko su upropastili igru svojom pohlepom. Igra je nekad bila zabavna, više jednostavno nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

 Mehh... Ne da mi se ništa downlodati...

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: World of Tanks

ima 2 i pol gb, meni skinulo u sat vremena

12 godina
online
Re: World of Tanks
MEDO11 kaže...

ima 2 i pol gb, meni skinulo u sat vremena

 Moj nećak skinuo, javlja mu neki error...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma kakvo skidanje, samo da me srce zaboli!
Šalu na stranu, iz tog vremena je najbitnije što nije bilo ovo goldspama, trošio si gold municiju zaklanske i vozi, kakav randon pljusak gold municije. Morao si mozak koristiti da savladaš vod mausa ili t95 koji se guzicom zavukao u sljepu ulicu i čeka da te drapi za 700+dmg. Ako se ne varam onda još nije bilo t10 TD-a ili mediuma.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Bas to - ako si zelio pucati gold, morao si kupit il zaradit gold. Samo tri skilla za posadu,

nema glupog stunna nego Arty ima sve granate kak spada.

Grille je Tir 4 i probija sve. I legendarn Type59 kojeg se svi boje, jer znaju da moraju trosit gold na njega.

 

Jedva cekam, ne znam kad tocno krece al stvarno jedva cekam. Igrat cu njemacku liniju TD-ova i SPG-ova,

te rusku Heavy liniju (ako se bude moralo grindat, a nadam se da hoce, tako da djeca koja nisu igrala odmah ne zasjedaju u najjjace tenkove).

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Odigrao sam par borbi u tom "starom" modu...Onako...meni ništa posebno.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Odigrao sam par borbi u tom "starom" modu...Onako...meni ništa posebno.

 Samo su nas navukli da instaliramo Game Center. Kada se isti deinstalira više se ne može pokrenuti nijedna igra.

私は考える時間が必要です
5 godina
offline
World of Tanks

ja jos uvijek imam onaj stari launcher, planiram prebaciti igru na drugi disk ali odbijam reinstalaciju zbog tog game centra

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Meni je Game Centar preko godinu dana aktivan, super stvar, updatea cim su updatei dostupni,

tako da manje za razmisljati a vise za uzivati.

 

Brutalno je jer je puno rusa, a oni vole rushati ko muve bez glave, nema blesavog 3-5-7,

bas je dobat match-making.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Pendula kaže...

 Samo su nas navukli da instaliramo Game Center. Kada se isti deinstalira više se ne može pokrenuti nijedna igra.

 Ako baš smeta game center, izbrišeš ga i reinstaliraš ponovo preko igre sa starim installerom. Mene npr. nervira pa sam to napravio i radi. Iako koliko sam pratio mogli bi jednog dana ukinuti sve osim game centera.

14 godina
offline
World of Tanks

Mausa istrazio idemo sad na neku arty 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

da li ijedna drugra igra ima RNG ili samo ova mutava?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja sam intalirao taj clasic, jer nisam počeo igrati wot kad je izašao, pa me interesiralo kako je to nekada izgledalo, al sam se razočarao, jer je sve ispeglano i pokrpano, koliko sam čuo od starih igrača, na samom početku wot-a je bilo hrpa bug-ova i to je ono šta sam očekivao(face to face napete borbe i od jednom propadneš kroz texturu)...wot in his natural habitat

 
Al ajde, zanimljivo je, taj clasic je kao hard-core mode, arty one shota, nema spot circe-a na mapi i enable-an enemy chat, tako da možeš spomenut mamicu enemy arty-u

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 11:26 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Nisam neko vrijeme opet igrao. Ima neki care package na twich prime, iašo sam ga claimati, ništa posebno, upali igru vidim 5x, ajmo probati. Prva borba 4-15 driga 1-15. Gasi wot i opet ga ne planiram igrati. 

 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice