World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.288
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

I will find you, and I will spot you!

 these are not the droids you are looking for ... (force wawe)

and you wont spot me

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

No comment.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Još do prije par dana sam samoga sebe uvjravao da mi je igra i dalje zabavna....ali ipak nakon skoro 46000 odigranih bitaka valjda očekujem nešto više nego da me lajt u teškašu yebe sa kilometra.... Koliko sam god strpljiv ovo više nema smisla. 29  bitaka....28 poraza ( najbolji 15: 4 )....ja 18 puta nabolji u ekipi....sve odreda minus nakon bitke....danas 6 ili 7 puta sa lovcem T 28 prototip sa 50 m sa strane gađam onog yebenog lajta na kotačima....svaka granata ošteti samo kotače i on se lagano odgega...)(/)/&/)=()(==)=)?= U MATERINU !!! Tko ima živaca Sretno ! Znam da neću nikome faliti ali su izgubili jednoga idijota koji je godinama kupovao premijume i sve ostalo. Valjda ja od ove igre počinjem tražiti nešto više....Kupio sam novi sic za moju trkalicu...ide ljeto.....Zrak, vožnja...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 11:36 (dawor).
 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 11:34 (dawor).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Još do prije par dana sam samoga sebe uvjravao da mi je igra i dalje zabavna....ali ipak nakon skoro 46000 odigranih bitaka valjda očekujem nešto više nego da me lajt u teškašu yebe sa kilometra.... Koliko sam god strpljiv ovo više nema smisla. 29  bitaka....28 poraza ( najbolji 15: 4 )....ja 18 puta nabolji u ekipi....sve odreda minus nakon bitke....danas 6 ili 7 puta sa lovcem T 28 prototip sa 50 m sa strane gađam onog yebenog lajta na kotačima....svaka granata ošteti samo kotače i on se lagano odgega...)(/)/&/)=()(==)=)?= U MATERINU !!! Tko ima živaca Sretno ! Znam da neću nikome faliti ali su izgubili jednoga idijota koji je godinama kupovao premijume i sve ostalo. Valjda ja od ove igre počinjem tražiti nešto više....Kupio sam novi sic za moju trkalicu...ide ljeto.....Zrak, vožnja...

 Mora da si neki teski noob bot pa si tako smotan igrac nakon 46000 partija odigranih 

AMD AntiBoy
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Očito da jesam. Zato se i mičem vama profesionalcima kako ne bih više smetao.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Još do prije par dana sam samoga sebe uvjravao da mi je igra i dalje zabavna....ali ipak nakon skoro 46000 odigranih bitaka valjda očekujem nešto više nego da me lajt u teškašu yebe sa kilometra.... Koliko sam god strpljiv ovo više nema smisla. 29  bitaka....28 poraza ( najbolji 15: 4 )....ja 18 puta nabolji u ekipi....sve odreda minus nakon bitke....danas 6 ili 7 puta sa lovcem T 28 prototip sa 50 m sa strane gađam onog yebenog lajta na kotačima....svaka granata ošteti samo kotače i on se lagano odgega...)(/)/&/)=()(==)=)?= U MATERINU !!! Tko ima živaca Sretno ! Znam da neću nikome faliti ali su izgubili jednoga idijota koji je godinama kupovao premijume i sve ostalo. Valjda ja od ove igre počinjem tražiti nešto više....Kupio sam novi sic za moju trkalicu...ide ljeto.....Zrak, vožnja...

 

U potpunosti razumijem frustraciju, i ni izdaleka nisi jedini. I imaš pravo, sami su si krivi što gube ekipu koja im uredno plaća. Sad će ti isti ljudi trošit pare na nešto pametnije u životu umjesto na produžetak frustracija. Win za tebe zapravo, a taj win je daleko veći nego svih 28 poraza koje si spomenuo...

 

Na najboljem sam putu da završim jednako, samo mi je žao ne iskoristit premium acc do kraja dok traje...

 

P.S. Ovu malu gamad na kotačima samo rokaj sa HE granatama, ništa drugo. To ne mogu bouncat :D

11 godina
offline
World of Tanks

cek dawor os rec da si zgubio 28 zaredom???

studziankimi mi je broj 1 favorit za crnu listu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

cek dawor os rec da si zgubio 28 zaredom???

studziankimi mi je broj 1 favorit za crnu listu

 Meni najbolja mapa eto na njoj mi je rekord spotane stete 

AMD AntiBoy
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže...

 

P.S. Ovu malu gamad na kotačima samo rokaj sa HE granatama, ništa drugo. To ne mogu bouncat :D

 Ovako ja sa malom gamadi izadjem na kraj https://media.giphy.com/media/55gQ57B98PFRgHuyYq/giphy.gif

 

ili orginal video 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 14:49 (dreadmoore).
5 godina
offline
World of Tanks

nije problem samo dal ce ga pogoditi ili ne, problem je sto ako nemas jendog u timu kompletno rusi vecinu traktika.

evo uzmi primjer litice, ti imas LT oni EBR-a. tockas se prije popne na vrh gore i spota ciju stranu jedne mape, dakle ne mozes provuci tek tako neki tenk gore. naravno vec se odprilike zna gdje koji ide tenk na mapi ali ovako je njesra

ili prohorovka, dode na mid za sekundu i spot cijele livade, dakle ne stignes se prakticiki ni povuci u bush ili malinovka.....

meni takvo svjedeno dal cu ga probiti ili ne ako me spota i jos me arty fokusira

 

 

naravno sve je ovo igra ne treba plakati na svaku, recimo jucer mi je bilo odlicno za igrati, 2 dana prije za redom ajme meni....

sto se tice premium racuna i bozicnih kutija, mogao sam kupiti neke igre najnovije i igrati se lagano

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
46 000 * 10 minuta po bitci / 60 minuta / 24 sata = 319 dana igranja bez prestanka.
Ja nakon tri puta manje bitki osjećam da sam potratio zivot na igru glupu igru. Mogu misliti kako je tebi.

Samo mi nije jasno kako nakon toliko bitki nisi shvatio da trebas izici iz igre ako imas preko 70% poraza u danu ili ako izgubis 4-5 bitki zaredom.

Što se tiče točkaša, znam da znaju biti iritantni, ali ako ste ikada igrali jednog od njih jasno vam je da oni nisu uopce dominantni. Dapace, statistika ostalih lakih tenkova je bolja nego statistika tockasa.

Što se tice blokiranja mapa, Ensk definitivno ide na block.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
 
Ja nakon tri puta manje bitki osjećam da sam potratio zivot na igru glupu igru. Mogu misliti kako je tebi.
.

 I jos igras a toliko placete hahah pa to samo delete i vise se ne zivciras, evo ja upravo zavrsio marton idem sad malo odmoriti od wota.Do nekog iduceg maratona bas im hvala na free tenku.

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 16:54 (dreadmoore).
16 godina
offline
World of Tanks

A to se sada mogu blokirati mape ???

 

Ima li neko ogranicenje na broj blokiranih mapa ??

 

Nisam bas pratio u zadnje vrijeme.. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
 these are not the droids you are looking for ... (force wawe)

and you wont spot me

 hahaha, ma daaaj, izgubio sam pola sata buljeći u prirodu

mogao sam se družit sa tomatosima u wotu, popit pivu, izgubit živce...popit još jednu pivu

Nego Edo, igraš li šta wota ili si na odvikavanju?

Evo da iskoristim priliku, pa sheram svima bonus code na jedan dan premiuma: WOT8ANNIVERSARY

Živili

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 21:43 (1BIT).
14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad si teško prase i nemaš muda napasti

 
 
 
REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kod: TWTANKSBERLIN19

Dobije se 6x natpisa "Na Berlin!"

Dodatno iskustvo za posadu 1x

i mislim da se dobije 5x za borbeno iskustvo

 

EDIT: nije 5x borbeno iskustvo nego su obroci

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 15:18 (Darijo98).
Moj PC  
7 0 hvala 8
14 godina
offline
World of Tanks

Hvala

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ono kad si teško prase i nemaš muda napasti

   
REPLAY

 Pussy trebao si ga razguziti!

11 godina
offline
World of Tanks

Još jedan kod: TWFEELSGOOD

Dobije se puding i čaj x5

natpis "Psi rata" x6

i dodatno iskustvo po bitci x1

 

Moj PC  
6 0 hvala 7
6 godina
offline
World of Tanks

Evo još jedan ; " TWSTILLROCKS "

 

Ako unesete tri , ovaj i ova dva u postovima iznad camo se dobije.

 

 
5 0 hvala 5
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
popit još jednu pivu

Nego Edo, igraš li šta wota ili si na odvikavanju?

 pa uvijek mozes popit jednu pivu

a ponekad mozes i dvije... moj trenutni izbor je crno osjecko radler

a ne nisam na odvikavanje, nego sam priljepljen na "drugu tenkovsku igru" ™ sa "mogucnosti igranja aviona i brodova"

mogu vam rec da je svugdje isto, sve "igrice" koje igram idu u istom smjeru, optimizira se jedino placanje, a dodaju se hrpe novih i bezveznih gluposti, a da ne pricam kako redovito dolaze novi sadrzaji za koje su se developeri zaklinjali "da nece nikad bit'u igri / MAJKEMI ™ "

znac cemo da je pocetak kraja kad se bude opet prodaval type  59

Darijo98 kaže...

Još jedan kod: TWFEELSGOOD

protest431 kaže...

Evo još jedan ; " TWSTILLROCKS "

 zadnja dva koda ne rade

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
5 godina
offline
World of Tanks

da li su oni smanjivali zaradu iskustvo i to?

dakle:

t10 wz

dmg: 2400 ok nije sto

1 kill

2300 spot dmg

pobjeda

811 baznog iskustva

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks
današnji prvi kôd
WOTINBERLIN19
Moj PC  
4 0 hvala 4
6 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
1BIT kaže...
popit još jednu pivu

Nego Edo, igraš li šta wota ili si na odvikavanju?

 pa uvijek mozes popit jednu pivu

a ponekad mozes i dvije... moj trenutni izbor je crno osjecko radler

a ne nisam na odvikavanje, nego sam priljepljen na "drugu tenkovsku igru" ™ sa "mogucnosti igranja aviona i brodova"

mogu vam rec da je svugdje isto, sve "igrice" koje igram idu u istom smjeru, optimizira se jedino placanje, a dodaju se hrpe novih i bezveznih gluposti, a da ne pricam kako redovito dolaze novi sadrzaji za koje su se developeri zaklinjali "da nece nikad bit'u igri / MAJKEMI ™ "

znac cemo da je pocetak kraja kad se bude opet prodaval type  59

Darijo98 kaže...

Još jedan kod: TWFEELSGOOD

protest431 kaže...

Evo još jedan ; " TWSTILLROCKS "

 zadnja dva koda ne rade

 

Ti su samo jučer radili. Danas bi opet trebali biti, vidim netko je već stavio jedan. Nisam siguran dal se i danas dobi camo za unošenje bar tri koda.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ma lol, ne mogu nikako 10 pobjeda, zadnji game i draw.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 14:02 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

drugi kôd
TANKSHOT

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 15:04 (bivsi branitelj).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

TANKSTW19STREAM

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

da li su oni smanjivali zaradu iskustvo i to?

t10 wz

dmg: 2400 , 1 kill , 2300 spot dmg, pobjeda

811 baznog iskustva

 jednostavno, ako si tX igral si protiv X, IX i T8

ak ti je vecina dmg i spota protiv osmica, to daje puno manje svega nego da je cista tX borba

a narocito ako je onaj drugi teski wz onaj 1-5 il kak se zove

njega igraju i u klanovima kao jednog od boljih hevija tak da je tesko dobit  u randomu i mastery

 

isto ti je i sa osmicama, nije isti slucaj ak igras u cistom t8 mm-u, ak igras na dole protiv sestica i tu ti je vecina skora (daleko manje expa i credsa), ili ak te baci protiv desetki pa sav dmg napravis protiv tX ak slucajno naletis na nekog tuljana pa ti sluzi kao pinjata

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
World of Tanks
treći
CPCHARLIE19
Moj PC  
2 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice