World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.308.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks

ma samo lagano... neka te obuzme radost kad ispićkaš protivnika i kupola mu odleti...

 

ne se živcirati radi YOLO izvidnika, kampera u teškim tenkovima, RNGa koji neda proboj s boka na lakom tenku i MMa koji te baca u bitku s 2 tiera više...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

ma samo lagano... neka te obuzme radost kad ispićkaš protivnika i kupola mu odleti...

 

ne se živcirati radi YOLO izvidnika, kampera u teškim tenkovima, RNGa koji neda proboj s boka na lakom tenku i MMa koji te baca u bitku s 2 tiera više...

+reroll debila koji pucaju 2tira nize zgoldom i nariktanih 15-5,5-15 partija stalno

14 godina
offline
Re: World of Tanks

uh dobro je dok su 15-5, 5-15....

 

a dok su 15-1, 2  e to je problem

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
World of Tanks

Evo ga....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
6 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
World of Tanks

Živimo Hajduk
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Evo ga....

 kwragu ... leti brko iz ureda

nadam se da su i njegovu legendarnu "rašpu" bacili odma zanjim

previse je snjom "balansiral" ™©® tonkove tokom godina

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

Jel neko imao problem s A1 i huawei 535 ruterom? Nakon seobe,i novog neta,baca me nakon svakog game-a van,ili mi ucitava bitku,zapne taman kad bi trebalo uci u igru,i nakon toga kod logina stoji "spajanje" u vjecnost. Reset rutera pomaze za 1 game pa opet isto. Forwardo portove,zvao A1 da snize NAT Type,al nista ne pomaze. Pa ako je netko imao slican problem da udijeli savijet

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ja imam isti problem, kad se oce spojit na server, "nesto" ga hvata za rukav i ne pusti ga

jedan kolega tu je reko da je resetiral ruter i da pomaze - na onu malu rupicu da se vrati na tvornicke postavke

ja to jos nisam napravil, ALI:

u windoz defenderu sam iskljucil sve firewalle

deaktiviram real time defense nakon svakog paljenja kompa, restarta ili hibernacije, jer se zna vratit na ON po defaultu

u WG game centru sam kliknul na kljuc - settings il kaj vec, i na add game to firewall exceptions

u windoz defenderu ima opcija Allow an app through firewall, dodam .exe fileove od WGC, World of tanks, i jos 32-bit i 64-bit varijante, jer imaju exe fileove

jos dodam i onaj folder koji omogucava web preglednik unutar wot klijenta, da se moze vidjet premium shop u garazi

i na kraju startam gejm sa 32 bit varijantom klijenta

 

unutar igre je ili radi - ili ne, neki put odigram 1 gejm, a za drugi me izbaci, neki put me bloka odma na prvom gejmu, a neki put radi

 

nisam uspio definitivno naci kako i zasto, jednostavno probam sve redom

 

ono kaj sam definitivno primjetil je da nakon windoz update-a se sve pohebe i pocne stekat nakon kaj je radilo danima ok

 

imam isti ruter i net ko i ti

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Pozdrav ljudi. Imam pitanje. Jel postoji koja tenkovska igra za mobitel, a da nije previše arkadna. Jer ovaj Blitz je blago receno bzvz. Tenkovi totalno ne realno se krecu i jednostavno previše arkadno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Kolko muke samo da pokrenes igru. Meni igra opcenito se nece pokrenut,nego moram sa osnovnim grafickim postavkama jer mi nece odma u 1440p 144hz. A net bio tobar na tcomu,bio 10mbit,sad imam 140 al je 4g i odma problemi.

 

Hvala na odgovoru,probam sve sto si naveo.

12 godina
offline
World of Tanks

meni par mjesecima vec ne rade kontakti i klanski chat:)chat mi se camo onako vrti spajanje...a kad igram ostali frendovi me opce ne vide ,njima pise da sam oflajn:)inace osim ovog igra radi normalno,slao vec par ticketa retardima nemaju oni pojma zakaj se ovo desava

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

 sta reci, koru posluku porati....

" ...Tenk je dobio još teže udarno glavno naoružanje u obliku 130 mm pušaka M-65..."

Google me softly ... dont send a machine to do a man's work...

a ovo nije ni najgori iskasapljeni prevod kaj sam imal prilike vidit...

enivej, zatvaram prozor i blokiram sajt zbog gluposti i ljenosti njegovih podanika...

 

nego natrag na on-topik:

jucer igram malo i na main acc trebam dnevnu misiju napravit 5 kritikala u borbi, inace uzmem T-28 i spamam HE, ili neki derp T6 medium ili hetz, pa nista

pa uzmem leffe i opet nisam

i onda uzmem M44 pa reko ajd valjda cu s njim (BiA crew i samo ramer gore)

a aktivna mi je misija SPG-15 za stugija jer nisam rjesil secondary mission nikad dosad i to se vuklo, u medjuvremenu nerfali arty, pa HE, i tak ostalo

i nakon gejma, rjesim i secondary

i imal sam osjecaj dok sam igral tog 44 i leffe isto da se sve jos malo u medjuvremenu nerfalo, sve sporije i puni i rotira cijev a i cilja, a da ne velim da sa lefe gadjam O-I il O-ni, i daje mi po 40-80 demidza

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

F1WFTIGERDAY2022

“Access to a mission” Tiger Day 1 -> 2x +200% to Crew Experience for 1 hour + 3x Decal “Tiger” Tiger Day 2 -> 1x +100% to Battle Experience for 1 hour + 3x Decal “stealthy tigerr”

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

Zaigram rijetko... Koji je to kuki da su mi maknuli opremu? Na T29 kojeg malo provozam nema više ramera, ventilacije...

Moram kupiti ponovno?

Pas ih grebo...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Napravili su rework toga,  vecina opreme je ostala(demontirana u garazi ), samo mozda se zamjenila klasa pa vam treba novi jer je veci level 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
World of Tanks

New Rental Tanks from Frontline.

 

You can only choose one for yourself!

 

IAMCAERNARVON2022 – Caernarvon AX

IAM50TP2022 – 50TP Prototyp

IAMT26E52022 – T26E5

IAMCALIBAN2022 – Caliban

IAMT54FP2022 – T-54 First Prototype

IAMKNJGDPZR2022 – Kanonenjagdpanzer 105

IAMSKODAT272022 – Skoda T27

IAMHWK302022 – HWK 30

IAMBOFORSTRNVGN2022 – Bofors Tornvagn

IAMCHRYSLERK2022 – Chrysler K

IAMLOWE2022 – Lowe

IAMT26SP2022 – Super Pershing/T26E4

IAMSU130PM2022 – Su-130 PM

IAM122TM2022 – 122 TM

IAMS12022 – Strv S1

IAMEVEN902022 – ELC EVEN 90

Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
offline
World of Tanks

Ljudi potrebna mi je informacija.

Igramo klanske i ulete nam u tim neka 2 nepoznata, statistika im je 0, od tenkova imaju smao lansen-e. Kad je počela bitka u prvoj sekundi su poslali 300 poruka help. Čitav tim je blokiran, znači samo pišti i bijela slika, ništa ne reaguje. ponovni restart ništa, neki još nisu upalili komp.  E sad pronašao sam novi proces u task-u cef_subbproces.exe kojem je pristupljenjo tačno u vrijeme kad je wot se srušio. Mene zanima jel taj proces legalan ili da radim skeniranje sa hitman pro? Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Zaigram rijetko... Koji je to kuki da su mi maknuli opremu? Na T29 kojeg malo provozam nema više ramera, ventilacije...

Moram kupiti ponovno?

Pas ih grebo...

 ma to su ti tete cistacice dok su cistile maknule sa tenka da bolje ociste ispod njega i sigurno su i gepek usisavale

kad se dogodio ekvipment 2.0, sve se promjenilo pa su automatski svu opremu skinuli u depo i promjenili naziv

nekad je bio heavy vent, medium i light vent

sad je Mk1 za do tira 4, Mk 2 od T5 do T8,iznimka su neki lightovi i mediumi

isto tak je i s ramerima (" NABIJAČIMA" ™®©)

uglavnom, za tir 8+ oprema je po 600k kredita komad, a za T5-7 je 200-300k

LordNIbbler kaže...

Napravili su rework toga,  vecina opreme je ostala(demontirana u garazi ), samo mozda se zamjenila klasa pa vam treba novi jer je veci level 

 ne, mislim da nije tako, sve je promjenjeno da igrac profitira, nije nigdje se dogodio "pu$hing" da te oderu, cak je i neka oprema pretvorena u skuplju verziju sebe tj. upgradeana mukte

marionezi82 kaže...

.Igramo klanske i ulete nam u tim neka 2 nepoznata, statistika im je 0, od tenkova imaju smao lansen-e. Kad je počela bitka u prvoj sekundi su poslali 300 poruka help. Čitav tim je blokiran, znači samo pišti i bijela slika, ništa ne reaguje. ponovni restart ništa, neki još nisu upalili komp...

 definitivno trebate prijaviti wg-ovoj sluzbi da se ne ponovi tj. da imaju info o tome

mozda jos extra da posaljes sazetak skillu, QB-u, Dezgamesu ili KlausuKellermanu

ozbiljno, da se upozore oni kaj samo igraju i pogledaju koji video

tak je vec jednom skill upozoraval na neki SCAM koji je isao preko chata

 

ovo je definitivno neki ddos napad, e sad jel da se pobijedi u klanskoj il kaj vec

samo jedan tenk znaci da je akaunt napravljen s razlogom za neku specificnu svrhu

 

ja sam u jednom trenu igral tir 4-5-6 po noci i bila je cijela hrpa botova kaj su igrali excelsiora, koji je tad bil u invajt kodovima

znaci svaku borbu po 2 u svakom timu, i kad se pogleda statistika igraca, soma bot borbi sa excelsiorom i grajnd jedne grane na t6-7-8, i to su vjerojatno prodavali akaunte tad

 

a ovo kaj ti opisujes je ozbiljni hakerski napad

vjerojatno je nekaj bilo napisano u unaprijed spremljenim porukama za chat, one kaj mozes na funkijske tipke sejvat

i kad se to sekvencijalno spama, mozda se nesto zapise u wg centar ili u replay il negdje i to se pokrene i srusi komp (nisam informaticki strucnjak, samo nabadam)

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
World of Tanks

Kako da izaberem broj za obj 780, a ne neki random da dobijem?  

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Gotovo je, svih 15 000 sa brojevima su otišli a ionako nisi mogao birati broj. Još je cca 25k ostalo običnih. Usput čestitam ti na resursima koje imaš trebalo se dosta igrati za to sve.

14 godina
offline
World of Tanks

ja sam amlo surfal i kaj sam nasao je da je najbolji broj 69 420 al brojevi nejdu tak daleko

od ostalih se preporucaju:

001

007

01337

11111

12345

samo cekam da krene prodaja akaunta sa tenkovima sa posebnom registracijom

stvarno moram priznat da se divim domisljatosti Cipar HQ-a na akciji "usisivac" da povuku visak resursa iz ekonomije i ponovno "omoguce grajnd" ljudima kaj vise nemaju kaj za izgrajndat

 

koga zanima, osvrt na clanak sa videom su dali dez games, QB, skill, i raging raptor koji je i prvi dal video o tenku

ko voli nek izvoli

ja se jos oporavljam od trading karavane i skupljam kredite

uz to me kika iz garaze nakon jednog gejma

 

i dok je bilo trade-in tanks, na jednom sam mjenjal onog invite friend mauschena regularnog za hawk 30 (elc 90 sam imal vec) a na drugom sam vratil rabljeni liberte za elc 90 koji sam imal rental 5 gejmova, koje sam moral odigrat da da mogu dismissat da mi uopce da opciju da ga kupim

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Yebesh taj 780 ( otimanje para) . Ja sa ovim malim bez ispaljenog metka osvojim bazu dok si reko keks. Hahhaha.....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ja jos nisam do kraja opremil taj ELC sa opremom i posadom

kolko vidim idu svi u sirinu

ak je comander vision sistem na prvom mjestu, bolje vidi kroz zbunje, a ak je radio set, onda je 2sekunde duze neprijatelj spotan (tu jos ide designated target na guneru i direktiva za to i moze bit neprijatelj spotan +6 sekundi duze

e sad jel bolje da se negira camo od grmlja il da je duze spotan neprijatelj...

neki uopce ne koriste optiku i neznam kak im to prolazi - cvs, radio i onaj vrag za camo u pokretu, kakvu posadu uopce imaju da dignu view range da netreba optika

na normalnom lightu okej, al ovdje, Comander treba i bia i 6th i situational awarenes i recon, a di je jos camo

kuzim da je dobro koristit specijalne komandere za to - arnie, chuck i santa, mislim da samo arni ima 4 skila, svi su zakljucani da budu samo comanderi

druga opcije je uzet zensku i natrpat ju () ... znanjem naravno, oni personal manual sa 850k expa najbolje se iskoristi na posadu koja je bia 0 skill

ali kako onda opremit elc, treba mu jos jedan slot za equipment

nekak naginjem cvs-u za slot 1, pa radio, i onda optika, ili bond optika, da se totalno enemy camo negira

 

i prije nego savjetujete da pogledam yubito, jesam, i iyouxina, i kajzoo, orzanel,  i mainstrim (skil-qb-klauskellerman-raging raptor)

i nisam zaboravil dez-a i njegove sulude buildove

 

dajte neke prijedloge iz vaseg iskustva, znam da je to malo govanjce moguce napimpat za suludi camo, al ja gledam u okvirima free igraca sa 1 (JEDNIM!!!)  komadom bond opreme (na main rammer, na altovima optika, to sam uzo u doba kad nije bilo tenkova za bond nego samo oprema

 

nemojmo dopustit da zamre tema, izgubicemo status podforuma sa posebnim potrebama

nek se pise nek se citaaaa, makar spamali temu sa zabranjenim temama i gubili "socijalne kredite"™ .... inform.starog kova bi dozvolio da guglaju oni kaj neznaju kaj je to

"DEDAAA"™©® daj nabaci neki skrin shot, moze i borbe u T14 sa full gold spamom, i nemora bit ejs masteri, moze i  druga klasa

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Ljudi potrebna mi je informacija.

Igramo klanske i ulete nam u tim neka 2 nepoznata, statistika im je 0, od tenkova imaju smao lansen-e. Kad je počela bitka u prvoj sekundi su poslali 300 poruka help. Čitav tim je blokiran, znači samo pišti i bijela slika, ništa ne reaguje. ponovni restart ništa, neki još nisu upalili komp.  E sad pronašao sam novi proces u task-u cef_subbproces.exe kojem je pristupljenjo tačno u vrijeme kad je wot se srušio. Mene zanima jel taj proces legalan ili da radim skeniranje sa hitman pro? Hvala. 

 

Ddos napad, pingali vas preko chata... posalji video wg sluzbi ili nekom streameru da dođe van imena, vjerujem da ste imena i accove zapamtili... a dalje ce ih gonit vec službeni organi u dotičnoj zemlji gdje taj genijalac to radio....

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
14 godina
offline
World of Tanks

Pišem samo da se zaboravi ova tema, 30+ dana od zadnjeg posta.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

A doslo lito, a i nema nekih zanjimljivih eventa pa se nema sta kucat.

Jel se zna sta je sljedeci top of tree ? 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
World of Tanks

evo zna se

t100e3 i amx 50b

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/august-2022-sneak-peek/

vrlo me zanima posto jos grajndam sebi (i jos dvojici "prijatelja" na njihovim akauntima)

al nemojte se smijati... tir 7 hevije CZE, ITA i POLak siema

i nisam uspio nac jedan dobar video da ih neko usporedi

znam da je t29 "najbolji" hevi al njega sam igral kad sam grajndal amere dok je t34 bil tir 9 a t30 tir X

tak da mi nije napet

a imam i priliku dobre posade stavit u te hevije (kad ih otkljucam)

pa me cisto zanima ak ih je neko vec provozal (odavno su u igri al ljen sam...) kakvi su u usoredbi jedan s drugim

kak idem sa betl pesom tak iskoristim dan premiuma kaj dobim da napredujem u grajndu

P:S: ko nije iskoristil one twič tokene, uskoro ce se shop resetirati (15.8.) i gubi se sve

ja sam si uzo 6 paketa onih x5 EXP misija, a za ostalo T8 rental tenkove jer tak dobije doslovno badava posade koje crew bookam barem do 6th sense i onda prebacim kak mi treba

onaj t78 mi nije napet, imam osmica dovoljno

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

evo zna se

t100e3 i amx 50b

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/august-2022-sneak-peek/

vrlo me zanima posto jos grajndam sebi (i jos dvojici "prijatelja" na njihovim akauntima)

al nemojte se smijati... tir 7 hevije CZE, ITA i POLak siema

i nisam uspio nac jedan dobar video da ih neko usporedi

znam da je t29 "najbolji" hevi al njega sam igral kad sam grajndal amere dok je t34 bil tir 9 a t30 tir X

tak da mi nije napet

a imam i priliku dobre posade stavit u te hevije (kad ih otkljucam)

pa me cisto zanima ak ih je neko vec provozal (odavno su u igri al ljen sam...) kakvi su u usoredbi jedan s drugim

kak idem sa betl pesom tak iskoristim dan premiuma kaj dobim da napredujem u grajndu

P:S: ko nije iskoristil one twič tokene, uskoro ce se shop resetirati (15.8.) i gubi se sve

ja sam si uzo 6 paketa onih x5 EXP misija, a za ostalo T8 rental tenkove jer tak dobije doslovno badava posade koje crew bookam barem do 6th sense i onda prebacim kak mi treba

onaj t78 mi nije napet, imam osmica dovoljno

 Poljak je jedan od zabavnijih  tenkica zapravo  7-8 meni najbolje legli, 9 zna biti dobar kad nekog zamlati s visokim rolom al je platforma dubre kupola sredina do zada cisti trade, a posto sam old school ako ocu to igrat onda good old vk9 sto je vodio na mausa.

 No t7 poljak bi rekao balasirani t29, manji je top je tu negdije nije bas za snipe al ono na mid range ok ,mobilniji je,  i ima kupole, al jako zabavan meni za igrat...

Talijani  grindam ga frendu komplet linija ko i mediumi bez turba jako los, nista posebno, cudan layout zna bouncat pogotovo u tieru ljudi koriste auto aim, frend nema opereme tako da je koma igrat, nista specialno, al nije toliko ni ocajan, ono bas prezivi se, 8 je ok, 9 djeluej power crepano al ok kad se moze hull down igrat, komplet linija djeluje balanisrano, let down nakon op mediuma i svega sto je ubaceno, volje spore gamove jer je dpm uzas vecinom se igra na single, kad se stave u full i s field modifikacijma djeluje da  tenkovi postaju igrivi...

Slapa luftic naciju trenutno ima isto t7 al furam top of tree pa je jos nema module , al t10 je kao op/zabavan pa onda nije ni bitno msm, a i zbog misinformatina msm da sam stavio arnolda tamo..  Pa kroz ovaj mjesec ako ne isparim poslom, javim dojmove za t7 cz

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
World of Tanks

evo mene sa novim projektom

ja jos uvijek kao momak zivim, za kafane i za zeneeeee ..... wot grajnd

sad sam se uhvatio neceg dovoljno cool za ljetno projekt, jednog od vecih "govanjceta" u igri   da ga pretvorim u dostojnog protivnika ... u pozadini svira rocky pjesma, eye of the tiger

naravno, posto se sve podjele u svemiru mogu, sukladno IST-u svesti na jen-dva-dva be , tako cu i ja:

dali cu napravit sljedece:

1) full gold sniper build SAu 40

2 A) full rammming build ELC 90

2 B) fulll invisible scout rushing build AMX 40

zaintrigirani, a-a?!?!

 

neeee, nijedno od obadva ovih tri gore

 

projekt je T25 Pilot1

posto nema armour, a ima view range, i dijelil se za kredite pa ga imam i ja i svi moji "prijatelji" na akauntu

probavam kak ga najbolje iskoristit za kredite

posto je gun ultra precizan, i ima dobar view range a nema oklop, klasicni pershing-patton- fatton (by QB) medium build nije bas efikasan za mene - vent, ramer, vertikal, mozda optika

al je to sve kaj se nudi od savjeta a i vecina videa je 5 godina stara, prije nove opreme, field modsa direktiva i ostalog

ideja za ovo je dosla od mucenja muke sa jednim drugim govanjcetom, T-34-3, koji je postao brzi, top malo precizniji ali i dalje ima grozni aim time, ali zajedno sa T-34-1 i T-34-2 dijeli suludi base camo koji se moze dodatno spimpat, pogotovo sa svim danas dostupnim, pa sam igral sa opcijom vent - CVS- bond optika, drugi slot recon, i imam dobru posadu, pa je to donekle radilo, mozda cak i da sam stavio turbo umjesto venta, jos cu to dodatno testirat u dogledno vrijeme

 

nego natrag na originalno govanjce, Pilota

dosta je brz (kao i 34-3),pa sam ozbiljno raznisljal da ga kao i neki od YT-bera za batchata, krenem igrat kao lighta

jer to i je, light, bez oklopa, i bez neke extra specijalne sposobnosti, kao npr. burasque koji ima jen-dva klip, ili prođeto , kaj ima ciklik bubanj (da, znam, autoreloader...)

znaci opcija 1:

vent, CVS ili low noise exhaust, i optika, regularna, jer je bond optika prebacena na t8 lighta (hawk i elc 90 kod oba "prijatelja")

 

opcija dva 2:

turbo, LNE i optika

skoro za svaki premium tenk imam dobru posadu sa BiA, chick commanderom i dva-tri skilla, sve kao posljedica ucenja iz knjiga (crew books)

u principu nikad ne stavljam hranu , ne koristim full gold ni prem consumabl. , nemam bond opreme osim jedne optike, niti imam premium acc osim dan-dva od battle passa, pa se koristim sa pilotom za grajnd kredita, tako da ni gold bas ne pucam, eventualno imam 10-15 granata broj 2 i auto fire exting. na drugoj varijanti consumablesa ak upadnem u tir 10

znam da se svi skautovi opremaju standardno sa cvs, low noise i optikom, i to vecina YT-bera radi

ali Pilot je medium i u slotu jedan je bonus na vent ili turbo

a i vecinom na tenkove stavljam vent umjesto ramera da se poboljsa gun handling, camo, view range, i sve ostalo

 

evo, bas me zanima vase misljenje i kakav brainstorm cete nabaciti na hrpu a da nebude na kraju hrpa govanjceta

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice